Prijavljeni takmičari na 3. Vranjski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Vladica Randjelovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Ne
2 2 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
3 3 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
4 4 Ankica Rapaić Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
5 5 Maja Aleksić Ženski Pomoravski maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
6 6 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
7 7 Luka Ristić Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
8 8 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Vukašin Radivojević Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
10 10 Irena Djordjevic Ženski AK-Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Ne
11 11 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
12 12 Saša Zdravković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
13 13 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Ne
15 15 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Ne
16 16 Aleksandar Đorđević Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
17 17 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:47 Ne
18 18 Nikola Stojanović Muški Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton Ne
19 19 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
21 21 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
22 22 Dejan Momcilovic Muški Rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Slobodan Djorovic Muški Pk As / Avala subotom Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Ne
24 24 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
25 25 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Željko Šutuljić Muški CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
27 27 Jelena Ljubomirovic Ženski Nis [21.1 km] Polumaraton Ne
28 28 Ana Momcilovic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Ne
29 29 marko djorjdevic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Ne
30 30 Aleksandra Jevremovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
31 31 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [21.1 km] Polumaraton Ne
32 32 Milan Cvetkovic Muški Pro Fitness Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
33 33 VALENTINA UZUNOVA Ženski PH Makedonija BOGDANCI [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
34 34 Miloš Janković Muški PK Zeleznicar Nis - ASN Niš [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
35 35 Stefan Tomić Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
36 36 Mile Bacheski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Ne
37 37 Maria Moskova Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
38 38 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
39 39 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
40 40 Bojan Jović Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Ne
42 42 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
43 43 Saša Jović Muški Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Ne
44 44 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
45 45 Slobodan Stojković Muški Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Ne
46 46 Kire Dimoski Muški Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
47 47 Slavko Šećerov Muški Maraton Klub 1893 Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
48 48 Predrag Nikolic Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
49 49 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Sladjan Radenkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
51 51 Andrija Đekić Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Ne
52 52 Milan Micković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
53 53 Danijela Cvetkovic Ženski Belgrad running club BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
54 54 Ивица Марковић Muški Сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
55 55 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
56 56 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski Maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
57 57 Viktor Dimitrievski Muški Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 02:23:45 Ne
58 58 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:41:30 Ne
59 59 Marija Bogdanovska Ženski Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
60 60 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
61 61 Nenad Ristić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
62 62 Marko Vasić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
63 63 Bogdan Čuturica Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
64 64 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
65 65 Slobodan Jovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Ne
66 66 Slobodan Jotić Muški Kovin [21.1 km] Polumaraton Ne
67 67 Vladimir Crnogorac Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Ne
68 68 Горан Спасојевић Muški Војска Србије, РВиПВО Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
69 69 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
70 70 Vlatko Tasic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
71 71 Jorgo Mitrovski Muški Skopje, [21.1 km] Polumaraton 01:56:12 Ne
72 72 Marko Rankovic Muški Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:08:58 Ne
73 73 Predrag Manic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
74 74 Dalibor Jovičić Muški AK Vinjak runners Bosanski Brod [21.1 km] Polumaraton Ne
75 75 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:13:59 Ne
76 76 Biljana Kiradjieva Ženski AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Ne
77 77 Darko Cvijic Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Petar Stojanovic Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Ne
79 79 Filip Stupar Muški Beograd, Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Ne
80 80 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
81 81 Filip Stojiljkovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
82 82 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
83 83 Vojislav Stojanović Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Ne
84 84 Natalija Babanović Ženski Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
85 85 Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
86 86 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Ne
87 1001 Goran Ungurović Muški Balkanska trkačka liga Zemun [10.0 km] 10 km Ne
88 1003 Jelena Stanković Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Ne
89 1004 Slađana Popović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
90 1005 Milos Stanojevic Muški Agape,Jagodina Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 01:02:00 Ne
91 1006 Nebojša Ćulumović Muški AK APATIN Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
92 1007 Vesna Gajic Ženski Beograd - Vracar [10.0 km] 10 km Da
93 1008 Stefan Ilić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
94 1009 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km Ne
95 1010 Aleksandar Grujić Muški Vranje [10.0 km] 10 km Ne
96 1011 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [10.0 km] 10 km 00:53:00 Ne
97 1012 Monika Stojanoska Ženski NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [10.0 km] 10 km 01:08:00 Ne
98 1013 Goran Porobić Muški Ragbi Klub Vojvodina Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
99 1014 Daniela Aleksova Ženski Kavadarci [10.0 km] 10 km Ne
100 1015 Kristijan Junuzovski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [10.0 km] 10 km 00:46:00 Ne
101 1016 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Odzaci [10.0 km] 10 km 00:40:39 Ne
102 1017 Nevena Jovanovic Ženski Atletski klub crvena zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Ne
103 2001 Milan Markovic Muški Happy family Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne
104 2002 Dunja Markovic Ženski Happy family Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne
105 2003 Aleksandar Sharkovski Muški RUN FOR FUN MACEDONIA Skopje,Makedonija [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne
106 2004 Miroslav Savevski Muški RUN FOR FUN MACEDONIA Skopje,Makedonija [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne
107 2005 Danijel Djurasinović Muški A-TIM Krav Maga Beograd - Surčin [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne
108 2006 Stefan Kamenović Muški A-TIM Krav Maga Beograd - Surčin [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne