Prijavljeni takmičari na 3. Subotički polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Radovan Stevanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
3 3 István Gorza Muški Táplánszentkereszt [21.1 km] Polumaraton 01:22:50 Da
4 4 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
5 5 Filip Šuput Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
6 6 Zsolt Szendi Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
7 7 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
8 8 András Zumpf Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
9 9 Zseni Kocsis Ženski FuTeam SE Ács [21.1 km] Polumaraton Ne
10 10 Mario Borenović Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
11 11 Szilvia Máhonfai Ženski FutaPécs SE Pécs [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Ildiko Zsaki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
13 13 Bálint Juhász Muški Mali Iđoš [21.1 km] Polumaraton 02:12:30 Ne
14 14 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Ne
15 15 Aleksandar Maksimović 🏃 Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
16 16 Nevena Maksimović Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
17 17 Marko Dropulja Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
18 18 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
19 19 Nemanja randjelovic Muški Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Ne
20 20 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
21 21 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
22 22 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
23 23 Vojislav Ćurulić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
24 24 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
25 25 Áron Sutus Muški Skola Trcanja Subotica Subotica, [21.1 km] Polumaraton Ne
26 26 Karolina Kalapoš Ženski Sportska organizacija "Karolina strela" Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:41:51 Ne
27 27 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
28 28 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:18:59 Ne
29 29 János Bese Muški Škola trčanja Subotica Stara moravica [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
31 31 Zoltán Fülöp Muški Orosháza [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
33 33 Marina Petrović Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
34 34 Dragan Petrović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
35 35 Vladimir Sedlić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
36 36 Szabolcs Kerekes Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Ne
37 37 Éva Kerekes Ženski Marosmenti Mocorgók BK SE Makó [21.1 km] Polumaraton Ne
38 38 Ferenc Baranyi Muški Marosmenti Mocorgók BK SE Makó [21.1 km] Polumaraton Ne
39 39 Tibor Hegedűs Muški Spartan training group Kecskemét Kecskemét [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
40 40 Tajana Lazendić Ženski Pojedinac Pula [21.1 km] Polumaraton Ne
41 41 Krisztina Pruzsinszki Ženski Pomázi Futó Bajnokok SE Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
42 42 Bene Sarolta Ženski FutaPécs SE Kővágószőlős [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
43 43 Renáta Violetta Kis Ženski Budafoki futókör Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:07:15 Ne
44 44 Csilla Csorba Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Attila Pozderka Muški HASE Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:42:56 Ne
46 46 Tamaš Helfrih Muški Goodwill Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
47 47 Dejan Momcilovic Muški rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
48 48 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:49 Ne
49 49 Bojan Grubor Muški INDIVIDUALAC Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Ne
50 50 Attila Berta Muški Kalocsai Földönfutók Kalocsa [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Oliver Zlatanovic Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
52 52 Hrvoje Pavlović Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Zoltán Turáni Muški Baja [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Helga Sipos Ženski Szentes [21.1 km] Polumaraton 01:53:47 Ne
55 55 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
56 56 Dejan Vučić Muški Dudova šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
57 57 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
58 58 Viktor Boross Muški Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
59 59 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
60 60 Péter Lenti Muški HRSE Nagymágocs [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
61 61 Ivana Vojnović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
62 62 Ana Radojicic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
63 63 Горан Китић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
64 64 Jasna Milošević Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
65 65 Anett Kelemen Ženski Pilisvörösvár [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
66 66 Sanja Brcanski Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
67 67 Szabó Csaba Muški Bócsa [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Vladimir Bulaić Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
69 69 Igor Skenderovic Muški / Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:44:10 Ne
70 70 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
71 71 Péter Lenti Muški HRSE Nagymágocs [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
72 72 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Ne
73 73 Albert Boros Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Viktor Sabo Muški Mali Iđoš [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
75 75 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Ne
76 76 Sarolta Almásiné Vecseri Ženski HRSE Szentes Szentes [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Da
77 77 Marko Trifunović Muški - Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
78 78 Ferenc Lévai Muški Kolon Futóklub Izsák [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Gustav Rafai Muški ARK TRON Szabadka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
81 81 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [21.1 km] Polumaraton Ne
82 82 Hajnalka Remete Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
83 83 Dejan Gojić Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
84 84 Dejan Božić Muški Bukovac [21.1 km] Polumaraton Ne
85 85 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
86 86 Edit Trungel Mešter Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Ne
87 87 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Ne
88 88 Igor Prlja Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
89 89 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
90 90 Zoltan Šokčić Muški Inspiran/PSK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Ne
91 1001 Александра Баштић Ženski Суботица [10.0 km] 10 km Ne
92 1002 Ema Pivarčik Ženski Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Ne
93 1003 Sonja Dr Mojzes Ženski Celldömölk [10.0 km] 10 km Da
94 1004 Nemanja Marunić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
95 1005 petar stojanovic Muški Rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Ne
96 1006 Árpád Fremond Muški Pačir [10.0 km] 10 km Da
97 1007 Drenka Bezbradica Ženski Skola Trcanja Subotica Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
98 1008 Dušan Mijatov Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
99 1009 Ivan Peić Tukuljac Muški Subotica, [10.0 km] 10 km Da
100 1010 Luka Gojić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
101 1011 Miodrag Lekin Muški Subotica [10.0 km] 10 km Ne
102 2001 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
103 2002 Jovana Nincic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
104 2003 Dejan Tosenberger Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
105 2004 Attila Máhonfai Muški Pécs [5.0 km] 5 km Da
106 2005 Milorad Stojanović Muški AK Veteran-Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:20:27 Ne
107 2006 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Ne
108 2007 Dénes Dankó Muški Alpha Travel SEE - 007 Szabadka [5.0 km] 5 km Da
109 2008 Vanja Momcilovic Muški Ruma [5.0 km] 5 km Ne