Prijavljeni takmičari na 43. Fruškogorski maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1001 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [134.3 km] Ultra Extreme Trail Da
2 1002 Časlav Mihajlović Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [134.3 km] Ultra Extreme Trail Ne
3 1003 Mile Nojkić Muški Agape 35000 Jagodina [134.3 km] Ultra Extreme Trail Ne
4 1004 Dejan Kežić Muški PSD Zeleznicar Novi Sad Veternik, Novi Sad [134.3 km] Ultra Extreme Trail Ne
5 1005 Vitaminka Zrnić Ženski Inspired by HOPE Maraton tim Požarevac Kostolac [134.3 km] Ultra Extreme Trail Ne
6 1006 Nikola Živanović Muški PK Tara Bajina Bašta [134.3 km] Ultra Extreme Trail Da
7 1007 Mirko Pašić Muški Beočin [134.3 km] Ultra Extreme Trail Ne
8 2001 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [107.8 km] Ultra Marathon Da
9 2002 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [107.8 km] Ultra Marathon Da
10 2003 Dragan Pavlovic Muški PSD dr Laza Markovic Irig Irig [107.8 km] Ultra Marathon Ne
11 2004 Djordje Hadzi Vuckovic Muški Agape Jagodina [107.8 km] Ultra Marathon Da
12 2005 Dejan Dimitrijevic Muški Beograd [107.8 km] Ultra Marathon Ne
13 2006 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [107.8 km] Ultra Marathon Ne
14 2007 Gordana Karić Ženski PSD Cer Šabac Šabac [107.8 km] Ultra Marathon Da
15 2008 Nikola Radulaški Muški Beograd [107.8 km] Ultra Marathon Da
16 2009 Zoran Varjačić Muški PSD Cer Šabac Klenak [107.8 km] Ultra Marathon Da
17 3001 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life Novi Sad [85.0 km] Veliki zapadni maraton Ne
18 3002 Miloš Popin Muški Instant Healthy Life Despotovo [85.0 km] Veliki zapadni maraton Ne
19 3003 Dejan Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [85.0 km] Veliki zapadni maraton Ne
20 3004 Nikola Veljović Muški Beograd [85.0 km] Veliki zapadni maraton Ne
21 3005 Ivana Rili Ženski Belgrade, Serbia [85.0 km] Veliki zapadni maraton Ne
22 3006 Nebojša Jevtić Muški Borac Futof [85.0 km] Veliki zapadni maraton Ne
23 3007 Dejan Trajkovski Muški PSK Balkan Novi Sad [85.0 km] Veliki zapadni maraton Da
24 4001 Zoran Skoric Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
25 4002 Goran Ungurović Muški PSK Balkan i BTL Zemun [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
26 4003 Vladimir Gvozden Muški PSD Železničar Novi Sad Novi Sad [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
27 4004 Rajko Čučković Muški Petrovaradin [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
28 4005 Vanja Radović Muški Dudas athletics Zrenjanin [57.7 km] Srednji zapadni maraton 00:00:00 Ne
29 4006 Darko Trajković Muški Zrenjanin [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
30 4007 Nenad Milenkovic Muški Zrenjanin [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
31 4008 Aleksandar Vukmirović Muški PK Železničar Inđija Novi Sad [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
32 4009 Agneš Giric-Cvetković Ženski PSD Železničar Novi Sad Novi Sad [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
33 4010 Raymond Hallai Muški Ak Apatin Backa Topola [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
34 4011 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
35 4012 Dijana Živanović Ženski PK Tara Bajina Bašta [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
36 4013 Miloš Uskoković Muški MissFit Novi Sad [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
37 4014 Mihailo Nikolic Muški PSD Cira Lajkovac Lajkovac [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
38 4015 Zoran Marković Muški Bački Jarak Bački Jarak [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
39 4016 Marko Kostov Muški Beograd/Novi Beograd [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
40 4017 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [57.7 km] Srednji zapadni maraton Da
41 4018 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
42 4019 Гордан Паповић Muški ММА тим Цар Душан Силни Бн Бијељина [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
43 4020 Nevena Rajković Ženski Pk Vidlič Pirot Pirot [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
44 4021 Dragana Milanovic Ženski PAK Mosor Nis Sokobanja [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
45 4022 Darko Arsenijevic Muški ARK Somaraton Sombor Smederevska Palanka [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
46 4023 Nenad Rančić Muški Pirot [57.7 km] Srednji zapadni maraton Ne
47 9001 Jovana Ðukanović Ženski November Project Novi Sad,PK Gucevo Novi Sad [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
48 9003 Goran Ungurović Muški PSK Balkan, BTL Zemun [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
49 9004 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Da
50 9005 Ljiljana Tasić Ženski AK Panonija Pančevo [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Da
51 9006 Marko Popin Muški Instant Healthy Life Despotovo [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton 05:01:00 Ne
52 9007 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Da
53 9008 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton Sombor Novi Beograd [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Da
54 9009 Dražen Jovičić Muški AK Jovičić Bos. Brod [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
55 9010 Jovan Raskovic Muški Novi Sad [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
56 9011 Ivan Zivkovic Muški November project Novi Sad Novi Sad - Sremska Kamenica [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Da
57 9012 Jelena Paunovic Ženski ŠTRC Beograd [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Da
58 9013 Nikola Savatijevic Muški lasu kurbla Lazarevac, Beograd [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
59 9014 Milan Nesic Muški PSK Balkan Beograd- Grocka [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
60 9015 Danijela Milutinovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
61 9016 David Kopunovic Muški Subotica [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
62 9017 Željko Vujić Muški Car Dusan Silni Bijeljina [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
63 9018 Milos Nikolic Muški Fitness and therapy center Lazarevac [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
64 9019 Данијела Радић Ženski Агапе Јагодина [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
65 9020 Ivana Vlajic Ženski Beograd - Novi Beograd [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
66 9021 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [42.2 km] Mali istočni ekstremni maraton Ne
67 10001 Róbert Dudás Muški ErdSoft Szabadka [10.1 km] Pripravnički mini maraton Da
68 10002 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
69 10003 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
70 10004 Adriana Jurić Ženski Radičević [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
71 10005 Jovica Oluški Muški Gladiator Gym Novi Ledinci [10.1 km] Pripravnički mini maraton Da
72 10006 Aleksandra Cosic Ženski Beograd/Novi Beograd [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
73 10007 Izabella Hemze Ženski UF Subotica [10.1 km] Pripravnički mini maraton Da
74 10008 Milan Pasula Muški Novi Sad [10.1 km] Pripravnički mini maraton Da
75 10009 Andrea Milenkov Devald Ženski Beograd [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
76 10010 Marko Djordjević Muški Beograd [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
77 10011 Dragana Srdić Ženski Zrenjanin [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
78 10012 Milan Stojanovic Muški SkyTeam Bujanovac [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
79 10013 Igor Veljanovski Muški Beograd Novi Beograd [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
80 10014 Ilija Delević Muški / Beograd [10.1 km] Pripravnički mini maraton Da
81 10015 Nataša Marković Ženski Beograd [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
82 10016 Grozdana Djukic Ženski Gladiator Gym Novi Sad [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
83 10017 Aleksandar Andjelkovic Muški Gladiator Gym Novi Sad [10.1 km] Pripravnički mini maraton Da
84 10018 Игор Тадић Muški Loznica [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne
85 10019 Milutin Čumić Muški Beograd-Cukarica [10.1 km] Pripravnički mini maraton Ne