Prijavljeni takmičari na 3. Memorijal Prof. Dr Franja Fratrić – 17. DYNAMIC zimski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
2 2 Borislav Pelengić Muški Vojska Srbije Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
3 3 Maverick P Muški Belgrade - Vozdovac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
4 4 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
5 5 Branko Milević Muški Balkanska Trkača Liga 🏃 Beograd - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
6 6 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:06:46 Ne
7 7 Milan Nesic Muški PSK Balkan Beograd- Grocka [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 00:00:00 Ne
8 8 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
9 9 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
10 10 Gusztáv Surján Muški Hitna pomoć Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
11 11 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
12 12 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
13 13 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
14 14 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
15 15 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
16 16 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
17 17 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
18 18 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
19 19 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:33:50 Ne
20 20 Slavko Panic Muški PK Pobeda BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
21 21 Marija Popadić Maksimović Ženski PK Era Uzice Užice [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
22 22 Nikola Kosanović Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
23 23 Kristina Medić Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
24 24 Nenad Kalčić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:39:00 Ne
25 25 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:31:25 Ne
26 26 Ivana Cenerić Ženski Trening navigator Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
27 27 Ivan Tošić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:04:00 Ne
28 28 Nikola Radulaški Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
29 29 Stanika Kostić Ženski Beograd, Stari Grad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
30 30 Dusan Orlovic Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:39:00 Ne
31 31 Rajko Gvozdenović Muški Temerin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:57:13 Ne
32 32 Jovana Kulusic Ženski Ruma [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
33 33 Dejan Džodan Muški I just feel like running Beograd, Čukarica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
34 34 Dušan Marinković Muški PSK Balkan Beograd,Višnjička Banja [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
35 35 Јелена Милутиновић Ženski АК Сава Нови Београд Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
36 36 Vladimir Striber Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:05:00 Ne
37 37 Stefan Mitrovic Muški - Krusevac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:46:00 Ne
38 38 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
39 39 Бранислав Јовановић Muški Темерин [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:35:43 Ne
40 40 Vladimir Bogovac Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:44:45 Ne
41 41 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
42 42 Marko Đurkin Muški Pančevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
43 43 Snezana Jovanovic Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
44 44 Jelena Ljubomirovic Ženski Nis [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
45 45 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
46 46 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
47 47 Milica Marković Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:57:47 Ne
48 48 Ivana Belić Ženski Cegarrunning Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
49 49 Marijana Mijatović Ženski Cegarrunning Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
50 50 Vladimir Obradović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
51 51 Milan Alanović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
52 52 Petar Nenadov Muški Kovilj [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
53 53 Milan Karać Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
54 54 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:00 Ne
55 55 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
56 56 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:36:00 Ne
57 57 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
58 58 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
59 59 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
60 60 Maria Moskova Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
61 61 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:33 Ne
62 62 Bosko Petrusic Muški DNF Belgrade, Savski Venac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:00:00 Ne
63 63 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
64 64 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
65 65 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
66 66 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:09:54 Ne
67 67 Slobodan Stosic Muški Kragujevac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:43:00 Ne
68 68 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:32:00 Ne
69 69 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
70 70 ЖАРКО ТЕШИЋ Muški ХАЈДУК МАРАТОН ТИМ КУЛА Кула [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
71 71 Bojan Bosnić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
72 72 Ivan Živković Muški November Project Novi Sad Sremska Kamenica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
73 73 Nikola Jadranski Muški TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:47:00 Ne
74 74 Khop Gurung Muški ARK FRUŠKA GORA Kathamandu [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
75 75 Živorad Petrović Muški Individualac Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:45:00 Ne
76 76 Đorđe Samardžija Muški Dorćol Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:53:00 Ne
77 77 Pavle Ćirić Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:35:00 Ne
78 78 Milan Nikolić Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
79 79 Marko Teodorović Muški Šabac [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:42:00 Ne
80 80 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
81 81 Strainja Gavrić Muški Bečej [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:21:00 Ne
82 82 Stevan Medić Muški Bečej [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 02:21:00 Ne
83 83 Branko Stankovic Muški Beograd/Zemun11080 [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
84 84 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
85 85 Nenad Sudarov Muški TK Dynamic Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton Ne
86 86 Natasa Naletina Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:59:00 Ne
87 87 Ivan Varga Muški NSRunners Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:57:33 Ne
88 88 Marko Nikolic Muški Triatlon klub Kotor Budva [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:50:00 Ne
89 89 Jelena Nikolic Ženski Pancevo [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:40:00 Ne
90 90 Milos Vidovic Muški Ak Indjija Indjija [21.1 km] TK Dynamic Polumaraton 01:44:00 Ne
91 1000 Danijel Pesic Muški Beograd, Zemun, Ugrinovci [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
92 1001 Dragan Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
93 1002 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
94 1003 Denis Sulejmanović Muški 11030 Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:20:31 Ne
95 1004 Srecko Prodanov Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
96 1005 Stefan Ilić Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
97 1006 Горан Милиновић Muški Зрењанин [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
98 1007 Ђорђе Ивановић Muški / Шабац [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:19:00 Ne
99 1008 Teodora Eror Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
100 1009 Ivana Urankar Ženski Kulska liga trčanja Crvenka [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
101 1010 Marija Novaković Ženski AK Bečej Bečej [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
102 1011 Vladimir Beljanski Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
103 1012 Aleksandar Ilišković Muški Skola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
104 1013 Branislav Nikolić Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
105 1014 Bojana Vujković Ženski Subotica [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
106 1015 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
107 1016 Bojan Marković Muški I just feel like running Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
108 1017 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
109 1018 Dajana Kmezić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
110 1019 Zoltan Horvat Muški AK Bečej Becej [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:21:00 Ne
111 1020 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
112 1021 MARKO Maric Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
113 1022 Nikola Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
114 1023 Dragi Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
115 1024 Igor Bakoš Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:21:00 Ne
116 1025 Mia Kuzmanović Ženski Čegarunning-Ak Apatin 1 Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
117 1026 Zlatan Prečanica Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
118 1027 Milomir Maksimović Muški PK Era Uzice Užice [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
119 1028 Borislav Stevanović Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
120 1029 Todor Aliđukić Muški oak. novi sad Bačka Palanka [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
121 1030 Nikola Vukoje Muški AK Apatin/Cegarunning Sečanj [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
122 1031 Jovana Ružičić Ženski Beograd-Palilula [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
123 1032 Dalibor Lukin Muški Triogy Racing Vrdnik [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
124 1033 Pavle Džodan Muški Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:32:00 Ne
125 1034 Marija Dzodan Ženski Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:34:00 Ne
126 1035 Ivana Despotovic Ženski NS RUNNERS Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
127 1036 Sava Veselinović Muški Pančevo [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
128 1037 Jovica Savić Muški Free Spirit Bački Jarak [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
129 1038 Vesna Tasić Ženski Run3 Beograd - Surčin [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
130 1039 Selena Vujatov Ženski NSRunners Subotica [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
131 1040 Milos Panajotovic Muški A.K Indjija Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
132 1041 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
133 1042 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
134 1043 Maja Pejčić Ženski CAPITAL CREW Beograd - Novi Beograd [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
135 1044 Arianna Ilić Ženski Meljak [5.0 km] TK Dynamic 5km 00:36:00 Ne
136 1045 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [5.0 km] TK Dynamic 5km Ne
137 2000 Dusan Marjanski Muški Melenci [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
138 2001 Ond Bakos Muški Dom zdravlja - Hitna služba Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
139 2002 Elvira Namesztovszki Ženski Dom zdravlja - Hitna služba Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
140 2003 Roland Megyeri Muški Dom zdravlja - Hitna služba Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
141 2004 Marko Mijić Muški Dom zdravlja - Hitna služba Senta Senta [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
142 2005 Anita Milovanovic Ženski BRC Beograda - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
143 2006 Ivana Popović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Čukarica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton 00:27:00 Ne
144 2007 Aleksandra Markov Ženski Belgrade Running Club Beograd - Rakovica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
145 2008 Ivana Sokolović Ženski OAK Novi Sad Beograd - Zemun Polje [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
146 2009 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
147 2010 Горан Раичевић Muški G-drive Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
148 2011 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
149 2012 Nemanja Đurić Muški Expresni momci Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
150 2013 Radovan Stevanovic Muški Expresni momci Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
151 2014 Stefan Zivkovic Muški Ekspresni momci Backa Palanka [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
152 2015 Nemanja Glišić Muški Podmladak gerontoloskog centra Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
153 2016 Živa Vijoglavin Muški Podmladak gerontoloskog centra Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton 01:44:00 Ne
154 2017 Aleksandar Stajic Muški Podmladak gerontoloskog centra novi sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
155 2018 Bojan Manojlović Muški Podmladak gerontoloskog centra Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
156 2019 Lemi Cvetković Muški Run King Lemi Team Beograd, Savski Venac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
157 2020 Žarko Tešić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
158 2021 Jasmina Lopušina Ženski BRC Beograd-Stari grad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
159 2022 Mihajlo Jovanović Muški November Project Novi Sad Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
160 2023 Helena Dakić Ženski November Project Novi Sad Kikinda [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
161 2024 Milan Plavšić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
162 2025 Marko Rodic Muški Ekspresni momci Backa Palanka [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
163 2026 Bogdan Đorđević Muški Četiri kruga za dve bitange i ribicu :D :D :D Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
164 2027 Nevena Topličić Ženski Četiri kruga za dve bitange i ribicu :D :D :D Beograd/Zemun [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
165 2028 Žarko Doroški Muški Četiri kruga za dve bitange i ribicu :D :D :D Odžaci [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
166 2029 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life, November Project Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
167 2030 Miroslav Perić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
168 2031 Jelena Pilipović Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
169 2032 Nenad Popović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
170 2033 Robert Sabo Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
171 2034 Siniša Sladić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
172 2035 Mirjana Ćujić Ženski CAPITAL CREW Beograd - Gazelice Zemun [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
173 2036 Dušan Vuletić Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
174 2037 Klara Ćurčin Ženski CAPITAL CREW Gazelice Beograd/Zemun [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
175 2038 Jovana Miletić Ženski Capitol Crew Beograd - Gazelice Beograd [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
176 2039 Aleksandra Jovanovic Ženski CAPITAL CREW Gazelice Beograd - Batajnica [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
177 2040 Mina Velimirovic Ženski Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne