Prijavljeni takmičari na 4. Zrenjaninski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
5 5 Zoran Jakovljević Muški Veslački klub Begej 1883 Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Dragan Nikolić Muški Homoljski Maratonci Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
10 10 Miloš Opačić Muški Inđijа [21.1 km] Polumaraton 01:53:20 Da
11 11 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Aleksandra Mutlak Ženski Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Nenad Mihajlović Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Slobodan Jotić Muški Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Milan Ristic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
20 20 Duško Kunić Muški Balkanska Trkača Liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Jelena Borisic Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 BORISLAV TUBIĆ Muški Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
23 23 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Momčilo Varga Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Darkou Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Nenad Škundrić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Sanja Strakušek Ženski ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:48:48 Da
29 29 Adrian Nasradi Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Vanja Escargot Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Enida Omerbegovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:11:00 Da
34 34 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Dragiša Vit Muški SK OAK Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Radmila Čabarkapa Ženski Podgorica [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Vladimir Striber Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
41 41 Marko Bjelajac Muški Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
42 42 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Aleksandar Rajic Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Radović Željko Muški Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:42 Da
47 47 Dragomir Ilić Muški AK Apatin Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Dejan Despotović Muški AK,,Maraton,,timHajduk Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Aleksandra Vrsajković Ženski Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
50 50 Dragan Ćela Milić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Marina Mijailovic Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
52 52 Ивица Марковић Muški Сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
53 53 Bojan Jagodic Muški Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
55 55 Ivan Protić Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
56 56 Milos Krsmanovic Muški Beograd- Grocka [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Danijela Milutinovic Ženski CrossFit PrviTim Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:17:25 Da
58 58 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Filip Aleksić Muški Bk Banat Zrenjanin Stajićevo [21.1 km] Polumaraton 00:10:00 Da
60 60 dragana grubacki Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
62 62 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:52 Da
63 63 Dejan Brkić Muški Hangar Training and Performance Center Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
64 64 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
67 67 Vladimir Dramlić Muški Beogradski zrenjaninac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
68 68 Vladimir Antovic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 snezana jovicki Ženski bez kluba Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:58:00 Da
71 71 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:29:51 Da
72 72 Boris Šarović Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Vedrana Gvozdenović Ženski Balkanska trkačka liga Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 goran papić Muški PAN-SPEED Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Marijan Stevanovski Muški Maraton i trijatlon akademija Kumanovo Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
77 77 Janko Kutalek Muški Padina [21.1 km] Polumaraton 01:33:48 Da
78 78 Saša Radišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Maja Mišović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Branislava Živanov Ženski Boka [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
82 82 Zeljko Cvetanovic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
83 83 Dejan Jelicic Muški PSD "Strazilovo" Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
84 84 Rade Bulatović Muški Road Runners Montenegro Podgorica [21.1 km] Polumaraton 01:37:40 Da
85 85 Dragan Surla Muški Žitište [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Žarko Braunović Muški BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
87 87 Filip Petrović Muški OK Klek Srbijašume Klek [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 Dejan Batos Muški adidas runnig team Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
89 89 Radomir Papić Muški Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Rajko Gvozdenović Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Dragan Jocković Muški Bogatić [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Da
92 92 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Ivan Papic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Katarina Đukić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
95 95 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Milan Vukas Muški AK Inđija Inđijа [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
98 98 Dejan Momcilovic Muški 🏃rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Dejan Jeremić Muški Rekreativac Vrdnik [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Marija Vučetić Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Nenad Kermeci Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
102 102 Ksenija Barna Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
103 103 Tomislav Škorić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
104 104 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Danijela Milojkovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Лука Војновић Muški Boks klub Petrovgrad Зрењанин [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Dragana Vukov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Branko Čekić Muški Vojska Srbije, RViPVO Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
112 112 Mile Varicak Muški Maradik [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
113 113 Ivana Grujovic Ženski BURT Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Nemanja Jeković Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
116 116 Mladen Dokić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Aleksandar Mitic Muški AK Spartak Opovo Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Slavko Cvetkovic Muški Adidas Runners Beograd Beograd, Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
120 120 Марија Бабић Ženski Adidas Runners Beograd Београд-Нови Београд [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Александар Илић Muški Vojska Srbije Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
123 123 Bojan Milosevic Muški Beograd-Boljevci [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 Marko Rakić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
125 125 Aleksandra Kostadinović Ženski AK Srem Laćarak [21.1 km] Polumaraton 01:29:05 Da
126 126 Aleksandra Grban Ženski Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
127 127 Danijel Grujevic Muški PAN-SPEED Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:57:15 Da
128 128 Zoran Budimir Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Julijana Patafta Ženski VladoBožićYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Bogdan Čuturica Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Dragan Ostojić Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
132 132 Erdeljan Djurica Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Marko Vasić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
134 134 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Nenad Ristić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
137 137 Bojan Jovanović Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
138 138 Miloš Milosavljević Muški AK Partizan 1945 Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:13:00 Da
139 139 Jovana Petrov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Jelena Rakić Ženski Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
141 141 Gvozden Delić Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
142 142 Vladimir Lazović Muški adidas runnig team Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
143 143 Ivan Djurovic Muški Bela Crkva [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
144 144 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 Miloš Momčilović Muški ARK EKO MARATON Beograd,Kumodraž [21.1 km] Polumaraton 01:41:42 Da
146 146 Djordje Divić Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
147 147 Danko Damjanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:30 Da
148 148 Branislav Bačić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
149 149 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 Stjepan Čošić Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Vojislava Crnjanski Spasojević Ženski NRC Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
153 153 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
154 154 Aleksandar Racić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
155 155 Dejan Gojić Muški Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
156 156 Nikola Damjanac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Goran Ilijin Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
158 158 Mina Kosanovic Ženski Inđijа [21.1 km] Polumaraton Da
159 159 Katarina Teodorovic Ženski ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 Irena Savic Hadzi Dragic Ženski ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
161 161 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
164 164 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Stefan Lazić Muški Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:48:15 Da
166 166 Silvana Ručnov Ženski Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:58:00 Da
167 167 Aleksandra Radoicic Ženski Policija Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:42:46 Da
168 168 Andrija Markovic Muški AK Sava Novi Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
169 169 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Martina Husta Ženski Lukino Selo [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
171 171 Alfred Kelemen Muški INDIVIDUALAC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:45 Da
172 172 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Alen Bator Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 Goran Antičević Muški Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
175 175 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Бранислав Јовановић Muški Темерин [21.1 km] Polumaraton 01:35:43 Da
177 177 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:20:53 Da
178 178 Ivan Jankov Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Jasmina Gerginov Ženski 🏃‍♀️rekreativac Beograd, Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Milica Stojšić Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
181 181 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 milan grubic Muški Inđijа [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 dijana grubic Ženski Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
184 184 Aca Topola Muški Sad TRČI Oplenac Topola Oplenac, Topola [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Branislava Stepanov Ženski AK Becej Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
186 186 SVETA JOVANOVIĆ Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
187 187 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
188 188 Predrag Simic Muški Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
189 189 Jovan Kalaba Muški Botos [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Ramiz Becirovic Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 02:41:00 Da
191 191 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Stefan Erceg Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
194 194 Rade Trkulja Muški NEMA Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
195 195 Predrag Nikolic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Ilija Dimić Muški Lazarevac, Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Mirko Mirković Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
198 198 Aleksandar Mujaković Muški Vatrogasci Spasioci Senta [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Иван Грбан Muški Зрењанин [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Veljko Šumić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
201 201 Marko Savić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
202 202 Стефан Бугарчић Muški Београд, Палилула [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
203 203 Mirela Jeremic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
204 204 Igor Čurović Muški Magna Fit Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
205 205 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
206 206 Nenad Štrbić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
207 207 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
208 208 Vanja Radović Muški NSRunners Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
209 209 Stefan Kamenovic Muški Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Da
210 210 Nijaz Muharemović Muški ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
211 211 Sanela Jankovic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
212 212 Vladimir Pajdacki Muški Boks klub Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
213 213 Ivan Gavrilov Muški AK Trim - Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
214 214 Nebojša Milenković Muški AK TRIM Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
215 215 Dragana Kolarov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
216 216 Stevan Budić Muški CrossFit PrviTim Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
217 217 Maja Dimitrijević Ženski asics-škola trčanja Beograd - Mirijevo110 [21.1 km] Polumaraton Da
218 218 Jasna Magdic Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
219 219 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
220 220 Srdjan Milinkovic Muški Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
221 221 Ana Milinkovic Ženski Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
222 222 Lav Adamov Muški Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
223 223 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
224 224 Vlada Nedić Muški RV i PVO Krčedin [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
225 225 Zoran Manojlović Muški Beograd-Borča [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
226 226 Dejan Cucić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
227 227 Tamara Ćurčić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
228 228 Milan Ćurčić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
229 229 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
230 230 Luka Čanji Muški AK AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:17:29 Da
231 231 Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
232 232 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
233 233 Đorđe Paunović Muški Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
234 234 Biljana Lukić Ženski Delta Running Team Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
235 235 Milovan Jovanović Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
236 236 Dean Mitrovic Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
237 237 erdal dzelilovic Muški ark Tuzla [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
238 238 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
239 239 Dragan Popović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:26:14 Da
240 240 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:43:43 Da
241 241 Biljana Koteska Veljković Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd- Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
242 242 Ljubomir Stanisavljev Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
243 243 Radiljub Đerić Muški Zrenjain [21.1 km] Polumaraton Da
244 244 Nataša Ranković Jovanović Ženski Delta Running Team Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
245 245 Slobodan Jovanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
246 246 Arnold Losonc Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
247 247 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
248 248 Igor Zdravkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
249 249 Nemanja Milojevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
250 250 Dragoljub Zaviša Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:45 Da
251 251 Marko Nikolic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
252 252 Aleksandar Miljević Muški Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton Da
253 253 Duša Abramović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
254 254 Liliana Dragomir Ženski CSM Resita Caransebes [21.1 km] Polumaraton Da
255 255 Milan Jakovljević Muški BRC - Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:45:25 Da
256 256 Nikola Sikirica Muški Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton Da
257 257 Bozo Stula Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
258 258 Predrag Jankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
259 259 Eldin Mujanović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:42:09 Da
260 260 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Da
261 261 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
262 262 Dragan Petrovic Muški Grocka [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
263 263 Marija Torbica Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
264 264 Aleksandar Vrhovac Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
265 265 Petar Nenadov Muški Kovilj [21.1 km] Polumaraton Da
266 266 Petar Kamjanac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
267 267 Biljana Markovic Ženski BiljaDoCilja N.Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
268 268 Danica Golubičić Ženski Delta Running Team Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
269 269 Mihajlo Stanimirović Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
270 270 Jadranka Srdač Ženski Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
271 271 Vesna dr Crnjanski Ženski Ark Somaraton Sombor Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
272 272 Branko Barac Muški PK Pobeda Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
273 273 Nikola Kapetanović Muški Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
274 274 Maja Kovačević Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
275 275 Vladimir Milovanović Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
276 276 Vidosava Devic Gavrilović Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
277 277 Zoran Vracar Muški AK Zrmanja Beograd-grocka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
278 278 Nenad Dramicanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
279 279 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
280 280 Petar Terecik Muški Zrenjnain [21.1 km] Polumaraton Da
281 281 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 02:02:51 Da
282 282 Goran Nestorović Muški Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:45 Da
283 283 Tanja Nestorović Ženski Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
284 284 Marjan But Muški Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
285 285 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton 01:35:33 Da
286 286 Nikola Radović Muški Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
287 287 Zeljko Graovac Muški AK"Hajduk maraton tim"Kula Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
288 288 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
289 289 Ana Miličević Ženski AK Sava Novi Beograd Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
290 290 Danijel Sekešan Muški Vladimirovac [21.1 km] Polumaraton Da
291 291 Stefan Vukajlović Muški Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:39:23 Da
292 292 Maja Simijonovic Ženski Nike + Run Club Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
293 293 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
294 294 Predrag Ilić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
295 295 Marko Dražić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
296 296 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
297 297 Dušan Čeri Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:22 Da
298 298 Živorad Petrović Muški Individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
299 299 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
300 300 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
301 301 Milan WMEP Marinković Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
302 302 Radomir Topličanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
303 303 Milica Bracić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
304 304 Petar Velikinac Muški Beograd - Borca [21.1 km] Polumaraton Da
305 305 Vlado Božić Muški VladoBozicYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
306 306 Miloš Branković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
307 307 Branko Samardžić Muški Sečanj [21.1 km] Polumaraton Da
308 308 Viktor Trifunovic Muški Maturanti Maratonci Novi Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
309 309 Predrag Klepić Muški Zrenajnin [21.1 km] Polumaraton Da
310 310 Veljko Torbica Muški AK Proleter Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
311 311 Dragan Nikolić Muški Homoljski Maratonci Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
312 312 Aleksandar Bogicevic Muški Grabovci [21.1 km] Polumaraton Da
313 313 Milan Cvetanovic Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
314 314 Željko Ivković Muški TK SPRINT Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
315 315 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
316 316 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Polumaraton 02:05:06 Da
317 317 Jovan Lekić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
318 318 Aleksandar Pavlović Muški / Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
319 319 Svetlana Đalović Ženski Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
320 320 Dragoljub Antonić Muški Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
321 321 SLAVOMIR BORKA Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
322 322 Aleksa Vlajkov Muški Zrenjnain [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
323 323 Djuro Borbelj Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
324 324 Vladan Srbulović Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
325 325 Srdjan Karanovic Muški Hetin [21.1 km] Polumaraton Da
326 326 Predrag Cicmilović Muški RV i PVO Batajnica-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
327 327 Mirjana Petković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
328 328 Luka Milosavljević Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
329 329 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
330 330 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
331 331 Nemanja Milićević Muški Rekreativac Bileća Bileća [21.1 km] Polumaraton Da
332 332 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
333 333 Živica Trifunjagić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
334 334 Nenad Milenković Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
335 335 Nikola Raković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
336 336 Žarko Subašić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
337 337 Vinko Jovanović Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
338 338 Branko Birčanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
339 339 Goran Nešić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
340 340 Mia Kotarac Ženski adidas Runners Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:25:23 Da
341 341 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
342 342 Mitar Bošnjak Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
343 343 Ненад Тасић Muški FormaPharm engineering group ( Vak 1926 ) Вршац [21.1 km] Polumaraton Da
344 344 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
345 345 Kipkorir Biwoy Muški Wycli Ffe [21.1 km] Polumaraton Da
346 346 Kipkurzu Sakong Muški Ndiva [21.1 km] Polumaraton Da
347 347 Nundu Mbatha Ženski Ruth [21.1 km] Polumaraton Da
348 348 Chemisto Matebo Ženski Ruth [21.1 km] Polumaraton Da
349 349 Dragana Radojković Ženski Capital crew Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
350 350 Marko Radović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
351 351 Nenad Vekić Muški ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
352 352 Tomislav Antonić Muški Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
353 353 Marina Tepavac Ženski ARK Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
354 354 Dejan Antunović Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
355 355 Anja Stojanović Ženski Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Da
356 356 Nataša Sarajevčić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
357 357 Ivana Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
358 358 Dragan Nešić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
359 359 Branimir Karlovčanin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
360 360 Marija Dišpiter Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
361 361 Barbu Lucian Sorin Muški Roman [21.1 km] Polumaraton Da
362 362 Raluca Azoitei Ženski Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
363 363 Nataša Mesaroš Ženski Zrenjanim [21.1 km] Polumaraton Da
364 364 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
365 365 Bojan JOcić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
366 366 Slađana Stamenković Ženski AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [21.1 km] Polumaraton Da
367 367 Dragan Nikolić Muški rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
368 368 Milan Katović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
369 369 Aleksandar Šipoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
370 370 Milan Jovanović Muški Olimpik Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
371 371 Žarko Tešić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
372 372 Srđan Tucić Muški - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
373 373 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
374 374 Darko Plavšić Muški Kovilj [21.1 km] Polumaraton Da
375 375 Aleksandra Milivojević Ženski Požega [21.1 km] Polumaraton Da
376 376 Veljko Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
377 377 Marko Rakić Muški Mladost Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
378 378 Milan Grubanov Muški Mladost Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
379 379 Tijana Grubanov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
380 380 Jelena Čović Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
381 381 Vjeko Čović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
382 382 382 382 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
383 383 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
384 384 Ana Brzaković Ženski Delta Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
385 385 Khop Bahadur Gurung Muški KAthmandu [21.1 km] Polumaraton Da
386 386 Vladimir Mladenović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
387 387 vojislav ćurulić Muški Club Supermaraton Bologna Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
388 501 Štafeta LEXINGTON Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
389 502 Štafeta Cegarunning ladies Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
390 503 Štafeta BIS Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
391 504 Štafeta I just feel like running Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
392 505 Štafeta Deejay Ten Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
393 506 Štafeta SIPAJSEBI Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
394 507 Štafeta Delta Running Team Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
395 508 Štafeta Hitna pomoć Senta Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
396 509 Štafeta CAPITAL CREW Lenjivci Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
397 510 Štafeta CAPITAL CREW True Blue Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
398 511 Štafeta VAK 1926 Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
399 512 Štafeta Run more, feel better, live longer Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
400 513 Štafeta ZBIR Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
401 514 Štafeta Capital Crew Belgrade Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
402 515 Štafeta Running Tribe 1 Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
403 516 Štafeta Vinoljupci Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
404 517 Štafeta Running Tribe 3 Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
405 518 Štafeta Running Tribe 2 Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
406 519 Štafeta Running Tribe 4 Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
407 520 Štafeta Cegarunning men edition Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
408 521 Štafeta AK AS023 - Zrenjanin Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
409 522 Štafeta Kipčoge tim Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
410 523 Štafeta Odžačke gazele Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
411 524 Štafeta Running Tribe 5 Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
412 525 Štafeta Spartanci Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
413 526 Štafeta Tijanini anđeli Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
414 527 Štafeta AK Dragutin Tomašević Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
415 1001 Radoslav Antic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
416 1002 Dejan Tesla Muški ARK MaratonKO Debeljaca [7.0 km] 7 km Da
417 1003 Janko Mionić Muški BRC - Belgrade running club Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
418 1004 Velibor Mladenović Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
419 1005 Nataša Kecman Ženski Škola trčanja Stara Pazova Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
420 1006 Slobodan Krpučin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
421 1007 Ivan Sasic Muški Capital Crew - Belgrade Zemun [7.0 km] 7 km Da
422 1008 Aleksandra Lukic Golijanin Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
423 1009 Andrija Smircic Muški Capital Crew Belgrade Belgrad [7.0 km] 7 km Da
424 1010 Kristina Medić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
425 1011 Stefan Ilić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
426 1012 Zoran Ristin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:56:00 Da
427 1013 Nataša Stojičić Ženski Ark Somaraton Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
428 1014 Ivan Stevanović Muški Mladenovac [7.0 km] 7 km 00:28:16 Da
429 1015 Andrej Jukić Muški AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
430 1016 Tibor Sabo Muški 🏃rekreativac Zlatica [7.0 km] 7 km Da
431 1017 Goran Acimov Muški Ark PETROVGRAD Zrenjain [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
432 1018 Goran Porobić Muški Ragbi Klub Vojvodina Novi Sad [7.0 km] 7 km 23:44:00 Da
433 1019 Nikola Đurić Muški Zrenjain [7.0 km] 7 km Da
434 1020 Ivica Malesev Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
435 1021 Dušan Dimitrijević Muški Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
436 1022 Olivera Šurdić Ženski Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Da
437 1023 Lidija Radovanov Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
438 1024 Srdjan Tikvic Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:31:10 Da
439 1025 Snežana Kostić Ženski AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [7.0 km] 7 km Da
440 1026 Nikola Trickovic Muški Zrenjnain [7.0 km] 7 km Da
441 1027 Boris Knežević Muški Srpska ponos Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
442 1028 Masa Mitrovic Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
443 1029 Kristina Stevšić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
444 1030 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
445 1031 Nikola Bradic Muški Running Tribe Beograd [7.0 km] 7 km Da
446 1032 Kristijan Stosic Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [7.0 km] 7 km Da
447 1033 Bojan Kesić Muški / Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
448 1034 Aleksandra Gulan Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
449 1035 Slobodan Miletić Muški Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:38:18 Da
450 1036 Pavle Kolarević Muški Adidas Runners Beograd Beograd - Zemun [7.0 km] 7 km Da
451 1037 Nada Bogdanovic Ženski Mladenovac [7.0 km] 7 km Da
452 1038 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
453 1039 Vladimir Stepanov Muški Becej [7.0 km] 7 km Da
454 1040 Dragana Tabački Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
455 1041 Bogdan Bošnjak Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
456 1042 Vanja Momcilovic Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
457 1043 Marija Boškov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
458 1044 Milica Sitar Ženski Capitol Crew Beograd Beograd - Zemun [7.0 km] 7 km Da
459 1045 Vladimir Sitar Muški Capital Crew Belgrade Beograd/Zemun [7.0 km] 7 km Da
460 1046 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
461 1047 Nenad Habibovic Muški VAK 1926 Vrsac [7.0 km] 7 km Da
462 1048 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
463 1049 Vladimir Ilić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
464 1050 Ivana Milić Ženski Beograd Vracar [7.0 km] 7 km Da
465 1051 Aleksandra Bogdanović Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [7.0 km] 7 km Da
466 1052 Emese Losoncz-Kelemen Ženski Temerin [7.0 km] 7 km 00:43:16 Da
467 1053 Nenad Vojnović Muški KLUB PLANINARA ZRENJANIN Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
468 1054 Radovan Stevanovic Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
469 1055 Aleksandra Plavšić Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Da
470 1056 Đorđe Gucunski Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
471 1057 Vesna Novaković Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Da
472 1058 Sonja Spasojević Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
473 1059 Radomir Ostojic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
474 1060 Tanja Šijaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
475 1061 Adriana Jurić Ženski Radičević [7.0 km] 7 km Da
476 1062 Maja Pejčić Milošević Ženski CAPITAL CREW Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
477 1063 Claudio Angeloni Muški Casalmoro [7.0 km] 7 km Da
478 1064 Jovana Miletić Ženski Capitol Crew Beograd Beograd [7.0 km] 7 km Da
479 1065 Teodora Stoisavljevic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
480 1066 Ignjat Antović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
481 1067 Milena Ikonar Ženski Zrenjnain [7.0 km] 7 km Da
482 1068 Mirjana Međo Ženski Škola trčanja Stara Pazova Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
483 1069 Borislav Majstorović Muški Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
484 1070 Ivana Marinkovic-Kovjanic Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
485 1071 Ivana Mihajlovic Ženski N/A Beograd cukarica [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
486 1072 Željko Petrović Muški Generalštab Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
487 1073 Dušan Vasiljević Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
488 1074 Nikola Mančev Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
489 1075 Stefan Zivkovic Muški AK Apatin Cegarunning Backa Palanka [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
490 1076 Goran Teofilović Muški Pancevo [7.0 km] 7 km Da
491 1077 Jelena Boroja Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
492 1078 Stanka Jankov Ženski jankov Beograd- Vracar [7.0 km] 7 km Da
493 1079 Donka Jankov Ženski jankov Bocar [7.0 km] 7 km Da
494 1080 Nebojsa Vujović Muški Beograd, Vozdovac [7.0 km] 7 km Da
495 1081 Ivana Mudric Ženski Maturanti Maratonci Beograd Zemun [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
496 1082 Stevan Popov Muški Beograd Vracar [7.0 km] 7 km Da
497 1083 Igor Bakoš Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
498 1084 Marijana Pećo Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
499 1085 Róbert Dudás Muški ErdSoft Szabadka [7.0 km] 7 km Da
500 1086 Izabella Hemze Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
501 1087 Dalibor Svorcan Muški AK Apatin Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
502 1088 Irina Slovic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
503 1089 Vanja Milenov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
504 1090 Dušan Ivanišević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
505 1091 Vladimir Blagojević Muški CFSport Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
506 1092 Siniša Milošević Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:41:30 Da
507 1093 Čaba Pete Muški Kokoro Kendo Kai Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
508 1094 Vesna Radonic Ženski Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
509 1095 Boško Rokvić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
510 1096 Goran Stajić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [7.0 km] 7 km 00:44:04 Da
511 1097 Milan Simić Muški Zrenjain [7.0 km] 7 km Da
512 1098 Миле Кошутић Muški Нисам у клубу Зрењанин [7.0 km] 7 km Da
513 1099 Suzana Mitrović Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
514 1100 Petrisor Rada Muški CSM Resita Caransebes [7.0 km] 7 km Da
515 1101 Anca Rada Ženski CSM Resita Caransebes [7.0 km] 7 km Da
516 1102 Nevena Smiljaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [7.0 km] 7 km Da
517 1103 Stefan Vemić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
518 1104 Marko Srdic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
519 1105 Jelisaveta Jovicic Ženski Capital Crew Belgrade Gornji Milanovac [7.0 km] 7 km Da
520 1106 Vesna Vulešević Ženski Zrenjain [7.0 km] 7 km Da
521 1107 Nađa Srdanov Ženski OK Volleystars Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
522 1108 Nenad Blazin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
523 1109 PRPA # Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
524 1110 Hapet Agobian Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
525 1111 Nemanja🏃‍♂️✌💪 Glišić Muški Team Nemanja Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
526 1112 Nemanja Mladenović Muški NNK Express Beograd [7.0 km] 7 km Da
527 1113 Samanta Todorovski Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
528 1114 Ivan Sekulović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
529 1115 Milorad Jeftic Muški Individualci Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
530 1116 Zora Bozic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
531 1117 Nemanja Todorovski Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
532 1118 Dubravka Vaščanin Ženski AK Srem Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
533 1119 Mirko Đurđević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
534 1120 Vlada Aracki Muški Rekreativo Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
535 1121 Simo Salapura Muški Zrenajnin [7.0 km] 7 km Da
536 1122 Dragan Gladic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
537 1123 Marija Đapić Živković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Da
538 1124 Aleksandar Sajdl Muški BRC škola trčanja Beograd stari grad [7.0 km] 7 km Da
539 1125 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km 00:32:07 Da
540 1126 Sanela Cakaric Bojic Ženski ARK Tuzla [7.0 km] 7 km Da
541 1127 Dejan Bojic Muški ARK Tuzla [7.0 km] 7 km Da
542 1128 Šarolta Đinisov Rozgonji Ženski Ark Maratonko Kovačica Debeljača [7.0 km] 7 km Da
543 1129 Nikola Rajković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [7.0 km] 7 km Da
544 1130 Minela Topic Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km 00:44:00 Da
545 1131 Zorica Smircic Ženski Capital Crew Beograd [7.0 km] 7 km Da
546 1132 velimir stojanovic Muški krcedin [7.0 km] 7 km Da
547 1133 Katarina Glisic Ženski Capital Crew - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
548 1134 Dušan Mijatov Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
549 1135 Dario Tomić Muški BK Banat Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
550 1136 Igor Radoš Muški TK Titan Subotica Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
551 1137 Tanja Radoš Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
552 1138 Félix Mészáros Muški ErdSoft Szabadka [7.0 km] 7 km Da
553 1139 Damir Kunosić Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
554 1140 Siniša Umljenović Muški Individualac Tuzla [7.0 km] 7 km Da
555 1141 Nemanja Teofilović Muški Pančevo, Starčevo [7.0 km] 7 km Da
556 1142 Milan Subotic Muški AK Cerski junaci Beograd - Borca [7.0 km] 7 km Da
557 1143 Marko Mihajlović Muški Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
558 1144 Zoja Georgijev Ženski Beograd,Dedinje [7.0 km] 7 km 00:32:00 Da
559 1145 Nikola Curkovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
560 1146 Selman Aganović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
561 1147 Mia Lešić Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
562 1148 Zoran Bunjevački Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
563 1149 Zorana Bunjevački Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
564 1150 Vladimir Saravolac Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
565 1151 Almir Karabegovic Muški ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
566 1152 Damir Jahić Muški ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
567 1153 Ena Karabegovic Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
568 1154 Melika Mešković Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
569 1155 Alma Brkic Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
570 1156 Suzana Kahrimanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
571 1157 Slađana Softić Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
572 1158 Edvina Omerović Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
573 1159 Srećko Prodanov Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
574 1160 Ina Damjanov Ženski 1. Brigada Kopnene Vojske Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
575 1161 Kristina Jovicic Ženski Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
576 1162 Mario Lupšor Muški AK AS 023 Zrenjanin Ečka [7.0 km] 7 km Da
577 1163 Branislav Vodenicar Muški Rekreativo Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
578 1164 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [7.0 km] 7 km Da
579 1165 Vojislav Branković Muški Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
580 1166 Igor Babic Muški Sv Running Club Beograd [7.0 km] 7 km Da
581 1167 Nikola Stanivukovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
582 1168 Dejan Radanov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
583 1169 Dragan Jagodic Muški Beograd-grocka [7.0 km] 7 km Da
584 1170 Milica Vučetić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
585 1171 Branislav Srdic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [7.0 km] 7 km Da
586 1172 Dragana Spehar Ženski AK Hajduk Kula Ruma [7.0 km] 7 km Da
587 1173 Миодраг М Јанковић Muški " Први Корак " Свилајнац-Дубница [7.0 km] 7 km Da
588 1174 Jovana Bogdanović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
589 1175 Srećko Topić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
590 1176 Slobodan Drobnjak Muški Beograd - Vinča [7.0 km] 7 km Da
591 1177 nikola Jovanovic Muški Kragujevac [7.0 km] 7 km Da
592 1178 Jelisaveta Malesev Ženski Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
593 1179 Gradimir Radišić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
594 1180 Pavle Peković Muški Triogy Racing Beograd [7.0 km] 7 km Da
595 1181 Marko Draskovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
596 1182 Gorana Nikolajevic-Stirski Ženski CAPITAL CREW Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
597 1183 Milinko Trifunovic Muški Maturanti Maratonci Novi Beograda [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
598 1184 Nenad Bozic Muški Asicks Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
599 1185 Davor Stijačić Muški Klek [7.0 km] 7 km Da
600 1186 Igor Georgijev Muški Beograd,Dedinje [7.0 km] 7 km Da
601 1187 Stevan Bakalov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
602 1188 Daria Bila Ženski adidas Running team Beograd/Zemun11080 [7.0 km] 7 km Da
603 1189 Elvira Suljagic Ženski ARK Tuzla [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
604 1190 Azra Mahmutović Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km Da
605 1191 Alisa Dubravac Aksu Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
606 1192 Borislav Pelengić Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
607 1193 Natalija Marinković Ženski 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
608 1194 Vladimir Damjanov Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
609 1195 Snežana Stančetić Ženski 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
610 1196 Marija Panić Ženski RV i PVO Batajnica-Beograd [7.0 km] 7 km Da
611 1197 Milica Marković Ženski Ministarstvo odbrane Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
612 1198 Zoran Denda Muški Ministarstvo odbrane Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
613 1199 Milan Veličković Muški Otpisani Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
614 1200 Bojan Santovac Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
615 1201 Branka Sporin Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
616 1202 Tamara Knezevic Ženski - Beograd [7.0 km] 7 km Da
617 1203 Vuk Jolović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
618 1204 Borivoje Andrijevic Muški Zemun [7.0 km] 7 km Da
619 1205 Igor Milovanovic Muški CAPITAL CREW Beigrad BEOGRAD/Voždovac [7.0 km] 7 km Da
620 1206 Milana Božović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
621 1207 Filip Milanović Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd- Čukarica [7.0 km] 7 km 23:41:00 Da
622 1208 Ivan Miškeljin Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
623 1209 Ugljesa Golijanin Muški Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
624 1210 Dražen Jovanović Muški Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
625 1211 Јелена Рашковић Ženski Ak Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
626 1212 Marko Lazić Muški Beograd-Rakovica [7.0 km] 7 km Da
627 1213 Danijel Simonović Muški Pančevo, Glogonj [7.0 km] 7 km Da
628 1214 Aneta Buntić Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
629 1215 Nada Cvejic Ženski CAPITAL CREW Belgrade New Belgrade [7.0 km] 7 km Da
630 1216 Predrag Cvejic Muški Capital Crew Beograd, Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:31:00 Da
631 1217 Vladan Konjević Muški Olimpik Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
632 1218 Petar Roljić Muški - Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
633 1219 Nikola Zečević Muški - Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:00:00 Da
634 1220 Slobodan Petrović Muški - Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:00:00 Da
635 1221 Gusztav Bacslia Muški Olimpik Subotica 24000 Subotica [7.0 km] 7 km Da
636 1222 Branko Nikolić Muški Olimpik Subotica Subotica, 24000 [7.0 km] 7 km Da
637 1223 Melisa Kurbašić Ženski ARK Tuzla Tuzla [7.0 km] 7 km 00:50:00 Da
638 1224 Bojan Ćerdić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
639 1225 Jovana Ilić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
640 1226 Vladimir Kostić Muški Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
641 1227 Vlatko Trbovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
642 1228 Srđan Stojković Muški Čili Raners Leskovac [7.0 km] 7 km Da
643 1229 Miloš Sitar Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km 00:25:00 Da
644 1230 Milan Došlo Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
645 1231 1231 1231 Muški - [7.0 km] 7 km Da
646 1232 Marija Novaković Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
647 1233 Mirko Pavkov Muški AK Bečej Becej [7.0 km] 7 km Da
648 1234 Sanja Zivotic Ženski Capital Crew Pozarevac [7.0 km] 7 km Da
649 1235 Petar Šuša Muški 1.brigada Kopnene vojske Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
650 1236 Duška Došlo Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
651 1237 Davor Bašić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
652 1238 Anamarija Antić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
653 1239 Gabriel Madaras Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
654 1240 Višnja Živanović Ženski Kuglaški klub "BANAT" Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
655 1241 Zoltan Horvat Muški Becej [7.0 km] 7 km 00:28:00 Da
656 1242 Milan Flujeras Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
657 1243 Marijana Tanovic Ženski Capital Crew Belgrade Požega [7.0 km] 7 km Da
658 1244 Nadica Perović Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
659 1245 Kristina Bačić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
660 1246 Dragana Šarović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
661 1247 Ivana Lagundžija Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
662 1248 Srđan Lagundžija Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
663 1249 Sanda Joksimović Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd cukarica [7.0 km] 7 km Da
664 1250 Katarina Peruničić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
665 1251 Ivona Kojić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
666 1252 Gordana Radaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
667 1253 Gabriela Schoenburg Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
668 1254 Dubravka Pivarski Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
669 1255 Daniela Tomin Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
670 1256 Nataša Majstorović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
671 1257 Marina Stanojčić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
672 1258 Tanja Vasić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
673 1259 Dunja Stojkov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
674 1260 Jelena Tabački Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
675 1261 Nataša Rakita Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
676 1262 Milica Adamović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
677 1263 Aleksandar Vujinović Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
678 1264 Jelena Stevanić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
679 1265 Tamara Simić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
680 1266 Dajana Cvišić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
681 1267 Timea Pandurov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
682 1268 Dragana Crnjanski Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
683 1269 Jelena Stojadinović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
684 1270 Biljana Damjanov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
685 1271 Cintia Kovač Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
686 1272 Aleksandra Mijatović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
687 1273 Aleksandar Radulov Muški Zrenjain [7.0 km] 7 km Da
688 1274 Dragana Jauković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
689 1275 Marijana Čegar Lukić Ženski Apatin [7.0 km] 7 km Da
690 1276 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [7.0 km] 7 km Da
691 1277 Ivana Urankar Ženski Crvenka [7.0 km] 7 km Da
692 1278 Ana Ljubisavljević Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
693 1279 Damir Mihajlović Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
694 1280 Aleksa Epifanić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
695 1281 Игор Тадић Muški Loznica [7.0 km] 7 km Da
696 1282 Milica Marković Ženski Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Da
697 1283 Milan Trbojević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
698 1284 Marko Bubrić Bumarinjo Muški Capital Crew - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km 00:43:00 Da
699 1285 Aleksandar Krstic Muški Lion pub Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
700 1286 Aleksandra Filipovic Ženski Beograd - Stari grad [7.0 km] 7 km Da
701 1287 Srđan Svirčević Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
702 1288 Marija Bubalo Ženski AK APATIN Apatin [7.0 km] 7 km Da
703 1289 Ervin Rajda Muški Vrsac [7.0 km] 7 km Da
704 1290 Tijana Vidaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
705 1291 Mirko Vasić Muški - Sremska Kamenica [7.0 km] 7 km Da
706 1292 Jovana Radeka Ženski Capital Crew Belgrade Beograd - Rakovica [7.0 km] 7 km Da
707 1293 Đorđe Salapura Muški KK Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
708 1294 Zorica Kulić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
709 1295 Slobodan Palalić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
710 1296 Jelena Kukić Ženski Apatin [7.0 km] 7 km Da
711 1297 Jovana Čanak Ženski Kikinda [7.0 km] 7 km Da
712 1298 Siniša Radivojević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
713 1299 Suzana Bačić Ženski Lukićevo [7.0 km] 7 km Da
714 1300 Lidija Bačić Ženski Lukićevo [7.0 km] 7 km Da
715 1301 Tomislav Bačić Muški Lukićevo [7.0 km] 7 km Da
716 1302 Ivan Popović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
717 1303 Dušanka Strajnić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
718 1304 Duško Rožić Muški Banja Luka [7.0 km] 7 km Da
719 1305 Milena Milošević Ženski Srbska Ponos Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
720 1306 Michael Stojčevski Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
721 1307 Beba Ristić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
722 1308 Nenad Mišković Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
723 1309 Anastasija Cvetković Čučulis Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
724 1310 Jovan Vukojević Muški Zrenjanim [7.0 km] 7 km Da
725 1311 Boris Živanov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
726 1312 Luka Savin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
727 1313 Marijana Milankov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
728 1314 Olivera Vilimonović Lužaić Ženski Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
729 1315 Dane Lužaić Muški Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Da
730 1316 Ognjen Kostin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
731 1317 Miloš Lavirac Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
732 1318 Bojan Miljević Muški AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
733 1319 Saša Milaković Muški AK VETERAN BEOGRAD Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
734 1320 Andrej Vaš Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
735 1321 Goran Raičević Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
736 1322 Bojan Krnjajić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
737 1323 Miloš Milanović Muški AXIS Fitness Team Beograd Kruševac [7.0 km] 7 km Da
738 1324 Dejan Marković Muški Olimp Vrbas [7.0 km] 7 km Da
739 1325 Arpad Greilach Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
740 1326 Sandra Uzelac Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
741 1327 Olivera Đikić Ženski Hajduk Kula [7.0 km] 7 km Da
742 1328 Dragana Antanasijević Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
743 1329 Dragan Kovačev Muški Kula [7.0 km] 7 km Da
744 1330 Sara Bečanović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Savski Venac [7.0 km] 7 km 00:36:45 Da
745 1331 Katarina Subašić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
746 1332 Miloš Piletić Muški Beograd - [7.0 km] 7 km Da