Prijavljeni takmičari na 3. Vranjski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Vladica Randjelovic Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Ne
2 2 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Ne
3 3 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
4 4 Ankica Rapaić Ženski 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
5 5 Maja Aleksić Ženski Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Ne
6 6 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
7 7 Luka Ristić Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
8 8 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Ne
9 9 Vukašin Radivojević Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
10 10 Irena Djordjevic Ženski AK-Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Ne
11 11 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
12 12 Saša Zdravković Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
13 13 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Ne
14 14 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Ne
15 15 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Ne
16 16 Aleksandar Đorđević Muški Vranje [21.1 km] Polumaraton Ne
17 17 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:47 Ne
18 18 Nikola Stojanović Muški Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton Ne
19 19 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
20 20 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
21 21 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
22 22 Dejan Momcilovic Muški Rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Slobodan Djorovic Muški Pk As / Avala subotom Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Ne
24 24 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
25 25 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Željko Šutuljić Muški CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
27 27 Jelena Ljubomirovic Ženski Nis [21.1 km] Polumaraton Ne
28 1001 Goran Ungurović Muški Balkanska trkačka liga Zemun [10.0 km] 10 km Ne
29 1002 petar stojanovic Muški Rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km 00:01:00 Ne
30 1003 Aleksandar Grujić Muški Vranje [10.0 km] 10 km Ne
31 1004 Kristijan Junuzovski Muški NRC - NIKE + RUN CLUB Skopje [10.0 km] 10 km 00:46:00 Ne
32 1005 Milos Stanojevic Muški Agape,Jagodina Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 01:02:00 Ne
33 1006 Nebojša Ćulumović Muški AK APATIN Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
34 1007 Slađana Popović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
35 2001 Milan Markovic Muški Happy family Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km 00:00:00 Ne
36 2002 Dunja Markovic Ženski Happy family Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Ne