Prijavljeni takmičari na 2. Sinjavina SkyRace 2020.

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Mladen Petkovic Muški Zaječar [32.0 km] Sinja - trkači Ne
2 2 Miloš Banduka Muški Alfa Diving Team Beograd - Novi Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
3 3 Dragan Ćirić Muški BELhospice Tim Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
4 4 Milijan Dimitrijević Muški Kosjerić [32.0 km] Sinja - trkači Ne
5 5 Ana Lukic Ženski Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
6 6 Todor Georgijevic Muški Pd Naftaš - Novi Sad Neradin [32.0 km] Sinja - trkači Ne
7 7 Vladimir Gvozden Muški PSD Železničar Novi Sad Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Da
8 8 Dejan Kokanović Muški MMA Klub Car Dušan Silni Bijeljina/RS Bijeljina [32.0 km] Sinja - trkači Ne
9 9 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [32.0 km] Sinja - trkači Da
10 10 Ljiljana Vitetta Ženski PD Bukulja Beograd Vracar [32.0 km] Sinja - trkači Da
11 11 Slobodan Djorovic Muški Pk As / Avala subotom Beograd - Palilula [32.0 km] Sinja - trkači Ne
12 12 Predrag Zlatković Muški SAJ Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
13 13 Jelena Janežić Ženski Sokolana/Tribe Beograd Palilula [32.0 km] Sinja - trkači Ne
14 14 Milena Kunej Ženski Dobra Forma Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
15 15 Branka Šošić-Jurjević Ženski BRC Trail Crew Beograd Vracar [32.0 km] Sinja - trkači Ne
16 16 Mladen Pegaz Muški Beograd Zemun [32.0 km] Sinja - trkači Da
17 17 Milan Nesic Muški PSK Balkan Beograd- Grocka [32.0 km] Sinja - trkači Ne
18 18 Vedrana Gvozdenović Ženski PSK Balkan, BTL Beograd-Zvezdara [32.0 km] Sinja - trkači Ne
19 19 Nenad Jovanović Muški PSK Balkan Smederevo [32.0 km] Sinja - trkači Ne
20 20 Ksenija Blazic Ženski BRC Trail Crew Beograd [32.0 km] Sinja - trkači 00:00:00 Ne
21 21 Nenad Stanojić Muški Ostrovica Trail Niška Banja [32.0 km] Sinja - trkači Ne
22 22 Goran Ungurović Muški PSK Balkan i BTL Zemun [32.0 km] Sinja - trkači Ne
23 23 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Ne
24 24 Vladan Avramović Muški Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
25 25 Uglješa Veličković Muški Bijelo Polje [32.0 km] Sinja - trkači 00:07:29 Ne
26 26 Snezana Jovanovic Ženski Beograd-Zvezdara [32.0 km] Sinja - trkači Ne
27 27 Kristina Radović Ženski Sportski klub Tribe Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
28 28 Vanja Dumeljic Ženski BRC Trail CREW Beograd-Novi Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
29 29 Nemanja Pavlovic Muški PrviTim Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
30 30 Ivan Nišlić Muški Smederevo [32.0 km] Sinja - trkači Ne
31 31 Stefan Kondić Muški Ultra Trkač Srbija Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
32 32 Miloš Uskoković Muški MissFit Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Da
33 33 Marija Boksan Ženski Los alcazares [32.0 km] Sinja - trkači Da
34 34 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
35 35 Slobodan Zdravkovic Muški Kraljevo [32.0 km] Sinja - trkači Ne
36 36 Vukota Dubak Muški Prijepolje [32.0 km] Sinja - trkači Ne
37 37 Предраг Драгичевић Muški Tara Ultra Trail team Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
38 38 Jelena Bakic Ženski Beograd-Voždovac [32.0 km] Sinja - trkači Ne
39 39 Zeljko Terzic Muški Podgorica [32.0 km] Sinja - trkači Da
40 40 Dijana Živanović Ženski Tara Ultra Trail team Bajina Bašta [32.0 km] Sinja - trkači Ne
41 41 Nikola Živanović Muški Tara Ultra Trail team Bajina Bašta [32.0 km] Sinja - trkači Ne
42 42 Miloš Gopić Muški PSK Balkan Beograd-Voždovac [32.0 km] Sinja - trkači Ne
43 43 Maja Stankovic Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
44 44 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Da
45 45 Maja Simic Ženski PSK Balkan Beograd - Voždovac [32.0 km] Sinja - trkači Ne
46 46 Zoran Mučalica Muški Nikšić [32.0 km] Sinja - trkači Ne
47 47 Mihajlo Stojkovic Muški Beograd, Novi Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
48 48 Nikola Stojković Muški Beograd - Novi Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
49 49 Nikola Avramovic Muški Koceljeva [32.0 km] Sinja - trkači Da
50 50 Natasa Naletina Ženski PSK Balkan Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
51 51 Stamen Randjelovic Muški Gladiator Gym Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Da
52 52 Željko Vujić Muški Car Dusan Silni Bijeljina [32.0 km] Sinja - trkači Ne
53 53 Uros Bukvic Muški Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
54 54 Dejan Ivankovic Muški BRC Trail CREW Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
55 55 Nemanja Jokic Muški FirstStep BEOGRAD/VOZDOVAC [32.0 km] Sinja - trkači Ne
56 56 Mirjana Kovacevic Ženski Run Donkey Run Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
57 57 Boris Čelebić Muški Podgorica [32.0 km] Sinja - trkači Da
58 58 David Judin Muški Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
59 59 Milun Ilic Muški TV Trebur Gross-Gerau [32.0 km] Sinja - trkači Da
60 60 Maki Ilic Muški Rudovci [32.0 km] Sinja - trkači Da
61 61 Nenad Dramicanin Muški PSK Balkan Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
62 62 Danijela Danilović Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd - Novi Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
63 63 Živko Tomić Muški Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [32.0 km] Sinja - trkači Da
64 64 Miloš Nedeljković Muški SK Tribe Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
65 65 Vladimir Striber Muški Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Ne
66 66 Maja Mladenovic Bogovac Ženski BRC Trail CREW Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
67 67 Stefan Pavlovic Muški Smederevo [32.0 km] Sinja - trkači Da
68 68 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [32.0 km] Sinja - trkači Ne
69 69 Miloš Milisavljević Muški BRC Trail CREW Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
70 70 Milena Petrović Ženski PSK Pobeda Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
71 71 Tatjana Đurin Ženski PSK Pobeda Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
72 72 Vladimir Tesanovic Muški Burt Beograd Palilula [32.0 km] Sinja - trkači Ne
73 73 Vladimir Kotlajić Muški Čačak [32.0 km] Sinja - trkači Ne
74 74 Tatjana Jovanović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Čukarica [32.0 km] Sinja - trkači Ne
75 75 Stefan Rangelov Muški Beograd-Rakovica [32.0 km] Sinja - trkači Ne
76 76 Jovana Matejić Ženski Beograd Čukarica [32.0 km] Sinja - trkači Ne
77 77 Marko Trifunović Muški - Pančevo [32.0 km] Sinja - trkači Ne
78 78 Filip Nikolić Muški Osecina [32.0 km] Sinja - trkači Ne
79 79 Igor Milenković Muški Sportski klub Tribe Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
80 80 Danijela Milutinovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
81 81 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Ženski ARK Somaraton Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Ne
82 82 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [32.0 km] Sinja - trkači Ne
83 83 Miloš Popović Muški Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
84 84 Iva Vejnovic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
85 85 Milan Panajotović Muški Survivor Team Zaječar Mladenovac [32.0 km] Sinja - trkači Ne
86 86 Petar Pantovic Muški AK Maraton KG Kragujevac [32.0 km] Sinja - trkači Ne
87 87 Darko Zivanovic Muški Trim tim Kragujevac Kragujevac [32.0 km] Sinja - trkači Ne
88 88 Ivan Cakić Muški STRC BEOGRAD/VOZDOVAC [32.0 km] Sinja - trkači Ne
89 89 Dragana Milanovic Ženski PAK Mosor Nis Sokobanja [32.0 km] Sinja - trkači Ne
90 90 Vladimir Rajić Muški Kostolac [32.0 km] Sinja - trkači Da
91 91 Немања Милић Muški ТKТамиш Лешак [32.0 km] Sinja - trkači Ne
92 92 Luka Banda Muški Beograd - Zemun [32.0 km] Sinja - trkači Da
93 93 Aleksandra Šarić Ženski Nike + Run Club Mačvanska Mitrovica [32.0 km] Sinja - trkači Ne
94 94 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [32.0 km] Sinja - trkači Da
95 95 Душан Радојковић Muški ПСК "Брђанка" Алексинац Алексинац [32.0 km] Sinja - trkači Ne
96 96 Ivan Tamburic Muški Skijanje.com Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Ne
97 97 Marko Radosevic Muški Beograd - Novi Beograd [32.0 km] Sinja - trkači Da
98 98 Goran Ilić Muški ProHem-rekreativac Banja Luka [32.0 km] Sinja - trkači Ne
99 99 Mladen Jovanovic Muški SK Tribe Beograd-Zvezdara8 [32.0 km] Sinja - trkači Ne
100 100 Aleksandra Todorović Ženski PSK Balkan Beograd-Crveni krst [32.0 km] Sinja - trkači Ne
101 101 Milan Kaćanski Muški Novi Sad [32.0 km] Sinja - trkači Ne
102 102 Dragan Jocić Muški Valjevo [32.0 km] Sinja - trkači Ne