Prijavljeni takmičari na 38. Kanjiža - Festival trčanja i plivanja

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 101 Uroš Rajković Muški ARK Tron Palic Palic [3.0 km] Plivanje 3.000 m Ne
2 102 Mihajlo Pančić Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3.000 m Ne
3 401 David Đerđ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [7.5 km] Plivanje 7.500 m 01:55:48 Ne
4 402 SPIRO JOVOVIC Muški KDMP PSKARA Vrbas [7.5 km] Plivanje 7.500 m Da
5 1001 Katarina Lukić Ženski Kanjiža [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Ne
6 1003 Henriett Liptàk Ženski ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
7 1004 Roxána Lipták Ženski ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [0.9 km] Trčanje 900 m (0-9) Da
8 2001 Mihajlo Besermenji Muški VRBAS Vrbas [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) 00:06:10 Da
9 2002 Tina Obradović Ženski Vrbas Lovćenac [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) 00:06:00 Da
10 2003 Elena Puškar Ženski AK Spartak 24000 Subotica [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Ne
11 2004 Maja Grče Ženski Kanjiža [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Ne
12 2005 Mihajlo Ćirić Muški Subotica [1.4 km] Trčanje 1.400 m (10-11) Da
13 3001 Balázs Badis Muški Senta [2.6 km] Trčanje 2.600 m (12-13) 00:20:00 Da
14 4002 Bence Badis Muški Senta [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Da
15 4003 Sebastijan Besermenji Muški VRBAS Vrbas [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) 00:16:00 Da
16 4004 Loretta Forgó Ženski Novo Orahovo [3.5 km] Trčanje 3.500 m (14-15) Ne
17 5001 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:57:00 Ne
18 5002 Ádám Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:53:00 Ne
19 5003 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:58:00 Ne
20 5004 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
21 5005 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin / Cegarunning Zrenjanin [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
22 5006 Adam Nagy Muški ark Maratonci Kanjiza Doline [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
23 5007 Rihárd Dobó Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
24 5008 Endre Várady Muški Budapest [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
25 5009 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
26 5010 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
27 5011 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma Tim Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
28 5012 Snežana Radović Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
29 5013 Ádám Gulyás Muški Szeged [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
30 5014 Viktor Škorić Muški Novo Miloševo [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
31 5015 Helga Boross Ženski Mozdulj érte! Kiskunhalas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
32 5016 Krisztina Milodanovic Ženski Szabadka [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
33 5017 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
34 5018 Marina Sočin Ženski Senta [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
35 5019 Adrianna Guci Ženski Temerin [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
36 5020 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
37 5021 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
38 5022 Miroslav Terzić Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
39 5023 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
40 5024 Sonja Dr Mojzes Ženski Celldömölk [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
41 5025 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
42 5026 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
43 5027 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
44 5028 Marija Dujmovic Ženski Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
45 5029 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
46 5030 Zsombor Újvári Muški Kanjiza [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:29:08 Da
47 5031 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
48 5032 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
49 5033 Carl Mcnicol Muški Ruislip Manor, Middlesex [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Ne
50 5034 Mark Mcnicol Muški Ruislip Manor, Middlesex [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:45:00 Ne
51 5035 Fanny Gálik Ženski ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:00:00 Da
52 5036 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
53 5037 Aleksandar Besarovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
54 5038 Ivana Kostic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:02:00 Ne
55 5039 Milan Stancic Muški Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:01:00 Ne
56 5040 Sergej Besermenji Muški SAVS Vrbas [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:37:15 Da
57 5041 Dezső Bábinszki Muški Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
58 5042 miroslav liscevic Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
59 5043 nebojša vučković Muški Subotica, 24000 [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
60 5044 Melánia Fuszkó Ženski - Szeged [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
61 5045 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
62 5046 Katalin Liker Ženski Feeling Center Szeged Algyő [10.0 km] Trčanje 10.000 m 01:18:21 Ne
63 5047 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
64 5048 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
65 5049 Kornél Nagy Muški Brüsszel [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
66 5050 Srdjan Buzadzic Muški Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
67 5051 Bogdan Nikolić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
68 5052 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:53:00 Da
69 5053 Vuk Vukmirovic Muški Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
70 5054 Anita Grče Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
71 5055 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
72 5056 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
73 5057 Gabor Bohata Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiza [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:55:00 Ne
74 5058 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
75 5059 Zoltan Pinter Muški Škola trčanja Subotica Szabadka [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:53:14 Da
76 5060 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:38:17 Ne
77 5061 Zoran Solar Muški Sremčica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
78 5062 Ildiko Zsaki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
79 5063 Branislav Bošković Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
80 5064 svetislav Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:45:00 Ne
81 5065 Dragan Kolarić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:45:00 Ne
82 5066 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
83 5067 Marta Juhas Ženski Novi Kneževac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
84 5068 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
85 5069 Nevena Arsic Gracin Ženski OAK Beograd Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
86 5070 Aleksandar Adžić Muški Belgrade Running club Beograd-Rakovica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
87 5071 Tamara Jurišic-Adžić Ženski Belgrade running club Beograd [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
88 5072 Slavko Momčilović Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
89 5073 Daniel Šokac Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
90 5074 Zoltan Šokčić Muški UG "Inspiran" Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m 00:47:45 Da
91 5075 Nemanja Cerovac Muški Šabac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
92 5076 Željka Ljubojević Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
93 5077 Vukosav Trebješanin Muški AK Veteran-Beograd Beograd-Voždovac [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
94 5078 Mária Kocsis Körmöci Ženski Kanjiža [10.0 km] Trčanje 10.000 m Da
95 5079 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
96 5080 Dusan Srdanov Muški Srbobran [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
97 5081 Đorđe Gucunski Muški Bačko Gradište [10.0 km] Trčanje 10.000 m Ne
98 6001 Tunde Bicskei Ženski Kanjiza [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
99 6002 MIRJANA MILOŠEVIĆ Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:59:00 Ne
100 6003 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
101 6004 Róbert Csizmadia Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
102 6005 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:33:50 Da
103 6006 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
104 6007 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
105 6008 Viktor Boross Muški Mozdulj érte! Kiskunhalas [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
106 6009 Izabella Nagy Ženski Budapest [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
107 6010 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
108 6011 Anna Bognár Ženski Budapesti Honvéd Sportegyesület Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:20:37 Ne
109 6012 Marko Bjelajac Muški Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:10:00 Ne
110 6013 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
111 6014 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
112 6015 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:49:00 Da
113 6016 Róbert Badis Muški Senta [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:00:00 Da
114 6017 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
115 6018 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:30:00 Da
116 6019 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
117 6020 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
118 6021 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
119 6022 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
120 6023 Marko Cvijan Muški Kikinda [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
121 6024 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
122 6025 Bozo Stula Muški Beograd - [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
123 6026 Zoltan Bozsó Muški Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
124 6027 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:23:33 Da
125 6028 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
126 6029 Nikola Smoljanovic Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
127 6030 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
128 6031 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:28:34 Ne
129 6032 Radovan Mijanović Muški - Klek [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:15:00 Ne
130 6033 Ivana Mijanović Ženski - Klek [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:20:00 Ne
131 6034 Tatjana Radivojevic Ženski Beograd- Vracar [21.1 km] Trčanje 21.100 m Ne
132 6035 Zoltán Csukonyi Muški Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:09:00 Da
133 8001 Igor Sokolovski Muški TK Tamis Beograd-Rakovica [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
134 8002 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija Novi Sad, Instant Healthy Life Novi Sad [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Ne
135 8003 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor Sombor [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
136 8004 Zoltan Horvat Muški Becej [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Ne
137 8005 Slavko Dimitrić Muški Beograd [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
138 8006 Viktor Kovac Muški Senta [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Ne
139 8007 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Ne
140 8008 Csaba Kavai Muški Magyarkanizsa [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon Da
141 8009 Rita Provits Ženski rekreativac Kanjiža [13.0 km] Kanjiža XL akvatlon 01:41:39 Da
142 9001 Károly Dukai Muški ZeroFun Kanjiža [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
143 9002 Željko Gašpar Muški Smederevo [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Ne
144 9003 Igor Sabo Muški Senta [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
145 9004 Dragan Popović Muški PK Marathon Bačka Topola Kula [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da
146 9005 Aniko Jablan Ženski PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [28.6 km] Kanjiža XXL akvatlon Da