Prijavljeni takmičari na 1. Jastrebac Lake Resort Trail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Jelena Paunovic Ženski ŠTRC Beograd [25.0 km] 25 km Ne
2 2 Nebojsa Miljkovic Muški ŠTRC Beograd [25.0 km] 25 km Ne
3 3 Darko Arsenijević Muški Ark somaraton Smederevska Palanka [25.0 km] 25 km Ne
4 4 Ivan Cakić Muški STRC BEOGRAD/VOZDOVAC [25.0 km] 25 km Da
5 5 Vesna Šipka Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [25.0 km] 25 km Ne
6 6 Maja Vukićević Ženski ŠTRC Beograd-Stari grad [25.0 km] 25 km Ne
7 7 Ljiljana Tasić Ženski AK Panonija Pančevo [25.0 km] 25 km Ne
8 8 Miloš Stanojević Muški Runolist Jagodina Ribare/Jagodina [25.0 km] 25 km Ne
9 9 Vedrana Gvozdenović Ženski PSK Balkan i BTL Beograd-Zvezdara [25.0 km] 25 km Ne
10 10 Nenad Nikolić Muški Kursumlija [25.0 km] 25 km Ne
11 11 Slobodan Pavlović Muški Kosingas 7528 Aleksandrovac [25.0 km] 25 km Ne
12 12 Goran Ungurović Muški PSK Balkan i BTL Zemun [25.0 km] 25 km Ne
13 13 Milovan Lapčević Muški Kosingas 7528 Aleksandrovac [25.0 km] 25 km Ne
14 14 Natasa Naletina Ženski PSK Balkan Beograd [25.0 km] 25 km Ne
15 15 Nikola Miljkov Muški SK Tribe Vrsac [25.0 km] 25 km Ne
16 16 Danijela Jurosevic Ženski ARK Maratonac Krusevac Beolaser Beograd Palilula [25.0 km] 25 km Ne
17 17 Mladen Nikolić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [25.0 km] 25 km Ne
18 18 VALENTINA UZUNOVA Ženski PH Makedonija Moment Plus BOGDANCI [25.0 km] 25 km Ne
19 19 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [25.0 km] 25 km Ne
20 20 Ivana Mitrić Ženski BURT Beograd [25.0 km] 25 km Ne
21 21 Damir Mufić Muški Apatin [25.0 km] 25 km Ne
22 22 Ivan Petković Muški Beograd-Novi Beograd [25.0 km] 25 km Ne
23 23 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [25.0 km] 25 km Ne
24 24 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [25.0 km] 25 km Ne
25 25 Slobodan Jotić Muški Kovin [25.0 km] 25 km Ne
26 26 Milan Micković Muški Jagodina [25.0 km] 25 km Ne
27 27 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [25.0 km] 25 km Ne
28 28 Aleksandra Dejanovski Ženski 24000 Subotica [25.0 km] 25 km 00:04:00 Ne
29 29 Mirjana Žiropađa Ženski Beograd - Novi Beograd [25.0 km] 25 km Ne
30 30 Đorđe Žiropađa Muški Beograd Novi Beograd [25.0 km] 25 km Ne
31 31 Marinko Knezevic Muški Maratoncii Pancevo Pančevo [25.0 km] 25 km Ne
32 32 Небојша Судимац Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [25.0 km] 25 km Ne
33 33 Goran Kratic Muški Beograd Novi Beograd [25.0 km] 25 km Ne
34 34 Danijela Milutinovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [25.0 km] 25 km Ne
35 35 Ana Tomic Ženski SU Varatonac Valjevo Valjevo [25.0 km] 25 km Ne
36 36 Tamara Zindovic Ženski Nike + run club Belgrade Beograd-Voždovac [25.0 km] 25 km Ne
37 37 Filip Stankovic Muški Beograd - Palilula [25.0 km] 25 km Ne
38 38 Зоран Брада Митровић Muški Београд, Звездара [25.0 km] 25 km Da
39 39 Marija R. Nikolic Ženski Beograd [25.0 km] 25 km Ne
40 40 Branka Šošić-Jurjević Ženski BRC Trail Crew Beograd Vracar [25.0 km] 25 km Ne
41 41 Ksenija Bunjak Ženski Sportski klub "Tribe" Beograd-Palilula [25.0 km] 25 km Ne
42 42 Milan Ratković Muški Beograd Palilula [25.0 km] 25 km Ne
43 43 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [25.0 km] 25 km Da
44 44 Nikola Janković Muški Despotovac [25.0 km] 25 km Da
45 45 Nenad Idrizović Muški BRK Crvena Zvezda Beograd-Voždovac [25.0 km] 25 km Da
46 46 Горан Спасојевић Muški Војска Србије Beograd [25.0 km] 25 km Ne
47 47 Mladen Mihajlović Muški Beograd [25.0 km] 25 km Da
48 48 Tanja Vidakovic Ženski BRC Trail CREW Beograd cukarica [25.0 km] 25 km Ne
49 49 Dejan Đorđević Muški Beograd [25.0 km] 25 km Da
50 50 Cedomir Vitorovic Muški SquashLand Beograd [25.0 km] 25 km Da
51 51 Jovan Janic Muški Planinarsko alpinisticki klub "MOSOR" Nis Krusevac [25.0 km] 25 km Ne
52 52 Iva Vejnovic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [25.0 km] 25 km Ne
53 53 Savo Bolić Muški Pančevo, Ivanovo [25.0 km] 25 km Da
54 54 Arpad Pahert Muški Subotica, [25.0 km] 25 km 04:00:00 Ne
55 55 Predrag Pantovic Muški SquashLand Beograd [25.0 km] 25 km Ne
56 56 Zoran Đukić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [25.0 km] 25 km Ne
57 57 Bozidar Nikolic Muški Nis [25.0 km] 25 km Ne
58 58 Stefan Kamenovic Muški Beograd - Surčin [25.0 km] 25 km Ne
59 59 Milan Nesic Muški PSK Balkan Beograd- Grocka [25.0 km] 25 km Ne
60 60 Uros Urosevic Muški BRC- Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [25.0 km] 25 km Ne
61 61 Iva Lazarević Ženski Sportski klub Tribe BEOGRAD ZVEZDARA [25.0 km] 25 km Ne
62 62 Milos Ivankovic Muški Beograd [25.0 km] 25 km Da
63 63 Ivan Dlacic Muški Ak Caak Cacak Beograda [25.0 km] 25 km 01:47:00 Ne
64 64 Dragan Sandić Muški FOKUS trening centar Kovačica. [25.0 km] 25 km Ne
65 1001 Maja Aleksić Ženski Agape, Jagodina Jagodina [10.0 km] 10 km Ne
66 1002 Jasmina Stanivukovic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
67 1003 Slađana Savić Ženski Agape,Jagodina Jagodina [10.0 km] 10 km Ne
68 1004 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
69 1005 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Ne
70 1006 Marko Miljkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Ne
71 1007 Vladimir Čepirda Marjanović Muški Niš [10.0 km] 10 km Ne
72 1008 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [10.0 km] 10 km Ne
73 1009 Aleksandar @cikus Božović Muški Udruženje građana Krug 031 Požega Požega [10.0 km] 10 km Da
74 1010 Branislav Ristić Muški Vrcin [10.0 km] 10 km Da
75 1011 Stefan Vasic Muški Beograd_vrcin [10.0 km] 10 km Da
76 1012 Aleksandra Cosic Ženski Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
77 1013 Aleksandar Šubarić Muški Nis [10.0 km] 10 km Ne
78 1014 Visnja Mulahmetovic Ženski Beolaser Smedervska Palanka [10.0 km] 10 km Ne
79 1015 Jelena Popovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Ne
80 1016 Ankica Carica Ženski Pomoravski maraton/Beolaser Jagodina [10.0 km] 10 km Ne
81 1017 Milica Began Ženski Planinarsko Alpinistički Klub Mosor Niš Niš [10.0 km] 10 km Ne
82 1018 Natasa Zindović Ženski BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Ne
83 1019 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
84 1020 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Ne
85 1021 Staša Đorđević Ženski Beograd - Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
86 1022 Tamara Mihajlović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
87 1023 Mia Mihajlović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
88 1024 Anja Mihajlović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
89 1025 Sandra Bolić Ženski Beograd, Resnik [10.0 km] 10 km Da
90 1026 Sinisa Stanojevic Muški PD Planinski duh,Pomoravski maraton Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Ne
91 1027 Bojan Filipović Muški Čačak [10.0 km] 10 km 00:44:36 Ne
92 1028 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
93 1029 Nemanja Petrovic Muški Nis [10.0 km] 10 km Ne
94 1030 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Ne
95 1031 Ivan Vuckovic Muški Despotovac [10.0 km] 10 km Ne
96 1032 Nenad Jevtic Muški Planinarski klub Tara Bajina Basta [10.0 km] 10 km Ne
97 1033 Milos Simeonovic Muški a.k. Bor - Bor zajecar [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
98 1034 ivan milijic Muški Zajecar Zaječar [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
99 1035 Vera Simonović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Mirijevo [10.0 km] 10 km Ne
100 1036 Dušan Petković Muški / Niš [10.0 km] 10 km 02:00:00 Ne
101 1037 Milica Luković Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Ne
102 1038 Mario Stojanovic Muški 35000 Jagodina [10.0 km] 10 km Da