Пријављени такмичари на 38. Kanjiža Running & Swimming Festival

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Patrik Jordan Мушки Tri Belles Tribe Abu Dhabi [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
2 2 Alex Domonkoš Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
3 3 Kata Bognar Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
4 4 Amanda Barabás Женски Temesvár [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
5 5 Dorka Magoši Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
6 6 Oliver Szűcs Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
7 7 Szakala Adrián Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
8 8 Réka Szecsei Женски Vizilabda klub "Zenta" Magyarkanizsa [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
9 9 Mina Skajovski Женски Novi Kneževac [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
10 10 Lena Skajovski Женски novi knezevac [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
11 11 Dunja Skajovski Женски Novi Kneževac [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
12 12 Saša Bibić Мушки Novi Kneževac [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
13 13 Jovana Bibić Женски Novi Kneževac [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
14 14 Zsófia Pilisi Мушки PK Kanjiža Magyarkanizsa [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
15 15 Adrian Szakala Мушки PK Kanjiža Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
16 16 Alex Domonkos Мушки PK Kanjiža Kanjiža [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
17 17 Una Milošević Женски PK Spartak Prozivka Subotica Subotica [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
18 18 Eszter Erdélyi Женски PK Kanjiža Magyarkanizsa [0.2 km] Swimming 200 m (0-9) Да
19 51 Dominik Jordan Мушки Tri Belles Tribe Abu Dhabi [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
20 52 Kristian Kovač Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
21 53 Emese Borbély Женски Temesvár [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
22 54 Lara Aleksandrović Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
23 55 Lenrad Szűcs Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
24 56 Áron Szulomár Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Törökkanizsa [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
25 57 Máté Mészáros Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
26 58 Réka Borbély Женски Temesvár [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
27 59 Vanja Stepanov Мушки PK Swim Star Becej Becej [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
28 60 Júlia Tomin Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
29 61 Ruth Wangari Lindkvist Женски PK Velika kikinda Kikinda [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
30 62 Lucia Karić Женски Senta [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
31 63 Jázmin Horváth Женски Vaterpolo Klub Senta Zenta [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
32 64 Bianka Horvát Женски Vaterpolo Klub Senta Senta [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
33 65 Stefan Bajić Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
34 66 Barbara Pilisi Женски PK Kanjiža Magyarkanizsa [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
35 67 Dániel Lukács Мушки Spartak Subotica Szabadka [0.57 km] Swimming 570 m (10-11) Да
36 101 Ana Rebeka Nadjnemedi Женски PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
37 102 Mihajlo Pančić Мушки Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
38 103 Izabela Mészáros Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiza [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
39 104 JOVANA NEDELJKOV Женски Plivacki klub Kanjiza Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
40 105 VUKAŠIN RAKIĆ Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
41 106 Dorka Gal Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
42 107 NOEMI BIČKEI Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
43 108 Čongor Harmat Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
44 109 Kornel Balog Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
45 110 REKA MAGOŠI Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
46 111 ETELKA MESAROŠ Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
47 112 ADAM MUHI Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
48 113 ANA BUŠ Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
49 114 BALAŽ BALGO Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
50 115 EVELIN BALGO Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
51 116 VIKTOR MUHI Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
52 117 ABEL MESAROŠ Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
53 118 Krištof Bognar Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
54 119 Žombor Šoti Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
55 120 Ana Kovač Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
56 121 Hernad Bem Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
57 122 Marian Kalai Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
58 123 Borislav Fermanović Мушки Spartak Prozivka Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
59 124 Gábor Zemkó Мушки Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
60 125 Tamás Zemkó Мушки Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
61 126 Ana Vukičević Женски PK Spartak Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
62 127 Branko Mrzić Мушки Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
63 128 Petra Čajkaš Женски Spartak Prozivka Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
64 129 Petar Čajkaš Мушки Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
65 130 Kristina Čajkaš Женски Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
66 131 Reka Varga Женски PK SWIM STAR Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
67 132 Ivan Tešić Мушки Raketa Užice Užice [3.0 km] Swimming 3.000 m 00:52:00 Да
68 133 svetozar djuricin Мушки marathon b topola Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
69 134 Vladimir Stepanov Мушки Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m 00:55:00 Да
70 135 Ádám Lőrincz Мушки Szegedi Úszó Egylet Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
71 136 Mihalj Kučerka Мушки PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [3.0 km] Swimming 3.000 m 01:01:00 Да
72 137 István Ádám Мушки Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
73 138 Ervin Igaz Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
74 139 Mihailo Lukić Мушки PK Swim Star Becej Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
75 140 Czérna Ágnes Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
76 141 Zsuzsanna Tomin Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
77 142 Krisztina Sátai Женски Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
78 143 Norbertszulomár Szulomár Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
79 144 Vanda Szabados Женски Szentes [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
80 145 Zsuzsanna Rudics Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
81 146 Erika Mikuska Женски Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
82 147 Anita Borbély Женски Iron Swim Dunaújváros [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
83 148 Dragan Zivkovic Мушки P. K. "Marathon" Backa Topola BECEJ (STARI) [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
84 149 Tamás Fehér Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
85 150 Péter Vígh Мушки Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
86 151 Ana Grčić Женски Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
87 152 Zoltán Bálint Мушки - Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
88 153 blagoje arnautovic Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
89 154 Aleksa Dudukovic Мушки PK FENIKS Sombor [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
90 155 Rózsa Szabó Женски Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
91 156 Apor Borbély Мушки Temesvár [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
92 157 Aleksandar Ilić Мушки MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
93 158 XL Tibor Katona Мушки Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
94 159 XL Csilla Bognár Женски Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
95 160 XL Igor Sokolovski Мушки TK Tamis Beograd-Rakovica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
96 161 XL Adél Tandi Женски Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
97 162 XL Milan Kovačić Мушки Ark Somaraton Sombor Sombor [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
98 163 XL ana atanasovska Женски MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
99 164 XL Slavko Dimitrić Мушки Београд [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
100 165 XL SVETLANA JOVANOVIC Женски MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
101 166 XL Alisa Bajić Женски AK APATIN Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
102 167 XL Csaba Kavai Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
103 168 XL Rita Provits Женски rekreativac Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
104 169 XL Béla Huszák Мушки Zenta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
105 170 XL Boglárka Rudics Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
106 171 XL Éva Zemkó Женски Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
107 172 XL Miloš Kesić Мушки ARK Somaraton Sombor [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
108 173 XL Bojan Ilijevski Мушки AK Crvena Zvezda Pančevo [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
109 174 XL Dušan Karas Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
110 175 XL Boris Majstorovic Мушки ArkSomaraton Ridjica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
111 176 XL Biljana Blažić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
112 177 XL Milica Bracić Женски Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
113 178 XL Katalin Hírsch Женски Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
114 179 XL Mária Zokob Женски Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
115 180 Jovana Ječanski Женски PK SWIM STAR Bečej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
116 181 Dezső Melkuhn Мушки Szentes Delfin Szentes [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
117 182 Liliana Lévay Женски Szentes Delfin Kerepes [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
118 183 Judit Barakonyi Женски Szentes Delfin Szentes [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
119 184 XL Sára Kelő Женски Szentes Delfin Budapest [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
120 185 Márta Sőregi Женски PK Kanjiža Zenta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
121 186 Vojislav Mijić Мушки P.K. Šabački Delfini Šabac Šabac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
122 187 Miklós Petőcz Мушки Győr [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
123 188 Imara Bella Thorpe Женски PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
124 189 Diva Shah Женски Kenton Nairobi [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
125 190 Zoltán Kovács Мушки Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
126 191 Karolina Erős Женски Zenta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
127 192 XL Aleksandar Zelilć Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
128 193 XL Viktor Kovács Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
129 194 XL Enis Beharović Мушки Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
130 195 XL Gergely Ónozó Мушки Óbecse [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
131 196 XL Jasna Milošević Женски Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
132 197 János Csurd Мушки Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
133 198 XL Zoltán Horvát Мушки Óbecse [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
134 199 XL Srđan Ninčić Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
135 200 XL Nebojša Oprijan Мушки Triatlon Klub Dynamic Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
136 201 XL Aleksandar Davidovic Мушки Instant Healthy Life Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
137 202 Rayyan Malik Мушки PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
138 203 Katarina Bijelić Женски VPSC Richmond [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
139 204 Rushan Manek Мушки PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
140 205 Johari Nasinde Мушки PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
141 206 Shriya Manek Женски PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
142 207 Mihajlo Petrov Мушки PK Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
143 208 Uroš Petrov Мушки PK Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
144 209 Igor Gaspar Мушки Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
145 210 Zoltan Horvat Мушки Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
146 211 Jana Strajnić Женски PK Velika kikinda Kikinda [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
147 212 Kristina Čabi Женски PK Senta Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
148 213 Alexandra Nagy György Женски PK Senta Zenta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
149 214 István Kalmár Мушки Budajenő [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
150 215 István Priboj Мушки Spartak Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
151 216 Ildiko Horvat Babinski Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
152 217 Attila Nagy Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
153 218 Béla Horváth Мушки Zenta Zenta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
154 219 Igor Omaljev Мушки PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
155 220 Endre Hajdú Мушки PK Kanjiža Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
156 221 Uroš Gmijović Мушки PK Kanjiza Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
157 222 Ákos Püspök Мушки PK Kanjiza Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
158 223 Patrik Kószó Мушки PK Kanjiza Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
159 224 Csaba Pilisi Мушки PK Kanjiža Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
160 225 Gábor Domonkos Мушки Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
161 226 László Boros Мушки Spartak Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
162 227 Gréta Hajas Женски PK Kanjiža Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
163 228 Attila Toth Мушки Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
164 229 Luca Dluhi Женски Magyarkanizsa [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
165 230 Dalma Lukács Женски Spartak Subotica Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
166 231 Csaba Lukács Мушки Spartak Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
167 232 Jelena Halas Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
168 233 Zoran Bekić Мушки Tisa Kanjiža [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
169 234 Sreten Nikolin Мушки Novi Kneževac [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
170 235 Timea Sordje Женски Senta [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
171 236 Attila dr Varga Мушки Algyő [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
172 237 Magdolna Kaćanski Женски Bačka Topola [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
173 238 Marta Talpai Женски Pk Spartak Subotica [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
174 239 Tamara Stanić Женски PK Novi Sad Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
175 240 Vukašin Jovović Мушки PK Novi Sad Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
176 241 Zoran Zivlak Мушки TK Dynamic Novi Sad Нови Сад [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
177 242 Csaba Ladóczki Мушки Spartak Szabadka [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
178 243 Imre Kaszab Мушки Szeged [3.0 km] Swimming 3.000 m Да
179 401 David Đerđ Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [7.5 km] Swimming 7.500 m 01:55:48 Да
180 402 SPIRO JOVOVIC Мушки KDMP PSKARA Vrbas [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
181 403 Karolina Hasznosi Tóth Женски PK Marathon Bačka Topola Bečej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
182 404 Tamaš Fabian Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
183 405 Tamara Mesaroš Женски PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
184 406 Aleksandar Andjelic Мушки KDMP PESKARA Zrenjanin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
185 407 SRĐAN STEFANOVIĆ Мушки KDMP "PESKARA" Beograd- Vracar [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
186 408 Slobodan Božin Мушки PK SPARTAK Subotica Subotica, 24000 [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
187 409 BOSHKO ILIEV Мушки nisam u klubu Kavadarci [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
188 410 Tamaš Farkaš Мушки PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
189 411 Erik Pesti Мушки PK Marathon Bačka Topola Becej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
190 412 Tamara Ilić Женски Kikinda [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
191 413 Agneš Varnju Женски Becej Bečej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
192 414 Slađana Tomić Gostojić Женски PK Proleter Zrenjanin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
193 415 Gabriella Erdeg Женски P.K. Swim Star Becej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
194 416 Timea Erdeg Женски P.K. Swim Star Becej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
195 417 Capa Buckai Мушки Spartak Szabadka [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
196 418 Marija Stanic Женски PK VOJVODINA NOVI SAD Нови Сад [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
197 419 Noemi Priboj Женски Spartak Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
198 420 Milan Žmavc Мушки Novo Mesto [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
199 421 ALEKSA DUDUKOVIC Мушки PK FENIKS Sombor [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
200 422 Balazs Vas Мушки Szeder Se Szeged [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
201 423 Imre Gombos Мушки Szeder Se Szeged-Szentmihálytelek [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
202 424 XXL Károly Dukai Мушки ZeroFun Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
203 425 XXL Željko Gašpar Мушки Smederevo [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
204 426 XXL Igor Sabo Мушки Senta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
205 427 XXL Dragan Popović Мушки PK Marathon Bačka Topola Kula [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
206 428 XXL Aniko Jablan Женски PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
207 429 XXL Milorad Trifunović Мушки Šabac [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
208 430 XXL Vera Velimirović Bacinski Женски Athlete Београд [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
209 431 XXL Љиљана Латиновић Женски Спортски клуб Видиковац Београд Србија [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
210 432 XXL Nikola Jadranski Мушки TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
211 433 XXL Ozren Galović Мушки Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
212 434 XXL István Danyi Мушки Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
213 435 XXL Nikola Radulaški Мушки Београд [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
214 436 Jovan Ječanski Мушки PK SWIM STAR Bečej [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
215 437 XXL Hanga Fekete Женски Szeged [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
216 438 XXL Arnold Bata Мушки Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
217 439 ZOLTAN KORDOVAN Мушки PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
218 440 XXL Aleksandar Drakulić Мушки Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
219 447 Goran Đukić Мушки KDMP PESKARA Temerin [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
220 448 Lea Belec Женски Zenta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
221 449 Dorina Szitás Женски Zenta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
222 450 Karina Szitás Женски Zenta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
223 451 Lajos Kómár Мушки Szeged Szeged [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
224 452 Szilvia Sinka Женски Szeged [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
225 453 Ibolya Pataki Женски Senta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
226 454 Filip Zavišić Мушки PK Spartak Subotica Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
227 455 Bojana Fermanović Женски Spartak Prozivka Subotica [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
228 456 Judit Kaszás Женски Zenta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
229 457 Krisztián Kaszás Мушки Zenta [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
230 458 Árpád Juhász Мушки PK "Kanjiza" Martonos [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
231 459 András Juhász Мушки Szabadka [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
232 460 Mirella Dr.Duck Женски Budapest [7.5 km] Swimming 7.500 m Да
233 1001 Katarina Lukić Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
234 1002 Una Čegar Женски Ak Apatin / Cegarunning Apatin [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
235 1003 Henriett Liptàk Женски ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
236 1004 Roxána Lipták Женски ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
237 1005 Boris Nadrljanski Мушки - Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
238 1006 Patrik Jordan Мушки Tri Belles Tribe Abu Dhabi [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
239 1007 Jonka Robberecht Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
240 1008 Adél Gulyás Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
241 1009 Amanda Barabás Женски Temesvár [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
242 1010 Szilárd Erdélyi Мушки Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
243 1011 Péter Faragó Мушки Atletski klub Partizan Kanjiža Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
244 1012 Stefan Vučetić Мушки Нови Сад [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
245 1013 Anett Dukai Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
246 1014 Nikola Bilić Мушки Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
247 1015 Botond Gulyás Мушки Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
248 1016 Lara Menzildžić Женски Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
249 1017 Balázs Kiss Мушки Kanjiža [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
250 1018 Ema Melkus Женски Stockholm [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
251 1019 Zsófia Bödő Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
252 1020 Áron Bakota Мушки Szabadka [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
253 1021 Erik Lévai Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
254 1022 Bálint Orosz Мушки Atletski klub Partizan Kanjiža Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
255 1023 Kornel Fišteš Мушки Zenta [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
256 1024 Sabine Zilling Женски Budapest [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
257 1025 Bence Lokodi Мушки Temesvár [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
258 1026 Regő Kalmár Мушки Budajenő [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
259 1027 Aleks Gmijović Мушки Subotica [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
260 1028 Árpád Bálint Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
261 1029 Edvin Börcsök Мушки Martonos [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
262 1030 Máté Nagy Мушки Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
263 1031 Anita Máté Женски Magyarkanizsa [0.9 km] Running 900 m (0-9) Да
264 2001 Akoš Hajaš Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
265 2002 Tina Obradović Женски Vrbas Lovćenac [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) 00:06:00 Да
266 2003 Ema Ivankovic Женски Subotica, 24000 [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
267 2004 Maja Grče Женски Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
268 2005 Mihajlo Ćirić Мушки Subotica [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
269 2006 Dunja Nadrljanski Женски Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
270 2007 Dominik Jordan Мушки Tri Belles Tribe Abu Dhabi [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
271 2008 Dominik Krspogačin Мушки Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
272 2009 Dominik Sarnyai Мушки Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
273 2010 Maya Čajkaš Женски Subotica [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
274 2011 Réka Árok Женски Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
275 2012 Viktória Káposzta Женски Szeged [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
276 2013 Nelli Kaposzta Женски Szeged [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
277 2014 Áron Korom Мушки Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
278 2015 Ivan Ivankovic Мушки Subotica, 2400 [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
279 2016 Ádám Apró Bogács Мушки Magyarkanizsai kézilabda club Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
280 2017 János Szilárd Nagy Мушки Budapest [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
281 2018 Lucia Karić Женски Senta [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
282 2019 Áron Kocsis Мушки Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
283 2020 Hanna Kövecsek Женски Szabadka [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
284 2021 Hana Melkus Женски Stockholm [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
285 2022 Anna Tóth Женски Szeged [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
286 2023 Sofija Radović Женски ARK Somaraton Sombor Sombor [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
287 2024 Kata Bödő Женски Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
288 2025 Kitti Smit Женски Subotica [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
289 2026 Alen Ćurčin Мушки Kanjiža [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
290 2027 Cérna Sára Женски Magyarkanizsa [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
291 2028 Elena Puškar Женски AK Spartak 24000 Subotica [1.4 km] Running 1.400 m (10-11) Да
292 3001 Balázs Badis Мушки Senta [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) 00:20:00 Да
293 3002 Mihajlo Besermenji Мушки VRBAS Vrbas [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) 00:10:00 Да
294 3003 Adam Ivankovic Мушки Subotica [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
295 3004 Botond Gulyás Мушки Kanjiža [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
296 3005 ZSÓKA APRÓ BOGÁCS Женски Magyarkanizsai kézilabda club Kanjiža [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
297 3006 László Viktor Nagy Мушки Budapest [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
298 3007 Dániel Nagy Мушки Magyarkanizsa [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
299 3008 Panna Bödő Женски Magyarkanizsa [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
300 3009 Vanja Vidović Мушки Kanjiža [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
301 3010 Vilmos Lokodi Мушки Temesvár [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
302 3011 Martin Pletikoszity Мушки Bajsa [2.6 km] Running 2.600 m (12-13) Да
303 4001 Emese Nyilas Женски Magyarkanizsai kézilabda club Magyarkanizsa [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
304 4002 Bence Badis Мушки Senta [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
305 4003 Sebastijan Besermenji Мушки VRBAS Vrbas [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) 00:10:00 Да
306 4004 Loretta Forgó Женски Novo Orahovo [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
307 4005 Anna Árok Женски Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
308 4006 András Losonc Мушки Szabadka [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
309 4007 Áron Kovács Мушки Kanjiža [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
310 4008 Tiffani Hézső Женски MKKC Magyarkanizsa [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
311 4009 Sergej Vezmar Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
312 4010 Anastasia Vezmar Женски Sombor [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
313 4011 Mihailo Vidović Мушки Kanjiža [3.5 km] Running 3.500 m (14-15) Да
314 5001 Attila Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m 00:57:00 Да
315 5002 Ádám Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m 00:56:00 Да
316 5003 Valentin Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m 00:53:00 Да
317 5004 Srdjan Lukić Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
318 5005 Nemanja Đurić Мушки Ak Apatin / Cegarunning Zrenjanin [10.0 km] Running 10.000 m Да
319 5006 Adam Nagy Мушки ark Maratonci Kanjiza Doline [10.0 km] Running 10.000 m Да
320 5007 Rihárd Dobó Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
321 5008 Endre Várady Мушки Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
322 5009 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [10.0 km] Running 10.000 m Да
323 5010 Aleksandar Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
324 5011 Ilija Đukanović Мушки Dudova Šuma Tim Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
325 5012 Snežana Radović Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
326 5013 Ádám Gulyás Мушки Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
327 5014 Róbert Sátai Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
328 5015 Helga Boross Женски Mozdulj érte! Kiskunhalas [10.0 km] Running 10.000 m Да
329 5016 Konrád Barlog Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
330 5017 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m Да
331 5018 Marina Sočin Женски Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
332 5019 Igor Prlja Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
333 5020 Jovana Nikolić Женски Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
334 5021 Branislav Terzić Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
335 5022 Miroslav Terzić Мушки ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
336 5023 Huba Tölgyesi Мушки Bačka Topola [10.0 km] Running 10.000 m Да
337 5024 Sonja Dr Mojzes Женски Celldömölk [10.0 km] Running 10.000 m Да
338 5025 Tibor Hajas Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
339 5026 danica grujic firanj Женски Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
340 5027 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] Running 10.000 m Да
341 5028 Marija Dujmovic Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
342 5029 Davor Balać Мушки Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
343 5030 Zsombor Újvári Мушки Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m 01:29:08 Да
344 5031 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
345 5032 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:39:00 Да
346 5033 Carl Mcnicol Мушки Ruislip Manor, Middlesex [10.0 km] Running 10.000 m 01:00:00 Да
347 5034 Mark Mcnicol Мушки Ruislip Manor, Middlesex [10.0 km] Running 10.000 m 00:45:00 Да
348 5035 Fanny Gálik Женски ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m 01:00:00 Да
349 5036 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
350 5037 Ágnes Kovács Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
351 5038 Andrea Szalma Женски Palic [10.0 km] Running 10.000 m Да
352 5039 Gabriella Füleki Женски Palić [10.0 km] Running 10.000 m Да
353 5040 Sergej Besermenji Мушки SAVS Vrbas [10.0 km] Running 10.000 m 00:37:15 Да
354 5041 Dezső Bábinszki Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
355 5042 miroslav liscevic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
356 5043 nebojša vučković Мушки Subotica, 24000 [10.0 km] Running 10.000 m Да
357 5044 Melánia Fuszkó Женски - Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
358 5045 Vanja Vugdelija Женски Vugdelije Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
359 5046 Katalin Liker Женски Feeling Center Szeged Algyő [10.0 km] Running 10.000 m 01:18:21 Да
360 5047 Mirjana Došen Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
361 5048 Đorđe Munjas Мушки Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
362 5049 Kornél Nagy Мушки Brüsszel [10.0 km] Running 10.000 m Да
363 5050 Srdjan Buzadzic Мушки Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
364 5051 Bogdan Nikolić Мушки Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
365 5052 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:52:00 Да
366 5053 Vuk Vukmirovic Мушки Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
367 5054 Anita Grče Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
368 5055 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
369 5056 Edvard Halas Мушки Paligo Palus - "Život je more" Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
370 5057 Gabor Bohata Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m 00:55:00 Да
371 5058 Marko Latković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] Running 10.000 m Да
372 5059 Zoltan Pinter Мушки Škola trčanja Subotica Szabadka [10.0 km] Running 10.000 m 00:53:14 Да
373 5060 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [10.0 km] Running 10.000 m 00:38:00 Да
374 5061 Zoran Solar Мушки Sremčica [10.0 km] Running 10.000 m Да
375 5062 Ildiko Zsaki Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
376 5063 Štefan Smrk Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] Running 10.000 m Да
377 5064 svetislav Zvekanov Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] Running 10.000 m 00:45:00 Да
378 5065 Miodrag Jovović Мушки PK Gora Vrbas [10.0 km] Running 10.000 m Да
379 5066 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
380 5067 Marta Juhas Женски Novi Kneževac [10.0 km] Running 10.000 m Да
381 5068 Đorđe Rackov Мушки Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
382 5069 Éva Nagy Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
383 5070 Aleksandar Adžić Мушки Belgrade Running club Beograd-Rakovica [10.0 km] Running 10.000 m Да
384 5071 adam vojnic purcar Мушки palligo palus Subotica, 24000 [10.0 km] Running 10.000 m 01:15:00 Да
385 5072 Slavko Momčilović Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
386 5073 Daniel Šokac Мушки ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
387 5074 Zoltan Šokčić Мушки UG "Inspiran" Subotica [10.0 km] Running 10.000 m 00:47:45 Да
388 5075 Nemanja Cerovac Мушки Šabac [10.0 km] Running 10.000 m Да
389 5076 Željka Ljubojević Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
390 5077 Vukosav Trebješanin Мушки AK Veteran-Beograd Beograd-Voždovac [10.0 km] Running 10.000 m Да
391 5078 Mária Kocsis Körmöci Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
392 5079 Zoltan Habi Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m Да
393 5080 Dusan Srdanov Мушки Srbobran [10.0 km] Running 10.000 m Да
394 5081 Đorđe Gucunski Мушки Bačko Gradište [10.0 km] Running 10.000 m Да
395 5082 Branislav Bačić Мушки Kikinda [10.0 km] Running 10.000 m Да
396 5083 eva habibzada Женски palligo palus Subotica, 24000 [10.0 km] Running 10.000 m 00:56:00 Да
397 5084 Mariana Čegar Lukić Женски Ak Apatin / Cegarunning Apatin [10.0 km] Running 10.000 m 00:35:00 Да
398 5085 Branislav Srdic Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.0 km] Running 10.000 m Да
399 5086 Csilla Gór Lovas Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
400 5087 Živa Vijoglavin Мушки AK Apatin/Cegarunning Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
401 5088 Nemanja Glišić Мушки Team Nemanja Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
402 5089 Anna Bognár Женски Budapesti Honvéd Sportegyesület Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m 00:36:30 Да
403 5090 Sarolta Bohata Женски Bécs [10.0 km] Running 10.000 m 01:00:00 Да
404 5091 JANOS MESZAROS Мушки Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m 00:01:00 Да
405 5092 Tímea Hajas Женски Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
406 5093 Ágnes László Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
407 5094 Krisztina Gubi Женски Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m Да
408 5095 Љубомир Јапунџић Мушки ТРК београдски маратон Београд,Палилула [10.0 km] Running 10.000 m Да
409 5096 Ond Bakos Мушки INDIVIDUALAC Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
410 5097 Gusztáv Surján Мушки Individualac Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
411 5098 Slobodan Sinadinovic Мушки Backa Palanka [10.0 km] Running 10.000 m Да
412 5099 Johanna Bognár Pekla Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
413 5100 DEJAN UBORNJI Мушки UK PALIGO PALUS PALIC Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
414 5101 Emese Losoncz-Kelemen Женски Temerin [10.0 km] Running 10.000 m Да
415 5102 Kristina Petkovic Женски Београд [10.0 km] Running 10.000 m 00:57:11 Да
416 5103 Kornel Kazi Мушки UK Paligo Palus Palic Subotica, 24000 [10.0 km] Running 10.000 m Да
417 5104 Ilija Zvekanov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m 00:43:00 Да
418 5105 Csaba Bús Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
419 5106 Branislava Stepanov Женски AK Becej Becej [10.0 km] Running 10.000 m 00:52:00 Да
420 5107 Josip Major Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
421 5108 Zoltán Ladócki Мушки Kanjiza [10.0 km] Running 10.000 m Да
422 5109 Szilvia Csanadi Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
423 5110 Ivana Trivunovic Женски Beograd-Voždovac [10.0 km] Running 10.000 m Да
424 5111 Zorica Vukov Женски Paligo Palus Palic [10.0 km] Running 10.000 m Да
425 5112 Edit Tancos Женски UG Inspiran Palic [10.0 km] Running 10.000 m Да
426 5113 Ales Skerbinek Мушки Selnica ob Dravi [10.0 km] Running 10.000 m 01:00:00 Да
427 5114 Ziva Grobelsek Женски Kozje [10.0 km] Running 10.000 m 01:00:00 Да
428 5115 Tamara Rnjak Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
429 5116 Čedomir Bukvić Мушки Ак Crvena Zvezda Pančevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
430 5117 Zoltán Losonci Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
431 5118 Bence Losonci Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
432 5119 Radiša Simić Мушки Cerski junaci Mionica [10.0 km] Running 10.000 m 00:40:00 Да
433 5120 Emil Lulić Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
434 5121 Zsolt Szilágyi Мушки Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
435 5122 Zsuzsanna Fazekas Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
436 5123 Anna Lulić Márki Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
437 5124 Zsolt Muhi Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
438 5125 Mária Hírsch Женски Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
439 5126 Erzsébet Karácsonyi Женски Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
440 5127 Ibolya Máté Женски Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
441 5128 Edit Petőczné Krétay Женски Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
442 5129 Aniko Herendi Женски Sprint Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
443 5130 Mária Szász Женски Sprint Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
444 5131 Adrienn Szász Женски Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
445 5132 Attila Gulyás Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
446 5133 István Turbuk Мушки Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
447 5134 Zsolt Fogarasi Мушки Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
448 5135 Márius Crisán Мушки Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
449 5136 Norbert Harmat Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
450 5137 Filip Demić Мушки AK Apatin/Cegarunning Mokrin [10.0 km] Running 10.000 m Да
451 5138 János Lamatsch Мушки Sprint Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
452 5139 József Gavallér Мушки Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
453 5140 XL Tibor Katona Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
454 5141 XL Csilla Bognár Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
455 5142 XL Mária Zokob Женски Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
456 5143 XL Katalin Hírsch Женски Sprintfutoklub Tata Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
457 5144 XL Milica Bracić Женски Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
458 5145 XL Biljana Blažić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
459 5146 XL Boris Majstorovic Мушки ArkSomaraton Ridjica [10.0 km] Running 10.000 m Да
460 5147 XL Dušan Karas Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
461 5148 XL Bojan Ilijevski Мушки AK Crvena Zvezda Pančevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
462 5149 XL Miloš Kesić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
463 5150 XL Éva Zemkó Женски Szabadka [10.0 km] Running 10.000 m Да
464 5151 XL Boglárka Rudics Женски Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
465 5152 XL Béla Huszák Мушки Zenta [10.0 km] Running 10.000 m Да
466 5153 XL Rita Provits Женски rekreativac Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
467 5154 XL Csaba Kavai Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
468 5155 XL Alisa Bajić Женски AK APATIN Bečej [10.0 km] Running 10.000 m Да
469 5156 XL Igor Sokolovski Мушки TK Tamis Beograd-Rakovica [10.0 km] Running 10.000 m Да
470 5157 XL Adél Tandi Женски Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
471 5158 XL Milan Kovačić Мушки Ark Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
472 5159 XL ana atanasovska Женски MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
473 5160 XL Slavko Dimitrić Мушки Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
474 5161 XL SVETLANA JOVANOVIC Женски MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
475 5162 Miroslav Pešić Мушки AK APATIN Zmajevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
476 5163 XL Sára Kelő Женски Szentes Delfin Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
477 5164 László Mészáros Мушки Sprint Tata [10.0 km] Running 10.000 m Да
478 5165 Bernadett Szabó Женски Horgoš [10.0 km] Running 10.000 m Да
479 5166 XL Aleksandar Zelilć Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
480 5167 XL Viktor Kovács Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
481 5168 XL Enis Beharović Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
482 5169 XL Jasna Milošević Женски Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
483 5170 XL Gergely Ónozó Мушки Óbecse [10.0 km] Running 10.000 m Да
484 5171 XL Zoltán Horvát Мушки Óbecse [10.0 km] Running 10.000 m Да
485 5172 XL Srđan Ninčić Мушки Novi Kneževac [10.0 km] Running 10.000 m Да
486 5173 XL Nebojša Oprijan Мушки Triatlon Klub Dynamic Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
487 5174 XL Aleksandar Davidovic Мушки Instant Healthy Life Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
488 5175 Khop Bahadur Gurung Мушки KAthmandu [10.0 km] Running 10.000 m Да
489 5176 Oszkár László Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
490 5177 Melitta Czira Женски Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
491 5178 László Nagy Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
492 5179 Adrienn Molnár Sátai Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
493 5180 Aleksandar Karić Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
494 5181 Vedran Majer Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
495 5182 Dalibor Ivić Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
496 5183 Árpád Apró Мушки Horgos [10.0 km] Running 10.000 m Да
497 5184 András Bajtai Мушки Természetjáró Egyesület Magyarkanizsa Kiskunhalas [10.0 km] Running 10.000 m Да
498 5185 Igor Marić Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
499 5186 Fruzsina Nagy Женски - Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
500 5187 Karolina Csikós Женски Tóthfalu [10.0 km] Running 10.000 m Да
501 5188 Gergely Horváth Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
502 5189 Mária Terézia Burány Женски ultRAn Zenta Tornyos [10.0 km] Running 10.000 m Да
503 5190 Anett Német Женски Csantavér [10.0 km] Running 10.000 m Да
504 5191 Natália Ágoston Женски Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
505 5192 Srđan Đurić Мушки Novisad [10.0 km] Running 10.000 m Да
506 5193 Gabor Roža Мушки Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
507 5194 Jelena Halas Женски Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
508 5195 Zorica Kulić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Running 10.000 m Да
509 5196 Goran Tomin Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
510 5197 Dalibor Kuzmanović Мушки Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
511 5198 Péter Kovács Мушки Jászszentlászlói Sportegyesület Jászszentlászló [10.0 km] Running 10.000 m Да
512 5199 Ivana Mirkov Женски Novi Kneževac [10.0 km] Running 10.000 m Да
513 5200 Srđan Kockarević Мушки Novosadski maraton Нови Сад [10.0 km] Running 10.000 m Да
514 5201 Béla Nagy Gellért Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
515 5202 Júlia Erős Женски Zenta [10.0 km] Running 10.000 m Да
516 5203 Laslo Terek Мушки ada [10.0 km] Running 10.000 m Да
517 5204 Ivan Dlačić Мушки Ak Crvena Zvezda Čačak [10.0 km] Running 10.000 m Да
518 5205 Ottó Bicskei Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Running 10.000 m Да
519 5206 Márk Vörös Мушки Tiszakécske VSE Hódmezővásárhely [10.0 km] Running 10.000 m Да
520 5207 Nemanja Stojanović Мушки Bačka Topola [10.0 km] Running 10.000 m Да
521 5208 Bence Ereš Мушки Senta [10.0 km] Running 10.000 m Да
522 5209 Szabolcs Lokodi Мушки Temesvár [10.0 km] Running 10.000 m Да
523 5210 Nikola Kasalica Мушки AK Hajduk maraton tim Kula [10.0 km] Running 10.000 m Да
524 5211 Saša Antić Мушки AK Apatin Valjevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
525 5212 Lola Antić Женски AK Apatin Valjevo [10.0 km] Running 10.000 m Да
526 5213 radovan radulović Мушки ak spartak Subotica [10.0 km] Running 10.000 m Да
527 5214 Dejan Španović Мушки adidas Runners Beograd Београд [10.0 km] Running 10.000 m Да
528 5215 László Harmath Мушки Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
529 5216 Szabolcs Cimmer Мушки SCMT Szabadka [10.0 km] Running 10.000 m Да
530 5217 Slobodan Sudarov Мушки OAK Kikinda Kikinda [10.0 km] Running 10.000 m Да
531 5218 Árpád Bordás Мушки Zenta [10.0 km] Running 10.000 m Да
532 5219 László Erdélyi Мушки ARK TRON Subotica, 24000 [10.0 km] Running 10.000 m Да
533 5220 Flóra Juhász Женски Magyarkanizsa [10.0 km] Running 10.000 m Да
534 5221 Tamás Albert Мушки Szeged [10.0 km] Running 10.000 m Да
535 5222 Mathias Zilling Мушки Budapest [10.0 km] Running 10.000 m Да
536 5223 Ágnes Börcsök Женски Horgos [10.0 km] Running 10.000 m Да
537 5224 Slobodan Dimitrov Мушки Novi Kneževac [10.0 km] Running 10.000 m Да
538 6001 Tunde Bicskei Женски Kanjiza [21.1 km] Running 21.100 m Да
539 6002 MIRJANA MILOŠEVIĆ Женски Fit Complete Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m 01:53:00 Да
540 6003 Djuro Borbelj Мушки AK Apatin Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m Да
541 6004 Róbert Csizmadia Мушки Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Running 21.100 m 01:24:53 Да
542 6005 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Running 21.100 m 01:33:50 Да
543 6006 Branko Milević Мушки Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
544 6007 Bojana Marić Женски ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
545 6008 Viktor Boross Мушки Mozdulj érte! Kiskunhalas [21.1 km] Running 21.100 m Да
546 6009 Izabella Nagy Женски Budapest [21.1 km] Running 21.100 m Да
547 6010 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Running 21.100 m Да
548 6011 Réka Sziveri Женски Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
549 6012 Petar Blažić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m Да
550 6013 Đorđe Ćurić Мушки ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Running 21.100 m 02:04:45 Да
551 6014 Ivan Radojevic Мушки Svilajnac [21.1 km] Running 21.100 m Да
552 6015 Viktor Dujmovic Мушки Subotica, 24000 [21.1 km] Running 21.100 m 01:48:30 Да
553 6016 Róbert Badis Мушки Senta [21.1 km] Running 21.100 m 02:00:00 Да
554 6017 Milenko Nikolić Мушки - Beograda - Rakovica [21.1 km] Running 21.100 m Да
555 6018 Zoltán Lipták Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m 01:30:00 Да
556 6019 Zdravko Mišović Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Running 21.100 m 01:06:46 Да
557 6020 Kristijan Stošić Мушки AK-Vranjski maratonci Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
558 6021 Miloš Dajević Мушки TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Running 21.100 m Да
559 6022 Saša Mirić Мушки Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
560 6023 blagoje arnautovic Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Running 21.100 m Да
561 6024 Dejan Reljin Мушки Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
562 6025 Bozo Stula Мушки Beograd - [21.1 km] Running 21.100 m Да
563 6026 Zoltan Bozsó Мушки Szeged [21.1 km] Running 21.100 m Да
564 6027 Damir Marković Мушки Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m 01:23:33 Да
565 6028 Mile Rašković Мушки AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Running 21.100 m Да
566 6029 Aleksandar Kovačević Мушки Novi Beograd [21.1 km] Running 21.100 m Да
567 6030 Zeljko Graovac Мушки Ark Somaraton Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
568 6031 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
569 6032 Vígh Péter Мушки Sprintfutoklub Tata Tata [21.1 km] Running 21.100 m Да
570 6033 Pál Bozó Мушки sprint Tata [21.1 km] Running 21.100 m Да
571 6034 Eszter Gergye Женски Vasvár [21.1 km] Running 21.100 m Да
572 6035 Zoltán Csukonyi Мушки Szeged [21.1 km] Running 21.100 m 02:09:00 Да
573 6036 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
574 6037 Katalin Baranyi Женски Szeged [21.1 km] Running 21.100 m Да
575 6038 Aleksandra Vrsajković Женски Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [21.1 km] Running 21.100 m 01:50:00 Да
576 6039 Dragana Spehar Женски AK Hajduk Kula Ruma [21.1 km] Running 21.100 m Да
577 6040 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Running 21.100 m Да
578 6041 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Running 21.100 m Да
579 6042 Žarko Tešić Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Running 21.100 m Да
580 6043 András Monostori Мушки Hunyadi János Túracsoport Szeged [21.1 km] Running 21.100 m 01:54:00 Да
581 6044 Druzsek Akos Мушки Backi Vinogradi [21.1 km] Running 21.100 m Да
582 6045 Влајко Поповић Мушки Ак Crvena Zvezda Панчево [21.1 km] Running 21.100 m Да
583 6046 Vasa Vorkapić Мушки Inđija [21.1 km] Running 21.100 m Да
584 6047 Šarkezi Arpad Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m 00:00:00 Да
585 6048 Lazar Rišar Мушки Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m 00:00:00 Да
586 6049 Biljana Vezmar Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m 00:00:00 Да
587 6050 Daniela Tryfonides Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m 00:00:00 Да
588 6051 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Running 21.100 m 01:34:06 Да
589 6052 Niksa Papic Мушки Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m Да
590 6053 Odobašić Tijana Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m 00:00:00 Да
591 6054 Nenad Kalčić Мушки Београд [21.1 km] Running 21.100 m 01:39:00 Да
592 6055 Jovan Kalčić Мушки Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
593 6056 Marija Nesic Женски UK Paligo Palus Palic Kragujevac [21.1 km] Running 21.100 m Да
594 6057 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Мушки INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Running 21.100 m 01:29:51 Да
595 6058 Maja Bodrožić Женски ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Running 21.100 m Да
596 6059 Jožef Hajaš Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Running 21.100 m Да
597 6060 Gábor Keceli Mészáros Мушки Fit For Life Zenta [21.1 km] Running 21.100 m 01:52:00 Да
598 6061 Ivana Živković Женски OAK Beograd Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
599 6062 Marko Rankovic Мушки Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [21.1 km] Running 21.100 m Да
600 6063 Željko Kuić Мушки Subotica [21.1 km] Running 21.100 m 01:26:26 Да
601 6064 XXL Dragan Popović Мушки PK Marathon Bačka Topola Kula [21.1 km] Running 21.100 m Да
602 6065 XXL Nikola Radulaški Мушки Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
603 6066 XXL István Danyi Мушки Kanjiža [21.1 km] Running 21.100 m Да
604 6067 XXL Ozren Galović Мушки Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [21.1 km] Running 21.100 m Да
605 6068 XXL Nikola Jadranski Мушки TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Running 21.100 m Да
606 6069 XXL Љиљана Латиновић Женски Спортски клуб Видиковац Београд Србија [21.1 km] Running 21.100 m Да
607 6070 XXL Vera Velimirović Bacinski Женски Athlete Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
608 6071 XXL Milorad Trifunović Мушки Šabac [21.1 km] Running 21.100 m Да
609 6072 XXL Aniko Jablan Женски PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [21.1 km] Running 21.100 m Да
610 6073 XXL Károly Dukai Мушки ZeroFun Kanjiža [21.1 km] Running 21.100 m Да
611 6074 XXL Željko Gašpar Мушки Smederevo [21.1 km] Running 21.100 m Да
612 6075 XXL Igor Sabo Мушки Senta [21.1 km] Running 21.100 m Да
613 6076 Zoltán Lőrinc Мушки Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
614 6077 XXL Hanga Fekete Женски Szeged [21.1 km] Running 21.100 m Да
615 6078 XXL Arnold Bata Мушки Kanjiža [21.1 km] Running 21.100 m Да
616 6079 XXL Aleksandar Drakulić Мушки Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
617 6080 Đorđe Boreli Мушки TRK beogradski maraton Beogrda [21.1 km] Running 21.100 m Да
618 6081 Miroslav Kutuzov Мушки Subotica [21.1 km] Running 21.100 m Да
619 6082 Renátó Szőllősi Мушки Tiszakécske VSE Hódmezővásárhely [21.1 km] Running 21.100 m Да
620 6083 Nataša Ćulafić Женски atletski klub Partizan1945 Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
621 6084 Miloš Milosavljević Мушки AK PARTIZAN Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
622 6085 Gusztáv Raffai Мушки ARK Tron Palic Szabadka [21.1 km] Running 21.100 m Да
623 6086 Radivoj Jocić Мушки AK Bečej Beče [21.1 km] Running 21.100 m Да
624 6087 Erika Bácsi Женски Trešnjevac [21.1 km] Running 21.100 m Да
625 6088 Henrik Dabis Мушки Kiskunmajsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
626 6089 József Faragó Мушки Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
627 6090 Aleksandar Mitić Мушки Maratonci Pancevo Pančevo [21.1 km] Running 21.100 m Да
628 6091 Petra Káplár Женски Magyarkanizsa [21.1 km] Running 21.100 m Да
629 6092 Dániel Becskei Мушки Topolya [21.1 km] Running 21.100 m Да
630 6093 Aleksandar Bokarev Мушки OAK Beograd Београд [21.1 km] Running 21.100 m Да
631 6094 Nebojša Tamindžić Мушки ARK Odžaci Нови Сад [21.1 km] Running 21.100 m Да
632 6095 Ivica Tasić Мушки ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Running 21.100 m Да
633 6096 Miodrag Burić Мушки AK Bečej Bečej [21.1 km] Running 21.100 m Да
634 6097 Miklós Benedek Мушки Bačka Topola [21.1 km] Running 21.100 m Да
635 6098 Vladimir Ćulibrk Мушки Invictus Centar Bačka Topola [21.1 km] Running 21.100 m Да
636 6099 Slađana Stamenković Женски AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [21.1 km] Running 21.100 m Да
637 6100 Rajko Gvozdamovič Мушки Temerin [21.1 km] Running 21.100 m Да
638 6101 Željko Peković Мушки Čegarunning Titel [21.1 km] Running 21.100 m Да
639 6102 Nemanja Bunjevački Мушки ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Running 21.100 m Да
640 7001 Štafeta ARK Tron Мушки - [21.1 km] Running 6 x 3.500 m Да
641 7002 Štafeta Banane Мушки Нови Сад [21.1 km] Running 6 x 3.500 m Да
642 7003 Štafeta Kickbox Kamp ekipa I Мушки Kanjiža [21.1 km] Running 6 x 3.500 m Да
643 7004 Štafeta Kickbox Kamp ekipa II Мушки Kanjiža [21.1 km] Running 6 x 3.500 m Да
644 8001 Igor Sokolovski Мушки TK Tamis Beograd-Rakovica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
645 8002 Adél Tandi Женски Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
646 8003 Milan Kovačić Мушки Ark Somaraton Sombor Sombor [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
647 8004 ana atanasovska Женски MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
648 8005 Slavko Dimitrić Мушки Београд [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
649 8006 SVETLANA JOVANOVIC Женски MARATHON TEAM KRALJEVO Krajevo [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
650 8007 Alisa Bajić Женски AK APATIN Bečej [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
651 8008 Csaba Kavai Мушки Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
652 8009 Rita Provits Женски rekreativac Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon 01:41:39 Да
653 8010 Béla Huszák Мушки Zenta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
654 8011 Boglárka Rudics Женски Senta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
655 8012 Éva Zemkó Женски Szabadka [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
656 8013 Miloš Kesić Мушки ARK Somaraton Sombor [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
657 8014 Bojan Ilijevski Мушки AK Crvena Zvezda Pancevo [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
658 8015 Dušan Karas Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
659 8016 Boris Majstorovic Мушки ArkSomaraton Ridjica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
660 8017 Biljana Blažić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
661 8018 Milica Bracić Женски Нови Сад [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
662 8019 Katalin Hírsch Женски Sprintfutoklub Tata Tata [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
663 8020 Mária Zokob Женски Sprintfutoklub Tata Tata [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
664 8021 Csilla Bognár Женски Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
665 8022 Tibor Katona Мушки Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
666 8023 Sára Kelő Женски Szentes Delfin Budapest [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
667 8024 Aleksandar Zelilć Мушки Senta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
668 8025 Viktor Kovács Мушки Senta [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
669 8026 Enis Beharović Мушки Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
670 8027 Jasna Milošević Женски Subotica [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
671 8028 Gergely Ónozó Мушки Óbecse [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
672 8029 Zoltán Horvát Мушки Óbecse [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
673 8030 Srđan Ninčić Мушки Novi Kneževac [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
674 8031 Nebojša Oprijan Мушки Triatlon Klub Dynamic Нови Сад [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
675 8032 Aleksandar Davidovic Мушки Instant Healthy Life Нови Сад [13.0 km] Kanjiža XL aquathlon Да
676 9001 Károly Dukai Мушки ZeroFun Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
677 9002 Željko Gašpar Мушки Smederevo [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
678 9003 Igor Sabo Мушки Senta [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
679 9004 Dragan Popović Мушки PK Marathon Bačka Topola Kula [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
680 9005 Aniko Jablan Женски PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
681 9006 Milorad Trifunović Мушки Šabac [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
682 9007 Vera Velimirovic Bacinski Женски Athlete Београд [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
683 9008 Љиљана Латиновић Женски Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
684 9009 Nikola Jadranski Мушки TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
685 9010 Ozren Galović Мушки Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
686 9011 István Danyi Мушки Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
687 9012 Nikola Radulaški Мушки Београд [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
688 9013 Hanga Fekete Женски Szeged [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
689 9014 Arnold Bata Мушки Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да
690 9015 Aleksandar Drakulić Мушки Subotica [28.6 km] Kanjiža XXL aquathlon Да