Пријављени такмичари на 20. Leskovački polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Aleksandra Ilić Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Aleksandar Milovanović Мушки AK Dubocica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:27:55 Да
3 3 DRAGAN Vucetic Мушки Chili Runners Leskovac Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Vanja Jovic Женски Chili runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Milan Petrović Мушки Biciklistički klub Dubočica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Vedrana Gvozdenović Женски Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:49:13 Да
7 7 Miroslav Vučić Мушки Biciklistički klub Dubočica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
8 8 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Да
9 9 Miodrag Cvetanović Мушки Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Dušan Mirilo Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Predrag Nikolic Мушки AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
12 12 Ivana Veselinović Женски Niš [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Miodrag Janić Мушки PK Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
14 14 Vladimir Kolić Мушки BTL Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
15 15 Dejan Milenković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Vladimir Lazarević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:35:02 Да
17 17 Djordje Nikolic Мушки individualno Grdelica [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Strahinja Djordjević Мушки individualno Grdelica [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Stefan Vukajlović Мушки Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:38:53 Да
20 20 Dusan Minic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
21 21 Vladica Janosevic Мушки Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
22 22 Nadica Marinković Женски Žitorađa [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Aleksandar Smilkov Мушки Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton Да
24 24 Vesna Kiradijeva Женски Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Slobodan Stojković Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Aleksa Stojanovic Мушки Chilli runners BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
27 27 Miodrag Stojanović Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:40:28 Да
28 28 Nikola Kapetanović Мушки Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Ksenija Smiljković Женски Kbk Arena Niš [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Predrag Savic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Nenad Nikolić Мушки Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
32 32 Dobrica Radojković Мушки PAK Mosor Niš Niška Banja [21.1 km] Polumaraton Да
33 33 Saša Cvetković Мушки AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
34 34 Maja Vukićević Женски ŠTRC Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
35 35 Dragan Glisic Мушки Chili Runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Nikola Filipović Мушки PK Ruj 1706 Babušnica [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Marko Stanković Мушки PK Ruj 1706 Babušnica [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Borislav Rančić Мушки PK Ruj 1706 Babušnica [21.1 km] Polumaraton Да
39 39 Горан Mишић Мушки Ниш [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Ivan Simić Мушки Vihori Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
41 41 Dragan M Jovanovic Мушки AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:37:43 Да
42 42 Nikola Vasic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
43 43 Milovan Lučić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
44 44 Elena Dimitrovska Женски AC ENDURANCE - Skopje Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Novica Pejčić Мушки individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Ivan Kostadinovic Мушки Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
47 47 Stefan Mitrovic Мушки ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
48 48 Dragan Ilić Мушки Vihori Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
49 49 Aleksandar Dimitrovski Мушки AC ENDURANCE - Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
50 50 Malisa Kovacevic Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Milan Perić Мушки sabac [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Miroslav Cvetkovic Мушки Veterani 63. padobranske brigade Badnjevac b.b [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Danijela Cvetković Женски Belgrade Running club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Aleksandar Ninković Мушки Asics Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
55 55 Filip Ivančev Мушки Planinarski klub Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
56 56 Blagoja Ackovski Мушки Endurans, skobul Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
57 57 Nikola Spasic Мушки PK Zeleznicar Nis - ASN Nis [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Да
58 58 Андрија Станковић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
59 59 Jadranko Nikolic Мушки AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Kristijan Stošić Мушки AK-Vranjski maratonci Београд [21.1 km] Polumaraton Да
61 61 Tatjana Radivojević Женски Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Да
62 62 Dragan Đokić Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
63 63 Milica Petrovic Женски Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Dusan Marjanovic Мушки Trimtab Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
65 65 Milan Ranđelović Мушки AK Topličanin Žitorađa [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
66 66 Vukašin Marković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 01:51:35 Да
67 67 Momčilo Popović Мушки Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Aleksandar Ormoš Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Vladimir Petković Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
70 70 Dušan Cvetković Мушки Ćenovac [21.1 km] Polumaraton Да
71 71 Dušan Babić Мушки Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Milorad Janaćković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Jordan Radojičić Мушки PK Železničar Niš Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
74 74 Nemanja Ristović Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
75 75 Milan Stankovic Мушки Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton Да
76 76 Darko Elenov Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Да
77 77 Aleksandar Kuzmanov Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Zoran Pavlovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Ненад Живковић Мушки ПАК Мосор Ниш Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:39:45 Да
80 80 Predrag Manic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Stevan Ristov Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Ivan Abraš Stamenković Мушки Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
83 83 Ivan Cakić Мушки STRC BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Да
84 84 Marko Rajkovic Мушки Blace [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Nenad Stanojić Мушки Ostrovica Trail Niška Banja [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Obrad Stajić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Ile Pavlov Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Да
88 88 Anastas Gechev Мушки Ak DELTA Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Да
89 89 Slobodan Stosic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
90 90 Zoran Laštro Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
91 91 Aleksandra Vugdelija Женски Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
92 92 Predrag Nikolic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
93 93 Bozidar Nikolic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
94 94 Katarina Stefanovic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Да
95 95 Ivana Novaković Женски BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Да
96 96 Boris Georgiev Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
97 97 ALEKSANDRA MILETIĆ Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:04:30 Да
98 98 Zoran Ilić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:44 Да
99 99 Katarina Ergelašev Женски Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Nikola Milosavljevic Мушки Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
101 101 Lazar Mitic Мушки Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Ninoslav Kostić Мушки AK Vranjski Maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
103 103 Данијел Стојановић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
104 104 Miljurko Djurkovic Мушки AK BLACE Blace [21.1 km] Polumaraton Да
105 105 Bogomir Ivkovic Мушки ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Да
106 106 Miloš Janković Мушки PK Zeleznicar Nis Niš [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
107 107 Sladjan Radenkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
108 108 Milos Tasic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
109 109 Darko Krasic Мушки AK Topličanin Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Да
110 110 Milos Rondovic Мушки PAK Mosor Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Да
111 111 Жарко Жикић Мушки Grdelica [21.1 km] Polumaraton Да
112 112 Dejan Dimitrijević Мушки BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
113 113 Ružica Šmelcerović Женски BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
114 114 Desimir Rondovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
115 115 Janko Damnjanovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
116 116 Nikola Stošić Мушки Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
117 117 Marko Jovanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
118 118 Aleksandra Filipovic Женски Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Да
119 119 Mihailo Nikolic Мушки PSD Cira Lajkovac Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Olivera Stankovic Женски Pak Mosor Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
121 121 Сања Антић Милановић Женски Ниш [21.1 km] Polumaraton Да
122 122 Dejan Velickovic Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
123 123 Miloš Pejić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 02:35:00 Да
124 124 Stefan Stojanovic Мушки Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Да
125 125 Marko Cvetković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
126 126 Јелена Милутиновић Женски АК Сава Нови Београд Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
127 127 Predrag Pavlovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
128 128 Lazar Ilic Мушки Factory Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
129 129 Goran Milovanović Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
130 130 Nikola Tomic Мушки / Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
131 131 ACA JOVAN KRSTIĆ Мушки AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Да
132 132 marjan djordjevic Мушки Zandarmerija Nis [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Да
133 133 Momčilo Mitić Мушки PK Železničar Niš Šarlinac [21.1 km] Polumaraton Да
134 134 Milica Pusara Женски SKY RIDERS Niš Nis [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
135 135 Dragoljub Gagulic Мушки PK Zeleznicar Nis - ASN Nis [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
136 136 Vladica Randjelovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
137 137 mića ivković Мушки AK Jermenčić Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
138 138 Zoran Solar Мушки Sremčica [21.1 km] Polumaraton Да
139 139 Илија Петрушић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Да
140 140 Dragan Milovanovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
141 141 Antic Slađan Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
142 142 Lazar Momčilović Мушки Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Да
143 143 Miloš Marjanović Мушки Belgrade, Serbia [21.1 km] Polumaraton Да
144 144 Luka Gospodinov Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
145 145 Stefan Milovanovic Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
146 146 Filip Vucetic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
147 147 Marko Milosavljević Мушки PAK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Да
148 1001 Stefan Mitić Мушки Vučje [10.5 km] 10,5 km Да
149 1002 Marko Tasić Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
150 1003 Dejan Ranđelović Мушки Chili runners Leskovac Leskovac [10.5 km] 10,5 km 02:00:00 Да
151 1004 Bojan Simović Мушки Београд [10.5 km] 10,5 km Да
152 1005 Miloš Dejanović Мушки Niš [10.5 km] 10,5 km 01:03:00 Да
153 1006 Sandra Sokolović Женски Beograd Vozdovac [10.5 km] 10,5 km 01:20:00 Да
154 1007 Marija Papovic Женски AK Dubocica Leskovac [10.5 km] 10,5 km 00:46:09 Да
155 1008 Blagoje Jovanović Мушки Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
156 1009 Jovana Cvetanovic Женски Београд [10.5 km] 10,5 km Да
157 1010 Jasmina Dragićević Женски Obrenovac [10.5 km] 10,5 km Да
158 1011 Aleksandar Stankovic Мушки Chili Runners Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
159 1012 Mladen Ikic Мушки Nis [10.5 km] 10,5 km Да
160 1013 Simeon Hristov Мушки Beograd rakovica [10.5 km] 10,5 km 00:17:00 Да
161 1014 Миодраг М Јанковић Мушки " Први Корак " Свилајнац-Дубница [10.5 km] 10,5 km Да
162 1015 Jovan Jovic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km 00:05:48 Да
163 1016 Biljana KOSTIĆ Женски Trim tim Kg Kragujevac [10.5 km] 10,5 km Да
164 1017 Srdjan Stojiljkovic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
165 1018 Srdjan Jovanovic Мушки AK ZITORADJA Zitoradja [10.5 km] 10,5 km Да
166 1019 Tanja Matić Женски Kruševac [10.5 km] 10,5 km Да
167 1020 Strahinja Belic Мушки Ducini momčići Pancevo [10.5 km] 10,5 km Да
168 1021 Milica Saric Женски Prokuplje [10.5 km] 10,5 km Да
169 1022 Danilov Tata Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
170 1023 Danilova Mama Женски Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
171 1024 Вукашин Стошић Мушки Трговиште [10.5 km] 10,5 km Да
172 1025 Nikola Kostic Мушки Vlasotince [10.5 km] 10,5 km 02:38:00 Да
173 1026 Dejan Aleksic Мушки BK Naissus018 Vlasotince [10.5 km] 10,5 km 01:24:00 Да
174 1027 Perica Stojanović Мушки Niš - Medijana [10.5 km] 10,5 km Да
175 1028 Miloš Vojinović Мушки Niš - Medijana [10.5 km] 10,5 km Да
176 1029 Milan Aranđelović Мушки Niš - Medijana [10.5 km] 10,5 km Да
177 1030 Nikola Milenković Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
178 1031 Игор Стојковић Мушки Лесковац [10.5 km] 10,5 km Да
179 1032 Aleksandra Stepanovic Женски Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
180 1033 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [10.5 km] 10,5 km 00:38:00 Да
181 1034 Saša Penev Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
182 1035 Zoran Bogdanovic Мушки Bujanovac [10.5 km] 10,5 km Да
183 1036 Aleksandra Kržalić Женски AK Vranjski maratonci Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
184 1037 Branko Cibic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
185 1038 Danijel Simonović Мушки adidas Runners Belgrade Pančevo, Glogonj [10.5 km] 10,5 km Да
186 1039 Janko Djordjevic Мушки Krusevac [10.5 km] 10,5 km Да
187 1040 Miloš Delibašić Мушки Niš [10.5 km] 10,5 km Да
188 1041 Vladislav Cenić Мушки Pak Mosor Nis Niš [10.5 km] 10,5 km 00:52:00 Да
189 1042 Jelena Veličković Женски Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
190 1043 Stefan Kamenovic Мушки Beograd - Surčin [10.5 km] 10,5 km Да
191 1044 Milan Babić Мушки Sokobanja [10.5 km] 10,5 km Да
192 1045 Miroslav Tasić Мушки CF District 11010 Beograd, Voždovac [10.5 km] 10,5 km Да
193 1046 Ђорђе Стаменковић Мушки Планински Тркачи Лесковац [10.5 km] 10,5 km Да
194 1047 Marko Tričković Мушки Chili runners Leskovac Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
195 1048 Bosko Golubovic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
196 1049 Kristina Petrović Женски / Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
197 1050 Nenad Zunic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
198 1051 Nenad Mićić Мушки Belosavci [10.5 km] 10,5 km Да
199 1052 Nikola Stojanović Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
200 1053 Nenad Antić Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km 00:56:34 Да
201 1054 Tamara Milic Женски Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
202 1055 Milos Stefanovic Мушки Београд [10.5 km] 10,5 km Да
203 1056 Dalibor Zlatković Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
204 1057 Bojan Novkovic Мушки Beograd Novi Beograd [10.5 km] 10,5 km Да
205 1058 Sanja Nakić Женски AK Vranjski maratonci Bujanovac [10.5 km] 10,5 km 02:05:00 Да
206 1059 Mila Novakovic Женски Beograd Zemun [10.5 km] 10,5 km Да
207 1060 Marijana Milovanović Женски Beograd Vozdovac [10.5 km] 10,5 km Да
208 1061 Milan Pantović Мушки Ducini momčići Trstenik [10.5 km] 10,5 km Да
209 1062 Maja Milutinovic Женски Atletski Akademski klub Nis Niš [10.5 km] 10,5 km Да
210 1063 Aleksandar Zaharijev Мушки Beograd/Zemun [10.5 km] 10,5 km 00:55:00 Да
211 1064 Sasa Aritonovic Мушки judo klub vranje Vranje [10.5 km] 10,5 km Да
212 1065 Stefan Stojanovic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
213 1066 Gordana Janaćković Женски Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
214 1067 Antonija Petrović Женски Kragujevac [10.5 km] 10,5 km 00:59:00 Да
215 1068 Mijatov Tata Мушки Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.5 km] 10,5 km Да
216 1069 Željko Šutuljić Мушки CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [10.5 km] 10,5 km Да
217 1070 Sandra Uzelac Женски Београд [10.5 km] 10,5 km Да
218 1071 Maja Veljković Женски Нови Сад [10.5 km] 10,5 km Да
219 1072 Nikola Prečanica Мушки Нови Сад [10.5 km] 10,5 km Да
220 1073 Марко Ранђеловић Мушки Лесковац [10.5 km] 10,5 km Да
221 1074 Žarko Denčić Мушки Pertate [10.5 km] 10,5 km Да
222 1075 Zvezdan Tasić Мушки Sofia [10.5 km] 10,5 km Да
223 1076 Bojan Milić Мушки Žitorađa [10.5 km] 10,5 km 00:47:00 Да
224 1077 Zoran Mitrovic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
225 1078 Zlatko Popov Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [10.5 km] 10,5 km Да
226 1079 Ivana Cvetković Женски Kbk Arena Nis [10.5 km] 10,5 km Да
227 1080 Nenad Tomić Мушки Niš [10.5 km] 10,5 km Да
228 1081 Nikola Boskovic Мушки Trstenik [10.5 km] 10,5 km Да
229 1082 Goran Ungurović Мушки PSK Balkan, BTL Zemun [10.5 km] 10,5 km Да
230 1083 Ana Stoiljkovic Женски Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
231 1084 Stefan Mladenovic Мушки Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да
232 1085 Неда Ивковић Женски AK Јерменчић Сокобања [10.5 km] 10,5 km Да
233 1086 Radoslav Starčevic Мушки JPPS Београд [10.5 km] 10,5 km Да
234 1087 Vladimir Savanovic Мушки AK Partizan Beograd Leskovac [10.5 km] 10,5 km Да