Пријављени такмичари на 8. Zastava oružje Kragujevački polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Aleksandar Komarica Мушки Ronin Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
4 4 Milan Micković Мушки RCN - Running Club Nis Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Darko Micković Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
6 6 Mirjana Milenković Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Nikola Janković Мушки Despotovac [21.1 km] Polumaraton Да
8 8 Srđan Savić Мушки Ark somaraton Brestac [21.1 km] Polumaraton Не
9 9 Vladimir Blagojevic Мушки TrimTim KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Igor Kuzmić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:57:16 Да
11 11 Dragan Savić Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
12 12 Maja Savić Женски Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
13 13 vladimir grujic Мушки Samostalni trkač Београд [21.1 km] Polumaraton Да
14 14 Иван Драгаш Мушки АК ,,Чувар ћирилице" Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Да
15 15 Branko Milević Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Не
16 16 Strahinja Blagojevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
17 17 Vojislav Blagojević Мушки Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Не
18 18 Biljana Rašić Женски AK Red Star Runners Belgrade - Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Ivana Milovanović Женски AK Crvena zvezda Београд [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
20 20 Aleksa Glišović Мушки Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Не
21 21 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
22 22 Darko Zorić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
23 23 Maja Aleksić Женски Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
24 24 Srdjan Lazarevic Мушки Arandjelovac-Misaca [21.1 km] Polumaraton Не
25 25 Bojan Vasiljević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
26 26 Milos Alfirevic Мушки Veternik [21.1 km] Polumaraton 01:45:38 Не
27 27 Dejan Božović Мушки PAK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Не
28 28 Kristina Balać Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
29 29 Срђан Весовић Мушки АРК Трим Тим, Црвени Ђаволи 1989 Крагујевац [21.1 km] Polumaraton 02:17:50 Не
30 30 Filip Filipović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Nenad Paunovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
32 32 Nikola Krdžić Мушки Ultra Trkač Srbija Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Не
33 33 Ljuba Stevanović Мушки AK Veteran - Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
34 34 Milan Radosavljević Мушки KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
35 35 Mirko Maksimović Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Не
36 36 Predrag Popovic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
37 37 Nikola Petuhov Мушки PEK Gora Kraguejvac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
38 38 Kenan Zahović Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Не
39 39 Dušan Živanić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Nikola Kapetanović Мушки Loznica [21.1 km] Polumaraton Не
41 41 Павле Антонијевић Мушки Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Да
42 42 Nenad Milenovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
43 43 Vladica Janosevic Мушки Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Не
44 44 Danijel Grujevic Мушки PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
45 45 Nemanja Poskurica Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Kristina Koturanović Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Dragan Kuburović Мушки Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Dejan Petrović Мушки Trim tim Kg Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
49 49 Darije Nedic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
50 50 Лука Басташић Мушки Република Српска Бања Лука [21.1 km] Polumaraton Не
51 51 Marko Stiković Мушки KTKG - Klub trkaca Kragujevac Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Не
52 52 ALEKSANDRA MILETIĆ Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Не
53 53 Zoran Ilić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Не
54 54 Nevena Miletic Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
55 55 Saša Milojević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Да
56 56 Janko Damnjanovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Dragan Bogdanovic Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Не
58 58 vladica jovanovic Мушки ARK "Duge staze" Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Не
59 59 Miloš Milić Мушки Trim Tim KG i PEK Gora Kragujevac Београд [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Radovan Popović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Не
61 61 Nemanja Rakic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
62 62 Ana Stojanović Женски Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
63 63 Momčilo Popović Мушки Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Zoran Marković Мушки - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Да
65 65 Ivan Vuckovic Мушки Despotovac [21.1 km] Polumaraton Не
66 66 Miroslav Popović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
67 67 Neven Baničević Vranješević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Dejan Dašić Мушки Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
69 69 Jelena Mučibaba Женски Istočno Sarajevo [21.1 km] Polumaraton Не
70 70 Весна Ђоковић Женски PSK Balkan i BTL Београд [21.1 km] Polumaraton Не
71 71 Slavisa Stojanovic Мушки Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Dragan Maksimović Мушки PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Miloš Momčilović 🏃‍♂️ Мушки ARK EKO MARATON Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Не
74 74 Lazar Jankovic Мушки Jagodina/Rakitovo [21.1 km] Polumaraton Да
75 75 Strahinja Trakic Мушки AK ŠUMADIJA KRAGUJEVAC Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:15:00 Не
76 76 Veljko Novakovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
77 77 Dragan Savic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Badnjevac [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Marija Pavlovic Женски Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
79 79 Dušan Obiđanović Мушки A.R.K. ,,Duge staze,, Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
80 80 Marko Dačić Мушки Pirot [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Не
81 81 Luka Pejovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 DRAGAN NOVIČIĆ Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
83 83 Goran Papić Мушки PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:51:02 Да
84 84 Kristian Matuh Мушки Beograd-Boljevci [21.1 km] Polumaraton Не
85 85 Nenad Mikaric Мушки ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:59:23 Не
86 86 Dragana Vulović Женски Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Иван Јевтић Мушки Маратонци Панчево Београд [21.1 km] Polumaraton Не
88 88 Petar Stanić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
89 89 Đorđe Radović Мушки Grom unique workout Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
90 90 Lazar Belovukovic Мушки PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:30:45 Да
91 91 Ivan Vasilijevic Мушки ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Nikola Trifunovic Мушки Rača Kragujevačka [21.1 km] Polumaraton Не
93 93 Branimir Đuričić Мушки DREAM TEAM UDC Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Не
94 94 Dušan Lajzer Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Не
95 95 Radomir Ostojić Мушки PD Kamenac selo Vrbeta (Knić) [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Не
96 96 Ivan Glođović Мушки Lanin i Katjin tata Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Не
97 97 stefan raicevic Мушки Colosseum Cacak [21.1 km] Polumaraton Не
98 98 Marko Mandic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
99 99 Aleksandar Sekulic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:15:05 Не
100 100 Marija Spasić Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
101 101 Branko Vučićević Мушки Vojska Srbije, KzO Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Не
102 102 Jelena Paunović Женски Tri tim Čačak Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
103 103 Milenko Milenković Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:31:00 Не
104 104 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Да
105 105 Marko MIlanovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Не
106 106 Nikola Zupanjac Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
107 107 Zoran Pešić Мушки Pomoravski maraton Jagodina , Majur [21.1 km] Polumaraton Да
108 108 Slobodan Svilenkovic Мушки Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Не
109 109 Goran Ristanović Мушки Tri tim Čačak Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
110 110 Uroš Krstović Мушки Mambe Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
111 111 Dragan Vukićević Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Не
112 112 Ivica Radivojevic Мушки Trimtim_kg Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
113 113 Djordje Andjelkovic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
114 114 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Не
115 115 Zoran Vidojević Мушки Trim tim Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
116 116 Zoran Vujić Мушки BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Да
117 117 Gligorije Zajić Мушки Mramorak ( Kovin ) [21.1 km] Polumaraton Не
118 118 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Не
119 119 Petar Jovanovic Мушки ARK TRIM-TIM Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Jelena Nikolic Женски Pancevo [21.1 km] Polumaraton Не
121 121 Saša Marković Мушки Paraćin [21.1 km] Polumaraton Да
122 122 Душан Томовић Мушки Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Да
123 123 Miloš Marinković Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:57:28 Да
124 124 Tanja Nestorović Женски Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
125 125 Aleksandra Aleksic Женски Rača Kragujevačka [21.1 km] Polumaraton Не
126 126 Dragan Mladenovic Мушки ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Не
127 127 Aleksandar Ninković Мушки Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton Не
128 128 Nemanja Skoric Мушки Ronin Carnage Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
129 129 Nemanja Malocic Мушки OAK Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
130 130 Milan Trninic Мушки Krav Maga Global - Street Contact Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
131 131 Mario Mihalj Мушки Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton 01:55:40 Да
132 132 Milos Joksimovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
133 133 Đorđe Vasić Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Не
134 134 Milan Pavlovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:20 Да
135 135 Rada Vukojičić Женски ARK TRIM-TIM Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
136 136 Вукашин Марковић Мушки Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:51:35 Не
137 137 Vasilije Bisevac Мушки Vasilije Bisevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
138 138 Goran Nestorović Мушки Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Не
139 139 Aleksandar Radojević Мушки maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:55:48 Да
140 140 Edvard Halas Мушки U K Palio Palus Palić [21.1 km] Polumaraton Не
141 141 Suzana Šuster Radojević Женски maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:51:32 Да
142 142 Marija Nešić Женски UK Paligo Palus Palic Palić [21.1 km] Polumaraton Не
143 143 Lara Kadar Женски U K Palio Palus Palić [21.1 km] Polumaraton Не
144 144 Vladimir Kolić Мушки Ministarstvo Unutrašnjih Poslova Republike Srbije- sektor za vanredne situacije Belgrade, Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
145 145 Pavle Rakita Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
146 146 Stefan Vukajlović Мушки Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:38:53 Не
147 147 Katarina Koturanović Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
148 148 Damir Skarep Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
149 149 Marica Vukomanovic Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Не
150 150 Anita Odri Женски AK Red Star Runners Београд [21.1 km] Polumaraton Да
151 151 Radovan Petkovic Мушки Keagujevac [21.1 km] Polumaraton Да
152 152 Andrija Dumanović Мушки Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
153 153 Nemanja Krsljanin Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Не
154 154 Dragan Jocković Мушки Beolaser Bogatić [21.1 km] Polumaraton Не
155 155 Edin Cosovic Мушки AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
156 156 Dušan Đurić Мушки Klub exstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Не
157 157 Veljko Vrućinić Мушки Klub ekstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:08:00 Не
158 158 Иван Милосављевић Мушки Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Не
159 159 Dejan Jeremić Мушки Rekreativac Vrdnik [21.1 km] Polumaraton Не
160 160 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Не
161 161 PREDRAG VEJIN Мушки AK Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
162 162 Slavko Panic Мушки PK Pobeda BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Не
163 163 Alan Bondzukovic Мушки Tk Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Не
164 164 DUŠAN NOVIČIĆ Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
165 165 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Да
166 166 Janko Zarić Мушки Art&Running Valjevo [21.1 km] Polumaraton Не
167 167 Ђурђе Атанацковић Мушки Klub ekstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
168 168 Bratislav Voštić Мушки Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Да
169 169 Aleksandar Vještica Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
170 170 Marija Vještica Женски Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
171 171 Nemanja Katanić Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Београд [21.1 km] Polumaraton 01:28:13 Да
172 172 DRAGAN Vucetic Мушки Chili Runners Leskovac Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
173 173 Vladimir Milojevic Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
174 174 Milija Radic Мушки Beolaser liga Palilula, Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
175 175 Branko Jocić Мушки pkGucevo Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
176 176 Slobodan Petkovic Мушки Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
177 177 Aleksandar Jovičić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Не
178 178 Srđan Todorović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Не
179 179 Ksenija Živojinović Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
180 180 Radoica Todorović Мушки Kes Kragujevac Kraguejvac [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Не
181 181 Davor Simic Мушки PARAĆIN Paraćin [21.1 km] Polumaraton Не
182 182 Milena Simonović Женски Nike + run club Belgrade Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
183 183 Veljko Bajić Мушки Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
184 184 Ivan Mitic Мушки / Batocina [21.1 km] Polumaraton Не
185 185 Adam Starcevic Мушки Tri tim Čačak Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
186 186 Nikola Savic Мушки Beograd-Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
187 187 Ana Markovic Женски ARK DUGE STAZE Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
188 188 Aleksandar Stankić Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
189 189 Jelena Pesic Женски ARK DUGE STAZE Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
190 190 Miloš Ostojić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
191 191 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Не
192 192 Darko Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:45:30 Не
193 193 Ivan Djurovic Мушки Bela Crkva [21.1 km] Polumaraton Да
194 194 Nikola Radojevic Мушки ARK DUGE STAZE Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 02:27:00 Да
195 195 Aleksa Blagojevic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:36:00 Да
196 196 Vladimir Milovanović Мушки Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Не
197 197 Тања Миковић Женски Крагујевац [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Да
198 198 Ивица Марковић Мушки Сланина Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Не
199 199 Uros Ignjatovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
200 200 Marko Djordjevic Мушки Kraguejvac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Не
201 201 Mirjana Kosovčević Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
202 202 Bojan Manojlović Мушки AK Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Не
203 203 Ненад Томић Мушки Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Да
204 204 Mirjana Petković Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
205 205 Страхиња Боровић Мушки Чачак [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
206 206 Bojan Krivokuća Мушки Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Не
207 207 Branislav Medić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
208 208 Miljan Barać Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
209 209 Đorđe Ćurić Мушки ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:59:44 Не
210 210 Davor Saric Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
211 211 Небојша Пешовић Мушки Крагујевац [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
212 212 Саша Пешовић Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:54:30 Да
213 213 Miloš Banduka Мушки Alfa Diving Team Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
214 214 Ljubiša Šljivić Мушки TrimTim KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
215 215 Kristina Gavric Женски Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
216 216 Dušan Prodanov Мушки Fit Complete Running Mokrin [21.1 km] Polumaraton Да
217 217 Djurdja Tosic Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
218 218 Viktor Nikolic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Не
219 219 Radović Željko Мушки Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:48:46 Не
220 220 Marjan Stanojković Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
221 221 Vukašin Radovanović Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
222 222 Dragan Nikolić Мушки Homoljski Maratonci Žagubica Kostolac [21.1 km] Polumaraton Не
223 223 Miljan Milojković Мушки AK Niški maraton Niš [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Да
224 224 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Running - Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Да
225 225 Dušan Jelić Мушки Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:36:50 Не
226 226 Uros Korac Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Не
227 227 Miloš Živanović Мушки BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
228 228 Dragoljub Antonić Мушки Loznica [21.1 km] Polumaraton 01:56:12 Да
229 229 Richard Simić Мушки Priboj [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Не
230 230 Snežana Šiljković Женски Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
231 231 Karlo Milutinović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
232 232 Тијана Милутиновић Женски Крагујевац [21.1 km] Polumaraton Да
233 233 Predrag Ivić Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
234 234 Edvard Halas Мушки Paligo Palus - "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:19:32 Да
235 235 Marija Nesic Женски UK Paligo Palus Palic Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
236 236 Petar Krajnovic Мушки Trim tim Kg Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
237 237 Tanasije Radosavljevic Мушки Vojska Srbije ,310 srd za Pvd Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Не
238 238 Dušan Ristić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
239 239 Malisa Kovacevic Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
240 240 Zvezdana Radović Женски Arilje [21.1 km] Polumaraton Да
241 241 Mihajlo Gajić Мушки Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
242 242 Nadica Jovanović Женски Samostalni trkač Kučevo [21.1 km] Polumaraton Да
243 243 Lazar Todorović Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Не
244 244 Димитрије Црнокрак Мушки Суботица [21.1 km] Polumaraton 01:19:10 Да
245 245 Jovan Kondic Мушки Arilje [21.1 km] Polumaraton Да
246 246 Jelena Radojevic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 02:27:00 Да
247 247 Aleksandar Glavonjic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
248 248 Goran Gajic Мушки 310 srd za pvd Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Не
249 249 Nikola Urošević Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
250 250 Vladan 💙 Ristović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Не
251 251 Marija Kovacevic Женски individualac 11420 Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Не
252 252 Branimir Pesic Мушки Trim tim Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:33:30 Не
253 253 Miloš Mančić Мушки Training center Active Београд [21.1 km] Polumaraton Да
254 254 Goran Golubic Мушки Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Да
255 255 Jovica Peulić Мушки TK Dynamik Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:24:40 Да
256 256 Љиљана Латиновић Женски Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Не
257 257 Ana Mihajlovic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Не
258 258 Aleksandar Papić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
259 259 Goran Antičević Мушки Liga kod Juge Београд [21.1 km] Polumaraton Не
260 260 Nikola Radomirovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
261 261 Miloš Jovanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
262 262 Perisa Saicic Мушки Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
263 263 Bojan Markovic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
264 264 Nenad Stanisavljević Мушки Pripadnik Vojske Srbije Niš [21.1 km] Polumaraton Не
265 265 Stevan Stevanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
266 266 Petar Pantović Мушки AK Maraton KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:27:35 Не
267 267 Kristina Novović Женски ARK " Duge staze" Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Не
268 268 Katarina Pavlović Женски Vrnjačka Banja [21.1 km] Polumaraton Не
269 269 Jovana Vasic Женски Agape,Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
270 270 Vladimir Milojević Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Не
271 271 Milovan Lučić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
272 272 Esad Hasanovic Мушки Ateltski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
273 273 Branko Mihajlović Мушки ''Spartak'' Opovo Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:50:51 Да
274 274 radovan popadic Мушки Kes Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
275 275 Nenad Jevtic Мушки Planinarski klub Tara Bajina Basta [21.1 km] Polumaraton Да
276 276 Khop Gurung Мушки ARK FRUŠKA GORA Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
277 277 Vladimir Bulaić Мушки ARK Somaraton Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Не
278 278 Vukadin Bojovic Мушки Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Не
279 279 Ilija Stojanovic Мушки Life is good Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
280 280 Vanja Milutinovic Мушки Life is good Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
281 281 Lazar Vasiljevic Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Не
282 282 Velimir Bojovic Мушки Veki Run Team Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
283 283 Nenad Mitrović Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
284 284 Tamara Mitrović Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
285 285 Bojan Novkovic Мушки Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:26 Да
286 286 Mirko Andric Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
287 287 Jovana Jović Женски Veki Run Team Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
288 288 Miljan Glišić Мушки Veki Run Team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
289 289 Rajko Golić Мушки Maraton Klub 1893, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
290 290 Milos Urosevic Мушки Do ja satornja [21.1 km] Polumaraton Не
291 291 stefan loncarevic Мушки Priboj [21.1 km] Polumaraton Да
292 292 Vladimir Petrovic Мушки Inspiried by HOPE team Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
293 293 Александра Јанковић Женски Смедерево [21.1 km] Polumaraton Да
294 294 Sanja Budic Женски Niš [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Не
295 295 Aleksa Milošević Milošević Мушки adidas Runners Belgrade Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Не
296 296 Goran Mijatov Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
297 297 Ivan Dimitrijević Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Не
298 298 Јована Јанковић Женски Смедерево [21.1 km] Polumaraton Да
299 299 Marko Milenkovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
300 300 Predrag Markovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
301 301 Nikola Milovanovic Мушки AK VGSK Kurjace [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Не
302 302 Dusan Nikolic Мушки AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Не
303 303 Hadži Lazar Filipović Мушки Triatlon Tim Borac Čačak [21.1 km] Polumaraton Не
304 304 Dejan Mizdrak Мушки TK ATP Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
305 305 Aleksandra Živanović Женски Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton Не
306 306 Danica Cvitkovac Женски Jabucje [21.1 km] Polumaraton 01:57:05 Не
307 307 Dalibor Lončar Мушки Maraton Klub 1893 Београд [21.1 km] Polumaraton Не
308 308 Eldin Hujevic Hujevic Мушки Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:31:54 Не
309 309 Lazar Momčilović Мушки Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Не
310 310 Aleksandar Uzelac Мушки OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Не
311 311 Vojimir Rakić Мушки Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Не
312 312 Nikola Bura Мушки Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Не
313 313 Nemanja Jeković Мушки Cacak crew Čačak [21.1 km] Polumaraton Не
314 314 Igor Grmuša Мушки Beograda-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Не
315 315 Andreja Kostić Мушки / Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
316 316 Nikola Kostić Мушки / Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
317 317 Vitaminka Zrnić Женски Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Не
318 318 Vuk Lazovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
319 319 Aleksandar Katić Мушки Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Не
320 320 Ivana Matovic Женски Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Не
321 321 Ivan Soco Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Не
322 322 Mladen Milevic Мушки Cacak [21.1 km] Polumaraton Не
323 323 Aleksandar Kovačević Мушки Beolaser liga Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
324 1001 Dragan Proković Мушки GM Running team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km 01:38:00 Да
325 1001 Nemanja Damljanović Мушки GM Running team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km 01:45:00 Да
326 1001 Dragan Kovačević Мушки GM Running team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km 01:38:00 Да
327 1001 Nikola Veljović 🏃‍♂️ Мушки GM Running team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km 01:50:00 Да
328 1002 Vladimir Beočanin Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
329 1003 Tijana Šaranović Женски Београд [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
330 1004 Srdjan Begenišić Мушки Kragujevac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
331 1005 Igor Milovanovic Мушки Crveni1 BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
332 1005 Igor Nikolić Мушки Crveni1 Београд [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
333 1006 Katarina Beočanin Женски Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
334 1006 Nemanja Beočanin Мушки Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
335 1006 Andjelina Beočanin Женски Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
336 1007 Vukašin Pajović Мушки Zašto nismo stigli na cilj i čija je odgovornost Aranđelovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
337 1007 Jelena Orlović Женски Zašto nismo stigli na cilj i čija je odgovornost Arandjelovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
338 1007 Slavica Stojiljković Женски Zašto nismo stigli na cilj i čija je odgovornost Arandjelovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
339 1007 Lazar Stojiljković Мушки Zašto nismo stigli na cilj i čija je odgovornost Arandjelovac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
340 1008 Goran Stepanovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Pozarevac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
341 1008 Dragan Mladenovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
342 1008 Ivan Veljkovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
343 1008 Ivan Radojevic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
344 1008 Zoran Stojanovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Petrovac na Mlavi [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
345 1009 Aneta Buntić Женски Crveni2 Београд [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
346 1009 Saša Branković Мушки Crveni2 Београд [21.1 km] Štafeta 21,1 km Да
347 1010 Milos Panajotovic Мушки Brzine Nova Pazova [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
348 1010 Marko Stanisavljević Мушки Brzine Smederevo [21.1 km] Štafeta 21,1 km Не
349 2001 Filip Mihajlovic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
350 2002 Srdjan Zivkovic Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km Не
351 2003 Nemanja Đorđević Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
352 2004 Neda Milisavljević Женски Beograd - [10.0 km] 10 km Не
353 2005 Marko Zečević Мушки Mladi logističari Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
354 2006 Lidija Ristić Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
355 2007 Momcilo Savic Мушки Beograd rakovica [10.0 km] 10 km 00:52:00 Не
356 2008 Nada Bogdanovic Женски Mladenovac [10.0 km] 10 km Не
357 2009 Vukašin Šimšić Мушки Samostalni Trkač-Maratonac Београд [10.0 km] 10 km Да
358 2010 Miodrag Petrovic Мушки Kik boks klub Arena Nis [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
359 2011 Mario Stojanovic Мушки Jagodina [10.0 km] 10 km Не
360 2012 Nataša Živanović Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
361 2013 Dragan Suvajac Мушки Nova Pazova [10.0 km] 10 km Да
362 2014 Bojan Filipović Мушки Čačak [10.0 km] 10 km Да
363 2015 Dejan Milosevic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Да
364 2016 Srboljub Marković Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
365 2017 Bojan Stefanovic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
366 2018 Marina Pajčin Женски Running Tribe Београд [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
367 2019 Игор Тадић Мушки Loznica [10.0 km] 10 km Да
368 2020 Tamara Lutovac Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
369 2021 Kristina Jovović Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
370 2022 Aleksandar Adamov Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Да
371 2023 Katarina Kuzman Женски Beograd-Čukarica [10.0 km] 10 km Не
372 2024 Jasmina Rajković Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
373 2025 Jelena Boroja Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
374 2026 Nikolina Andjelkovic Женски RCN - Running Club Nis Nis [10.0 km] 10 km Да
375 2027 Aleksandra Alorić Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
376 2028 Александар Илић Мушки Ministarstvo odbrane Beograd-Železnik [10.0 km] 10 km Да
377 2029 Marija Gašić Женски Beograd - Železnik [10.0 km] 10 km Да
378 2030 Bogdan Pavlićević Мушки Topola [10.0 km] 10 km Да
379 2031 Boris Boskov Мушки Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
380 2032 Jelena Vatković Женски ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Не
381 2033 Dejan Čulić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
382 2034 Sinisa Stanojevic Мушки PD Planinski duh,Pomoravski maraton Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Да
383 2035 Boris Isic Мушки / Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km 00:57:00 Да
384 2036 Dalibor Trkulja Мушки Beolaser liga - Rašo M Beograd-Resnik [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
385 2037 Sinisa Stanojevic Мушки Jagodina, Ribare [10.0 km] 10 km Не
386 2038 Milan Cvijanovic Мушки AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
387 2039 Ivana Cvetković Женски Kbk Arena Nis [10.0 km] 10 km Да
388 2040 Aleksandra Vugdelija Женски Kbk Arena Nis [10.0 km] 10 km Да
389 2041 Aleksandar Vukojevic Мушки Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
390 2042 Milan Stankovic Мушки Kbk Arena Nis [10.0 km] 10 km Да
391 2043 Nikola Višnjić Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
392 2044 Marija Anđelković Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
393 2045 Vesna Vlaisavljevic Женски CAPITAL CREW Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
394 2046 Marko Bubrić Bumarinjo Мушки Capital Crew - Belgrade Београд [10.0 km] 10 km 00:55:00 Не
395 2047 Zorica Vukov Женски Uk Paligo Palus Palić [10.0 km] 10 km Не
396 2048 Nevena Janjić Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
397 2049 Danijel Horvath Мушки U K Palio Palus Palić [10.0 km] 10 km Не
398 2050 Dragana Ognjanović Женски Trim tim Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
399 2051 Bojana Avramovic Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
400 2052 Jovana Dimitrijević Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Да
401 2053 Milica Radojičić Женски CAPITAL CREW Beograd Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Да
402 2054 Milinko Trifunovic Мушки Maturanti Maratonci Novi Beograda [10.0 km] 10 km Да
403 2055 Ksenija Smiljković Женски Niš [10.0 km] 10 km Да
404 2056 Ivan Arsic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
405 2057 Biljana KOSTIĆ Женски Trim tim Kg Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
406 2058 Jelena Rakić Женски ARK TRIM KRAGUJEVAC Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
407 2059 Rade Trkulja Мушки Raso M, Beolaser Београд [10.0 km] 10 km Да
408 2060 Milos Radanovic Мушки CAPITAL CREW Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Не
409 2061 Ivan Sasic Мушки Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
410 2062 Aleksandar Saša Pešić Мушки ARK DUGE STAZE Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
411 2063 Marica Mladenovic Женски AK ČAAK Cacak [10.0 km] 10 km Не
412 2064 Nina Dankovic Женски Beograd - Vinča [10.0 km] 10 km Да
413 2065 Irena Simović Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
414 2066 Maja Obradovic Женски ARK DUGE STAZE Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km 01:30:00 Да
415 2067 Данијел Стојановић Мушки Крушевац [10.0 km] 10 km Да
416 2068 Stefan Knežević Мушки VAK 1926 Vršac Margita [10.0 km] 10 km Да
417 2069 Слободан Вулић Мушки - Крагујевац [10.0 km] 10 km Да
418 2070 Sava Radovanović Мушки ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
419 2071 Tomislav Jokic Мушки Nis [10.0 km] 10 km Да
420 2072 Rade Cabraja Мушки Nova Pazova [10.0 km] 10 km Да
421 2073 Suzana Radojević Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
422 2074 Tamara Tanasic Женски Obrenovac [10.0 km] 10 km Не
423 2075 Zorana Djurdjevic Женски Obrenovac [10.0 km] 10 km Не
424 2076 Dimitrije Vujković Мушки Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
425 2077 Dejan Džodan Мушки I just feel like running Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Да
426 2078 Milena Popović Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
427 2079 Dušan Tipsarević Мушки Kraljevo [10.0 km] 10 km Не
428 2080 Ilija Aleksić Мушки Nova Pazova [10.0 km] 10 km Да
429 2081 Slavica Filipović Женски Beograd Vracar [10.0 km] 10 km Да
430 2082 Jovan Mitrović Мушки Bajina Bašta [10.0 km] 10 km Не
431 2083 Sofija Ivić Женски RCN - Running Club Nis Nis [10.0 km] 10 km Да
432 2084 Vanja Paunović Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km 00:46:45 Не
433 2085 Petar Bojovic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:59:00 Не
434 2086 Dimitrije Nikolić Мушки Kragujevc [10.0 km] 10 km Да
435 2087 Jovana Kovačević Женски Arilje [10.0 km] 10 km Да
436 2088 Ivan Đorđević Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
437 2089 Дејан Милосављевић Мушки KAF Wild Boars Крагујевац [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
438 2090 Jovana Cvetanovic Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Не
439 2091 Filip Đokić Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
440 2092 Ana Varagic Женски Trim tim Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
441 2093 Srdjan Djuric Мушки Novi Sad [10.0 km] 10 km Не
442 2094 Mirko Glavinić Мушки Inspired by HOPE tim Београд [10.0 km] 10 km Да
443 2095 Boris Rilak Мушки Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Да
444 2096 Marija Rafajlovic Stojkovic Женски Trim tim Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
445 2097 Sara Stankovic Женски Beograd-Mirijevo [10.0 km] 10 km Не
446 2098 Anđela Jovanović Женски Trim tim Kg Kragujevac [10.0 km] 10 km 01:03:00 Да
447 2099 Илија Етински Мушки Маратонци Панчево Панчево [10.0 km] 10 km Не
448 2100 Mirjana Milovanović Женски Trim tim Kg Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
449 2101 Aleksandar Perović Мушки Inspiried by HOPE team Београд [10.0 km] 10 km Не
450 2102 Aleksandra Boskovic Женски Trim tim Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
451 2103 Vladimir Lazić Мушки Beoograd [10.0 km] 10 km Да
452 2104 Filip Stanković Мушки Capital crew beograd Београд [10.0 km] 10 km 00:38:00 Не
453 2105 Nikola Oljaca Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
454 2106 Zoran Vidojevic Мушки Trim tim Kg Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
455 2107 Marija Čekrlić Женски Kraljevo [10.0 km] 10 km Не
456 2108 Jasmina Dragićević Женски Beolaser liga Obrenovac [10.0 km] 10 km Не
457 2109 Marko Maric Мушки Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km 00:58:00 Не
458 2110 Milos Cirovic Мушки Beograda - Vozdovac [10.0 km] 10 km Не
459 2111 Marko Nikolic Мушки AK Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km 00:33:00 Да
460 2112 Stevan Stanojevic Мушки AK Napredak Aleksinac Aleksinac [10.0 km] 10 km 00:35:00 Да
461 2113 Marija Nestorović Женски Maraton tim Požarevac - MTP Pozarevac [10.0 km] 10 km Не
462 2114 Nikola Mikic Мушки CAPITAL CREW Belgrade Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 00:50:00 Не
463 2115 Jelisaveta Jovicic Женски Capital Crew Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Не
464 2116 Sonja Cakarevic Женски Cacak [10.0 km] 10 km Не
465 2117 Martina Radosavljevic Женски Trim tim Kragujevac Beograd Vracar [10.0 km] 10 km Не
466 2118 GORAN MATIC Мушки beolaser Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Не
467 2119 Sasa Petronijevic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
468 2120 Nenad Marković Мушки Jagodina [10.0 km] 10 km Не
469 2121 Nataša Gičeva Женски pk planinski duh Jagodina [10.0 km] 10 km Не
470 2122 Milana Devetak Женски BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Не
471 2123 Milan Ristić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Не
472 2124 Miodrag Panic Мушки Training center Active Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
473 3001 Горан Милиновић Мушки Зрењанин [5.0 km] 5 km Не
474 3002 Vladan Tadic Мушки HUM Београд [5.0 km] 5 km Не
475 3003 Časlav Mihajlović Мушки PEK Gora Kragujevac Kragujevac [5.0 km] 5 km 00:19:46 Не
476 3004 Natalija Adzic Женски Cacak [5.0 km] 5 km 00:28:00 Да
477 3005 Nemanja Tanaskovic Мушки FK Zastava Kragujevac [5.0 km] 5 km Да
478 3006 Arianna Ilić Женски Beograd / Meljak [5.0 km] 5 km Да
479 3007 Aleksandar Stajic Мушки Cegarrunning Nevesinje [5.0 km] 5 km Не
480 3008 Ivan Stevanović Мушки Inspired by HOPE tim Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:20:00 Не
481 3009 Uroš Maksimović Мушки TRIM-TIM Kragujevc [5.0 km] 5 km Да
482 3010 Nemanja Jankovic Мушки Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:21:47 Не
483 3011 Јелена Рашковић Женски Трим тим Крагујевац Kragujevac [5.0 km] 5 km Не
484 3012 Sandra Pribanović Женски Trim tim Kragujevac Kragujevac [5.0 km] 5 km Да
485 3013 Saša Savić Мушки Kostolac [5.0 km] 5 km 00:29:00 Не
486 3014 Jovana Rašić Женски Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Да
487 3015 Vekoslav Zajić Мушки ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [5.0 km] 5 km Не
488 3016 Dragana Jurić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
489 3017 Jovica Mrvić Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
490 3018 Tatjana Jurić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
491 3019 Bojan Jurić Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
492 3020 Sanja Kovrlija Женски AK Red Star Runners Beograda - Vozdovac [5.0 km] 5 km Да
493 3021 Nikola Radičević Мушки Kragujevac [5.0 km] 5 km Не
494 3022 Nenad Vasic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [5.0 km] 5 km Не
495 3023 Anja Savic Женски Badnjevac [5.0 km] 5 km Да
496 3024 Dušica Pavlićević Женски Topola Oplenac [5.0 km] 5 km 00:33:17 Не
497 3025 Danica Radovanović Женски AK Red Star Runners Beograd Vracar [5.0 km] 5 km 00:38:19 Не
498 3026 Anđelija Rakić Женски ARK TRIM KRAGUJEVAC Kragujevac [5.0 km] 5 km Да
499 3027 Isidora Rakić Женски ARK TRIM KRAGUJEVAC Kragujevac [5.0 km] 5 km Да
500 3028 Magdalena Vranić Женски Pančevo [5.0 km] 5 km Не
501 3029 Ilija Andrevski Мушки Београд [5.0 km] 5 km Не
502 3030 Stevan Marković Мушки Kragujevac [5.0 km] 5 km 00:21:49 Да
503 3031 Zlatan Stajić Мушки Kragujevac [5.0 km] 5 km 00:24:09 Да
504 3032 Sandra Aksentijevic Женски Kragujevac [5.0 km] 5 km 00:22:00 Не
505 3033 Milena Milic Женски Kragujevac [5.0 km] 5 km 00:31:00 Да
506 3034 Samanta Tot Женски sportska organizacija City Athletic Group Vrbas [5.0 km] 5 km Да
507 3035 Jovana Peulić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:35:50 Да
508 3036 Milan Rakić Мушки ARK TRIM KRAGUJEVAC Kragujevac [5.0 km] 5 km Да
509 3037 Nemanja Petronijevic Мушки Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Да
510 3038 Igor Radosavljevic Мушки Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Да
511 3039 Nikola Milivojevic Мушки Kragujevac [5.0 km] 5 km Да
512 3040 Ђорђе Петровић Мушки Карате клуб “МИЛАНОВАЦ” Горњи Милановац [5.0 km] 5 km Не
513 3041 Петар Петровић Мушки Карате клуб “МИЛАНОВАЦ” Горњи Милановац [5.0 km] 5 km Не
514 3042 Ружица Петровић Женски Карате клуб “МИЛАНОВАЦ” Горњи Милановац [5.0 km] 5 km Не
515 3043 Rade Basevic Мушки Београд [5.0 km] 5 km Не
516 3044 Vlada Crnogorac Мушки Aрк ред змаја Младеновац Mladenovac [5.0 km] 5 km Не
517 3045 Николина Црногорац Женски Арк Ред Змаја Младеновац Младеновац [5.0 km] 5 km Не
518 3046 Aleksandra Popović Женски Арк Ред Змаја Младеновац Mladenovac [5.0 km] 5 km Не
519 3047 Teodora Tofilovski Женски Арк Ред Змаја Младеновац Mladenovac [5.0 km] 5 km Не
520 3048 Ivana Protić Женски Арк Ред Змаја Младеновац Младеновац [5.0 km] 5 km Не
521 3049 Aleksandar Protić Мушки Арк Ред Змаја Младеновац Неменикуће, Сопот [5.0 km] 5 km Не
522 3050 Nebojsa Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Не
523 3051 Dejan Markovic Мушки ARK DUGE STAZE Batocina [5.0 km] 5 km Да
524 3052 Anđela Jovanović Женски ČAAK Čačak Cacak [5.0 km] 5 km Не
525 3053 Marija Stanković Женски Niš [5.0 km] 5 km Не
526 3054 Andrej Stanković Мушки Niš [5.0 km] 5 km Не
527 3055 Luka Janković Мушки Xtreme Fit Nis [5.0 km] 5 km Не
528 3056 Dina Aradjanin Женски Fit Complete Running Novi Sad Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
529 3057 Nevena Milivojević Женски PEK Gora Kragujevac Kragujevac [5.0 km] 5 km Не