Prijavljeni takmičari na 4. Tribalion - Call of the Wild

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Zeljko Terzic Muški Podgorica [23.0 km] Challenge Da
2 2 Vanja Paunović Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [23.0 km] Challenge Da
3 3 Tanja Jovanovic Ženski FlyFit klub Beograd- Rakovica [23.0 km] Challenge Da
4 4 ivan knezevic Muški Kajak klub „Zorka“ Šabac Klenak [23.0 km] Challenge Ne
5 5 Maja Jovanovic Ženski SU Zdrav zivot Valjevo Beograd [23.0 km] Challenge Ne
6 6 Marko Gligoric Muški Athletics Centar Šabac Šabac [23.0 km] Challenge Da
7 7 Livija Aćimčev Ženski Subotica [23.0 km] Challenge Ne
8 8 Jovana Šijan Ženski Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
9 9 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [23.0 km] Challenge Da
10 10 Aleksandar Ivanović Muški Čačak [23.0 km] Challenge Ne
11 11 Орест Зуровац Muški Црвени плус Beograd [23.0 km] Challenge 02:56:00 Da
12 12 Živan Bajic Muški Athletics Centar Šabac Šabac [23.0 km] Challenge Da
13 13 Marko Simic Muški Old Men Squad Beograd/Novi Beograd [23.0 km] Challenge Da
14 14 Viktor Trifunovic Muški Maturanti Maratonci Novi Beograda [23.0 km] Challenge Da
15 15 Alekdandra Paunović Ženski Beograd-Zvezd [23.0 km] Challenge Ne
16 16 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [23.0 km] Challenge Ne
17 17 Marija Rađenović Ženski Locus Nobis Stara Pazova [23.0 km] Challenge Ne
18 18 Dragana Milanovic Ženski PAK Mosor Nis Sokobanja [23.0 km] Challenge Ne
19 19 Милица Бранковић Ženski Црвени плус Београд,Палилула [23.0 km] Challenge Da
20 20 Nemanja Rajinović Muški Kajak klub „Zorka“ Šabac Šabac [23.0 km] Challenge 01:05:00 Ne
21 21 Veljko Markovic Muški Athletics Centar Šabac sabac [23.0 km] Challenge Da
22 22 Čedomir Bukvić Muški Војска Србије Pančevo [23.0 km] Challenge Da
23 23 Nikola Stjepanovic Muški Vojska Srbija Stara Pazova [23.0 km] Challenge Ne
24 24 Saša Milošević Muški Athletics Centar Šabac Šabac [23.0 km] Challenge Da
25 25 Nemanja Djordjevic Muški Obrenovac [23.0 km] Challenge Da
26 26 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [23.0 km] Challenge Da
27 27 Tijana Cvetinov Ženski Zrenjanin [23.0 km] Challenge Ne
28 28 Natalija Čakarević Ženski Sportagora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
29 29 Miloš Čolić Muški PD Skakavac/Skakavac Trail Team Pale [23.0 km] Challenge 01:48:00 Ne
30 30 Branko Kljajic Muški Crossfit Industrija Nova Pazova [23.0 km] Challenge Ne
31 31 Jovan Jelisavac Muški Crossfit Industrija Nova Pazova [23.0 km] Challenge Ne
32 32 Anđelka Raković Ženski Beograd-Palilula [23.0 km] Challenge 03:21:00 Da
33 33 Tatjana Toroman Ženski Monkeys Pancevo [23.0 km] Challenge 03:02:00 Da
34 34 Sonja Pecikoza Ženski CrossFit NS Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
35 35 Marko Mihajlović Muški FlyFit klub Beograd, Rakovica [23.0 km] Challenge Ne
36 36 Dario Šokčević Muški ARK Gradiška Gradiška [23.0 km] Challenge Ne
37 37 Жарко Радивојевић Muški Црвени плус Beograd [23.0 km] Challenge Da
38 38 Željko Đuričić Muški Beograd / Voždovac [23.0 km] Challenge Ne
39 39 Danijel Antic Muški Gladiator Gym Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
40 40 Sasa Mirkovic Muški FlyFit klub Beograd- Rakovica [23.0 km] Challenge Ne
41 41 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [23.0 km] Challenge Ne
42 42 Miloš Šipka Muški Beograd, Voždovac [23.0 km] Challenge Ne
43 43 Jelena Loncovic Ženski CrossFit NS Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
44 44 Nenad Tabandželić Muški TIM BGD Beograd [23.0 km] Challenge Da
45 45 Miloje Milosavljević Muški Tribalion OCRT team Bajina Bašta [23.0 km] Challenge Ne
46 46 Marina Brkušanin Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Ne
47 47 Zoran Skoric Muški Gladiator Gym Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
48 48 Stefan Kasikovic Muški Beograd - Borca [23.0 km] Challenge Da
49 49 Stamen Randjelovic Muški Gladiator Gym Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
50 50 Marko Panic Muški Athletics Centar Šabac sabac [23.0 km] Challenge Ne
51 51 Zoran Prošić Muški Gladiator workout NS Novi Sad-Sremska Kamenica [23.0 km] Challenge Ne
52 52 Slobodan Nićiforović Muški ExtremeGym Novi Pazar Novi Pazar [23.0 km] Challenge 02:26:00 Ne
53 53 Tatiana Vasiljevic Ženski Loznica [23.0 km] Challenge Da
54 54 Aleksandar Vujinovic Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
55 55 Božidar Nešković Muški Beograd Palilula [23.0 km] Challenge 02:45:00 Ne
56 56 Dušan Mihajlović Muški Trstenik [23.0 km] Challenge Ne
57 57 Aleksandra Segrt Ženski Beograd- Vracar [23.0 km] Challenge Ne
58 58 Jovana Djordjic Ženski Beograd-Novi Beograd [23.0 km] Challenge Ne
59 59 Vladan Žudić Muški Pančevo [23.0 km] Challenge Ne
60 60 Stefan Jovanovic Muški Pancevo [23.0 km] Challenge Ne
61 61 Mladen Plakalović Muški Triatlon klub Istocno Sarajevo Pale [23.0 km] Challenge 02:14:00 Ne
62 62 Marko Vasiljevic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
63 63 Djuradj Ninkovic Muški Beograd Novi Beograd [23.0 km] Challenge Da
64 64 Milos Mujkanovic Muški Cacak [23.0 km] Challenge Ne
65 65 Jovica Savić Muški Free Spirit Bački Jarak [23.0 km] Challenge Ne
66 66 Đurađ Perović Muški CrossFit NS Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
67 67 Nikola Milenkovic Muški Cacak [23.0 km] Challenge Ne
68 68 Stefan Ruvidić Muški Lipolist [23.0 km] Challenge Da
69 69 Nikola Petrović Muški FlyFit klub Beograd [23.0 km] Challenge Da
70 70 Milos Timotijevic Muški Beograd, Novi Beograd [23.0 km] Challenge Ne
71 71 Марко Герасимовић Muški Ултра Тркач Србија Лазаревац [23.0 km] Challenge Ne
72 72 Mirjana Žiropađa Ženski Beograd - Novi Beograd [23.0 km] Challenge Ne
73 73 Đorđe Žiropađa Muški Beograd Novi Beograd [23.0 km] Challenge Ne
74 74 Danilo Cvijetic Muški Zrenjanin [23.0 km] Challenge Ne
75 75 Milovan Jovanović Muški Beograd - Voždovac [23.0 km] Challenge Da
76 76 Vukasin Zlatek Muški Circus Fitness Temerin [23.0 km] Challenge 03:10:00 Ne
77 77 Milos Janjatovic Muški Colosseum Čačak [23.0 km] Challenge Ne
78 78 Darko Kušic Muški Ivanjica [23.0 km] Challenge Ne
79 79 Marko Tresac Muški Colosseum Cacak [23.0 km] Challenge Ne
80 80 Justina Ranitovic Ženski Colloseum Cacak [23.0 km] Challenge Ne
81 81 Радивоје Миленковић Muški Colosseum Чачак [23.0 km] Challenge Ne
82 82 Rajko Čučković Muški Petrovaradin [23.0 km] Challenge Da
83 83 Velisav Mečanin Muški Ivanjica [23.0 km] Challenge 05:55:00 Ne
84 84 Предраг Драгичевић Muški Tara Ultra Trail team Beograd [23.0 km] Challenge Ne
85 85 Milos Mikulic Muški uff Hangar Beograd Savski venac [23.0 km] Challenge Ne
86 86 Pavle Obućina Muški Užice [23.0 km] Challenge Ne
87 87 Aleksandra Domanović Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Ne
88 88 Aleksandar Piljak Muški Beograd-Voždovacu [23.0 km] Challenge Ne
89 89 Matija Mladenović Muški Smederevo [23.0 km] Challenge 03:05:00 Ne
90 90 Vladimir Gojković Muški PigsPoint Altbach [23.0 km] Challenge Da
91 91 Danica Petrović Ženski FlyFit klub Beograd - Rakovica [23.0 km] Challenge Da
92 92 Bojan Joksimovic Muški Smederevo [23.0 km] Challenge Ne
93 93 Karadjordje Petrović Muški sabac [23.0 km] Challenge Da
94 94 Nedeljko Rodic Muški Trening centar INVICTUS Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
95 95 Milos Kojic Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
96 96 Saša Petrović Muški Beograd, Palilula [23.0 km] Challenge 00:00:00 Da
97 97 Staša Đorđević Ženski Beograd - Zvezdara [23.0 km] Challenge Da
98 98 Pavle Popovic Muški FlyFit klub Beograd [23.0 km] Challenge Ne
99 99 Milena Kostić Ženski Crveni plus Beograd - Surčin [23.0 km] Challenge Ne
100 100 Nikola Radovanović Muški Valjevo [23.0 km] Challenge Da
101 101 Miloš Gopić Muški Beograd-Voždovac [23.0 km] Challenge Ne
102 102 Dusan Ilic Muški sabac [23.0 km] Challenge Da
103 103 Jovica Oluški Muški Gladiator Gym Novi Ledinci [23.0 km] Challenge Ne
104 104 Zvezdana Radović Ženski Arilje [23.0 km] Challenge Ne
105 105 Dušan Petrović Muški Sportagora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
106 106 Milan Simonović Muški FlyFit klub Beograd, Palilula [23.0 km] Challenge Da
107 107 Filip Stefanovic Muški FlyFit klub Beograd, Čukarica [23.0 km] Challenge Da
108 108 Bojan Avramović Muški Planinarski klub Tara Bajina Bašta [23.0 km] Challenge Ne
109 109 Dušan Popov Muški Gladiator Gym Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
110 110 Petar Savić Muški Non Stop Fitness Serbia BEOGRAD/Voždovac [23.0 km] Challenge 00:48:00 Da
111 111 Sinisa Jaksic Muški Gladiator Gym Čerević [23.0 km] Challenge 03:11:00 Da
112 112 Lazar Lakic Muški CrossFit NS Novi Sad [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
113 113 Milan Kapetanović Muški Kać, Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
114 114 Mirjana Vrcelj Ženski / BEOGRAD ZVEZDARA [23.0 km] Challenge Da
115 115 Aleksandar Karaklić Muški - Belgrade, Zemun [23.0 km] Challenge Da
116 116 Nenad Ceriman Muški Ivanjica [23.0 km] Challenge 02:55:00 Ne
117 117 Jelena Sladic Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [23.0 km] Challenge Ne
118 118 Dusan Dugajlic Muški Novi Sad, Begeč [23.0 km] Challenge Da
119 119 Lazar Radojičić Muški Beograd - Borca [23.0 km] Challenge Ne
120 120 Uroš Stanković Muški Beograd, Čukarica [23.0 km] Challenge Ne
121 121 Mihailo Marić Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
122 122 Željko Radović Muški Beograd [23.0 km] Challenge Ne
123 123 Lazar Mitrović Muški Locus Nobis Stara Pazova [23.0 km] Challenge Da
124 124 Radovan Ivanovic Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
125 125 Igor Korac Muški Gladiator workout NS Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
126 126 Jelena Nikolic Ženski Pancevo [23.0 km] Challenge Ne
127 127 Ranko Metlic Muški Ultra Trkac Srbija Kragujevac [23.0 km] Challenge Da
128 128 Stefan Marković Muški Skipper Beograd, Obrenovac [23.0 km] Challenge Ne
129 129 Filip Marković Muški Skipper Beograd, Obrenovac [23.0 km] Challenge Ne
130 130 Marko Marković Muški Skipper Beograd, Obrenovac [23.0 km] Challenge Ne
131 131 Dragana Vukovic Ženski Kovin [23.0 km] Challenge 02:30:00 Ne
132 132 Milan Đorđević Muški BEOGRAD ZVEZDARA [23.0 km] Challenge 03:48:26 Da
133 133 Rade Trkulja Muški Beolaser liga Beograd, Zvezdara [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
134 134 Vukašin Baltić Muški CF Sinergija Beograd [23.0 km] Challenge Da
135 135 Miloš Bugarčić Muški Beograd Čukarica [23.0 km] Challenge Da
136 136 Marija Grubač Ženski Beograd - Čukarica [23.0 km] Challenge Da
137 137 Jovana Barać Ženski Trening centar INVICTUS Novi Sad [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
138 138 Sanja Zbućnović Ženski Trening centar INVICTUS Novi Sad [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
139 139 Nenad Ivanović Muški Beograd,Vozdovac [23.0 km] Challenge 03:45:55 Da
140 140 Darko Cvetkovic Muški Beograda - Vozdovac [23.0 km] Challenge Ne
141 141 Marko Marinkovic Muški Beograd-Rakovica [23.0 km] Challenge Ne
142 142 Predrag Djuricic Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
143 143 Marko Bozic Muški BEOGRAD/Voždovac [23.0 km] Challenge Da
144 144 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [23.0 km] Challenge Da
145 145 Nikola Matovic Muški Sport Agora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
146 146 Natalija Oparnica Ženski CrossFit NS Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
147 147 Dejan Potić Muški Niš [23.0 km] Challenge Ne
148 148 Danijel Loncarevic Muški AK Bečej Becej [23.0 km] Challenge Da
149 149 Lazar Bosakov Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
150 150 Stevan Pavicevic Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
151 151 Nikola Trifunović Muški Kraljevo [23.0 km] Challenge Ne
152 152 Aleksandar Miladinovic Muški Ub [23.0 km] Challenge 01:32:00 Da
153 153 Nenad Jovanovski Muški Beograd- Čukarica [23.0 km] Challenge Da
154 154 Stefan Djokovic Muški A.K. Sloboda Cacak [23.0 km] Challenge Ne
155 155 Dimitrije Anđelić Muški TEGET FIT Beograd [23.0 km] Challenge 00:01:10 Da
156 156 Dusan Klepic Muški NOVI ,SAD [23.0 km] Challenge Da
157 157 Marina Cvijetic Ženski Novi Beograda [23.0 km] Challenge Ne
158 158 Mladen Nikolic Muški Flyfit Beograd [23.0 km] Challenge Ne
159 159 Pavle Suvacarov Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
160 160 Danijela Lazović Ženski Novi Beograd [23.0 km] Challenge Da
161 161 Damjana Lazović Ženski Novi Beograd/Beograd [23.0 km] Challenge Da
162 162 Милош Петровић Muški ЦВРС успон Власотинце [23.0 km] Challenge Ne
163 163 Isidora Radic Ženski CFNS Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
164 164 Lazar Jojic Muški Cacak [23.0 km] Challenge Ne
165 165 Ivana Milosevic Ženski Hangar tim Beograd - Savski Venac [23.0 km] Challenge Ne
166 166 Jovan Baneka Muški Gladiator Gym Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
167 167 Igor Pavlović Muški Niška Banja Niška Banja [23.0 km] Challenge Ne
168 168 Miroslav Đokić Muški Niška Banja Niška Banja [23.0 km] Challenge Ne
169 169 Vuk Stavrić Muški Niška Banja Niška Banja [23.0 km] Challenge Ne
170 170 Miloš Mitrović Muški Beograd [23.0 km] Challenge Ne
171 171 Djordje Antić Muški Jagodina [23.0 km] Challenge Da
172 172 Ivan Stanković Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [23.0 km] Challenge Da
173 173 Darko Cvijic Muški Otpisani Beograd - Novi Beograd [23.0 km] Challenge Ne
174 174 Mateja Milanovic Muški Kerber Jagodina [23.0 km] Challenge Da
175 175 Filip Kasper Miladinovic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
176 176 Matija Cavic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Ne
177 177 Milan Obradovic Muški Orion gym Kruševac Krusevac [23.0 km] Challenge Da
178 178 Djordje Teodosic Muški Osecina [23.0 km] Challenge Ne
179 179 Aleksndar Ratkovic Muški Beograd stari grad [23.0 km] Challenge Ne
180 180 Nikola Drndarski Muški Sportsko udruzenje Inspirium Fitness Stari Banovci [23.0 km] Challenge Ne
181 181 Stjepan Vidovic Muški N.Beograd [23.0 km] Challenge Da
182 182 Slobodan Vidovic Muški Beograd Novi Beograd [23.0 km] Challenge Da
183 183 Natalija Krusevac Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Da
184 184 Jovana Tosic Ženski Pirot [23.0 km] Challenge Ne
185 185 Milan Stokuća Muški Beograd ,Čukarica [23.0 km] Challenge Da
186 186 Nenad Dramicanin Muški PSK Balkan Beograd [23.0 km] Challenge Ne
187 187 Miloš Jurić Muški FlyFit klub Beograda [23.0 km] Challenge Ne
188 188 Milena Mandić Ženski Novi Sad [23.0 km] Challenge Da
189 189 Ђорђе Животић Muški Sopot [23.0 km] Challenge Ne
190 190 Djordje Miladinovic Muški Kragujevac [23.0 km] Challenge Da
191 191 Janko Galjen Muški Stari Banovci [23.0 km] Challenge Da
192 192 Andjela Radonjic Ženski Gusteri Beograd -Savski venac [23.0 km] Challenge Da
193 193 Jelena Matovic Ženski Gusteri Beograd, Kaluđerica [23.0 km] Challenge Da
194 194 Saša Milivojević Muški Požega [23.0 km] Challenge Da
195 195 Nevena Zelenovic Ženski Gusteri Beograd-Zemun [23.0 km] Challenge Da
196 196 Danica Plavša Ženski Gusteri Beograd-Tasmajdan [23.0 km] Challenge Da
197 197 Srefan Virijevic Muški Krusevac [23.0 km] Challenge Ne
198 198 Emir Ramadani Muški Beograd, Batajnica [23.0 km] Challenge Ne
199 199 Nenad Ilic Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
200 200 Slobodan Stošić Muški FlyFit klub Beograd [23.0 km] Challenge 02:57:00 Ne
201 201 tanasko tomic Muški Beograd, Čukarica [23.0 km] Challenge Da
202 202 Miloš Ilić Muški Čačak [23.0 km] Challenge Ne
203 203 Zoran Krstic Muški Beograd-Rušanj [23.0 km] Challenge Da
204 204 Borivoje Eskić Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
205 205 Milosevic Luka Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
206 206 Lana Čubrić Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Da
207 207 Jelena Fatić Ženski Beograd-Boleč [23.0 km] Challenge 02:12:00 Da
208 208 Jovana Ilic Ženski Beograd-Voždovac [23.0 km] Challenge Da
209 209 Nikola Ristović Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
210 210 Mateja Eskić Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
211 211 Dino Stevanović Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
212 212 Miloš Stojanović Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
213 213 Marko Jokić Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
214 214 Ivan Radojevic Muški ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [23.0 km] Challenge Ne
215 215 Живко Раичевић Muški Сивац [23.0 km] Challenge Da
216 216 Petar Žorić Muški Team Cramp Beograd [23.0 km] Challenge 04:15:00 Ne
217 217 Ana Filip Ženski Locus Nobis Stara Pazova [23.0 km] Challenge Da
218 218 Dimitrios Pantazis Muški Stuttgart [23.0 km] Challenge Da
219 219 Mihajlo Prodanovic Muški KAF Wild Boars Kragujevac [23.0 km] Challenge Ne
220 220 Ahmed Hadzic Muški Sarajevo [23.0 km] Challenge Ne
221 221 Slobodan tasic Tasic Muški TC invictussrbija Celarevo [23.0 km] Challenge 00:01:00 Ne
222 222 Небојша Стевановић Muški Beograd [23.0 km] Challenge 02:30:00 Da
223 223 Vanja Radović Muški NSRunners Zrenjanin [23.0 km] Challenge Da
224 224 Đorđe Stevlić Muški Čačak [23.0 km] Challenge Ne
225 225 Stevan Panic Muški PSD Magles Valjevo Valjevo [23.0 km] Challenge Ne
226 226 Nevena Kojić Ženski FlyFit klub Topola Oplenac [23.0 km] Challenge Da
227 227 Matija Ivakovic Muški TRK Majevica Brčko Brcko [23.0 km] Challenge Ne
228 228 Nikola Mikulovic Muški pijem pivu rakiju i šljivu Beograd - Vračar [23.0 km] Challenge Ne
229 229 Zoran Denda Muški Beograd [23.0 km] Challenge Ne
230 230 Anesti Papadopulos Muški Pancevo [23.0 km] Challenge Ne
231 231 Dina Ramovic Ženski / Beograd, Stari Grad [23.0 km] Challenge Da
232 232 Milos Obradovic Muški Hangar Training and Performance Center Beograda-Zvezdara [23.0 km] Challenge Da
233 233 Milijan Dimitrijević Muški Kosjerić [23.0 km] Challenge Ne
234 234 Nemanja Katic Muški Subotica [23.0 km] Challenge Ne
235 235 Petar Tomic Muški Ak Ivan Saric Subotica, [23.0 km] Challenge Da
236 236 Andrej Turukalo Muški novi sad [23.0 km] Challenge Ne
237 237 Emir Zonić Muški Vatrogasci Tuzla Tuzla [23.0 km] Challenge Ne
238 238 Sinisa Stevanovic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
239 239 Petar Rađenovic Muški Beograd- Čukarica [23.0 km] Challenge Ne
240 240 Bojan Kosijer Muški Beograd cukarica [23.0 km] Challenge Da
241 241 Aleksandar Mujaković Muški Vatrogasci Spasioci Senta [23.0 km] Challenge Ne
242 242 Goran Ivic Muški bez kluba Beograd-Zvezdara [23.0 km] Challenge 01:53:00 Da
243 243 Roland Veréb Muški Ak Ivan Saric Čantavir [23.0 km] Challenge Ne
244 244 Muriz Klapić Muški Banovići [23.0 km] Challenge Ne
245 245 Tamara Đuričić Ženski Užice [23.0 km] Challenge Ne
246 246 Branislav Mladenovic Muški Smederevo [23.0 km] Challenge Ne
247 247 Vladimir Mitić Muški Hangar Požarevac [23.0 km] Challenge Da
248 248 Sara Petrovic Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [23.0 km] Challenge Ne
249 249 Nikola Mitrovic Muški Core-Fitness team Pozarevac [23.0 km] Challenge Ne
250 250 Nemanja Zivkovic Muški Core-Fitness team Pozarevac [23.0 km] Challenge Ne
251 251 Amar Krilić Muški Tuzla [23.0 km] Challenge Ne
252 252 Damir Gavrilovic Muški Beograd, Srbija [23.0 km] Challenge Da
253 253 Ivan Lukic Muški Beograd-Zemun [23.0 km] Challenge Da
254 254 Filip Janković Muški Beogrd [23.0 km] Challenge Da
255 255 Nikola Prodanović Muški Beograd - Vracar [23.0 km] Challenge 01:57:00 Ne
256 256 Olivera Gajević Ženski Nemam, trčim privatno Novi Beograda [23.0 km] Challenge 04:58:00 Da
257 257 Bojan Cvijović Muški Beograd Palilula [23.0 km] Challenge Ne
258 258 Aleksandar Kraljevski Muški Novi Sad [23.0 km] Challenge Ne
259 259 Младен Милаковић Muški АПАГ Мрђе на води Бањалука [23.0 km] Challenge Ne
260 260 Strahinja Jovanovic Muški Factory Niš Niš [23.0 km] Challenge Ne
261 261 Ana Grcic Ženski Nis [23.0 km] Challenge Ne
262 262 Miloš Jovičić Muški Locus Nobis Stara Pazova [23.0 km] Challenge Ne
263 263 Zoran Spirovski Muški Bajina Basta [23.0 km] Challenge Ne
264 264 Aleksandar Grasic Muški Krusevac [23.0 km] Challenge Da
265 265 Lazar Simić Muški Храбра чета Јованчета Gornji Milanovac [23.0 km] Challenge Da
266 266 Adam Nikić Muški Храбра чета Јованчета Negotin [23.0 km] Challenge Da
267 267 Милош Бошковић Muški Храбра чета Јованчета Краљево [23.0 km] Challenge Da
268 268 Jovan Đorđević Muški Храбра чета Јованчета Niš [23.0 km] Challenge Da
269 269 Ilija Čubrak Muški Sport Agora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
270 270 Ognjen Ćirić Muški PARASEX Čačak [23.0 km] Challenge Da
271 271 Dimitrije Rajčić Muški FlyFit klub Beograd [23.0 km] Challenge Da
272 272 Nemanja Gazibara Muški Subotica [23.0 km] Challenge Da
273 273 Djordje Tosic Muški Old Men Squad Beograd - Palilula [23.0 km] Challenge Da
274 274 Petar Vidovic Muški Old Men Squad Beograd- Grocka [23.0 km] Challenge Ne
275 275 Danijela Milutinovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [23.0 km] Challenge Ne
276 276 Vedran Ćerić Muški Team Cramp Beograd, Zemun [23.0 km] Challenge Da
277 277 Neven Ćerić Muški Team Cramp Beograd - Batajnica [23.0 km] Challenge Da
278 278 Miljan Radicevic Muški Beograd, Zemun [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
279 279 Filip Nikolić Muški Osecina [23.0 km] Challenge Ne
280 280 Milenko Papan Muški Beograd - Stari grad [23.0 km] Challenge Ne
281 281 Aleksandar Orescanin Muški Old Men Squad Beograd-grocka [23.0 km] Challenge Ne
282 282 Luka Milosavljević Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [23.0 km] Challenge Ne
283 283 Filip Jorgaćević Muški ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ Beograd - Zvezdara [23.0 km] Challenge Da
284 284 NeNad Nešić Muški Mladenovac - Koraćica [23.0 km] Challenge 02:43:04 Ne
285 285 Bojan Božić Muški Subotica [23.0 km] Challenge Da
286 286 Đorđe Ljubičić Muški Deč [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
287 287 Vladimir Ilić Muški Zrenjanin [23.0 km] Challenge Ne
288 288 Norbert Rošćak Muški Bodyline, Subotica Subotica [23.0 km] Challenge Ne
289 289 Milan Ristic Muški Zrenjanin [23.0 km] Challenge Ne
290 290 Milan Radovanovic Muški Raska [23.0 km] Challenge Ne
291 291 Vedran Petrović Muški TRK Majevica Brčko [23.0 km] Challenge Ne
292 292 Ivan Perić Muški CF Sinergija Beograd/Novi Beograd [23.0 km] Challenge 03:46:00 Da
293 293 Zeljko Macut Muški N.Beograd [23.0 km] Challenge Da
294 294 Nenad Jokić Muški Cf Taurunum Belgrade, Zemun [23.0 km] Challenge Da
295 295 David Gojkovic Muški Stuttgart [23.0 km] Challenge Da
296 296 Strahinja Petrović Muški Cf Taurunum Beograd -Zemun [23.0 km] Challenge Da
297 297 Svetlana Ivljanin Ženski Ozon Crossfit Zemun Beograd-Zemun [23.0 km] Challenge Da
298 298 Goran Mrkela Muški Podgorica [23.0 km] Challenge Da
299 299 Вељко Милосављевић Muški Ултра Тркач Србија Лазаревац [23.0 km] Challenge Ne
300 300 Petar Danilović Muški Raška [23.0 km] Challenge Ne
301 301 Nikola Danilović Muški Raška [23.0 km] Challenge Ne
302 302 Danilo Pesic Muški Vlasotince [23.0 km] Challenge Ne
303 303 Đorđe Pešić Muški Vojna Akademija Ušće na Ibru [23.0 km] Challenge Ne
304 304 Nebojsa Sredojevic Muški Vojna Akademija sjenica [23.0 km] Challenge Ne
305 305 Marko Jablanovic Muški Vojna Akademija Krusevac [23.0 km] Challenge Ne
306 306 Јован Дуњић Muški Војна академија Пожега [23.0 km] Challenge Ne
307 307 Ivan Nonkovic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
308 308 Srđan Dabetić Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
309 309 Luka Ristanovic Muški Sport Agora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
310 310 Milija Djenic Muški Sport Agora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
311 311 Gojko Kalanj Muški Dzudo I sambo klub Borac Stepanovićevo [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
312 312 Gojko Kalanj Muški Dzudo I sambo klub Borac Stepanovicevo [23.0 km] Challenge 00:00:00 Ne
313 313 Гордан Паповић Muški ММА тим Цар Душан Силни Бн Бијељина [23.0 km] Challenge Ne
314 314 Jovan Radanov Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
315 315 Amela Nicevic Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Da
316 316 Milos Blagojevic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
317 317 Dejan Palija Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
318 318 Dusan Simeonovic Muški Beograd [23.0 km] Challenge Da
319 319 Milan Simakovic Muški Selevac [23.0 km] Challenge Da
320 320 Dušan Budimkić Muški Smederevo [23.0 km] Challenge Ne
321 321 Dusko Jovanovic Muški Locus Nobis Nova Pazova [23.0 km] Challenge Ne
322 322 Marko Bojovic Muški SportAgora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
323 323 Isidora Savković Ženski ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ Beograd [23.0 km] Challenge Da
324 324 Tihomir Bićanin Muški Vršac [23.0 km] Challenge Ne
325 325 Isidora Stefanovic Ženski Beograd [23.0 km] Challenge 00:05:00 Ne
326 326 Miloš Jurić Muški FlyFit klub Beograd [23.0 km] Challenge Da
327 327 Kristina Gavric Ženski Beograd-Novi Beograd [23.0 km] Challenge Ne
328 328 Milan Milosevic Muški WING CHUN KUNG FU KLUB IRON FIST Beograd Surcin [23.0 km] Challenge Da
329 329 Djordje Gak Muški ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ N.Beograd [23.0 km] Challenge Ne
330 330 Igor Palija Muški ТРЕЋЕ ПОЛУВРЕМЕ Belgrad [23.0 km] Challenge Ne
331 331 Aleksandar Gajic Muški Atletik Centar sabac [23.0 km] Challenge Ne
332 332 Nenad Lekić Muški Trstenik [23.0 km] Challenge Da
333 333 Vladimir Milovanović Muški Zemun [23.0 km] Challenge 02:47:00 Da
334 334 Stefan Kukoljac Muški Beograd - Voždovac [23.0 km] Challenge Ne
335 335 Boško Kabić Muški Locus Nobis Nova Pazova [23.0 km] Challenge Ne
336 336 Luka Temelkovski Muški Pekara Luis Uzice [23.0 km] Challenge 02:45:00 Ne
337 337 nikola Bozic Muški slavko i sin teretana Beograd, Rakovica [23.0 km] Challenge 04:27:00 Ne
338 338 Lazar Jovanovic Muški Cacak [23.0 km] Challenge Da
339 339 Ljubiša Kićanović Muški SportAgora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
340 340 Vanja Gnječ Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Ne
341 341 Goran Jovasevic Muški Sport Agora Čačak [23.0 km] Challenge Ne
342 342 Lidija Lekić Ženski Beograd [23.0 km] Challenge Da
343 343 Miroslav Covic Muški Beograd - Voždovac [23.0 km] Challenge Ne
344 344 Marko Matejic Muški Kragujevac [23.0 km] Challenge Da
345 345 Tatjana Radivojević Ženski Beograd - Vracar [23.0 km] Challenge Ne
346 346 Vladimir Dragas Muški Cf Taurunum Novi Beograd/Beograd [23.0 km] Challenge Ne
347 347 Vuk Milosavljević Muški Čačak [23.0 km] Challenge Da
348 348 Aleksandra Šarić Ženski Nike + Run Club Mačvanska Mitrovica [23.0 km] Challenge 05:20:00 Ne
349 349 Mihailo Mitrovic Muški Mladenovac [23.0 km] Challenge Da
350 350 Никола Жугић Muški Подгорица [23.0 km] Challenge Ne
351 351 Marko Milićević Muški Zrenjanin [23.0 km] Challenge Ne
352 352 Jovana Djokovic Ženski Arandjelovac [23.0 km] Challenge Da
353 353 Strahinja Milovanovic Muški Psf mma team Lions Čačak [23.0 km] Challenge Ne
354 354 Srdjan Milutinovic Muški 🏃rekreativac Raska [23.0 km] Challenge Ne
355 355 Milan Nikitovic Muški Beograd- Rakovica [23.0 km] Challenge Ne
356 356 Tatjana Radovic Ženski Beograd rakovica [23.0 km] Challenge Ne
357 357 Nemanja Pavlovic Muški Prvi Tim BEOGRAD/VOZDOVAC [23.0 km] Challenge Ne
358 501 Róbert Dudás Muški ErdSoft Szabadka [12.0 km] Green Da
359 502 Marko Nikolic Muški Zrenjanin [12.0 km] Green Ne
360 503 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [12.0 km] Green Ne
361 504 Ankica Carica Ženski Jagodina [12.0 km] Green Ne
362 505 Milorad Todorovic Muški Artiljero Bajina Basta [12.0 km] Green Da
363 506 Tamara Tanasic Ženski Obrenovac [12.0 km] Green Da
364 507 Izabella Hemze Ženski UF Subotica [12.0 km] Green Da
365 508 Nenad Jevtic Muški Artiljero Bajina Basta [12.0 km] Green Da
366 509 Biljana Djuric Ženski Beograd-Zvezdara [12.0 km] Green 01:27:00 Ne
367 510 Luka Rajakovic Muški Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
368 511 Nora Farago Ženski Subotica, 24000 [12.0 km] Green Ne
369 512 Karolina Dobrijevic Ženski Athletics center Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
370 513 Svetlana Đurić Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [12.0 km] Green 01:17:00 Ne
371 514 Bojana Petrovic Ženski Sportagora Cacak [12.0 km] Green Ne
372 515 Marija Zonjić Ženski Beograd, Zemun, Batajnica [12.0 km] Green Da
373 516 Aleksandar Lukić Muški Vojka [12.0 km] Green Da
374 517 Strahinja Vučetić Muški Nova Pazova [12.0 km] Green Da
375 518 Dusica Kovjanic Ženski Kangoo Club Pancevo Pancevo [12.0 km] Green Ne
376 519 Bisera Nikolovska Ženski 091RUNCrW Skopje [12.0 km] Green 01:08:00 Ne
377 520 Anita Rolović Ženski Beograd [12.0 km] Green Da
378 521 Ana Ćirić Ženski Pančevo [12.0 km] Green Ne
379 522 Csilla Faragó Ženski Subotica [12.0 km] Green Ne
380 523 Goran Stepanovic Muški ARK Duge Staze Svilajnac Pozarevac [12.0 km] Green 01:20:00 Ne
381 524 Зоран Митровић Muški индивидуалац Пале [12.0 km] Green Ne
382 525 Dušica Živanović Ženski Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
383 526 Aleksandra Cosic Ženski Gradski trkački Beograd/Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
384 527 Teodora Timotijevic Ženski Kangoo Club Pancevo Pancevo [12.0 km] Green Ne
385 528 Jellena Jeja Vasić Ženski Bajina Basta [12.0 km] Green Ne
386 529 Jelena Jelenkovic Ženski FlyFit klub Beograd, Voždovac [12.0 km] Green Ne
387 530 Željko Stegnjaja Muški Monkeys Pančevo [12.0 km] Green 02:44:00 Da
388 531 Vladimir Đukić Muški Beograd/Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
389 532 Milica Lukovic Ženski Bulletproof Sombor [12.0 km] Green Ne
390 533 Andrijana Lukovic Ženski Bulletproof Valjevo [12.0 km] Green Ne
391 534 Predrag Aranđelović Muški Novi Sad [12.0 km] Green Da
392 535 Josip Bošnjaković Muški Novi Sad [12.0 km] Green Da
393 536 Danijela Radosavljević Ženski Užice [12.0 km] Green Da
394 537 Tanja Pajtić Ženski Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
395 538 Ivan Pajtić Muški Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
396 539 Vlada Kovačević Muški Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
397 540 Adrijana Jelić Ženski Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
398 541 Nikola Mitrović Muški Artiljero Bajina Bašta [12.0 km] Green Da
399 542 Anja Popović Ženski Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
400 543 Ivana Kovačević Ženski Užice [12.0 km] Green Da
401 544 Ana Aleksić Ženski S-GYM Arilje [12.0 km] Green 01:38:00 Da
402 545 Radovan Savić Muški S-GYM Arilje [12.0 km] Green 01:15:00 Da
403 546 Marija Popadić Maksimović Ženski PK Era Uzice Užice [12.0 km] Green Da
404 547 Александар Зечевић Muški Београд Земун [12.0 km] Green Da
405 548 Dušan Nedeljković Muški FlyFit klub Beograd - Savski Venac [12.0 km] Green Ne
406 549 Milos Milojevic Muški FlyFit klub Beograd/Novi Beograd [12.0 km] Green 01:10:00 Ne
407 550 Горан Милиновић Muški Зрењанин [12.0 km] Green Ne
408 551 Урош Ђурђевић Muški Athletics Centar Šabac Шабац [12.0 km] Green Ne
409 552 Aleksandar Adamov Muški MUP Republike Srbije Vršac [12.0 km] Green Da
410 553 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [12.0 km] Green Ne
411 554 Klara Ćurčin Ženski CAPITAL CREW Beograd/Zemun [12.0 km] Green Da
412 555 Milos Dunjic Muški FlyFit klub Beograd [12.0 km] Green Da
413 556 Pavle Simic Muški Zlatibor [12.0 km] Green Da
414 557 Katarina Gajic Ženski ITEN Engineering Šabac [12.0 km] Green Da
415 558 Dejan Timotijević Muški Planinarski klub Tara Bajina Bašta [12.0 km] Green Da
416 559 Bojana Mijailovic Ženski S-GYM Arilje [12.0 km] Green 01:34:00 Da
417 560 Ivana Penčić Ženski Beograd- Čukarica [12.0 km] Green Da
418 561 Jefimija Kocić Ženski Niš [12.0 km] Green Ne
419 562 Mladen Stoičić Muški Lalinac [12.0 km] Green 01:24:27 Ne
420 563 Boško Kenjić Muški Istočno Sarajevo [12.0 km] Green Ne
421 564 Irena Turović Ženski Podgorica [12.0 km] Green Da
422 565 Jelena Milićević Ženski S-GYM Arilje [12.0 km] Green Da
423 566 Aleksandar Mikic Muški Podgorca [12.0 km] Green 03:03:00 Ne
424 567 Jelena Milovanović Ženski S gym Arilje [12.0 km] Green Da
425 568 Vladimir Simovic Muški S-GYM Arilje [12.0 km] Green 01:36:00 Da
426 569 Stefan Rudaković Muški Udarnik Beograd - Novi Beograd [12.0 km] Green 00:00:00 Da
427 570 Boban Stefanovic Muški Raska [12.0 km] Green Da
428 571 Vladimir Petković Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [12.0 km] Green Ne
429 572 Jovana Novaković Ženski Legionari Elite Fitness Niš [12.0 km] Green Ne
430 573 Radmila Balaban Ženski Beograd [12.0 km] Green Ne
431 574 Filip Djokic Muški Perucac [12.0 km] Green Ne
432 575 Dragan Djokic Muški Perucac [12.0 km] Green Ne
433 576 Dragan Spremic Muški Athletics Centar Šabac sabac [12.0 km] Green Da
434 577 Marina Mravikova Ženski Zrenjanin [12.0 km] Green Ne
435 578 Kristina Dragić Ženski Zrenjanin [12.0 km] Green Ne
436 579 Marija Radojković Ženski Novi Sad [12.0 km] Green Ne
437 580 Ivan Boskovic Muški Athletics center Šabac sabac [12.0 km] Green Ne
438 581 Mladen Perić Muški FlyFit klub Beograd- Rakovica [12.0 km] Green Da
439 582 Dragan Aleksic Muški Athletics center Šabac Sabac [12.0 km] Green 00:03:00 Da
440 583 Срђан Перић Muški САД ТРЧИ Опленац Топола Велико Градиште [12.0 km] Green 01:20:00 Ne
441 584 Marijana Ristic Ženski Bajina Bašta [12.0 km] Green Ne
442 585 Marko Djordjevic Muški FlyFit klub Beograd- Čukarica [12.0 km] Green Ne
443 586 Bane Nikolić Muški Gladiator Gym Novo Sad [12.0 km] Green Ne
444 587 Goran Lalic Muški Gladiator Gym Novi Sad [12.0 km] Green Da
445 588 Milan Milanović Muški Ljig [12.0 km] Green Da
446 589 Predrag Baralic Muški Ramberg [12.0 km] Green Da
447 590 Bojana Lalić Ženski Gladijator Novi Sad [12.0 km] Green Da
448 591 David Slavković Muški Zemun [12.0 km] Green Da
449 592 Sandra Jovanovic Ženski Smederevo [12.0 km] Green Da
450 593 Adrijana Dozet Ženski Sportsko-rekreativni centar "Atlantis" Novi Sad [12.0 km] Green Ne
451 594 Vujadin Divjak Muški Sportsko rekreativni klub "Atlantis" Zrenjanin [12.0 km] Green Ne
452 595 Zeljko Popovic Muški Uzice [12.0 km] Green Ne
453 596 Luka Marinovic Muški Beograd Novi Beograd [12.0 km] Green Da
454 597 Tomislav Dozet Muški Satori dojo Novi Sad Novi Sad [12.0 km] Green Ne
455 598 Goran Kopre Muški Bečej [12.0 km] Green Da
456 599 Dunja Milanović Ženski Sportsko-rekreativni centar "Atlantis" Lukićevo [12.0 km] Green Ne
457 600 Dušica Milinković Ženski Cacak [12.0 km] Green Ne
458 601 Tijana Rakic Ženski Sportsko-rekreativni centar "Atlantis" Zmajevo [12.0 km] Green Ne
459 602 Viktor Farkas Muški Sportsko-rekreativni centar ''Atlantis'' Zmajevo [12.0 km] Green Ne
460 603 Marko Petrović Muški Athletics center Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
461 604 Miloš Mitrović Muški Orion gym Kruševac Kruševac [12.0 km] Green Ne
462 605 Ivan Gajic Muški Uzice [12.0 km] Green Ne
463 606 Dusan Jaksic Muški Bajina Basta [12.0 km] Green Da
464 607 Svetlana Blagojevic Ženski FlyFit klub Beograd- Čukarica [12.0 km] Green Da
465 608 Bojana Andric Ženski Novi Beograda [12.0 km] Green Ne
466 609 Sanja Pejanovic Ženski Mladenovac [12.0 km] Green Da
467 610 Лука Митровић Muški Чачак, Трбушани [12.0 km] Green Da
468 611 Tomislav Palibrk Muški BEOGRAD ZVEZDARA [12.0 km] Green Da
469 612 Nevena Stojaković Ženski Kozara Ultra Team Banjaluka [12.0 km] Green Ne
470 613 Margareta Šošić Ženski Novi Sad [12.0 km] Green 00:00:00 Da
471 614 Nataša Vučkovac Ženski Kilenji Kikinda [12.0 km] Green Da
472 615 Olga Mandić Ženski Kilenji Kikinda [12.0 km] Green Ne
473 616 Tanja Perisic Ženski MAU Beograd [12.0 km] Green Ne
474 617 Sonja Miljusevic Ženski fitnes studio 8 Vrsac [12.0 km] Green Da
475 618 Tijana Miljusevic Ženski fitnes studio 8 Vrsac [12.0 km] Green Da
476 619 Miroslav Vukašinović Muški Kilenji Kikinda [12.0 km] Green Ne
477 620 Milan Adamovic Muški Novi Sad [12.0 km] Green Da
478 621 Goran Div Divovic Muški Novi Sad [12.0 km] Green Da
479 622 Mladen Miljusevic Muški fitnes studio 8 Vrsac [12.0 km] Green Da
480 623 Dragica Milenovic Ženski Iron Republic Gym Beograd Beograd -Savski venac [12.0 km] Green Da
481 624 Nina Sevo Ženski Iron Republic Gym Beograd Kikinda [12.0 km] Green Da
482 625 Dejan Sakic Muški Planinarski klub Tara Bajina Basta [12.0 km] Green Da
483 626 Miroslav Janković Muški Beograd [12.0 km] Green 01:31:52 Da
484 627 Jovan Jovičić Muški TDC_BOX Ljig [12.0 km] Green Da
485 628 Miloš Božić Muški TDC_BOX Ljig [12.0 km] Green Da
486 629 Ivana Mijailović Ženski Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
487 630 Stefan Zaric Muški Aranđelovac [12.0 km] Green Da
488 631 Dragana Ignjatijevic Ženski Aranđelovac [12.0 km] Green Da
489 632 Bojana Jovanovic Ženski Aranđelovac [12.0 km] Green Da
490 633 Ana Bezić Ženski Baš čelik Novi Sad [12.0 km] Green Da
491 634 Jelena Ninković Ženski ITEN Engineering Novi Sad [12.0 km] Green Da
492 635 Vladimir Radosav Muški CrossFit NS Novi Sad [12.0 km] Green Da
493 636 ALEKSANDAR BODLOVIC Muški Novi Sad [12.0 km] Green Da
494 637 Aleksa Popovic Muški FlyFit klub Beograd rakovica [12.0 km] Green Da
495 638 Snežana Dudić Ženski FlyFit klub Beograd [12.0 km] Green Da
496 639 Vladan 🦁 Ristović Muški Kragujevac [12.0 km] Green Ne
497 640 Jana Jovanovic Ženski Beograd-Voždovac [12.0 km] Green Ne
498 641 Nemanja Stankic Muški Zrenjanin [12.0 km] Green Da
499 642 Zorica Bocić Ženski FlyFit klub Beograd [12.0 km] Green Da
500 643 Marko Branković Muški Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
501 644 Olivera Popović Ženski Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
502 645 Zlatko Radojčić Muški OAK Novi Sad Novi Sad [12.0 km] Green Da
503 646 Danica Jovanovic Ženski TDC_BOX Ljig [12.0 km] Green Da
504 647 Владимир Павловић Muški TDC_BOX Љиг [12.0 km] Green Da
505 648 Predrag Knezevic Muški Uzice [12.0 km] Green Da
506 649 Aleksandra Milivojević Ženski Požega [12.0 km] Green Da
507 650 Лазар Гложански Muški Артиљеро Бајина Башта [12.0 km] Green 01:59:00 Da
508 651 Marko Majstorovic Muški CF Sinergija Beograd Novi Beograd [12.0 km] Green Da
509 652 Marta Savic Ženski Kruševac [12.0 km] Green Ne
510 653 Srđan Jović Muški ČAAK- cacanskipolumaraton Čačak [12.0 km] Green Da
511 654 Milan Medic Muški Roundhouse Gym Novi Sad [12.0 km] Green Da
512 655 Владан Арсенијевић Muški Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [12.0 km] Green Da
513 656 Ива Арсенијевић Ženski Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [12.0 km] Green Da
514 657 Marija Mihajlovic Ženski FlyFit klub Beograd - Rakovica [12.0 km] Green Ne
515 658 Јован Хаџић Muški Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [12.0 km] Green Da
516 659 Марко Арсић Muški Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [12.0 km] Green Da
517 660 Ivan Jerinić Muški Athletics Centar Šabac Šabac [12.0 km] Green Ne
518 661 Ivica Stojković Muški Petrovac na Mlavi [12.0 km] Green Ne
519 662 Ognjen Ilić Muški Petrovac na Mlavi [12.0 km] Green Ne
520 663 Momir Milakovic Muški Warning Banatsko Novo Selo, Pančevo [12.0 km] Green Da
521 664 Miroslav Popović Muški Kragujevac [12.0 km] Green Da
522 665 Žarko Stanisavljević Muški Warning Banatsko Novo Selo, Pančevo [12.0 km] Green Da
523 666 Svetlana Ivkovic Ženski Атлетски клуб ПАРАЋИН Smederevska Palanka [12.0 km] Green Da
524 667 Tamara Maksimović Ženski fitnes studio 8 Vršac [12.0 km] Green Da
525 668 Dragana Pejčić Ženski Beograd [12.0 km] Green Da
526 669 Marija Đan Ženski Vrsac [12.0 km] Green Da
527 670 Milica Milošević Ženski Vršac [12.0 km] Green Da
528 671 Félix Mészáros Muški ErdSoft Szabadka [12.0 km] Green Ne
529 672 Zorana Klasnic Ženski CrossFit NS Novi Sad [12.0 km] Green Da
530 673 Божидар Кнежевић Muški БЕОГРАД - Бождовац [12.0 km] Green Da
531 674 Sonja Savović Ženski FlyFit klub Beograd Zemun [12.0 km] Green Da
532 675 Marko Stevanović Muški Kbk Kalifornija Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [12.0 km] Green Ne
533 676 Jelena Stevanović Ženski Petrovac na Mlavi [12.0 km] Green Ne
534 677 Janko Ljubičić Muški Beograd stari grad [12.0 km] Green Ne
535 678 Tijana Šaldić Ženski Health Club NS Novi Sad [12.0 km] Green Ne
536 679 Bogdan Đurić Muški Beograd Vozdovac [12.0 km] Green 01:17:00 Ne
537 680 Judit Rezman Ženski Bas Celik novi sad [12.0 km] Green 00:00:00 Ne
538 681 Sladjana Biljic Ženski Planinarski klub Tara Bajina Basta [12.0 km] Green Da
539 682 Jelena Radojevic Ženski ARK Duge staze, Svilajnac Svilajnac [12.0 km] Green Ne
540 683 Jovana Milanko Ženski Beograd - Vracar [12.0 km] Green Ne
541 684 Miljana Stojanovic Jovanovic Ženski Svilajnac [12.0 km] Green Ne
542 685 David Nikolić Muški Novi Beograd [12.0 km] Green Da
543 686 Danilo Danilović Muški CF Sinergija Beograd [12.0 km] Green Da
544 687 Jelena Živanović Ženski Žabari [12.0 km] Green Ne
545 688 Ana Djakonov Ženski Beograda-Zvezdara [12.0 km] Green Ne
546 689 Petar Jovovic Muški Beograd - Zvezdara [12.0 km] Green 00:02:00 Ne
547 690 Aleksandar Kalebić Muški Udarnik Zemun [12.0 km] Green Da
548 691 Danijela Vranješ Ženski Beograd Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
549 692 Tamara Rudić Ženski Crossfit Novi Sad Novi Sad [12.0 km] Green Ne
550 693 Marko Viner Muški Novu Sad [12.0 km] Green Ne
551 694 Nada Nenezic Ženski Klub Extremnih Sportova Beograd Beograd [12.0 km] Green Ne
552 695 Milos Plavsic Muški Prvi Tim Beograd [12.0 km] Green Da
553 696 Ivana Markovic Ženski Top Form Novi Sad [12.0 km] Green Ne
554 697 Stefan Cokic Muški Beograd -kaludjerica [12.0 km] Green Ne
555 698 Miloš Živković Muški Ak. Parizan Beograd cukarica [12.0 km] Green Ne
556 699 Verica Mladenovic Ženski Smederevo [12.0 km] Green Ne
557 700 Nemanja Bjelić Muški Ruma, Platičevo [12.0 km] Green Ne
558 701 Stefan Miletić Muški BEOGRAD ZVEZDARA [12.0 km] Green Ne
559 702 Djordje Mastilovic Muški Arandjelovac [12.0 km] Green Da
560 703 Iva Golubović Ženski Beograd cukarica [12.0 km] Green Ne
561 704 Djurdja Cvjetkovic Ženski Gladiator Gym Novi Sad [12.0 km] Green Ne
562 705 Dragica Pavlović Ženski Škola trčanja Šabac Šabac [12.0 km] Green Ne
563 706 Snezana Krnic Ženski Beograd Čukarica [12.0 km] Green Da
564 707 Marko Lukic Muški Martinci [12.0 km] Green Da
565 708 Marjan Milosavljev Muški Kovin [12.0 km] Green 01:11:00 Ne
566 709 Bogdan Bogdanovic Muški Novi Beograd [12.0 km] Green 01:00:00 Ne
567 710 Ivan Ristanovic Muški Uzice [12.0 km] Green Ne
568 711 Jovana Ružičić Ženski Beograd-Palilula [12.0 km] Green Ne
569 712 Natalija Živkovic Ženski adidas Runners Beograd BEOGRAD ZVEZDARA [12.0 km] Green Ne
570 713 Предраг Дмитровић Muški Београд, Вождовац [12.0 km] Green Da
571 714 Marjana Vujačić Ženski Vatrogasci Spasioci Smederevo [12.0 km] Green Ne
572 715 Jovan Stevanović Muški Vatrogasci Spasioci Smederevo [12.0 km] Green Ne
573 716 Stefan Pavlovic Muški Vatrogasci Spasioci Smederevo [12.0 km] Green Ne
574 717 Danijela Pavić Ženski Vatrogasci Spasioci Kovin [12.0 km] Green Ne
575 718 Jelena Roganović Ženski Vrbas [12.0 km] Green Da
576 719 Danijela Bugarski Ženski Vrbas [12.0 km] Green Da
577 720 Goran Antonijevic Muški Cacak [12.0 km] Green Da
578 721 Nemanja Marinković Muški Požarevac [12.0 km] Green Ne
579 722 stefan raicevic Muški Colosseum Cacak [12.0 km] Green Da
580 723 Dusan Filipovic Muški Loznica [12.0 km] Green Ne
581 724 Djordje Coralic Muški Loznica [12.0 km] Green Ne
582 725 Biljana Slavković Ženski Rvački klub Borac Čačak [12.0 km] Green 02:00:00 Ne
583 726 Aleksandra Nedeljković Ženski Čačak [12.0 km] Green 02:00:00 Ne
584 727 Miloš Milosavljević Muški Varvarin [12.0 km] Green Ne
585 728 Bratislav Džombić Muški Prvi Tim Beograd [12.0 km] Green 02:15:00 Ne
586 729 Tamara Stupkin Ženski Prvi Tim Beograd [12.0 km] Green Ne
587 730 Ljubica Debeljački Ženski PSK Sirig Srbobran [12.0 km] Green Da
588 731 Miroslav Nikolic Muški Box Klub Spartanac Belgrad [12.0 km] Green Da
589 732 Milan Jovicic Muški FlyFit klub Beograd rakovica [12.0 km] Green Da
590 733 Srdjan Hadnadjev Muški Athletics center Šabac Šabac [12.0 km] Green Da
591 734 Vojin Maletković Muški Čačak [12.0 km] Green Ne
592 735 Vasilije Markovic Muški Krusevac [12.0 km] Green Ne
593 736 Milica Slavković Ženski BURT Beograd [12.0 km] Green Ne
594 737 Daria Bila Ženski adidas Running team Beograd/Zemun11080 [12.0 km] Green Ne
595 738 Andjela Jankovic Ženski Octagon Pancevo [12.0 km] Green Ne
596 739 Anđela Pavlović Ženski 11030 Beograd [12.0 km] Green Da
597 740 Jelena Paunović Ženski Čačak [12.0 km] Green Da
598 741 Bogdan Bratić Muški TRK Majevica Brčko [12.0 km] Green Ne
599 742 Srdjan Rajkovic Muški Beograd, Vozdovac [12.0 km] Green Da
600 743 Jovan Mitrović Muški Artiljero Bajina Basta [12.0 km] Green Da
601 744 Stefan Trninić Muški TRK Majevica Brčko [12.0 km] Green Ne
602 745 Nemanja Janković Muški Beograd - Zvezdara [12.0 km] Green Ne
603 746 Veljko Branković Muški Varvarin [12.0 km] Green Ne
604 747 Nikola Mirković Muški Athletics center Šabac [12.0 km] Green Da
605 748 Aleksa Petrić Muški Orion gym Kruševac Kruševac [12.0 km] Green Ne
606 749 Silvija Injac Ženski Kilenji Kikinda [12.0 km] Green Da
607 750 Dejan Aleksic Muški Beograd, Surcin [12.0 km] Green Da
608 751 Vladimir Ognjanović Muški Beograd- Čukarica [12.0 km] Green Da
609 752 Milos Sofranic Muški Beograd (Zemun) [12.0 km] Green Da
610 753 Zoran Bonic Muški Krusevac [12.0 km] Green Da
611 754 Dejan Dević Muški Beograd [12.0 km] Green Da
612 755 Nikola Rudi Muški Beograd [12.0 km] Green Ne
613 756 Mladen Pudar Muški Beograd- Vracar [12.0 km] Green Ne
614 757 Danilo Čović Muški Beograd- Vracar [12.0 km] Green Ne
615 758 Nemanja Kolakovic Muški Cacak, Trbusani [12.0 km] Green Ne
616 759 Adrian Turjak Muški Margita [12.0 km] Green Da
617 760 Žarko Keser Muški Locus Nobis Stara Pazova [12.0 km] Green Ne
618 761 Jovo Kukilo Muški Stara Pazova [12.0 km] Green Ne
619 762 Aleksandra Filipovic Ženski Sabav [12.0 km] Green 00:06:00 Ne
620 763 Robert Novaković Muški Sportski klub Tribe Novi Beograd/Beograd [12.0 km] Green Ne
621 764 Nikolina Saso Ženski Beograd [12.0 km] Green 01:10:00 Ne
622 765 Perisa Saičić Muški Beograd [12.0 km] Green 00:48:00 Ne
623 766 Marko Stanković Muški Orion gym Kruševac Kruševac [12.0 km] Green Ne
624 767 Nenad Ilić Muški Beograd [12.0 km] Green Da
625 768 Bojan Mirkovic Muški Čačak [12.0 km] Green Ne
626 769 Elias Bambauer Muški Novi Slankamen [12.0 km] Green Da
627 770 Branislava Tesic Ženski Gladiator Gym Novi Sad [12.0 km] Green Ne
628 771 Vladimir Arandjelovic Muški Gladiator Gym Novi Sad [12.0 km] Green Ne
629 772 Aleksandar Zivic Gligorijevic Muški Orion gym Kruševac Krusevac [12.0 km] Green 00:00:00 Ne
630 773 Branko Dejanović Muški NS Runners Running club Novi Sad [12.0 km] Green Ne
631 774 Stefan Zaric Muški Beograd [12.0 km] Green Ne
632 775 Luka Rajačić Muški Beograd [12.0 km] Green Ne
633 776 Nenad Gavrilovic Muški sabac [12.0 km] Green Ne
634 777 Dusan Blagojevic Muški Arilje [12.0 km] Green Ne
635 778 Jelena Blagojevic Ženski Pozega [12.0 km] Green Ne
636 779 Jelena Vujčić Ženski Svilajnac [12.0 km] Green Da
637 780 Dusan Ilic Muški N.Beograd [12.0 km] Green Ne
638 781 Stevan Petrovic Muški Novi Sad [12.0 km] Green 02:01:00 Ne
639 782 Rastko Markovic Muški Beograd [12.0 km] Green Ne
640 783 Nikola Majic Muški Beograd [12.0 km] Green Ne
641 784 Zorana Bugarin Ženski N.Beograd [12.0 km] Green Da
642 785 Zorica Mijatovic Muški Beograd Zemun [12.0 km] Green Da
643 786 Jelena Malešević Muški N.Beograd [12.0 km] Green Da
644 787 Milos Milakovic Muški PSK Sirig Temerin [12.0 km] Green Ne
645 788 Nenad Vezmar Muški PD Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [12.0 km] Green Ne
646 789 Ivan Krunic Muški ČAAK Čačak [12.0 km] Green Da
647 790 Miloš Malidžan Muški Beograd Zemun [12.0 km] Green Ne
648 791 Miroslava Malidžan Ženski Београд Земун [12.0 km] Green Ne
649 792 Danka Nikolić Ženski FlyFit Beograd [12.0 km] Green Ne
650 793 Suzana Vasić Ženski Ruma [12.0 km] Green Ne
651 794 Srdjan Stanojev Muški Beograd [12.0 km] Green Da
652 795 Endzi Saki Muški Palilula, Beograd [12.0 km] Green Ne
653 796 Vladimir Gluhovic Muški N.Beograd [12.0 km] Green Da
654 797 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
655 798 Viktor Milanov Muški N.Beograd [12.0 km] Green Da
656 799 Novica Bijeljić Muški CrossFit NS Novi Sad [12.0 km] Green Ne
657 800 Ljubomir Stalevic Muški Kucura [12.0 km] Green Ne
658 801 Немања Гојковић Muški Атлетски клуб Параћин Параћин [12.0 km] Green Da
659 802 Đorđe Čolić Muški Topola [12.0 km] Green Ne
660 803 Ranko Milanović Muški Planinarski klub Tara Bajina Bašta [12.0 km] Green Ne
661 804 Dejan Janković Muški PU "Vrtić Sportić" Beograd Čukarica [12.0 km] Green Ne
662 805 Mirjana Janković Ženski PU "Vrtić Sportić" Beograd Čukarica [12.0 km] Green Ne
663 806 Zoran Kovač Muški Stara Pazova [12.0 km] Green Da
664 807 Dragan Vukovic Muški S gym Arilje [12.0 km] Green Ne
665 808 Jasmina Stanivukovic Muški Novi Sad [12.0 km] Green Ne
666 809 Milica Vujaković Ženski Cf Taurunum Novi Sad-Kac [12.0 km] Green Ne
667 810 Dejan Kurcubic Muški Fit kure Cacak [12.0 km] Green 00:00:00 Ne
668 811 Ђурђица Ђуровић Ženski Београд-Нови Београд [12.0 km] Green Ne
669 812 Jelena Luković Ženski Beograd [12.0 km] Green Da
670 813 Mirko Dimitrijević Muški Ljubovija [12.0 km] Green Da
671 814 Maja Knežević Ženski Beograd [12.0 km] Green Ne
672 815 Ana Borković Ženski Inđija [12.0 km] Green Ne
673 816 Sasa Arsenovic Muški Bajina Bašta [12.0 km] Green Da
674 817 Nebojša Đurđić Muški Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
675 818 Bojan Pelverovic Muški Cajetina [12.0 km] Green Ne
676 819 Ivana Radmilac Djurdjic Ženski Novi Beograd [12.0 km] Green Ne
677 820 Strahinja Cupic Muški Novi Sad [12.0 km] Green Da
678 821 Lazar Jelenković Muški Raška [12.0 km] Green 00:03:00 Ne
679 822 Bojan Jevremovic Muški Beodrad [12.0 km] Green Da
680 823 Jovan Stojicic Muški Novi Sad [12.0 km] Green Ne