Prijavljeni takmičari na 12. Trka prijateljstva Kula

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Branislav Srdic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Da
2 2 Dean Mitrovic Muški Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Ne
3 3 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Ne
4 4 Ivan Sekulović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
5 5 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
6 6 Ankica Carica Ženski Jagodina [10.0 km] 10 km Ne
7 7 Vesna dr Crnjanski Ženski Ark Somaraton Sombor Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
8 8 Branislav Martinović Muški AK Ruma Ruma [10.0 km] 10 km 00:49:00 Ne
9 9 Зоран Брада Митровић Muški Београд, Звездара [10.0 km] 10 km Da
10 10 Vuk Vukmirovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
11 11 Darko Kojić Muški VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Ne
12 12 Haris Mustafic Muški AK Pace Konjic Konjic [10.0 km] 10 km 00:54:58 Ne
13 13 Milica Marković Ženski Čegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:49:18 Ne
14 14 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [10.0 km] 10 km Da
15 15 Иван Милосављевић Muški Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:45:00 Ne
16 16 Драган Фундук Muški К.К."Вукови" Кула Кула [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
17 17 Jovana Kulusic Ženski Ruma [10.0 km] 10 km Ne
18 18 Maskirna Ovca Muški OVCE Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
19 19 Crna Ovca Muški OVCE Beograd [10.0 km] 10 km 00:45:00 Ne
20 20 ĆELAVA OVCA Muški OVCE Pančevo [10.0 km] 10 km Ne
21 21 Јелена Рашковић Ženski Ak Apatin Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
22 22 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [10.0 km] 10 km Ne
23 23 Danilo Vasiljevic Muški ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km Da
24 24 Vladimir Kesegić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
25 25 Darko Lončar Muški NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:41:16 Da
26 26 Aleksandar Zegarac Muški Tri Swim Pozarevac [10.0 km] 10 km Ne
27 27 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
28 28 Јелена Милутиновић Ženski Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
29 29 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km 00:35:53 Da
30 30 Jasmin Jasko Alicehajic Muški Teslic Teslic [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
31 31 Dušanka Kesegić Ženski Ark somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
32 32 Radiša Simić Muški Cerski junaci Mionica [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
33 33 Marko Jaćimović Muški Vojska i policija Kula [10.0 km] 10 km Da
34 34 Vladimir Kolić Muški Ministarstvo Unutrašnjih Poslova Republike Srbije- sektor za vanredne situacije Belgrade, Zemun [10.0 km] 10 km Ne
35 35 Denis Begović Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
36 36 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [10.0 km] 10 km Ne
37 37 Bojan Popovic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
38 38 Bojan Martinović Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
39 39 Bojana Dr Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Ne
40 40 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Ne
41 41 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
42 42 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [10.0 km] 10 km Ne
43 43 Miloš Stanojević Muški S.U Agape Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 00:58:00 Ne
44 44 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Ne
45 45 Robert Lalić Muški Vojska Srbije, KzO Sombor [10.0 km] 10 km Ne
46 46 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Da
47 47 Nada Bogdanovic Ženski Mladenovac [10.0 km] 10 km Ne
48 48 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [10.0 km] 10 km Ne
49 49 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
50 50 Dušan Mijatov Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
51 51 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
52 52 Adriana Jurić Ženski Radičević [10.0 km] 10 km Ne
53 53 Miroslav Konjovic Muški Sombor [10.0 km] 10 km Ne
54 54 Dušan Vuletić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
55 55 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Ne
56 56 Branko Mihajlović Muški ''Spartak'' Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:48:11 Ne
57 57 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
58 58 Martina Poljakovic Ženski ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Ne
59 59 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
60 60 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
61 61 ЖАРКО ТЕШИЋ Muški ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [10.0 km] 10 km Da
62 62 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
63 63 Goran Teofilović Muški Cist rekreativac Pancevo [10.0 km] 10 km Ne
64 64 Zoran Gavrilović Muški A.K. "Tempo" Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:46:24 Ne
65 65 Darko Arsenijević Muški Ark somaraton Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Ne
66 66 Miroslav Spasić Muški TRK "OZREN GORA" Petrovo [10.0 km] 10 km Ne
67 67 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Ne
68 68 Danijela Milutinovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Ne
69 69 Slavoljub Šaric Muški Podgorica [10.0 km] 10 km Ne
70 70 Vukota Dubak Muški Prijepolje [10.0 km] 10 km Da
71 71 Nikola Sikirica Muški Beograd-grocka [10.0 km] 10 km Da
72 72 Danijel Simonović Muški Pančevo, Glogonj [10.0 km] 10 km Da
73 73 Snežana Kostić Ženski AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Da
74 74 Konstantin Emelianov Muški Backa Topola [10.0 km] 10 km 00:45:00 Ne
75 75 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
76 76 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
77 77 Nataša Ćulafić Ženski Vojska Srbije, Vojna akademija Beograd [10.0 km] 10 km Da
78 78 Damir Mufić Muški Apatin [10.0 km] 10 km Ne
79 79 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Ne
80 80 BORISLAV TUBIĆ Muški / Beograd-Zemun [10.0 km] 10 km Ne
81 81 Mihajlo Sabados Muški Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Ne
82 82 Branko Maksimović Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
83 83 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [10.0 km] 10 km 01:01:00 Ne
84 84 Zlatko Piperski Muški Mladost Zemun Zemun [10.0 km] 10 km Ne
85 85 Dusan Obradovic Muški Mladost Zemun Vinca (Beograd) [10.0 km] 10 km Ne
86 86 Mirzet Halilović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
87 87 Jovan Vukobratovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Ne
88 88 Dejan Tešanović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km 00:40:00 Ne
89 89 Zoltan Horvat Muški AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Ne
90 90 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
91 91 Duško Radaković Muški Fit Complete Running Kikinda [10.0 km] 10 km Da
92 92 Milica Ivanković Ženski Fit Complete Running Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
93 93 Sandra Milojević Ženski Fit Complete Running Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
94 94 Dejan Džodan Muški I just feel like running Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Ne
95 95 Alen Bator Muški Subotca [10.0 km] 10 km Ne
96 96 Petar Nenadov Muški Kovilj [10.0 km] 10 km Da
97 97 ALAN KLJUČARIČ Muški Celje [10.0 km] 10 km 00:48:27 Ne
98 98 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
99 99 Zvonimir Filipovic Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:49:00 Ne
100 100 Љубомир Станисављев Muški Пролетер Зрењанин [10.0 km] 10 km Ne
101 101 Vesna Lazić Ženski NGO Marathon, Skola trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:57:00 Ne
102 102 Ivana Šolar Ženski FitComplete‬ Running Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
103 103 Žarko Jovanović Muški ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
104 104 Dejan Momcilovic Muški 🏃rekreativac Ruma [10.0 km] 10 km Ne
105 105 Blažo Maksimović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
106 106 Bozo Stula Muški Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
107 107 Predrag Jankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
108 108 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
109 109 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [10.0 km] 10 km Ne
110 110 Sasa Vilusic Muški Tuzla [10.0 km] 10 km Ne
111 111 Aleksandar Jovanovic Muški Inspired by HOPE tim/Beolaser tim Beograd [10.0 km] 10 km Da
112 112 Miralem Rešidović Muški Bijeljina [10.0 km] 10 km Ne
113 113 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [10.0 km] 10 km Ne
114 114 Edin Gadžo Muški Girice Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
115 115 Горан Раичевић Muški ARK FRUŠKAGORA Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
116 116 Tijana Šaranović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Ne
117 117 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Ne
118 118 Katarina Pohlod Ženski AK Maraton tim Hajduk Kać, Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:37:01 Da
119 119 Dejan Tesla Muški ARK MaratonKO Debeljaca [10.0 km] 10 km 01:03:01 Ne
120 120 Ivana Vojnović Ženski Subotica [10.0 km] 10 km 01:01:00 Ne
121 121 Ivan Milovanović Muški Požarevac [10.0 km] 10 km Ne
122 122 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Da
123 123 Duško Kunić Muški BTL Beograd [10.0 km] 10 km Ne
124 124 Dragan Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km 00:01:00 Ne
125 125 Dušan Stranjaković Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
126 126 Bojan Sivč Muški BK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Ne
127 127 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
128 128 Nenad Bozic Muški OAK Beograd Zemun Beograd [10.0 km] 10 km Da
129 129 Vukosav Trebjesanin Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
130 130 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Da
131 131 Dragan Grujic Muški AK Junior Krupanj Krupanj [10.0 km] 10 km Da
132 132 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
133 133 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] 10 km Ne
134 134 Milica Krnić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
135 135 Mladen Dragić Muški Lazarevac [10.0 km] 10 km Ne
136 136 Damir Slijepcevic Muški Indivdualac Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:41:00 Ne
137 137 Igor VUKOVIĆ Muški KRUG MARATON KLUB ŠABAC Šabac [10.0 km] 10 km Ne
138 138 Nataša Stojičić Ženski Ark Somaraton Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:53:00 Ne
139 139 Goran Stajić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Ne
140 140 Borivoje Andrijevic Muški Zmija Jede Sve Bez Leba Zemun [10.0 km] 10 km 00:47:00 Ne
141 141 Perica Damljanović Muški Nema Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
142 142 Slobodan Marinkov Muški Pancevo [10.0 km] 10 km Ne
143 143 Dejan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Ne
144 144 Sreto Krstic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Vlasenica [10.0 km] 10 km 00:33:58 Ne
145 145 Dragana Obradović Ženski AK Inđija Indjija [10.0 km] 10 km Ne
146 146 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
147 147 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
148 148 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
149 149 Aleksandar Davidović Muški Instant Healthy Life, November Project Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
150 150 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
151 151 Goran Matovic Muški Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Ne
152 152 Goran Limani Muški Bečej [10.0 km] 10 km Ne
153 153 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [10.0 km] 10 km 01:42:00 Ne
154 154 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [10.0 km] 10 km Da
155 155 Vojislav Blagojević Muški Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
156 156 Vasa Vorkapić Muški Inđija [10.0 km] 10 km Da
157 157 Jelena Kovačević Ženski Fit Complete Running Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
158 158 Branko Milević Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
159 159 Izabela Panović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Ne
160 160 Dejan Vidić Muški Kraljevo [10.0 km] 10 km Ne
161 161 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje, Makedonija [10.0 km] 10 km Da
162 162 Biljana Kiradjieva Ženski AK AS023 - Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
163 163 Blagoje Pašić Muški Dudova Šuma Tim Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
164 164 Branislav Katić Muški Ark Somaraton Sombor Stapar [10.0 km] 10 km 00:57:00 Ne
165 165 Branislav Bačić Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
166 166 Goran Ungurović Muški PSK Balkan i BTL Zemun [10.0 km] 10 km Ne
167 167 Branko Amidžić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Ne
168 168 Milos Panajotovic Muški A.K Indjija Nova Pazova [10.0 km] 10 km Ne
169 169 Srđan Jović Muški ČAAK- cacanskipolumaraton Čačak [10.0 km] 10 km Da
170 170 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [10.0 km] 10 km 22:09:00 Ne
171 171 Maja Vukićević Ženski ŠTRC Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km 00:50:45 Ne
172 172 Osman Junuzović Muški AK Doboj-Istok Klokotnica [10.0 km] 10 km Da
173 173 Aleksandar Adamov Muški VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Ne
174 174 Snezana Milosevic Ženski AK APATIN Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
175 175 Anna Bognár Ženski BHSE Kanjiža [10.0 km] 10 km 00:36:30 Ne
176 176 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [10.0 km] 10 km Da
177 177 Tatjana Radivojević Ženski PSK Pobeda Beograd Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Da
178 178 Sara Kuzmanović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Ne
179 179 Radomir Topličanin Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
180 180 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Ne
181 181 Predrag Ilić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
182 182 Visnja Mulahmetovic Ženski Beolaser Smedervska Palanka [10.0 km] 10 km Ne
183 183 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
184 184 Darko Arsenijevic Muški ARK Somaraton Sombor Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Ne
185 185 Damjan Čubraković Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
186 186 Ankica Sabo Ženski Škola trčanja Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Ne
187 187 Marina Vidaković Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Ne
188 188 Dragutin Nikolić Muški PH Serbia team Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Ne
189 189 Dušica Zorić Ženski BRC-Belgrade Running club Belgrade, Savski Venac [10.0 km] 10 km Ne
190 190 Miloš Dajević Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
191 191 Željko Kuić Muški AK Apatin Subotica [10.0 km] 10 km 00:42:00 Ne
192 192 Adrianna Guci Ženski Temerin [10.0 km] 10 km Ne
193 193 Ognjen Stojanović Muški Belgrade Running Club Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
194 194 Danijela Barac Ženski A.K."Partizan" Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
195 195 Marko Marinković Muški Bač [10.0 km] 10 km Ne
196 196 Nikola Bursać Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Beograd [10.0 km] 10 km Da
197 197 Momcilo Mandic Muški AK Zvornik zvornik [10.0 km] 10 km 00:48:00 Ne
198 198 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Ženski ARK Somaraton Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
199 199 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
200 200 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
201 201 Dragan Rosić Muški AK Crvena Zvezda, Beograd Brezna [10.0 km] 10 km Da
202 202 Jelena Vatković Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Ne
203 203 Rada Miladinovic Ženski AK Pg maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Ne
204 204 Slavoljub Miladinovic Muški AK Podgoricki maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Ne
205 205 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
206 206 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
207 207 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
208 208 Miloš Milosavljević Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
209 209 Dalibor Kišeljovski Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
210 210 Zoran Vujić Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km 00:50:00 Ne
211 211 Marija Zonjić Ženski Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Ne
212 212 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Ne
213 1001 Kun Ivana Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
214 1002 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [5.0 km] 5 km Da
215 1003 Dejan Marković Muški Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Da
216 1004 Ivana Đekić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Ne
217 1005 Ivana Urankar Ženski Kulska liga trčanja Crvenka [5.0 km] 5 km Ne
218 1006 Aleksandar Rajic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km 00:24:33 Ne
219 1007 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
220 1008 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
221 1009 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [5.0 km] 5 km 00:28:00 Da
222 1010 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km 00:18:00 Ne
223 1011 Горан Милиновић Muški Зрењанин [5.0 km] 5 km Ne
224 1012 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [5.0 km] 5 km Da
225 1013 Stefan Ilić Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
226 1014 Danijel Pesic Muški Beograd, Zemun, Ugrinovci [5.0 km] 5 km Da
227 1015 Olivera Šurdić Ženski Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Ne
228 1016 Nenad Palić Muški Savino Selo [5.0 km] 5 km Da
229 1017 Jellena Jeja Vasić Ženski Bajina Basta [5.0 km] 5 km 00:26:00 Ne
230 1018 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [5.0 km] 5 km Ne
231 1019 Evica Janjatovic Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
232 1020 Ksenija Brkic Ženski Kula [5.0 km] 5 km Ne
233 1021 Veljko Brkic Muški Kula [5.0 km] 5 km Ne
234 1022 Dragan Maksimovic Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
235 1023 Milos Maksimovic Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
236 1024 Lazar Maksimovic Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
237 1025 Nikola Busić Muški Maraton tim Busići Negoslavci [5.0 km] 5 km Da
238 1026 Siniša Busić Muški Maraton tim Busići Negoslavci [5.0 km] 5 km Da
239 1027 Bojan Busić Muški Maraton tim Busići Negoslavci [5.0 km] 5 km Da
240 1028 Trivko Svorcan Muški Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km 23:06:00 Da
241 1029 Nenad Ilin Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
242 1030 Jovan Raskovic Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
243 1031 Pavle Džodan Muški I just feel like running Beograd [5.0 km] 5 km Ne
244 1032 Marija Dzodan Ženski I just feel like running Beograd [5.0 km] 5 km Ne
245 1033 Zorica Džodan Ženski I just feel like running Beograd [5.0 km] 5 km Ne
246 1034 Dejan Jezdic Muški Kula [5.0 km] 5 km Ne
247 1035 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac Vršac [5.0 km] 5 km Ne
248 1036 Миодраг М Јанковић Muški Арк Дуге Стазе Свилајнац 1к Свилајнац [5.0 km] 5 km Ne
249 1037 Olivera Kojic Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
250 1038 Predrag Mihajlov Muški Sportski klub Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km 00:25:41 Da
251 1039 Jovana Ružičić Ženski Beograd-Palilula [5.0 km] 5 km Ne
252 1040 Биљана Цвијановић Ženski Модрича [5.0 km] 5 km Ne
253 1041 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:55:00 Ne
254 1042 Ádám Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km Ne
255 1043 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:59:00 Ne
256 1044 Nebojsa Vujović Muški Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Ne
257 1045 Slađana Todorović Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Ne
258 1046 Snezana Aleksic Ženski vras [5.0 km] 5 km Da
259 1047 Strahinja Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
260 1048 Tatjana Dejanović Ženski Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
261 1049 Marica Kilibarda Ženski Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
262 1050 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [5.0 km] 5 km Ne
263 1051 Petar Stojanovic Muški OAK Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:00:00 Ne
264 1052 Nina Nedović Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
265 1053 Aлександар Mарчета Muški Бања Лука [5.0 km] 5 km Ne
266 1054 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [5.0 km] 5 km Ne
267 1055 Miroslav Drobina Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [5.0 km] 5 km Ne
268 1056 Ivana Strikić Ženski Sportski klub Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Da
269 1057 César García Muški NRC - Nike + Running Club Beograd belgrade. [5.0 km] 5 km 00:18:00 Ne
270 1058 Nikola Plankoš Muški Subotica, [5.0 km] 5 km 00:29:00 Da
271 1059 Loretta Forgó Ženski Novo Orahovo [5.0 km] 5 km 00:25:00 Ne
272 1060 Vjeko Bulat Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km 00:25:00 Ne
273 1061 Dalibor Pivarski Muški Vrbas [5.0 km] 5 km 00:21:40 Ne
274 1062 Dijana Džomba Ženski ARK: Somaraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Ne
275 1063 Zravko Palac Muški Beograd [5.0 km] 5 km Ne
276 1064 Ivan Stevanović Muški Inspired by HOPE tim Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:18:36 Ne
277 1065 GOJKO Bailovic Muški Kula [5.0 km] 5 km Ne
278 1066 Marko Jelic Muški Olimp, Zvezdara Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km 00:23:00 Ne
279 1067 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Ne
280 1068 Milica Tešić Ženski Bačka Topola [5.0 km] 5 km Ne
281 1069 Vanja Momcilovic Muški Ruma [5.0 km] 5 km Ne
282 1070 Izabella Hemze Ženski UF Subotica [5.0 km] 5 km Ne
283 1071 Andjela Jovanovic Ženski Ak Caak Cacak Cacak [5.0 km] 5 km Ne
284 1072 Bojana Vujković Ženski ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km Ne
285 1073 Mirjana Marković Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
286 1074 Igor Bakoš Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
287 1075 Stanko Balaban Muški Capital Crew Belgrade Kačarevo [5.0 km] 5 km Ne
288 1076 Lav Tepavac Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
289 1077 Aleksandra Markićević Ženski AK Crvena Zvezda, Beograd Čačak [5.0 km] 5 km Da