Prijavljeni takmičari na 20. Leskovački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Aleksandra Ilić Ženski Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Aleksandar Milovanović Muški AK Dubocica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:27:55 Da
3 3 DRAGAN Vucetic Muški Chili Runners Leskovac Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Vanja Jovic Ženski Chili runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Milan Petrović Muški Biciklistički klub Dubočica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Vedrana Gvozdenović Ženski Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Miroslav Vučić Muški Biciklistički klub Dubočica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
9 9 Miodrag Cvetanović Muški Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Predrag Nikolic Muški AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
12 12 Ivana Veselinović Ženski Niš [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Miodrag Janić Muški PK Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
14 14 Vladimir Kolić Muški BTL Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Dejan Milenković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Vladimir Lazarević Muški BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
17 17 Djordje Nikolic Muški individualno Grdelica [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Strahinja Djordjević Muški individualno Grdelica [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Stefan Vukajlović Muški Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:39:23 Da
20 20 Dusan Minic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
21 21 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
22 22 Nadica Marinković Ženski Žitorađa [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Aleksandar Smilkov Muški Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Vesna Kiradijeva Ženski Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Slobodan Stojković Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Aleksa Stojanovic Muški Chilli runners BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
27 27 Miodrag Stojanović Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:40:28 Da
28 28 Nikola Kapetanović Muški Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Ksenija Smiljković Ženski Kbk Arena Niš [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Predrag Savic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Nenad Nikolić Muški Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
32 32 Dobrica Radojković Muški PAK Mosor Niš Niška Banja [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Saša Cvetković Muški AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Maja Vukićević Ženski ŠTRC Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
35 35 Dragan Glisic Muški Chili Runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Nikola Filipović Muški PK Ruj 1706 Babušnica [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Marko Stanković Muški PK Ruj 1706 Babušnica [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Borislav Rančić Muški PK Ruj 1706 Babušnica [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Горан Mишић Muški Ниш [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Ivan Simić Muški Vihori Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:56:52 Da
41 41 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:37:43 Da
42 42 Nikola Vasic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
44 44 Elena Dimitrovska Ženski AC ENDURANCE - Skopje Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Ivan Kostadinovic Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
47 47 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
48 48 Dragan Ilić Muški Vihori Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
49 49 Aleksandar Dimitrovski Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
50 50 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Milan Perić Muški sabac [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Miroslav Cvetkovic Muški Veterani 63. padobranske brigade Badnjevac b.b [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Aleksandar Ninković Muški Asics Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
55 55 Filip Ivančev Muški Planinarski klub Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
56 56 Blagoja Ackovski Muški Endurans, skobul Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
57 57 Nikola Spasic Muški PK Zeleznicar Nis - ASN Nis [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Андрија Станковић Muški Лесковац [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
59 59 Jadranko Nikolic Muški AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
60 60 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Tatjana Radivojević Ženski Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
62 62 Dragan Đokić Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Milica Petrovic Ženski Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
64 64 Dusan Marjanovic Muški Trimtab Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
65 65 Milan Ranđelović Muški AK Topličanin Žitorađa [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
66 66 Vukašin Marković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 01:51:35 Da
67 67 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Vladimir Petković Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
70 70 Dušan Cvetković Muški Ćenovac [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Dušan Babić Muški Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Milorad Janaćković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Jordan Radojičić Muški PK Železničar Niš Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Nemanja Ristović Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Milan Stankovic Muški Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Darko Elenov Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Aleksandar Kuzmanov Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Zoran Pavlovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Ненад Живковић Muški ПАК Мосор Ниш Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:39:45 Da
80 80 Predrag Manic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Stevan Ristov Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Ivan Abraš Stamenković Muški Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
83 83 Ivan Cakić Muški STRC BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
84 84 Marko Rajkovic Muški Blace [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Nenad Stanojić Muški Ostrovica Trail Niška Banja [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Obrad Stajić Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Ile Pavlov Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 Anastas Gechev Muški Ak DELTA Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Slobodan Stosic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
90 90 Zoran Laštro Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
91 91 Aleksandra Vugdelija Ženski Kbk Arena Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
92 92 Predrag Nikolic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Bozidar Nikolic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
94 94 Katarina Stefanovic Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
95 95 Ivana Novaković Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Boris Georgiev Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
97 97 ALEKSANDRA MILETIĆ Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:04:30 Da
98 98 Zoran Ilić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:44 Da
99 99 Katarina Ergelašev Ženski Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Nikola Milosavljevic Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Lazar Mitic Muški Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski Maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
103 103 Данијел Стојановић Muški Лесковац [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
104 104 Miljurko Djurkovic Muški AK BLACE Blace [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Miloš Janković Muški PK Zeleznicar Nis Niš [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
107 107 Sladjan Radenkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Milos Tasic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Darko Krasic Muški AK Topličanin Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Milos Rondovic Muški PAK Mosor Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Жарко Жикић Muški Grdelica [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Dejan Dimitrijević Muški BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
113 113 Ružica Šmelcerović Ženski BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Desimir Rondovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Janko Damnjanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 Nikola Stošić Muški Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
117 117 Marko Jovanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Aleksandra Filipovic Ženski Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Mihailo Nikolic Muški PSD Cira Lajkovac Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
120 120 Olivera Stankovic Ženski Pak Mosor Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Сања Антић Милановић Ženski Ниш [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Dejan Velickovic Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
123 123 Miloš Pejić Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 02:35:00 Da
124 124 Stefan Stojanovic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
125 125 Marko Cvetković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Јелена Милутиновић Ženski АК Сава Нови Београд Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Predrag Pavlovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
128 128 Lazar Ilic Muški Factory Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Goran Milovanović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Nikola Tomic Muški / Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:55:30 Da
131 131 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton 01:27:27 Da
132 132 marjan djordjevic Muški Zandarmerija Nis [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
133 133 Momčilo Mitić Muški PK Železničar Niš Šarlinac [21.1 km] Polumaraton Da
134 134 Milica Pusara Ženski SKY RIDERS Niš Nis [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
135 135 Dragoljub Gagulic Muški PK Zeleznicar Nis - ASN Nis [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
136 136 Vladica Randjelovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
137 137 mića ivković Muški AK Jermenčić Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Zoran Solar Muški Sremčica [21.1 km] Polumaraton Da
139 139 Илија Петрушић Muški Лесковац [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
140 140 Dragan Milovanovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Antic Slađan Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Da
143 143 Miloš Marjanović Muški Belgrade, Serbia [21.1 km] Polumaraton Da
144 144 Luka Gospodinov Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 Stefan Milovanovic Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
146 146 Filip Vucetic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Marko Milosavljević Muški PAK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Da
148 1001 Stefan Mitić Muški Vučje [10.5 km] 10,5 km Da
149 1002 Marko Tasić Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
150 1003 Dejan Ranđelović Muški Chili runners Leskovac Leskovac [10.5 km] 10,5 km 02:00:00 Da
151 1004 Bojan Simović Muški Beograd [10.5 km] 10,5 km 00:58:00 Da
152 1005 Miloš Dejanović Muški Niš [10.5 km] 10,5 km 01:03:00 Da
153 1006 Sandra Sokolović Ženski Beograd Vozdovac [10.5 km] 10,5 km 01:20:00 Da
154 1007 Marija Papovic Ženski AK Dubocica Leskovac [10.5 km] 10,5 km 00:46:09 Da
155 1008 Blagoje Jovanović Muški Ninjutsu klub Bujinkan Leskovac Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
156 1009 Jovana Cvetanovic Ženski Beograd [10.5 km] 10,5 km Da
157 1010 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.5 km] 10,5 km Da
158 1011 Aleksandar Stankovic Muški Chili Runners Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
159 1012 Mladen Ikic Muški Nis [10.5 km] 10,5 km Da
160 1013 Simeon Hristov Muški Beograd rakovica [10.5 km] 10,5 km 00:17:00 Da
161 1014 Миодраг М Јанковић Muški " Први Корак " Свилајнац-Дубница [10.5 km] 10,5 km Da
162 1015 Jovan Jovic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km 00:05:48 Da
163 1016 Biljana KOSTIĆ Ženski Trim tim Kg Kragujevac [10.5 km] 10,5 km Da
164 1017 Srdjan Stojiljkovic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
165 1018 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [10.5 km] 10,5 km Da
166 1019 Tanja Matić Ženski Kruševac [10.5 km] 10,5 km Da
167 1020 Strahinja Belic Muški Ducini momčići Pancevo [10.5 km] 10,5 km Da
168 1021 Milica Saric Ženski Prokuplje [10.5 km] 10,5 km Da
169 1022 Danilov Tata Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
170 1023 Danilova Mama Ženski Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
171 1024 Вукашин Стошић Muški Трговиште [10.5 km] 10,5 km Da
172 1025 Nikola Kostic Muški Vlasotince [10.5 km] 10,5 km 02:38:00 Da
173 1026 Dejan Aleksic Muški BK Naissus018 Vlasotince [10.5 km] 10,5 km 01:24:00 Da
174 1027 Perica Stojanović Muški Niš - Medijana [10.5 km] 10,5 km Da
175 1028 Miloš Vojinović Muški Niš - Medijana [10.5 km] 10,5 km Da
176 1029 Milan Aranđelović Muški Niš - Medijana [10.5 km] 10,5 km Da
177 1030 Nikola Milenković Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
178 1031 Игор Стојковић Muški Лесковац [10.5 km] 10,5 km Da
179 1032 Aleksandra Stepanovic Ženski Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
180 1033 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [10.5 km] 10,5 km 00:38:17 Da
181 1034 Saša Penev Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
182 1035 Zoran Bogdanovic Muški Bujanovac [10.5 km] 10,5 km Da
183 1036 Aleksandra Kržalić Ženski AK Vranjski maratonci Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
184 1037 Branko Cibic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
185 1038 Danijel Simonović Muški adidas Runners Belgrade Pančevo, Glogonj [10.5 km] 10,5 km Da
186 1039 Janko Djordjevic Muški Krusevac [10.5 km] 10,5 km Da
187 1040 Miloš Delibašić Muški Niš [10.5 km] 10,5 km Da
188 1041 Vladislav Cenić Muški Pak Mosor Nis Niš [10.5 km] 10,5 km 00:52:00 Da
189 1042 Jelena Veličković Ženski Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
190 1043 Stefan Kamenovic Muški Beograd - Surčin [10.5 km] 10,5 km Da
191 1044 Milan Babić Muški Sokobanja [10.5 km] 10,5 km Da
192 1045 Miroslav Tasić Muški CF District 11010 Beograd, Voždovac [10.5 km] 10,5 km Da
193 1046 Ђорђе Стаменковић Muški Планински Тркачи Лесковац [10.5 km] 10,5 km Da
194 1047 Marko Tričković Muški Chili runners Leskovac Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
195 1048 Bosko Golubovic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
196 1049 Kristina Petrović Ženski / Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
197 1050 Nenad Zunic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
198 1051 Nenad Mićić Muški Belosavci [10.5 km] 10,5 km Da
199 1052 Nikola Stojanović Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
200 1053 Nenad Antić Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km 00:56:34 Da
201 1054 Tamara Milic Ženski Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
202 1055 Milos Stefanovic Muški Beograd [10.5 km] 10,5 km Da
203 1056 Dalibor Zlatković Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
204 1057 Bojan Novkovic Muški Beograd Novi Beograd [10.5 km] 10,5 km Da
205 1058 Sanja Nakić Ženski AK Vranjski maratonci Bujanovac [10.5 km] 10,5 km 02:05:00 Da
206 1059 Mila Novakovic Ženski Beograd Zemun [10.5 km] 10,5 km Da
207 1060 Marijana Milovanović Ženski Beograd Vozdovac [10.5 km] 10,5 km Da
208 1061 Milan Pantović Muški Ducini momčići Trstenik [10.5 km] 10,5 km Da
209 1062 Maja Milutinovic Ženski Atletski Akademski klub Nis Niš [10.5 km] 10,5 km Da
210 1063 Aleksandar Zaharijev Muški Beograd/Zemun [10.5 km] 10,5 km 00:55:00 Da
211 1064 Sasa Aritonovic Muški judo klub vranje Vranje [10.5 km] 10,5 km Da
212 1065 Stefan Stojanovic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
213 1066 Gordana Janaćković Ženski Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
214 1067 Antonija Petrović Ženski Kragujevac [10.5 km] 10,5 km 00:59:00 Da
215 1068 Mijatov Tata Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [10.5 km] 10,5 km Da
216 1069 Željko Šutuljić Muški CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [10.5 km] 10,5 km Da
217 1070 Sandra Uzelac Ženski Beograd [10.5 km] 10,5 km Da
218 1071 Maja Veljković Ženski Novi Sad [10.5 km] 10,5 km Da
219 1072 Nikola Prečanica Muški Novi Sad [10.5 km] 10,5 km Da
220 1073 Марко Ранђеловић Muški Лесковац [10.5 km] 10,5 km Da
221 1074 Žarko Denčić Muški Pertate [10.5 km] 10,5 km Da
222 1075 Zvezdan Tasić Muški Sofia [10.5 km] 10,5 km Da
223 1076 Bojan Milić Muški Žitorađa [10.5 km] 10,5 km 00:47:00 Da
224 1077 Zoran Mitrovic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
225 1078 Zlatko Popov Muški Meridian Atletik Eko Kavadarci [10.5 km] 10,5 km Da
226 1079 Ivana Cvetković Ženski Kbk Arena Nis [10.5 km] 10,5 km Da
227 1080 Nenad Tomić Muški Niš [10.5 km] 10,5 km Da
228 1081 Nikola Boskovic Muški Trstenik [10.5 km] 10,5 km Da
229 1082 Goran Ungurović Muški PSK Balkan, BTL Zemun [10.5 km] 10,5 km Da
230 1083 Ana Stoiljkovic Ženski Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
231 1084 Stefan Mladenovic Muški Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da
232 1085 Неда Ивковић Ženski AK Јерменчић Сокобања [10.5 km] 10,5 km Da
233 1086 Radoslav Starčevic Muški JPPS Beograd [10.5 km] 10,5 km Da
234 1087 Vladimir Savanovic Muški AK Partizan Beograd Leskovac [10.5 km] 10,5 km Da