Prijavljeni takmičari na 3. Bečejska desetka 2019

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Karolina Kalapoš Ženski Sportska organizacija "Karolina strela" Bečej Bečej [10.0 km] 10 km 00:47:09 Ne
2 2 Žarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Ne
3 3 Kristina Voraček Ženski Bečej [10.0 km] 10 km Ne
4 4 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:36:00 Ne
5 5 Marko Starčević Muški Atletsko rekreativni klub Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Da
6 6 Suzana Mitrović Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Ne
7 7 Ivan Vendlener Muški ARK Fruska gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
8 8 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Ne
9 9 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
10 10 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
11 11 petar stojanovic Muški Rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
12 12 Bojan Radomirovic Muški Omega-3 Norway Running Team Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:54:00 Ne
13 13 Dragan Prole Muški Omega Norway running team Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:56:13 Ne
14 14 Zoran Gavrilović Muški A.K. Tempo Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:47:50 Ne
15 15 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
16 16 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Ne
17 17 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
18 18 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Ne
19 19 Srdjan Buzadzic Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
20 20 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 01:05:00 Ne
21 21 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
22 22 Zolt Terecik Muški Becej [10.0 km] 10 km Da
23 23 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Ne
24 24 Miklós Benedek Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:51:00 Ne
25 25 Aleksandar Nedeljkovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
26 26 Marjan Gramic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
27 27 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
28 28 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
29 29 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
30 30 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Ne
31 31 Živa Vijoglavin Muški AK APATIN Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:45:00 Ne
32 32 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
33 33 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
34 1001 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
35 1002 Dragana Dišić Ženski AK Apatin Zemun [5.0 km] 5 km Da
36 1003 Viktorio Vojna Muški Vrsac [5.0 km] 5 km Da
37 1004 Jasmina Gerginov Ženski Capital Crew Belgrade Beograd, Kaluđerica [5.0 km] 5 km Ne
38 1005 Marijana Tanovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Požega [5.0 km] 5 km Ne
39 1006 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Ne