Prijavljeni takmičari na 41. Somborski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 3001 Daniel Dieneš Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
2 3002 Ivana Šokac Ženski Ark Somaraton Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Ne
3 3003 Danijel Pesic Muški Beograd, Zemun, Ugrinovci [7.0 km] 7 km Da
4 3004 Sofija Marković Ženski OAK Beograd Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Ne
5 3005 Ana Pagač Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
6 3006 Mirko Erdelji Muški ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
7 3007 Ivana Basta Ženski Ark Somaraton Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Ne
8 3008 Jelisaveta Milić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
9 3009 Milorad Stojanović Muški OAK Beograd Beograd [7.0 km] 7 km 00:31:45 Ne
10 3010 Dejan Jezdic Muški Kula [7.0 km] 7 km Ne
11 3011 Ksenija Pejić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
12 3012 Ljiljana Mirić Marinković Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
13 3013 Dušanka Golubović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
14 3014 Stanislava Jocić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
15 3015 Antonio Ratković Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
16 3016 Srdjan Golubović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
17 3017 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
18 3018 Milana Lazarević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
19 3019 Mina Bošnjak Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
20 3020 Zorica Diklić Ženski Pančevo [7.0 km] 7 km Ne
21 3021 Evica Janjatovic Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
22 3022 Marija Oparnica Gligorevic Ženski Sombor [7.0 km] 7 km 00:54:00 Ne
23 3023 Bojan Busić Muški Maraton tim Busići Negoslavci [7.0 km] 7 km Ne
24 3024 Veselinka Antić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
25 3025 miroslav liscevic Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Ne
26 3026 ALEKSANDRA UBORNJI Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
27 3027 Jovan Jovic Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:35:00 Ne
28 3028 Dragana Bogojević Ženski ... Sombor [7.0 km] 7 km Da
29 3029 Radmila Ćurčić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
30 3030 Duško Radaković Muški Fit Complete Running Kikinda [7.0 km] 7 km Ne
31 3031 Igor Bakoš Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
32 3032 Vera Stričević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
33 3033 Goran Ungurović Muški Beolaser liga Zemun [7.0 km] 7 km Ne
34 3034 Dušanka Kesegić Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
35 3035 Sladjana Vukas Ženski Ark Somaraton Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Ne
36 3036 Jovana Miletić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km 00:35:00 Ne
37 3037 Lav Tepavac Muški Ark Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
38 3038 Vesna Vujasinovic Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
39 3039 Ivana Urankar Ženski Kulska liga trčanja Crvenka [7.0 km] 7 km Ne
40 3040 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [7.0 km] 7 km Ne
41 3041 Marijana Obradović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
42 3042 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
43 3043 Dragan Milovanović Muški Odzaci [7.0 km] 7 km Ne
44 3044 Gordana Galetin Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
45 3045 Tomislav Forgić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
46 3046 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [7.0 km] 7 km Ne
47 3047 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [7.0 km] 7 km Ne
48 3048 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [7.0 km] 7 km Ne
49 3049 Nikolina Badovinac Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
50 3050 Goran Teofilović Muški Cist rekreativac Pancevo [7.0 km] 7 km Ne
51 3051 Nemanja Teofilović Muški Pančevo, Starčevo [7.0 km] 7 km Ne
52 3052 Danica Gajić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
53 3053 IVAN MAUNIĆ Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
54 3054 Nikola Titelac Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:43:00 Da
55 3055 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
56 3056 Nikola Paštrović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
57 3057 Nemanja Paštrović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
58 3058 Nenad Paštrović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
59 3059 Bojana Vujković Ženski ARK Tron Palić Subotica [7.0 km] 7 km Ne
60 3060 Zlatko Kovač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Ne
61 3061 Violeta Segedinski Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Ne
62 3062 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
63 3063 Jasminka Mrdjanovic Ženski Fit Complete Running Novi Sad Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
64 3064 Milica Marković Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
65 3065 Nemanja Kartalija Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
66 3066 Selena Djurdjević Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
67 3067 Sonja Berta Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
68 3068 Миодраг М Јанковић Muški Арк Дуге Стазе Свилајнац 1к Свилајнац [7.0 km] 7 km Ne
69 3069 Dejan Zelčev Muški Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
70 3070 Bojan Simić Muški beograd-Savski venac [7.0 km] 7 km Da
71 3071 Luka Vukčević Muški Beograd - Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
72 3072 Marija Dujmovic Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
73 3073 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
74 3074 Nikola Boca Muški ak maraton Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Ne
75 3075 Jovana Radeka Ženski Capital Crew Belgrade Beograd - Rakovica [7.0 km] 7 km Ne
76 3076 Ivana Malić Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
77 3077 Andrea Malić Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
78 3078 Biljana Vučković Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Ne
79 3079 Jelena Lemajić Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Ne
80 3080 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
81 3081 Slobodan Janićijević Muški Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
82 3082 Aleksandra Obradović Ženski Grocka - Beograd [7.0 km] 7 km Ne
83 3083 Damjana Perenčević Ženski Ark Somaraton Kljajićevo [7.0 km] 7 km 00:38:00 Ne
84 3084 Branislav Svorcan Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:44:48 Ne
85 3085 Марија Вулић Ženski Станишић [7.0 km] 7 km 00:35:00 Ne
86 3086 Sonja Dozet Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
87 3087 Ferenc Sabo Muški Mali Idjos [7.0 km] 7 km Da
88 3088 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Ne
89 3089 David Gortva Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Ne
90 3090 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [7.0 km] 7 km 00:40:00 Ne
91 3091 Bojana Tišma Ženski Apatin [7.0 km] 7 km Ne
92 3092 Klara Ćurčin Ženski Beograd/Zemun [7.0 km] 7 km Da
93 3093 Slobodan Kozlovački Muški Prigrevica [7.0 km] 7 km Ne
94 3094 Isidora Vukičević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
95 3095 Vasilije Čanković Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:42:00 Ne
96 3096 Nadežda Čanković Ženski Sombor [7.0 km] 7 km 00:47:00 Ne
97 3097 Dušan Čanković Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:39:00 Ne
98 3098 Ivana Jankov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
99 3099 Jelena Milosevic Ženski adidas Runners Beograd Beograd [7.0 km] 7 km Ne
100 3100 Hana Marković Ženski Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
101 3101 Dusan Ivezic Muški Beolaser Beograd (Novi Beograd) [7.0 km] 7 km Ne
102 3102 Miodrag Kovacevic Muški Beograd [7.0 km] 7 km Ne
103 3103 Dragan Nikodijević Muški Kljajićevo [7.0 km] 7 km Ne
104 3104 Zorica Smircic Ženski Capital crew Belgrad Beograd [7.0 km] 7 km 00:50:00 Ne
105 3105 Andrija Smircic Muški Capital Crew Belgrade Belgrad [7.0 km] 7 km Ne
106 3106 Miroslav Drobina Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [7.0 km] 7 km Ne
107 3107 Adrianna Guci Ženski Temerin [7.0 km] 7 km Ne
108 3108 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [7.0 km] 7 km Ne
109 3109 Marijana Rackov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
110 3110 Kristina Medić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Ne
111 4001 Marijana Tanovic Ženski Capital Crew Prženice Požega [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
112 4002 Marko Dimitrić Muški Capital Crew Belgrade Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
113 4003 Miloš Sitar Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:30:00 Ne
114 4004 Kristina Gudelj Ženski Špic bruder Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
115 4005 Danica Galić Ženski Špic bruder Stapar [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
116 4006 Vladimir Sitar Muški S I T A R Beograd/Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
117 4007 Milica Sitar Ženski S I T A R Beograd - Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
118 4008 Ivana Adzic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zemun, [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
119 4009 Sandra Menz Ženski Špic bruder Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
120 4010 Dragan Suvajac Muški Kipchoge tim Nova Pazova [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
121 4011 Nemanja Mikavica Muški Kipchoge tim Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
122 4012 Darko Cvijic Muški Kipchoge tim Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
123 4013 Vera Simonović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Mirijevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
124 4014 Stefan Zivkovic Muški Cegarunning Backa Palanka [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
125 4015 Željko Peković Muški Cegarrunning Titel [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
126 4016 Nemanja Đurić Muški Cegarrunning Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
127 4017 Nevena Savić Ženski CAPITAL CREW Belgrade Novi Karlovci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
128 4018 Dragana Govedarica Ženski Inspired by HOPE beograd-Savski venac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:45:00 Da
129 4019 snezana kecman Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
130 4020 Dušanka Marković Ženski Inspired by HOPE Beograd Vozdovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
131 4021 Mirjana Vranić Ženski Inspired by HOPE tim Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
132 4022 Milica Ivanković Ženski Fit Complete Running Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
133 4023 Sandra Milojević Ženski Fit Complete Running Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
134 4024 JELENA GOVEDARICA Ženski Inspired by HOPE tim Beograd- Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
135 4025 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
136 4026 Branislava Stepanov Ženski AK Becej BECEJ (STARI) [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
137 4027 Zoltan Horvat Muški AK Bečej Becej [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
138 4028 Mirsada Alić Ženski Štafeta - tražim ekipu. Celic [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:00:00 Ne
139 5001 Martina Laskač Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
140 5002 Goran Papić Muški PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:51:37 Ne
141 5003 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Ne
142 5004 Vesna dr Crnjanski Ženski BEOLASER LIGA & BTL Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
143 5005 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
144 5006 Vlado Božić Muški VladoBozicYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
145 5007 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
146 5008 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
147 5009 Vjeko Bulat Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
148 5010 Mario Firšt Muški BK Našice NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Ne
149 5011 Siniša Tomić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
150 5012 Karlo Curnović Muški ArkSomaraton Sombro [21.1 km] Polumaraton 02:27:50 Ne
151 5013 Nikola Šorga Muški Fit Complete Running - Novi Sad Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
152 5014 Весна Бјелан Ženski "АРК СОМАРАТОН" СОМБОР Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Ne
153 5015 Dragan Mišković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
154 5016 Miroslav Konjovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
155 5017 Irina Periškić Curnović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
156 5018 Darko Lončar Muški NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:34:30 Ne
157 5019 Vitaminka Zrnić Ženski Inspired by HOPE Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Ne
158 5020 Miloš Silevski Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
159 5021 Богдан Недељковић Muški ТК "Тамиш" Панчево Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:34:09 Ne
160 5022 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
161 5023 Dragan Madavić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:33:29 Ne
162 5024 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
163 5025 Dušan Stojkov Muški No Name Runners Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Ne
164 5026 Mihajlo Gajić Muški Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
165 5027 Nikola Mikic Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
166 5028 Danilo Vasiljevic Muški ARK Modriča Modriča [21.1 km] Polumaraton Ne
167 5029 Иван Милосављевић Muški Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
168 5030 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
169 5031 Милан Милосављевић Muški Маратонац Лазаревац Лазревац [21.1 km] Polumaraton Ne
170 5032 Aleksandar Davidović Muški Instant Healthy Life, November Project Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
171 5033 Mirko Varga Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
172 5034 Nada Bogdanovic Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
173 5035 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
174 5036 Damir Mufić Muški Huracán Performante Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
175 5037 Danijel Grujevic Muški PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:53:38 Ne
176 5038 Maja Vukićević Ženski ŠTRC Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
177 5039 Tamara Rnjak Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
178 5040 Josip Hvalec Muški AK Duda & Šteka Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
179 5041 Михајло Боривојевић Muški Ниш [21.1 km] Polumaraton Ne
180 5042 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
181 5043 Nikola Jakovljević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
182 5044 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica Kovačica [21.1 km] Polumaraton Ne
183 5045 Saša Gligorević Muški PSOK POLICAJAC JOSIF PANČIĆ BEOGRAD Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
184 5046 Novica Stojanovic Muški AK Panonija Kovin [21.1 km] Polumaraton 01:16:41 Ne
185 5047 Siniša Busić Muški Maraton tim Busići Negoslavci [21.1 km] Polumaraton Ne
186 5048 Alida Jerković Ženski SBK Speeder Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Ne
187 5049 Darko Arsenijevic Muški Ark Somaraton Sombor Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:26:11 Ne
188 5050 Zorica Kulic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
189 5051 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
190 5052 Dejan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
191 5053 Marina Vidaković Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Ne
192 5054 Горан Китић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
193 5055 Marinko Knezevic Muški Maratoncii Pancevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
194 5056 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
195 5057 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
196 5058 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
197 5059 Jasmin Jasko Alicehajic Muški Teslic Teslic [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
198 5060 Dušan Mijatov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
199 5061 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Ne
200 5062 Žarko Jovanović Muški ARK Modriča Modriča [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Ne
201 5063 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Ne
202 5064 Ana Kasap Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
203 5065 Goran Dujić Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
204 5066 Горан Раичевић Muški ARK FRUŠKAGORA Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
205 5067 Miroslav Spasić Muški TRK "OZREN GORA" Petrovo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
206 5068 MIRZET HALILOVIC Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 00:27:00 Ne
207 5069 Edin Hajvaz Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Ne
208 5070 Amir Selimovic Muški Triatlon klub Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
209 5071 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
210 5072 Danijela Vujasinovic Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
211 5073 Slaven Florijančić Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Ne
212 5074 Srdjan Buzadzic Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
213 5075 Milica Polić Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
214 5076 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
215 5077 Tijana Šaranović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
216 5078 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
217 5079 DIMITRIJE JOVANOVIĆ Muški / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
218 5080 SVETA JOVANOVIĆ Muški / Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
219 5081 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
220 5082 Nataša Stojičić Ženski Ark Somaraton Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:59:01 Ne
221 5083 Ivan Vrebac Muški White Bridge Runners Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Ne
222 5084 Bogdan Nikolić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
223 5085 Lidija Stefanović Ženski Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
224 5086 Tibor Nemanja Stefanović Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Ne
225 5087 Arsenije Rodić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Ne
226 5088 Robert Lalić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
227 5089 Dušan Prodanov Muški Fit Complete Running Mokrin [21.1 km] Polumaraton Ne
228 5090 Александар Крнета Muški Krajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:56:57 Ne
229 5091 Danijela Jurosevic Ženski ARK Maratonac Krusevac Beolaser Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
230 5092 Dejan Momcilovic Muški 🏃rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
231 5093 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
232 5094 Konstantin Emelianov Muški Backa Topola [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
233 5095 Igor Matin Muški Fitnes studio Body&Mind Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
234 5096 Bojan Novkovic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
235 5097 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
236 5098 Nedeljko Katić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
237 5099 Srdjan Radmilovic Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
238 5100 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
239 5101 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
240 5102 ZDENKO CEROVEČKI Muški DVD Belišće Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Ne
241 5103 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
242 5104 Goran Mitkovski Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
243 5105 Branko Begonja Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Višnjevac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
244 5106 Ilija Delević Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
245 5107 Ivana Vojnović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
246 5108 Silvija Sekereš Ženski Ark Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
247 5109 Ivan Milovanović Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
248 5110 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Da
249 5111 Nikola Sikirica Muški Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Ne
250 5112 Mladen Ardalić Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
251 5113 Lana Marković Ženski Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
252 5114 Небојша Росић Muški Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Ne
253 5115 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
254 5116 Zoran Boca Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
255 5117 Nedeljko Šobot Muški - Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
256 5118 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
257 5119 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
258 5120 Живко Раичевић Muški Сивац [21.1 km] Polumaraton Ne
259 5121 Stjepan Čošić Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [21.1 km] Polumaraton Ne
260 5122 Petar Stojanovic Muški OAK Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
261 5123 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
262 5124 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
263 5125 Mario Kundit Muški Ark Somaraton Stanišić [21.1 km] Polumaraton Da
264 5126 Dejan Graovac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
265 5127 Miran Štajner Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
266 5128 Renata Štajner Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
267 5129 Jelena Perenčević Ženski ARK Somaraton Kljajićevo [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Ne
268 5130 Nikola Plankoš Muški Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
269 5131 Maverick Popovic Muški Maverick Mindset Belgrade - Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Da
270 5132 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Ne
271 5133 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
272 5134 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:00:53 Ne
273 5135 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:57:00 Ne
274 5136 Aleksandar Kovačević Muški Beolaser liga Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:11 Ne
275 5137 Srdjan Sajlovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
276 5138 Aleksandar Racić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
277 5139 BORISLAV TUBIĆ Muški / Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
278 5140 Danijela Milodanovic Ženski Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Ne
279 5141 Nebojša Šešević Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
280 5142 Goran Radovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Ne
281 5143 Milan Kaćanski Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
282 5144 Jelena Bozovic Ženski Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Ne
283 5145 Milana Zinajić Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
284 5146 Nemanja Jeković Muški Cacak crew Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Ne
285 5147 Danijel Simonović Muški Pančevo, Glogonj [21.1 km] Polumaraton Ne
286 5148 Vuk Zemunović Muški Kimura BJJ Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
287 5149 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
288 5150 Bojan Jankic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
289 5151 Mladen Krstin Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
290 5152 Биљана Цвијановић Ženski Модрича [21.1 km] Polumaraton Da
291 5153 Aлександар Mарчета Muški Ак Бања лука Бања Лука [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Ne
292 5154 Ivana Žugić Ženski Beorgad [21.1 km] Polumaraton Ne
293 5155 Mladen Dragić Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
294 5156 Ildiko Zsaki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
295 5157 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Ne
296 5158 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Ne
297 5159 Вања Глишин Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
298 5160 Petar Jovanovic Muški ARK TRIM-TIM / PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
299 5161 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
300 5162 Ivan Pešić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
301 5163 Dejan Kecman Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
302 5164 Marko Kocić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
303 5165 Branko Milević Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
304 5166 Goran Limani Muški Bečej [21.1 km] Polumaraton Ne
305 5167 Miljan Krvavac Muški Sunce Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:40 Da
306 5168 Gorana Francišković Ženski Urlik Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
307 5169 Nemanja Marunić Muški CegaRunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
308 5170 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
309 5171 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
310 5172 Miroslav Djordjevic Muški Rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Ne
311 5173 Milan Đurić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
312 5174 Jovana Jeknic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
313 5175 Nemanja Petkovic Muški / Golubinci [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
314 5176 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Ne
315 5177 Vladimir Petrovic Muški Inspiried by HOPE team Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
316 5178 Nataša Obradović Ženski Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
317 5179 Petar Nenadov Muški Kovilj [21.1 km] Polumaraton Ne
318 5180 Bojana Dr Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
319 5181 Marko Trifunović Muški - Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
320 5182 Dalibor Dragas Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
321 5183 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
322 5184 Adriana Jurić Ženski Radičević [21.1 km] Polumaraton Ne
323 5185 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
324 5186 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
325 5187 ЖАРКО ТЕШИЋ Muški ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
326 5188 Djordje Stankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
327 5189 Stevan Nikolic Muški Beograd (Novi Beograd) [21.1 km] Polumaraton Da
328 5190 Vedrana Gvozdenović Ženski PSK Balkan, BTL Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:49:13 Ne
329 5191 Branislav Rus Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
330 5192 Милош Петровић Muški Ark So Maraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
331 5193 Đorđe Vasić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
332 5194 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 02:06:40 Ne
333 5195 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton Ne
334 5196 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
335 5197 Velimir Bojovic Muški Veki Run Team Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
336 5198 Zoran Gavrilović Muški A.K. "Tempo" Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:45:20 Ne
337 5199 Branko Čvokić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
338 5200 Draško Stanković Muški BRC Youngsters Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:37:45 Ne