Prijavljeni takmičari na 4. Subotički polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Marunić Muški CegaRunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
3 3 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
4 4 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Nebojša Vujković Cvijin Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:25:26 Ne
6 6 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Zsaklina Vígi Zsoldos Ženski Škola trčanja Subotica Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
9 9 Julije Prelčec Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:37 Ne
10 10 Zolt Sendi Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
11 11 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Arnold Losonc Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
13 13 Aleksandar Davidović Muški Instant Healthy Life, November Project Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
14 14 Ildiko Fabo Ženski UG "Inspiran" Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
15 15 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
16 16 Branislav Bošković Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:03:33 Ne
17 17 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
18 18 Dejan Vučić Muški Dudova šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
19 19 Róbert Csizmadia Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Polumaraton 01:24:53 Ne
20 20 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
21 21 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
22 22 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Nikola Kosanović Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
24 24 Kristijan Renčar Muški Škola trčanja Subotica 24000 Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
25 25 Alen Bator Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Đorđe Kocić Muški Planinarsko biciklistički klub "Zmaj sa Radana", Bojnik Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Danijel Grujevic Muški PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:49:28 Ne
28 28 Goran Papić Muški PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:51:37 Ne
29 29 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
30 30 Vesna dr Crnjanski Ženski BEOLASER LIGA & BTL Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
31 31 Andor Koza Muški Studio Present Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
32 32 Dušan Mijatov Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
33 33 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
34 34 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:54:08 Da
35 35 Goran Teofilović Muški Cist rekreativac Pancevo [21.1 km] Polumaraton Ne
36 36 Biljana Dostanić Ženski Beograd (Novi Beograd) [21.1 km] Polumaraton Ne
37 37 Maja Luhovic Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Novica Stojanovic Muški AK Panonija Kovin [21.1 km] Polumaraton 01:15:03 Ne
39 39 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Ne
40 40 Jasna Milošević Ženski Ark Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
41 41 Gabor Roža Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
42 42 István Gorza Muški Táplánszentkereszt [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
43 43 Csilla Csorba Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton 02:03:40 Da
44 44 Andrea Horvát Király Ženski ada [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 DAMIR BUBIĆ Muški SRU Starter Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
46 46 Tamaš Helfrih Muški Goodwill Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
47 47 Bojan Grubor Muški INDIVIDUALAC Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
48 48 Damir Reves Sabo Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
49 49 Jelena Vratonjić Ženski Beograd, Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Ne
50 50 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Ne
51 51 Mladen Krstin Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
52 52 Igor Skenderovic Muški / Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
53 53 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
54 54 SVETA JOVANOVIĆ Muški / Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
55 55 DIMITRIJE JOVANOVIĆ Muški / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
56 56 BORISLAV TUBIĆ Muški / Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
57 57 Branislav Rus Muški NSRunners Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
58 58 Milos Trifunovic Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
59 59 Gustav Rafai Muški ARK Tron Szabadka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
60 60 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Ne
61 61 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
62 62 Robert Szalma Muški Backi Vinogradi [21.1 km] Polumaraton Ne
63 63 Krisztina Varga Ženski Sopron [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Helga Sipos Ženski Szentes [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Mario Borenović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
66 66 Dragan Mišković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
67 67 Novica Pejčić Muški Dom učenika sred.škola Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Ne
68 68 Tijana Šaranović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
69 69 Norbert Szabó Muški nincs Zákányszék [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Ne
70 70 Atila Fabijan Muški Bajmok [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
71 71 Amos Schmidt Muški Graz [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
73 73 Slobodan Danilović Muški Bač [21.1 km] Polumaraton Ne
74 74 Danijela Milodanovic Ženski Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Ne
75 75 Attila Trábert Muški WellAtiRUN Vémènd [21.1 km] Polumaraton Ne
76 76 Ferenc Lévai Muški Kolon Futóklub Izsák [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
77 77 Jadranka Srdač Ženski Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Ne
78 78 Edvard Seke Muški Zenta [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Hajnalka Rušak Ženski ultRAn Senta ada [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Ne
80 80 Ervin Balogh Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
81 81 Darko Arsenijevic Muški ARK Somaraton Sombor Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Ne
82 82 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
83 83 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
84 84 Jagoda Knežević Ženski - Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:46:13 Ne
85 85 Zorica Vukov Ženski Uk Paligo Palus Palić [21.1 km] Polumaraton Ne
86 86 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
87 87 Lorand Pletl Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
88 88 Stefan Stanojlovic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Ne
89 89 Selena Vujatov Ženski NSRunners Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Ne
90 90 Szabolcs Somodi-Nagy Muški Webapix Kft. - #webamazing team Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Róbert Dudás Muški Webapix Kft. - #webamazing team Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Árpád Katona Muški Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Erika Katona Ženski Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Branko Milević Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
95 95 Boris Saulić Muški SRU Starter Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
96 96 Attila Katona Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Vanja Paunović Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:36 Ne
98 98 Зоран Брада Митровић Muški Београд, Звездара [21.1 km] Polumaraton Ne
99 99 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
100 100 Davor Franjković Muški Subotica - Kelebija [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:48:30 Da
102 102 Dusan Minic Muški BRC- Belgrade Running Club Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
103 103 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Ne
104 104 Marko Orčić Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
105 105 Dragan Ćirić Muški ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
106 106 Marsel Sokac Muški Bajmok [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Sebastian Kokai Muški Bajmok [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
108 108 Zoran Đukić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
109 109 Branko Nikolic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Dániel Miskolci Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
111 111 Milan Micković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
112 112 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
113 113 Áron Sutus Muški Skola Trcanja Subotica Subotica, [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
114 114 petar stojanović Muški atletski veterani srbije Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
115 115 Dragutin Milošević Muški Home of MMA Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Ne
116 116 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
117 117 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
118 118 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
119 119 Anikó Bajusz Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
120 120 Robert Lalić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Ne
121 121 Stefan Mjazga Muški Bajmok [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Ne
123 123 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 Branislav Manojlović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
125 125 Goran Limani Muški Bečej [21.1 km] Polumaraton Ne
126 126 Ivan Jovičić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Ne
128 128 Mарко Мишоски Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
129 129 Robert Benedek Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
130 130 Sandra Mackovic Ženski Samostalno Subotica, [21.1 km] Polumaraton Ne
131 131 Ivan Galović Muški Đakovo [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Goran Safranj Muški Stari Žednik [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Marko Trifunović Muški - Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
134 134 Maverick Popovic Muški Maverick Mindset Belgrade - Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Ne
135 135 Nyerges Krisztián Muški Székesfehérvár [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
136 136 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
137 137 Sándor Siprikó Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
138 138 Mariann Mácsai Ženski Dusnok [21.1 km] Polumaraton Ne
139 139 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
140 140 Zoran Vujić Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Adrian Matatić Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
142 142 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
143 143 Ivica Djakov Muški mol [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
144 144 Sladjana Dečermić Ženski P.D.Jelenak Pancevo Dolovo [21.1 km] Polumaraton Ne
145 145 Andrija Đekić Muški Ултра Тркач Србија Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
146 146 Ágnes Geráné Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Ne
147 147 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
148 148 Erika Balogh Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Ne
149 149 Љубиша Берењи Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton Ne
150 150 Nikola Jakovljević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
151 151 Dragan Djurdjevic Muški Dubotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
152 152 Branko Amidžić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Ne
153 153 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
154 154 Forest Benjamin Török Muški PTKE, Atlasz Sportegyesület, DECATHLON-Hungary Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Ne
155 155 Aca Topola Muški Sad TRČI Oplenac Topola Oplenac, Topola [21.1 km] Polumaraton 01:42:43 Ne
156 156 Слободан Грујић Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
157 157 Ivana Margetić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Ana Barašević Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
159 159 Katarina Sivić Ženski Beograd Zemun (Batajnica) [21.1 km] Polumaraton Ne
160 160 László Gogolák Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton Ne
161 161 Krisztian Taskovity Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Andjela Jovanovic Ženski Ak Caak Cacak Cacak [21.1 km] Polumaraton Ne
163 163 Tanja Perisic Ženski MAU Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
164 164 István Battancs Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Ilija Tomic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
166 166 Zoltán Janka Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
167 167 Zoltan Šokčić Muški UG "Inspiran" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Ne
168 168 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
169 169 Milan Dakić Muški Dudova Šuma tim Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
170 170 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
171 2001 Danijel Pesic Muški Beograd, Zemun, Ugrinovci [10.0 km] 10 km Da
172 2002 Александра Тиквицки Ženski Суботица [10.0 km] 10 km Ne
173 2003 Sonja Dr Mojzes Ženski Celldömölk [10.0 km] 10 km Da
174 2004 Leo Agyánszki Muški Čantavir [10.0 km] 10 km Ne
175 2005 Gabriella Kajdocsi Ženski 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Ne
176 2006 Miodrag Lekin Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
177 2007 Снежана Брковић Ženski Nike Run Club Beograd [10.0 km] 10 km Ne
178 2008 Zsolt Csipak Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
179 2009 Ivana Urankar Ženski Kulska liga trčanja Crvenka [10.0 km] 10 km Ne
180 2010 Ena Todorović Ženski N. Beograd [10.0 km] 10 km Ne
181 2011 Ádám Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:56:00 Ne
182 2012 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:53:00 Ne
183 2013 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:57:00 Ne
184 2014 Nemanja Teofilović Muški Pančevo, Starčevo [10.0 km] 10 km Ne
185 2015 Djordje Stankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
186 2016 Csilla Vukelity Ženski Csantavér [10.0 km] 10 km Da
187 2017 Marija Dujmovic Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Da
188 2018 Viktoria Marta Ženski 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Ne
189 2019 TIN Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [10.0 km] 10 km Ne
190 2020 Vladimir Miladinovic Muški 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Da
191 2021 Biljana Vučković Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Ne
192 2022 Ivan Ristic Muški #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
193 2023 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
194 2024 Srđan Bošnjak Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
195 2025 Branislav Katić Muški Ark Somaraton Sombor Stapar [10.0 km] 10 km 00:57:00 Ne
196 2026 Миодраг М Јанковић Muški Арк Дуге Стазе Свилајнац 1к Свилајнац [10.0 km] 10 km Ne
197 2027 Goran Ungurović Muški PSK Balkan i BTL Zemun [10.0 km] 10 km Ne
198 2028 Simonida Šejat Ženski Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km Ne
199 2029 Branka Perčić Ženski 24000 Subotica [10.0 km] 10 km Ne
200 2030 Bojan Simović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
201 2031 Milica Marković Ženski Čegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:49:18 Ne
202 2032 Marija Popović Ženski Loznica [10.0 km] 10 km Ne
203 2033 Zsolt Ágoston Muški Egyéni Horgos [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
204 2034 Maksim Puškar Muški AK Spartak Subotica [10.0 km] 10 km Ne
205 2035 Глигор Стјепановић Muški Суботица [10.0 km] 10 km Ne
206 2036 Jelena Djordjevic Ženski SK Maslacak Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 01:17:51 Ne
207 2037 Sasa Ljubicic Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
208 2038 Stefan Rafajlovic Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
209 2039 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Ne
210 3001 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
211 3002 Jovana Nincic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
212 3003 ALEKSANDRA UBORNJI Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
213 3004 Bojana Vujković Ženski ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km Ne
214 3005 Sofija Marković Ženski OAK Beograd Beograd, Zvezdara [5.0 km] 5 km Ne
215 3006 Elena Nedovic Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] 5 km Ne
216 3007 Milorad Stojanović Muški OAK Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:19:22 Ne
217 3008 Sasa Terzija Muški Samostalni trkač Subotica, [5.0 km] 5 km Ne
218 3009 Goran Malavrazić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
219 3010 Loretta Forgó Ženski Novo Orahovo [5.0 km] 5 km 00:25:00 Ne
220 3011 Dejan Tosenberger Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
221 3012 Dénes Dankó Muški Alpha Travel SEE - 007 Szabadka [5.0 km] 5 km Da
222 3013 Горан Милиновић Muški Зрењанин [5.0 km] 5 km Ne
223 3014 Leon Hemi Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
224 3015 László Osztreluczki Muški Szentes [5.0 km] 5 km Da
225 3016 Ferenc Csák Muški Szentes [5.0 km] 5 km Da
226 3017 László Szabady Muški MARSlakók Kiskunfélegyháza [5.0 km] 5 km Da
227 3018 Neli Jurić Ženski 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Ne
228 3019 Dimitrije Krgović Muški Visnjevac [5.0 km] 5 km Da
229 3020 Ljubica Katona Ženski Szeged [5.0 km] 5 km Da
230 3021 Tímea Katona Ženski Szeged [5.0 km] 5 km Da
231 3022 Zita Farkas Ženski Csantavér [5.0 km] 5 km Da
232 3023 Stefan Miladinovic Muški 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Da
233 3024 Kristina Milošević Ženski Home of MMA Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Ne
234 3025 Sladjana Vukas Ženski Ark Somaraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Ne
235 3026 Dragana Jakovljevic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
236 3027 Kvala Snežana Kvala Ženski Subotica, [5.0 km] 5 km Ne
237 3028 Јелена Рашковић Ženski Ak Apatin Kragujevac [5.0 km] 5 km Ne
238 3029 Aleksandar Vandic Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
239 3030 Dalibor Pivarski Muški Vrbas [5.0 km] 5 km 00:21:40 Ne
240 3031 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Ne
241 3032 FERENC BODJO Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
242 3033 Nebojša Vučković Muški Subotica, [5.0 km] 5 km Ne
243 3034 Zvezdan Kalmar Krnajski Jović Muški UG Milja Subotica [5.0 km] 5 km 18:40:00 Ne
244 3035 Vanja Momcilovic Muški Ruma [5.0 km] 5 km Da
245 3036 Elena Puškar Ženski AK Spartak 24000 Subotica [5.0 km] 5 km Ne
246 3037 Suzana Vereš Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:27:00 Ne
247 3038 Boris Vereš Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km 00:30:00 Ne
248 3039 Samanta Tot Ženski sportska organizacija City Athletic Group Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
249 3040 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
250 3041 Miroslav Terzić Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
251 3042 Magdalena Vranić Ženski Pančevo [5.0 km] 5 km Ne
252 3043 Ljiljana Prole Ženski Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Ne
253 3044 Nebojša Vujović Muški Belgrade, Vozdovac [5.0 km] 5 km Ne