Пријављени такмичари на 12. Trka prijateljstva Kula

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Branislav Srdic Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Да
2 2 Dean Mitrovic Мушки Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Не
3 3 Milica Krstić Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Не
4 4 Ivan Sekulović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
5 5 Miroslav Molnar Мушки Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Да
6 6 Ankica Carica Женски Jagodina [10.0 km] 10 km Не
7 7 Vesna dr Crnjanski Женски Ark Somaraton Sombor Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Не
8 8 Branislav Martinović Мушки AK Ruma Ruma [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
9 9 Зоран Брада Митровић Мушки Београд, Звездара [10.0 km] 10 km Да
10 10 Vuk Vukmirovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
11 11 Darko Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Не
12 12 Haris Mustafic Мушки AK Pace Konjic Konjic [10.0 km] 10 km 00:54:58 Не
13 13 Milica Marković Женски Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:49:18 Да
14 14 Bogomir Ivkovic Мушки ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [10.0 km] 10 km Да
15 15 Иван Милосављевић Мушки Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:45:00 Не
16 16 Драган Фундук Мушки К.К."Вукови" Кула Кула [10.0 km] 10 km 01:00:00 Не
17 17 Jovana Kulusic Женски Ruma [10.0 km] 10 km Не
18 18 Maskirna Ovca Мушки OVCE Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Не
19 19 Crna Ovca Мушки OVCE Београд [10.0 km] 10 km 00:45:00 Не
20 20 ĆELAVA OVCA Мушки OVCE Pančevo [10.0 km] 10 km Не
21 21 Јелена Рашковић Женски Ak Apatin Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
22 22 Srđan Savić Мушки Ark somaraton Brestač [10.0 km] 10 km Да
23 23 Danilo Vasiljevic Мушки ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km Да
24 24 Vladimir Kesegić Мушки Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
25 25 Darko Lončar Мушки NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:41:16 Да
26 26 Aleksandar Zegarac Мушки Tri Swim Pozarevac [10.0 km] 10 km Не
27 27 DEJAN UBORNJI Мушки UK PALIGO PALUS PALIC Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
28 28 Јелена Милутиновић Женски Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
29 29 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [10.0 km] 10 km 00:35:53 Да
30 30 Jasmin Jasko Alicehajic Мушки Teslic Teslic [10.0 km] 10 km 00:42:00 Да
31 31 Dušanka Kesegić Женски Ark somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
32 32 Radiša Simić Мушки Cerski junaci Mionica [10.0 km] 10 km 00:40:00 Да
33 33 Marko Jaćimović Мушки Vojska i policija Kula [10.0 km] 10 km Да
34 34 Vladimir Kolić Мушки Ministarstvo Unutrašnjih Poslova Republike Srbije- sektor za vanredne situacije Belgrade, Zemun [10.0 km] 10 km Не
35 35 Denis Begović Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
36 36 Marinko Knezevic Мушки Sloboda Novi Grad Pančevo [10.0 km] 10 km Не
37 37 Bojan Popovic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
38 38 Dragan Mišković Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
39 39 Bojana Dr Marić Женски ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Не
40 40 Jasmina Dragićević Женски Obrenovac [10.0 km] 10 km Не
41 41 Vesko Anđelković Мушки ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Да
42 42 Весна Бјелан Женски АРК Сомаратон Сомбор [10.0 km] 10 km Не
43 43 Miloš Stanojević Мушки S.U Agape Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 00:58:00 Не
44 44 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Не
45 45 Robert Lalić Мушки Vojska Srbije, KzO Sombor [10.0 km] 10 km Не
46 46 Marko Latković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Да
47 47 Nada Bogdanovic Женски Mladenovac [10.0 km] 10 km Не
48 48 Dragan Bogdanovic Мушки Mladenovac [10.0 km] 10 km Не
49 49 Sava Jerinic Мушки _ Zrenjanin [10.0 km] 10 km Не
50 50 Dušan Mijatov Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
51 51 Гордана Дамјанац Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
52 52 Adriana Jurić Женски Radičević [10.0 km] 10 km Не
53 53 Miroslav Konjovic Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Не
54 54 Dušan Vuletić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
55 55 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:43:36 Не
56 56 Branko Mihajlović Мушки ''Spartak'' Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:48:11 Не
57 57 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
58 58 Martina Poljakovic Женски ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Не
59 59 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
60 60 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
61 61 ЖАРКО ТЕШИЋ Мушки ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [10.0 km] 10 km Да
62 62 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Да
63 63 Goran Teofilović Мушки Cist rekreativac Pancevo [10.0 km] 10 km Не
64 64 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:46:24 Не
65 65 Darko Arsenijević Мушки Ark somaraton Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Не
66 66 Miroslav Spasić Мушки TRK "OZREN GORA" Petrovo [10.0 km] 10 km Не
67 67 Zoran Ovcin Мушки ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Не
68 68 Danijela Milutinovic Женски Adidas Runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Не
69 69 Slavoljub Šaric Мушки Podgorica [10.0 km] 10 km Не
70 70 Vukota Dubak Мушки Prijepolje [10.0 km] 10 km Да
71 71 Nikola Sikirica Мушки Beograd-grocka [10.0 km] 10 km Да
72 72 Danijel Simonović Мушки Pančevo, Glogonj [10.0 km] 10 km Да
73 73 Snežana Kostić Женски AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Да
74 74 Konstantin Emelianov Мушки Backa Topola [10.0 km] 10 km 00:45:00 Не
75 75 Srđan Tucić Мушки --- Zrenjanin [10.0 km] 10 km Не
76 76 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Не
77 77 Nataša Ćulafić Женски Vojska Srbije, Vojna akademija Београд [10.0 km] 10 km Да
78 78 Damir Mufić Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Не
79 79 Biljana Krstonošić Женски AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Не
80 80 BORISLAV TUBIĆ Мушки / Beograd-Zemun [10.0 km] 10 km Не
81 81 Mihajlo Sabados Мушки Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Не
82 82 Branko Maksimović Мушки Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Не
83 83 Vlasta Kovač Женски ARK MaratonKO Padina [10.0 km] 10 km 01:01:00 Не
84 84 Zlatko Piperski Мушки Mladost Zemun Zemun [10.0 km] 10 km Не
85 85 Dusan Obradovic Мушки Mladost Zemun Vinca (Beograd) [10.0 km] 10 km Не
86 86 Mirzet Halilović Мушки ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
87 87 Jovan Vukobratovic Мушки Rekreativci Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Не
88 88 Dejan Tešanović Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km 00:40:00 Не
89 89 Zoltan Horvat Мушки AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Не
90 90 Vladimir Vujin Мушки Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Не
91 91 Duško Radaković Мушки Fit Complete Running Kikinda [10.0 km] 10 km Да
92 92 Milica Ivanković Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
93 93 Sandra Milojević Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
94 94 Dejan Džodan Мушки I just feel like running Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Не
95 95 Alen Bator Мушки Subotca [10.0 km] 10 km Не
96 96 Petar Nenadov Мушки Kovilj [10.0 km] 10 km Да
97 97 ALAN KLJUČARIČ Мушки Celje [10.0 km] 10 km 00:48:27 Не
98 98 Marija Radulović Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
99 99 Zvonimir Filipovic Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:48:00 Не
100 100 Љубомир Станисављев Мушки Пролетер Зрењанин [10.0 km] 10 km Не
101 101 Vesna Lazić Женски NGO Marathon, Skola trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:57:00 Не
102 102 Ivana Šolar Женски FitComplete‬ Running Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
103 103 Žarko Jovanović Мушки ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km 00:39:00 Не
104 104 Dejan Momcilovic Мушки 🏃rekreativac Ruma [10.0 km] 10 km Да
105 105 Blažo Maksimović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
106 106 Bozo Stula Мушки Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
107 107 Predrag Jankovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
108 108 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
109 109 Danijela Cvetković Женски Belgrade Running club Београд [10.0 km] 10 km Да
110 110 Sasa Vilusic Мушки Tuzla [10.0 km] 10 km Не
111 111 Aleksandar Jovanovic Мушки Inspired by HOPE tim/Beolaser tim Београд [10.0 km] 10 km Да
112 112 Miralem Rešidović Мушки Bijeljina [10.0 km] 10 km Не
113 113 Nemanja Randjelovic Мушки knjazevac [10.0 km] 10 km Не
114 114 Edin Gadžo Мушки Girice Sarajevo [10.0 km] 10 km Да
115 115 Zorica Milutin Женски Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [10.0 km] 10 km 00:55:00 Не
116 116 Tijana Šaranović Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
117 117 Branko Hrnjaz Мушки Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Да
118 118 Katarina Pohlod Женски AK Maraton tim Hajduk Kać, Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:37:01 Да
119 119 Miljurko Djurkovic Мушки AK BLACE Blace [10.0 km] 10 km Не
120 120 Ivana Vojnović Женски Subotica [10.0 km] 10 km 01:01:00 Не
121 121 Ivan Milovanović Мушки Požarevac [10.0 km] 10 km Не
122 122 Aleksandar Lazic Мушки Novi Sad - Futog [10.0 km] 10 km Да
123 123 Duško Kunić Мушки BTL Београд [10.0 km] 10 km Не
124 124 Dragan Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km 00:01:00 Не
125 125 Dušan Stranjaković Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
126 126 Bojan Sivč Мушки BK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Не
127 127 Milenko Nikolić Мушки - Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Не
128 128 Nenad Bozic Мушки OAK Beograd Zemun Beograd [10.0 km] 10 km Да
129 129 Vukosav Trebjesanin Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
130 130 Momčilo Popović Мушки Individualac Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Да
131 131 Dragan Grujic Мушки AK Junior Krupanj Krupanj [10.0 km] 10 km Да
132 132 Đorđe Milošević Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
133 133 Branko Šarac Мушки Lovćenac [10.0 km] 10 km Не
134 134 Milica Krnić Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
135 135 Mladen Dragić Мушки Lazarevac [10.0 km] 10 km Не
136 136 Damir Slijepcevic Мушки Indivdualac Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:41:00 Не
137 137 Igor VUKOVIĆ Мушки KRUG MARATON KLUB ŠABAC Šabac [10.0 km] 10 km Не
138 138 Nataša Stojičić Женски Ark Somaraton Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:53:00 Не
139 139 Goran Stajić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Не
140 140 Borivoje Andrijevic Мушки Zmija Jede Sve Bez Leba Zemun [10.0 km] 10 km 00:47:00 Не
141 141 Perica Damljanović Мушки Nema Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
142 142 Slobodan Marinkov Мушки Pancevo [10.0 km] 10 km Не
143 143 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Не
144 144 Sreto Krstic Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Vlasenica [10.0 km] 10 km 00:33:58 Не
145 145 Dragana Obradović Женски AK Inđija Indjija [10.0 km] 10 km Не
146 146 Andrea Jerinic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
147 147 Tijana Odobašić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
148 148 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
149 149 Aleksandar Davidović Мушки Instant Healthy Life, November Project Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
150 150 Mirjana Došen Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
151 151 Goran Matovic Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Не
152 152 Goran Limani Мушки Bečej [10.0 km] 10 km Не
153 153 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [10.0 km] 10 km 01:42:00 Не
154 154 Kristijan Stošić Мушки AK-Vranjski maratonci Београд [10.0 km] 10 km Да
155 155 Vojislav Blagojević Мушки Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
156 156 Vasa Vorkapić Мушки Inđija [10.0 km] 10 km Да
157 157 Jelena Kovačević Женски Fit Complete Running Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
158 158 Branko Milević Мушки Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
159 159 Izabela Panović Женски Kraljevo [10.0 km] 10 km Не
160 160 Dejan Vidić Мушки Kraljevo [10.0 km] 10 km Не
161 161 Aleksandar Kiradjiev Мушки AC ENDURANCE - Skopje Skopje, Makedonija [10.0 km] 10 km Да
162 162 Biljana Kiradjieva Женски AK AS023 - Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
163 163 Blagoje Pašić Мушки Dudova Šuma Tim Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Да
164 164 Branislav Katić Мушки Ark Somaraton Sombor Stapar [10.0 km] 10 km 00:57:00 Не
165 165 Branislav Bačić Мушки Kikinda [10.0 km] 10 km Да
166 166 Goran Ungurović Мушки PSK Balkan i BTL Zemun [10.0 km] 10 km Не
167 167 Branko Amidžić Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Не
168 168 Milos Panajotovic Мушки A.K Indjija Nova Pazova [10.0 km] 10 km Не
169 169 Srđan Jović Мушки ČAAK- cacanskipolumaraton Čačak [10.0 km] 10 km Да
170 170 Dragan M Jovanovic Мушки AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [10.0 km] 10 km 22:09:00 Не
171 171 Maja Vukićević Женски ŠTRC Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km 00:50:45 Не
172 172 Osman Junuzović Мушки AK Doboj-Istok Klokotnica [10.0 km] 10 km Да
173 173 Aleksandar Adamov Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Не
174 174 Snezana Milosevic Женски AK APATIN Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
175 175 Anna Bognár Женски BHSE Kanjiža [10.0 km] 10 km 00:36:30 Не
176 176 Srećko Mićić Мушки ACTIVE TRAVELING Београд [10.0 km] 10 km Да
177 177 Tatjana Radivojević Женски PSK Pobeda Beograd Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Да
178 178 Sara Kuzmanović Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
179 179 Radomir Topličanin Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
180 180 Sasa Momcilovic Мушки Rekreativci Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Да
181 181 Predrag Ilić Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
182 182 Visnja Mulahmetovic Женски Beolaser Smedervska Palanka [10.0 km] 10 km Не
183 183 Đorđe Rackov Мушки Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
184 184 Darko Arsenijevic Мушки ARK Somaraton Sombor Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Не
185 185 Tamás Barna Мушки PSN ZRT Pécs [10.0 km] 10 km Не
186 186 Ankica Sabo Женски Škola trčanja Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Не
187 187 Marina Vidaković Женски Obrenovac [10.0 km] 10 km Не
188 188 Dragutin Nikolić Мушки PH Serbia team Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Не
189 189 Dušica Zorić Женски BRC-Belgrade Running club Belgrade, Savski Venac [10.0 km] 10 km Не
190 190 Miloš Dajević Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
191 191 Željko Kuić Мушки AK Apatin Subotica [10.0 km] 10 km 00:42:00 Не
192 192 Adrianna Guci Женски Temerin [10.0 km] 10 km Не
193 193 Ognjen Stojanović Мушки Belgrade Running Club Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
194 194 Danijela Barac Женски A.K."Partizan" Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Да
195 195 Marko Marinković Мушки Bač [10.0 km] 10 km Да
196 196 Nikola Bursać Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Београд [10.0 km] 10 km Да
197 197 Momcilo Mandic Мушки AK Zvornik zvornik [10.0 km] 10 km 00:48:00 Не
198 198 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Женски ARK Somaraton Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
199 199 Vesela Mačkić Женски Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
200 200 Ilija Košutić Мушки Bački Gračac [10.0 km] 10 km Не
201 201 Dragan Rosić Мушки AK Crvena Zvezda, Beograd Brezna [10.0 km] 10 km Да
202 202 Jelena Vatković Женски ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Не
203 203 Rada Miladinovic Женски AK Pg maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Не
204 204 Slavoljub Miladinovic Мушки AK Podgoricki maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Не
205 205 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron / Omega-3 Norway House Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
206 206 Gordana Šeatović Женски Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
207 207 Ana Miličević Женски AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
208 208 Miloš Milosavljević Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
209 209 Dalibor Kišeljovski Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:00:00 Не
210 210 Zoran Vujić Мушки BEOGRAD/VOZDOVAC [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
211 211 Marija Zonjić Женски Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Не
212 212 Đurđina Stošić Женски ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Не
213 213 Slobodan Todorović Мушки Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km 00:02:00 Не
214 214 Nenad Kovac Мушки individualac Београд [10.0 km] 10 km 00:43:00 Не
215 215 Rada Čabarkapa Женски 🏃rekreativac Podgorica [10.0 km] 10 km 00:54:00 Не
216 216 Mirko Vasić Мушки Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
217 217 Tatjana Janovski Женски Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Не
218 218 Nemanja Bunjevački Мушки Flamingo Running Team Zrenjanin [10.0 km] 10 km Не
219 219 Nenad Milic Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
220 220 DUŠAN TOLMAČEV Мушки Borča, Beograd [10.0 km] 10 km Да
221 221 Dragutin Milošević Мушки Home of MMA Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km Не
222 222 Nenad Bogunović Мушки Bački Gračac [10.0 km] 10 km Не
223 223 Nikola Dragin Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:54:00 Не
224 224 Miloš Mančić Мушки Kondilomi Београд [10.0 km] 10 km Да
225 225 Miodrag Panic Мушки Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
226 226 Bojan Živanić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
227 227 Nevena Smiljaković Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Не
228 228 Katarina Kuzma Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
229 229 Viktor Trifunović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
230 230 Milinko Trifunović Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
231 231 Ivana Milovanović Мушки AK Crvena Zvezda, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
232 232 Biljana Rašić Женски AK Crvena Zvezda, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
233 233 Божидар Мијалковић Мушки Обреновац [10.0 km] 10 km Не
234 234 MILOŠ BURSAĆ Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
235 235 Čaba Pete Мушки Kokoro Kendo Kai Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
236 236 César García Мушки NRC - Nike + Running Club Beograd belgrade. [10.0 km] 10 km 00:37:00 Не
237 237 Olivera Jevtić Женски AK Mladost Užice Užice [10.0 km] 10 km Да
238 238 Stenly Kipruto Мушки AK Mladost Užice Užice [10.0 km] 10 km Да
239 239 Marko Rankovic Мушки Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [10.0 km] 10 km Да
240 240 Djerdj Teleki Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km 00:40:00 Не
241 241 Milan Cvijanovic Мушки AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
242 242 Jamanta Šafranj Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Не
243 243 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
244 244 Krunoslav Bencek Мушки SRK Baraber Niza [10.0 km] 10 km 00:42:45 Не
245 245 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Не
246 246 Radislav Stojakovic Мушки Rekreativni trkački klub Doboj Doboj [10.0 km] 10 km Не
247 247 Tomislav Kljajic Мушки Rekreativni trkački klub Doboj Doboj [10.0 km] 10 km 00:44:00 Не
248 248 Darko Martić Мушки Rekreativni trkački klub Doboj Doboj [10.0 km] 10 km Не
249 249 Mihajlo Gajić Мушки Pozarevac [10.0 km] 10 km Не
250 250 Marko Jocic Мушки DUDAŠ Athletics Novi Sad Becej [10.0 km] 10 km Да
251 251 Radivoj Jocic Мушки AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Да
252 252 Saša Ćuković Мушки AK Vranjski maratonci Bujanovac [10.0 km] 10 km 00:41:31 Не
253 253 Bogdan Lukač Мушки Osijek [10.0 km] 10 km Да
254 254 Bogdan Nikolić Мушки Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
255 255 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton, MUP R Srbije Sombor [10.0 km] 10 km Не
256 256 Deni Stankovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
257 257 Goran ILIC Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km 00:39:46 Не
258 258 Vedran Majer Мушки Bodyline, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
259 259 Sanja Cvijanovic Женски NGO Marathon Sarajevo Modrica [10.0 km] 10 km Да
260 260 Djuro Borbelj Мушки AK Apatin Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Да
261 261 Nemanja Jeković Мушки Cacak crew Čačak [10.0 km] 10 km 00:50:00 Не
262 262 Niksa Papic Мушки Maraton tim Zrenjanin Zrejanin [10.0 km] 10 km Не
263 263 Snezana Jovicki Женски Bez kluba Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:03:00 Не
264 264 Zlatko Radojčić Мушки OAK Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
265 265 Ivica Tasic Мушки ARK Odzaci Odzaci [10.0 km] 10 km 16:48:00 Не
266 266 Vladimir Milovanović Мушки Zemun [10.0 km] 10 km Да
267 267 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
268 268 Stefan Stevanovic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
269 269 Aleksandra Milivojević Женски Požega [10.0 km] 10 km Да
270 270 Danijel Sekešan Мушки Vladimirovac [10.0 km] 10 km Да
271 271 Nikola Bulog Мушки Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Не
272 272 Biljana Šaulić Женски Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
273 273 Marina Mijailovic Женски Smederevo [10.0 km] 10 km Не
274 274 Viktor Sabo Мушки Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Не
275 275 Marija Kovačević Женски Vojska Srbije, Brv Beograd - Vinča [10.0 km] 10 km 00:46:00 Не
276 276 Ljuba Stevanović Мушки AK Veteran - Beograd Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Не
277 277 Ana Markovic Женски ARK DUGE STAZE Svilajnac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Не
278 278 Jožef Hajaš Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] 10 km Не
279 279 Ivan Karafilovski Мушки Kačarevo [10.0 km] 10 km Не
280 280 Petar Jovanovic Мушки ARK TRIM-TIM / PEK Gora Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
281 281 Velimir Bojovic Мушки Veki Run Team Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Да
282 282 Tünde Szabó Женски PVSK Pécs [10.0 km] 10 km Не
283 283 Александар Богичевић Мушки Грабовци [10.0 km] 10 km Не
284 284 Marko Bubrić Bumarinjo Мушки Capital Crew - Belgrade Београд [10.0 km] 10 km 00:55:00 Не
285 285 Jovan Ivković Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
286 286 Anita Odri Женски AK Crvena zvezda Београд [10.0 km] 10 km Да
287 287 Lazar Radojičić Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
288 288 Jezdimir Tomić Мушки Kučevo [10.0 km] 10 km 00:45:00 Не
289 289 Nemanja Jovanovic Мушки Arandjelovac [10.0 km] 10 km Не
290 290 Petar Ivanovic Мушки Aranđelovac [10.0 km] 10 km Не
291 291 Srdjan Zivkovic Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km Не
292 292 Gordana Radaković Женски Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:51:00 Да
293 1001 Kun Ivana Женски Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Да
294 1002 Dejan Španović Мушки adidas Runners Beograd Београд [5.0 km] 5 km Да
295 1003 Dejan Marković Мушки Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km Да
296 1004 Ivana Đekić Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
297 1005 Ivana Urankar Женски Kulska liga trčanja Crvenka [5.0 km] 5 km Да
298 1006 Aleksandar Rajic Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km 00:24:33 Не
299 1007 Igor Bajić Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Да
300 1008 Daniel Dieneš Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Не
301 1009 Jasmina Gerginov Женски 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [5.0 km] 5 km 00:28:00 Да
302 1010 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km 00:18:00 Не
303 1011 Горан Милиновић Мушки Зрењанин [5.0 km] 5 km Не
304 1012 Davor Balać Мушки Dudova Šuma tim Subotica [5.0 km] 5 km Да
305 1013 Stefan Ilić Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
306 1014 Danijel Pesic Мушки Beograd, Zemun, Ugrinovci [5.0 km] 5 km Да
307 1015 Olivera Šurdić Женски Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Не
308 1016 Nenad Palić Мушки Savino Selo [5.0 km] 5 km Да
309 1017 Jellena Jeja Vasić Женски Bajina Basta [5.0 km] 5 km 00:26:00 Не
310 1018 Marina Pajčin Женски Running Tribe Belgrade Београд [5.0 km] 5 km Не
311 1019 Evica Janjatovic Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
312 1020 Ksenija Brkic Женски Kula [5.0 km] 5 km Не
313 1021 Veljko Brkic Мушки Kula [5.0 km] 5 km Не
314 1022 Dragan Maksimovic Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Не
315 1023 Milos Maksimovic Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Не
316 1024 Lazar Maksimovic Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Не
317 1025 Nikola Busić Мушки Maraton tim Busići Negoslavci [5.0 km] 5 km Да
318 1026 Siniša Busić Мушки Maraton tim Busići Negoslavci [5.0 km] 5 km Да
319 1027 Bojan Busić Мушки Maraton tim Busići Negoslavci [5.0 km] 5 km Да
320 1028 Trivko Svorcan Мушки Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km 23:06:00 Да
321 1029 Nenad Ilin Мушки Kula [5.0 km] 5 km Да
322 1030 Jovan Raskovic Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
323 1031 Pavle Džodan Мушки I just feel like running Београд [5.0 km] 5 km Не
324 1032 Marija Dzodan Женски I just feel like running Београд [5.0 km] 5 km Не
325 1033 Zorica Džodan Женски I just feel like running Београд [5.0 km] 5 km Не
326 1034 Dejan Jezdic Мушки Kula [5.0 km] 5 km Не
327 1035 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [5.0 km] 5 km Не
328 1036 Миодраг М Јанковић Мушки Арк Дуге Стазе Свилајнац 1к Свилајнац [5.0 km] 5 km Не
329 1037 Olivera Kojic Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
330 1038 Predrag Mihajlov Мушки Sportski klub Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km 00:25:41 Да
331 1039 Samanta Tot Женски sportska organizacija City Athletic Group Vrbas [5.0 km] 5 km Не
332 1040 Биљана Цвијановић Женски Модрича [5.0 km] 5 km Не
333 1041 Valentin Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:55:00 Не
334 1042 Ádám Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km Не
335 1043 Attila Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [5.0 km] 5 km 00:59:00 Не
336 1044 Nebojsa Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Не
337 1045 Slađana Todorović Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Не
338 1046 Snezana Aleksic Женски vras [5.0 km] 5 km Да
339 1047 Strahinja Jovičin Мушки Ravno selo [5.0 km] 5 km Да
340 1048 Tatjana Dejanović Женски Ravno selo [5.0 km] 5 km Да
341 1049 Marica Kilibarda Женски Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Не
342 1050 Mile Pavlović Мушки AK Banat Zrenjanin [5.0 km] 5 km Не
343 1051 Petar Stojanovic Мушки OAK Beograd Београд [5.0 km] 5 km 00:00:00 Не
344 1052 Arianna Ilić Женски Konjički klub "Impuls plus" Beograd / Meljak [5.0 km] 5 km Не
345 1053 Aлександар Mарчета Мушки Бања Лука [5.0 km] 5 km Не
346 1054 Nenad Djordjevic Мушки ApaSky Prigrevica [5.0 km] 5 km Не
347 1055 Miroslav Drobina Мушки AK Maraton Vukovar Vukovar [5.0 km] 5 km Не
348 1056 Ivana Strikić Женски Sportski klub Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Да
349 1057 Jelena Vujacic Женски Obrenovac [5.0 km] 5 km Да
350 1058 Nikola Plankoš Мушки Subotica, [5.0 km] 5 km 00:29:00 Да
351 1059 Loretta Forgó Женски Novo Orahovo [5.0 km] 5 km 00:25:00 Не
352 1060 Vjeko Bulat Мушки Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km 00:25:00 Не
353 1061 Dalibor Pivarski Мушки Vrbas [5.0 km] 5 km 00:21:40 Не
354 1062 Dijana Džomba Женски ARK: Somaraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Не
355 1063 Zravko Palac Мушки Београд [5.0 km] 5 km Не
356 1064 Ivan Stevanović Мушки Inspired by HOPE tim Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:20:00 Не
357 1065 GOJKO Bailovic Мушки Kula [5.0 km] 5 km Не
358 1066 Marko Jelic Мушки Olimp, Zvezdara Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km 00:23:00 Не
359 1067 Suzana Pavletić Женски Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Не
360 1068 Milica Tešić Женски Bačka Topola [5.0 km] 5 km Не
361 1069 Vanja Momcilovic Мушки Ruma [5.0 km] 5 km Да
362 1070 Izabella Hemze Женски UF Subotica [5.0 km] 5 km Не
363 1071 Andjela Jovanovic Женски Ak Caak Cacak Cacak [5.0 km] 5 km Не
364 1072 Bojana Vujković Женски ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km Не
365 1073 Mirjana Marković Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
366 1074 Igor Bakoš Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
367 1075 Stanko Balaban Мушки Capital Crew Belgrade Kačarevo [5.0 km] 5 km Не
368 1076 Lav Tepavac Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
369 1077 Aleksandra Markićević Женски AK Crvena Zvezda, Beograd Čačak [5.0 km] 5 km Да
370 1078 Danijela Čule Женски Ruma [5.0 km] 5 km Да
371 1079 Kristina Milošević Женски Home of MMA Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Не
372 1080 Milos Cekić Мушки Rate Race Beograd, Zvezdara [5.0 km] 5 km 00:20:00 Да
373 1081 Nemanja Đurić Мушки AK Apatin Cegarunning Zrenjanin [5.0 km] 5 km Не
374 1082 Ivana Mudrić Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
375 1083 Stefan Mitevski Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
376 1084 Dušan Srdanov Мушки Srbobran Srbobran [5.0 km] 5 km Не
377 1085 Svetlana Andesilic Женски Kula [5.0 km] 5 km Да
378 1086 Nikola Dimitrijevic Мушки Obrenovac [5.0 km] 5 km Да
379 1087 Ivan Rodi Мушки You'll Never Run Alone Obrenovac [5.0 km] 5 km Не
380 1088 Jovana Stelkic Женски Zrenjanin [5.0 km] 5 km Не
381 1089 Nikša Glavočić Мушки Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
382 1090 Katarina Popov Женски AK Apatin Београд [5.0 km] 5 km Не
383 1091 Vojislav Popov Мушки Београд [5.0 km] 5 km Не
384 1092 Горан Раичевић Мушки ARK FRUŠKAGORA Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:23:40 Не
385 1093 Žarko Doroški Мушки Odžaci [5.0 km] 5 km Не
386 1094 Tina Bošković Женски Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
387 1095 Nataša Vučkovac Женски Kilenji Kikinda [5.0 km] 5 km Да
388 1096 IVICA MIŠKOVIĆ Мушки DU MOTION Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
389 1097 Alen Bošković Мушки Du Motion Dubrovnik [5.0 km] 5 km Да
390 1098 Natasa Sarajevcic Женски Liga kod Juge Београд [5.0 km] 5 km Не
391 1099 Dusan Orlovic Мушки TK Dynamic Novi Sad Нови Сад [5.0 km] 5 km 19:35:00 Не
392 1100 Filip Milanović Мушки AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd, Srbija [5.0 km] 5 km 00:16:28 Не
393 1101 MILAN RUKAVINA Мушки Marathon team Hajduk Vrbas [5.0 km] 5 km 01:15:00 Да
394 1102 Leon Rukavina Мушки AkMaratontim Hajduk Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Да
395 1103 jovan nedeljkovic Мушки Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Не
396 1104 jagoda stolic Женски AK Cerski junaci Beograd,rakovica [5.0 km] 5 km Не
397 1105 Dragan Kovacev Мушки A.K. Hajduk Kula Kula [5.0 km] 5 km Не
398 1106 Olivera Djikić Женски AK Hajduk Kula Kula [5.0 km] 5 km Не
399 1107 Dušan Čeri Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
400 1108 Слободан Ковачевић Мушки Кула [5.0 km] 5 km Да
401 1109 Veljko Šumić Мушки Kula [5.0 km] 5 km Не
402 1110 Marko Savić Мушки Kula [5.0 km] 5 km Не
403 1111 Dragan Milovanovic Мушки ARK Odžaci Backi Gracac [5.0 km] 5 km Не
404 1112 Miloš Danilović Мушки Kula [5.0 km] 5 km Да
405 1113 Петар Раичевић Мушки Кула [5.0 km] 5 km Не
406 1114 Ivana Basta Женски Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
407 1115 Mirko Erdelji Мушки Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
408 1116 Danica Galić Женски Sledi Me Stapar [5.0 km] 5 km Да
409 1117 Kristina Gudelj Женски Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
410 1118 Dejan Aleksić Мушки Sledi Me Crvenka [5.0 km] 5 km Да
411 1119 Vera Stričević Женски Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
412 1120 Biserka Savić Женски Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
413 1121 Radovan Milošević Мушки Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
414 1122 Sanja Milošević Женски Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
415 1123 Mihajlo Karalić Мушки Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
416 1124 Vesna Vujasinović Женски Sledi Me Sombor [5.0 km] 5 km Да
417 1125 Dragana Milić Женски Sledi Me Stapar [5.0 km] 5 km Да
418 1126 Jelena Đogić Женски Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Не
419 1127 david firanj Мушки ARK Somborac Sombor [5.0 km] 5 km Не
420 1128 danica grujic firanj Женски Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Не
421 1129 Danica Radovanović Женски AK Crvena Zvezda Beograd Београд [5.0 km] 5 km Да
422 1130 Andreja Homsek Мушки Mladenovac [5.0 km] 5 km 23:00:00 Не
423 1131 Djordje Radovic Мушки Dubona,Mladenovac [5.0 km] 5 km 00:25:00 Не
424 1132 Miloš Dragović Мушки PG Maraton Beograd-Voždovac [5.0 km] 5 km Не
425 1133 Žaklina Klemen Mitrović Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
426 1134 Katarina Malčević Женски Београд [5.0 km] 5 km Не