Prijavljeni takmičari na 5. Kruševački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Ankica Rapaić Ženski Pomoravski maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
2 2 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
3 3 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
4 4 Nenad Nikolić Muški Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
5 5 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Vanja Paunović Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
7 7 Vladimir Čepirda Marjanović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Ne
8 8 Mladen Nikolić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:17 Ne
9 9 Dejan Milosevic Muški Pomoravski maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
10 10 Mima Despic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
11 11 Duško Kunić Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
12 12 Anđelija Ognjanović Ženski AK Vožd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
13 13 Darko Arsenijević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
14 14 Горан Раичевић Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
15 15 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
16 16 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
17 17 Maja Aleksić Ženski Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
18 18 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
19 19 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Ne
20 20 Vesna Crnjanski Ženski Ark Somaraton Sombor Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
21 21 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
22 22 Branko Milević Muški Balkanska Trkača Liga 🏃 Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Vedrana Gvozdenović Ženski Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
24 24 Milan Micković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
25 25 Nikola Janković Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Blagoja Ackovski Muški Skobul Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Ana Stojanović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
29 29 Nemanja Crnobrnja Muški Kačarevo [21.1 km] Polumaraton Ne
30 30 Dejan Stevanović Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [21.1 km] Polumaraton Ne
31 31 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Ne
32 32 Deniz Tozar Muški Hamburg [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
33 33 Slobodan Mladenovic Muški ARK Maratonac Kruševac Dubai [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
34 34 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
35 35 Rada Vukojičić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
36 36 Slobodan Pavlović Muški Kosingas Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton Ne
37 37 IVAN JAKOVLJEVIC Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
38 38 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
39 39 Petar Stojanovic Muški atletski veterani srbije Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
40 40 DRAGAN NOVIČIĆ Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
41 41 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
42 42 Jelena Paunović Ženski Čačak [21.1 km] Polumaraton Ne
43 43 Danijela Jurosevic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
44 44 Danilo Bulatovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Ne
45 45 Goran Teofilović Muški Cist rekreativac Pancevo [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Ne
46 46 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Ne
47 47 Miloš Dejanović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Ne
48 48 Ivan Tošić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
49 49 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
50 50 Sanja Gajić Ženski PSK Jastebac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Ne
51 51 Strahinja Petrovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Ne
52 52 Ana Savović Ženski PSK Jastrebac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Ne
53 53 Danica Ranković Ženski PSK Jastrebac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Ne
54 54 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
55 55 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
56 56 Vladimir Lazić Muški Beoograd [21.1 km] Polumaraton Da
57 1001 Nada Bogdanovic Ženski Mladenovac [10.0 km] 10 km Da
58 1002 Gorana Stojanovic Ženski Aleksinac [10.0 km] 10 km Ne
59 1003 Ana Tomic Ženski Valjevo [10.0 km] 10 km Ne
60 1004 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Ne
61 1005 Снежана Брковић Ženski Nike Run Club Beograd [10.0 km] 10 km Ne
62 1006 Vladimir Saravolac Muški Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
63 2001 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [5.0 km] 5 km Ne
64 2002 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
65 2003 Миодраг М Јанковић Muški "први корак" Свилајнац-Дубница [5.0 km] 5 km Ne
66 2004 Stanimirka Tasevska Ženski Skobul Skoplje [5.0 km] 5 km Da
67 2005 Горан Милиновић Muški Зрењанин [5.0 km] 5 km Ne
68 2006 Milorad Stojanović Muški AK Veteran-Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:19:56 Ne