Prijavljeni takmičari na Ultramarathon Baja Sombor

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Alan Biro Muški SRK Žuti Šešir Osijek [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
2 2 Kristina Gudelj Ženski ARK Somaraton Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
3 3 Dejan Graovac Muški Subotica [48.0 km] Ultramarathon 48 km 04:30:00 Da
4 4 Aleksandar Oparnica Muški 161 24/7 Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
5 5 Зоран Брада Митровић Muški Београд, Звездара [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
6 6 LASZLO PAL DR SZABO Muški Ságvári Futóklub Szeged Tab [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
7 7 Рајко Швабић Muški Аранђеловац [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
8 8 Rade Obradović Muški Beograd [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
9 9 Miša Segedi Muški AK Indjija Indjija [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
10 10 Vlado Božić Muški VladoBozicYoga Novi Sad [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
11 11 Danijela Jurosevic Ženski MUP Republike Srbije Beograd Palilula [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
12 12 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
13 13 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
14 14 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
15 15 Nemanja Crnobrnja Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Kačarevo [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
16 16 Dragica Mitić Ženski Beograd [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
17 17 Darko Lončar Muški NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
18 18 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton Sombor Novi Beograd [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
19 19 Bojana Dr Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
20 20 András Dittrich Muški Pécs [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
21 21 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
22 22 Dražen Jovičić Muški AK Jovičić Bos. Brod [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
23 23 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola Oplenac Topola [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
24 24 Željko Zeljković Muški AK Panonija Pančevo [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
25 25 Kürti Zsanett Ženski Budapest [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
26 26 Žarko Jovanović Muški ARK Modriča Modriča [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
27 27 Vitaminka Zrnić Ženski Inspired by HOPE Kostolac [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
28 28 Danilo Vasiljevic Muški ARK Modriča Modriča [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
29 29 Roberto Bašić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
30 30 Veljko Popović Muški Kula [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
31 31 Miloš Petrović Muški Somaraton Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
32 32 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
33 33 Gábor Schulcz Muški Baja [48.0 km] Ultramarathon 48 km 05:30:00 Da
34 34 Bettina Csábi Ženski Baja [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
35 35 35 . Muški Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
36 36 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Niš [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
37 37 Marija Nesic Ženski UK Paligo Palus Palic Kragujevac [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
38 38 Dragan Grujic Muški PSK Balkan Beograd - Železnik [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
39 39 Zoltan Fodor Muški ultRAn Senta Subotica [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
40 40 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
41 41 Mirko Erdelji Muški ARK Somaraton Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
42 42 Aleksandar Radukin Muški PSK Železničar Novi Sad Novi Sad [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
43 43 Dragan Trkulja Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
44 44 Zoltan Liptak Muški ARK.magyarkanizsai maratonfutók Kanjiža [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
45 45 Perica Radak Muški Vojska Srbije, RViPVO Beograd [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
46 46 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
47 47 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
48 48 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
49 49 Viktória Várbíróné Schulcz Ženski FuTeam SE Baja [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:05:00 Da
50 50 Daniel Bečkei Muški Backa Topola [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
51 51 Filip Stankovic Muški Beograd - Palilula [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
52 52 Dragan Bogdanović Muški Mladenovac [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
53 53 Bene Ármin Muški TFSE Baja [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
54 54 Szilárd Taksonyi Muški Szekszárd [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
55 55 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
56 56 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [48.0 km] Ultramarathon 48 km Da
57 57 57 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
58 58 58 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
59 59 59 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
60 60 60 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
61 61 61 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
62 62 62 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
63 63 63 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
64 64 64 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
65 65 65 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
66 66 66 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
67 67 67 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
68 68 68 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
69 69 69 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
70 70 70 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
71 71 71 . Muški Mogyi SE Sombor [48.0 km] Ultramarathon 48 km 00:00:00 Da
72 1001 Damir Mufić Muški Huracan perfomante Apatin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
73 1001 Dejan Jakšić Muški Huracan perfomante Apatin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
74 1002 VESNA DR CRNJANSKI Ženski Lički vuk Beograd- Rakovica [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
75 1002 Željko Graovac Muški Lički vuk Beograd [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
76 1003 Slobodan Miladinović Muški Breskivce Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
77 1003 Odobašić Tijana Ženski Breskivce Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
78 1004 Sandra Menz Ženski Špic bruder Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
79 1004 Kristina Gudelj Ženski Špic bruder Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
80 1005 Zoran Rakić Muški Dobro jutro Apatine Apatin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
81 1005 Darija Amanovic Ženski Dobro jutro Apatine Apatin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
82 1006 Marija Bubalo Ženski Dobro jutro Apatine 1 Apatin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
83 1006 Jasmina Kljajic Ženski Dobro jutro Apatine 1 Apatin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
84 1007 Mladen Ardalić Muški Ardalići Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
85 1007 Valter Ardalić Muški Ardalići Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
86 1008 Miša Segedi Muški Penzioneri Inđija [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
87 1008 Boško Jerković Muški Penzioneri Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
88 1009 Весна Бјелан Ženski Ekipa iz loze Сомбор [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
89 1009 Tijana Kabić Ženski Ekipa iz loze Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
90 1010 Иван Милосављевић Muški Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
91 1010 Vladimir Petrovic Muški Inspired by HOPE Beograd Čukarica [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 01:58:00 Da
92 1011 Arpad Šarkezi Muški Partizanovci Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
93 1011 Željko Zeljković Muški Partizanovci Pančevo [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
94 1101 Viktor Dujmović Muški Curo doo Subotica [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
95 1101 Ákos Druzsek Muški Curo doo Backi Vinogradi [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
96 1101 Norbert Cirok Muški Curo doo Subotica [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
97 1102 György Horváth Muški SmúzTrió Pecs [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
98 1102 Csernák Gabriella Csernák Ženski SmúzTrió Pecs [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
99 1102 Peter Futo Muški SmúzTrió Pecs [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
100 1103 Miloš Mančić Muški Kondilomi Beograd [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
101 1103 Miodrag Panic Muški Kondilomi Beograd - Novi Beograd [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
102 1103 Небојша Росић Muški Kondilomi Београд, Србија [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
103 1104 Ond Bakos Muški Hitna pomoć Senta Senta [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
104 1104 Viktor Kovács Muški Hitna pomoć Senta Senta [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
105 1104 Gusztáv Surján Muški Hitna pomoć Senta Senta [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
106 1105 Jelena Stanimirović Ženski Strong women Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
107 1105 Ljubica Vojnović Ženski Strong women Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
108 1105 Renata Štajner Ženski Strongwomen Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
109 1106 Miroslav Liščević Ženski Sledi ME Sombror [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
110 1106 Ivana Šokac Ženski Sledi ME Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
111 1106 Mirko Erdelji Muški Sledi ME Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
112 1107 Dejan Hrkalović Muški Vojska Srbije Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
113 1107 Robert Lalić Muški Vojska Srbije Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
114 1107 Nenad Đorđević Muški Vojska Srbije Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
115 1108 Dragan Kasap Muški Sledi Me-kumovi Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
116 1108 Ana Kasap Ženski Sledi Me-kumovi Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
117 1108 Marijana Obradović Ženski Sledi Me-kumovi Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
118 1109 Bogdan Nikolić Muški 3 x N Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
119 1109 Zoran Nikolić Muški 3 x N Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
120 1109 Dejan Nikolić Muški 3 x N Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
121 1110 Bojana Marić Ženski Lepotice Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
122 1110 Mina Bošnjak Ženski Lepotice Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
123 1110 Anita Marinic Ženski Lepotice Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
124 1111 Sanja Milošević Ženski Mirkove Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
125 1111 Milica Polić Ženski Mirkove Nova Crvenka [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
126 1111 Ivana Basta Ženski Mirkove Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
127 1112 Marija Mandić Ženski SALAŠARI Subotica [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
128 1112 Ana Keresteš Ženski SALAŠARI Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
129 1112 Danijel Mandić Muški SALAŠARI Subotica [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
130 1113 Mária Terézia Burány Ženski ultRAn Zenta Tornyos [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
131 1113 Anett Német Ženski UltRAn Zenta Senta [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
132 1113 Natália Ágoston Ženski UltRAn Zenta Senta [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
133 1114 Biljana Vezmar Ženski SoGracije Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
134 1114 Maja Bodrožić Ženski SoGracije Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
135 1114 Daniela Tryfonidies Ženski SoGracije Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
136 1115 Jelena Perenčević Ženski KoLiBo Kljajićevo [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
137 1115 Saša Mirić Muški KoLiBo Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
138 1115 Zoran Boca Muški KoLiBo Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
139 1116 Sanja Rađenović Ženski Uporne dame Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
140 1116 Jasmina Damjanović Ženski Uporne dame Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
141 1116 Ljerka Vukmirović Ženski Uporne dame Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
142 1117 Čedomir Bukvić Muški Munje nebeske Beograd [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
143 1117 Ivan Dlačić Muški Munje nebeske Čačak [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
144 1117 Ivan Jeremić Muški Munje nebeske Beograd [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
145 1118 Adam Sarnayi Muški Sógorok és Ádám Kanjiža [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
146 1118 Zoltan Liptak Muški Sógorok és Ádám Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
147 1118 Attila Sarnyai Muški Sógorok és Ádám Sombor [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km 00:00:00 Da
148 1119 Gabor Ikotin Muški Temerin Boys Temerin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
149 1119 Daniel Francia Muški Temerin Boys Temerin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da
150 1119 Ervin Mesaroš Muški Temerin Boys Temerin [48.0 km] Ultramarathon Relay 48 km Da