Prijavljeni takmičari na 40. Somborski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 3001 Daniel Dieneš Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
2 3002 Darko Cvijic Muški Capital crew Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
3 3003 Tanja Lindell Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [7.0 km] 7 km Da
4 3004 Jelisaveta Jovicic Ženski Capital Crew Belgrade Gornji Milanovac [7.0 km] 7 km Da
5 3005 Dragana Obradović-Jutić Ženski AK Inđija Inđija [7.0 km] 7 km Da
6 3006 Ksenija Pejić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
7 3007 Isidora Vukičević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
8 3008 Danka Graovac Ženski AK Inđija Inđija [7.0 km] 7 km Da
9 3009 Filip Đokić Muški Pertlonauti Kragujevac [7.0 km] 7 km Da
10 3010 Dušan Mijatov Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
11 3011 Јелена Рашковић Ženski AK Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
12 3012 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
13 3013 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
14 3014 Isidora Rackov Ženski Pertlonauti N.Beograd [7.0 km] 7 km Da
15 3015 Antun Pongračić Muški BIZbike Osijek [7.0 km] 7 km Da
16 3016 Vanja Momcilovic Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
17 3017 Nikica Vojnic Tunic Muški Novi Zednik [7.0 km] 7 km Da
18 3018 Biljana Rašić Ženski Dream Team Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Da
19 3019 Olivera Vidosavljević Ženski Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
20 3020 Александра Баштић Ženski Суботица [7.0 km] 7 km Da
21 3021 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [7.0 km] 7 km Da
22 3022 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
23 3023 Marija Novaković Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
24 3024 Tanja Perisic Ženski Dream Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
25 3025 Svetlana Ivšić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
26 3026 Maja Jovanovic Ženski SMDEREVSKA PALANKA [7.0 km] 7 km Da
27 3027 Dragana Radojković Ženski Capital crew - last but not least Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
28 3028 Milana Lazarević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
29 3029 Valentin Vranić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
30 3030 Miroslav Drobina Muški Vukovar [7.0 km] 7 km Da
31 3031 Nada Bogdanovic Ženski Mladenovac [7.0 km] 7 km Da
32 3032 Adrianna Guci Ženski Temerin [7.0 km] 7 km Da
33 3033 Branislav Svorcan Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:44:00 Da
34 3034 Aleksandar Stajic Muški Nevesinje [7.0 km] 7 km Da
35 3035 Mirko Pavkov Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
36 3036 Ivan Ristic Muški #SVRNMTIM Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
37 3037 Anđela Budimir Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
38 3038 Zoran Budimir Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
39 3039 Ikotin Gabor Muški Temerin [7.0 km] 7 km Da
40 3040 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
41 3041 Bruna Skenderović Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
42 3042 Manolito Šašić Muški Albstadt [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
43 3043 Ana Popovic Ženski Beograd Palilula [7.0 km] 7 km Da
44 3044 Dijana Šarčević Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
45 3045 Stana Matarić Ženski TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Da
46 3046 Ana Keresteš Ženski TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Da
47 3047 Žarko Doroški Muški Odžaci [7.0 km] 7 km Da
48 3048 Jovana Nikolić Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
49 3049 Marija Rajkovic Ženski Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
50 3050 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [7.0 km] 7 km Da
51 3051 Marija Bubalo Ženski AK APATIN Apatin [7.0 km] 7 km Da
52 3052 Jelena Vujcic Ženski Svilajnac [7.0 km] 7 km Da
53 3053 Dušan Ninkov Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
54 3054 Aleksandar Marić Muški Šabac [7.0 km] 7 km Da
55 3055 Vesna Ogrizović Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km 00:50:00 Da
56 3056 Violeta Segedinski Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
57 3057 Svetlana Varićak Vasić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
58 3058 Katarina Sharon Macut Vasić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
59 3059 Danilo Vasić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
60 3060 Jovan Loncar Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
61 3061 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
62 3062 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [7.0 km] 7 km Da
63 3063 Tatjana Milinković Ženski Valjevo [7.0 km] 7 km Da
64 3064 Milica Milinković Ženski Valjevo [7.0 km] 7 km Da
65 3065 SLOBODAN STANKOV Muški Beograd, Savamala [7.0 km] 7 km Da
66 3066 Anna Hargita Maruzsa Ženski Dunaharaszti [7.0 km] 7 km Da
67 3067 Dragan Sićović Muški Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Da
68 3068 Aleksandar Ogrizovic Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
69 3069 Sanja Felbapov Stefanovic Ženski Ak Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
70 3070 Nikola Stefanovic Muški Ak Apatin Beograd [7.0 km] 7 km Da
71 3071 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [7.0 km] 7 km Da
72 3072 Vesna Futo Vugdelija Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
73 3073 Nino Petrovic Muški Beograd - Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
74 3074 Edit Tancos Ženski Palic [7.0 km] 7 km Da
75 3075 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [7.0 km] 7 km Da
76 3076 Vladimir Obradović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
77 3077 Marijana Mijatović Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
78 3078 Milan Alanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
79 3079 Ivana Belić Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
80 3080 Vladimir Beljanski Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
81 3081 Zorica Vukov Ženski Paligo Palus Palic [7.0 km] 7 km Da
82 3082 Kristina Bekvalac Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
83 3083 Stevan Bekvalac Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
84 3084 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
85 3085 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
86 3086 Dragan Konjević Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
87 3087 Luka Vukčević Muški Beograd - Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
88 3088 Djordje Stankovic Muški Beograd Čukarica [7.0 km] 7 km Da
89 3089 Branka Veličković Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
90 3090 Nebojsa Vujović Muški BEOGRAD/Voždovac [7.0 km] 7 km Da
91 3091 Borko Trkulja Muški Subotica, 2400 [7.0 km] 7 km Da
92 3092 Marija Oparnica Gligorevic Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
93 3093 Goran Porobić Muški Ragbi Klub Vojvodina Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
94 3094 Milan Veličković Muški Capital Crew Belgrade Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
95 3095 Dragi Konjević Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
96 3096 Nikola Konjević Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
97 3097 Božidar Vještica Muški Belgrade Running Club Busije - Ugrinovci [7.0 km] 7 km Da
98 3098 Aleksandar Antonić Muški Delta Running Team N.Beograd [7.0 km] 7 km Da
99 3099 Aleksandra Obradović Ženski Grocka - Beograd [7.0 km] 7 km Da
100 3100 Dora Rakipović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
101 3101 Tomislav Forgić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
102 3102 Srđan Papo Muški Šuško running club Zemun [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
103 3103 Atila Balint Muški - Senta [7.0 km] 7 km Da
104 3104 Goran Zelić Muški DPA Sombor Sombor [7.0 km] 7 km 00:36:00 Da
105 3105 Jasmina Lipozencic Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
106 3106 Daniela Tryfonides Ženski ARK Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Da
107 3107 Nataša Ranković Jovanović Ženski Delta Running Team Beograd - Čukarica [7.0 km] 7 km Da
108 3108 Jovan Ignjatić Muški Delta Running Team Budisava [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
109 3109 Marko Mihajlović Muški Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
110 3110 Ivan Tošić Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
111 3111 Milorad Veselinovic Muški Beograd stari grad [7.0 km] 7 km Da
112 3112 Sladjana Vukas Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
113 3113 Milan Borković Muški Delta Running Team Bačka Palanka [7.0 km] 7 km Da
114 3114 Biljana Vidaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Zemun, [7.0 km] 7 km Da
115 3115 Milinko Trifunović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
116 3116 Srdjan Zivkovic Muški Smederevo [7.0 km] 7 km Da
117 3117 Nenad Milenkov Muški #SVRNMTIM Beograd - Boleč [7.0 km] 7 km Da
118 3118 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
119 3119 Danijel Lučić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [7.0 km] 7 km Da
120 3120 Siniša Tomić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
121 3121 Nikola Pavlović Muški Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Beograd Beograd - Sopot [7.0 km] 7 km Da
122 3122 Ivana Stojacic Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
123 3123 Оливера Јаковљевић Ženski АК Бечеј Бечеј [7.0 km] 7 km Da
124 3124 Marko Šašić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
125 3125 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
126 3126 Katarina Beočanin Ženski Atletski klub Kraljevo Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
127 3127 Andjelina Beočanin Ženski Atletski klub Kraljevo Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
128 3128 Nemanja Beočanin Muški Atletski klub Kraljevo Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
129 3129 Tibor Sabo Muški rekreativac Zlatica [7.0 km] 7 km Da
130 3130 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
131 3131 Šarolta Đinisov Rozgonji Ženski Ark Maratonko Kovačica Debeljača [7.0 km] 7 km Da
132 3132 Ond Bakos Muški SHMP Senta [7.0 km] 7 km Da
133 3133 Aleksandar Jovanović Muški Krav-Maga A tim Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Da
134 3134 Jasminka Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
135 3135 Đorđe Paunović Muški Beograd - Obrenovac [7.0 km] 7 km Da
136 3136 Bojana Kučinac Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [7.0 km] 7 km Da
137 3137 Jerko Merćep Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [7.0 km] 7 km Da
138 3138 Andreja Merćep Ženski Ind Belišće [7.0 km] 7 km Da
139 3139 Tanja Šijaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
140 3140 Ivan Mikalački Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
141 3141 Milica Bogunovic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
142 3142 Sofija Skoric Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
143 3143 Srdjan Golubović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
144 3144 Siniša Šuić Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
145 3145 Miloš Subota Muški Running Tribe Beograd [7.0 km] 7 km Da
146 3146 Ana Pagač Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
147 3147 Stanislava Jocić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
148 3148 Miloš Elesin Muški AK Vojvodina Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
149 3149 David Gagulić Muški Bački Petrovac [7.0 km] 7 km Da
150 3150 snezana stojin Ženski PSK Balkan Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
151 3151 Jelena Ćirić Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
152 3152 Dragan Toma Muški Pančevo [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
153 3153 Nikola Tuzluk Muški Vršac 192 Vršac [7.0 km] 7 km Da
154 3154 Jelena Torgašev Ženski Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Da
155 3155 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
156 3156 Radojica Maksimovic Muški Crvena Zvezda Smederevo [7.0 km] 7 km Da
157 3157 Radmila Milašinović Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Da
158 3158 Nikola Plankoš Muški Subotica, [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
159 3159 Milica Bojovic Ženski AK Jasenica-Smederevska Palanka Smederevska Palanka [7.0 km] 7 km Da
160 3160 Ivana Šokac Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km 02:06:00 Da
161 3161 Mario Kundit Muški Stanišić [7.0 km] 7 km Da
162 3162 Jelena Popovic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
163 3163 Dušan Čanković Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
164 3164 Vasilije Čanković Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
165 3165 Nadežda Čanković Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
166 3166 Ivana Jankov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
167 3167 Dejan Zelčev Muški Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
168 3168 Snezana Kecman Ženski Nrc nike+run club Beograd Vozdovac [7.0 km] 7 km Da
169 3169 Đorđe Milić Muški nijedan klub 24000 Subotica [7.0 km] 7 km 00:50:00 Da
170 3170 Milica Jovanović Ženski Pančevo [7.0 km] 7 km Da
171 3171 Nemanja Đurica Muški Pančevo [7.0 km] 7 km Da
172 3172 Nikola Paštrović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
173 3173 Иван Грбан Muški Зрењанин [7.0 km] 7 km Da
174 3174 Predrag Vuković Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
175 3175 Staša Đorđević Ženski Beograd - Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
176 3176 Bojan Simić Muški beograd-Savski venac [7.0 km] 7 km Da
177 3177 Lav Tepavac Muški Ark Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
178 3178 Uroš Ivetić Muški TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Da
179 3179 Aleksandra Hegediš Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
180 3180 Livija Karai Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
181 3181 Magdolna Karai Ženski Subotica, 2400 [7.0 km] 7 km Da
182 3182 Arpad Greilach Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
183 3183 JELENA GOVEDARICA Ženski Beograd- Čukarica [7.0 km] 7 km Da
184 3184 Tamara Katic Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
185 3185 Dejan Pribojan Muški Dobro jutro Apatine Apatin [7.0 km] 7 km 02:03:00 Da
186 3186 Adam Nagy Muški ark Maratonci Kanjiza Doline [7.0 km] 7 km Da
187 3187 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km 00:34:57 Da
188 3188 Mladen Kundit Muški Stanišić [7.0 km] 7 km Da
189 3189 Luka Matković Muški Subotica [7.0 km] 7 km Da
190 3190 Gojko GOVEDARICA Muški Beograd, Čukarica [7.0 km] 7 km Da
191 3191 Dejan Nikolić Muški Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
192 3192 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
193 3193 Miroslav Terzić Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
194 3194 Jovana Ćurić Ženski Sivac [7.0 km] 7 km Da
195 3195 Tanja Grahovac Ženski AK Topličanin Prokuplje Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km 00:00:00 Da
196 3196 Nikola Titelac Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
197 3197 Goran Ungurović Muški Balkanska trkačka liga Zemun [7.0 km] 7 km Da
198 3198 Lazar Šijačić Muški Bečej [7.0 km] 7 km Da
199 3199 Dragana Govedarica Ženski beograd-Savski venac [7.0 km] 7 km 00:01:00 Da
200 3200 Aleksandar Govedarica Muški Beograd Savski venac [7.0 km] 7 km 00:01:00 Da
201 3201 Nikola Vukoje Muški AK Apatin-Čegarunning Sečanj [7.0 km] 7 km Da
202 3202 Dragan Milovanović Muški ARK Odžaci Bački Gračac [7.0 km] 7 km Da
203 3203 Valentin Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
204 3204 Ádám Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
205 3205 Marija Milošević Ženski Maturanti Maratonci Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Da
206 3206 Ivana Mudrić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
207 3207 Siniša Milošević Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
208 3208 Mina Bosnjak Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
209 3209 Dijana Džomba Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
210 3210 Gordana Bojanić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
211 3211 Vesna Vujasinović Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
212 3212 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
213 3213 Irina Periškić Curnović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
214 3214 Tanja Radović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd- Rakovica [7.0 km] 7 km Da
215 3215 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
216 3216 Mirjana Vranić Ženski Beograd - Savski Venac [7.0 km] 7 km Da
217 3217 Milica Milić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
218 3218 Milan Jović Muški DPA Sombor Sombor [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
219 3219 Jelena Ivetić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
220 3220 Vladimir Popović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
221 3221 Igor Stanic Muški Beograd, Savski Venac [7.0 km] 7 km Da
222 3222 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
223 3223 Tamara Erakovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
224 3224 László Lak Muški Škola trčanja Subotica Kaprun , [7.0 km] 7 km Da
225 3225 Dragana Mikic Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
226 3226 Željko Kesić Muški Škola trčanja Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
227 3227 Jelena Sotirović Ženski BRC škola trčanja Beograd,Vozdovac [7.0 km] 7 km Da
228 3228 Jelena Radojevic Ženski Svilajnac [7.0 km] 7 km 00:56:00 Da
229 3229 Ljiljana Mirić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
230 3230 Dušanka Golubović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
231 3231 Antonio Ratković Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
232 3232 Diana Pósz Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
233 3233 Igor Nedeljkovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [7.0 km] 7 km Da
234 3234 Aleksandar Nedeljkovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [7.0 km] 7 km Da
235 3235 Lazar Grbovic Muški Beograd Palilula [7.0 km] 7 km Da
236 3236 Tomislav Ostojić Muški SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [7.0 km] 7 km Da
237 3237 Stojadin Micic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [7.0 km] 7 km Da
238 3238 Veselinka Antić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
239 3239 Jelena Smiljanić Ženski Running Tribe Belgrade Beograd Palilula [7.0 km] 7 km Da
240 3240 Sanda Joksimović Ženski Beograd cukarica [7.0 km] 7 km Da
241 3241 Eleonora Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
242 3242 Viktor Jovanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
243 3243 Dejan Jovanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
244 3244 Zlatko Kovač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
245 3245 Dalibor Repaja Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
246 3246 Mihajlo Repaja Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
247 3247 Branka Petric Simic Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
248 3248 Aleksandar Adamov Muški VAK 1926 Vršac Vršac [7.0 km] 7 km Da
249 3249 Jelena Hajdinjak Ženski Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
250 3250 Stefan Zivkovic Muški AK Apatin Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:31:00 Da
251 3251 Veljko Milenkovic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [7.0 km] 7 km Da
252 3252 Bogdan Lukač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
253 3253 Ana Hrk Ženski Ark Maratonko Kovačica Kovačica [7.0 km] 7 km 00:00:00 Da
254 3254 Marija Ravlić Ženski Osijek [7.0 km] 7 km 00:46:16 Da
255 3255 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km 00:30:00 Da
256 3256 David Gortva Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
257 3257 Mario Mihalj Muški Beograd-Tasmajdan [7.0 km] 7 km Da
258 3258 Anita Marinic Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
259 3259 Verica Maravić Ženski Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
260 3260 Jelena Počuča Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
261 3261 Patrik Šaur Muški Vetovo [7.0 km] 7 km Da
262 3262 Zvezdana Mijatovic Ženski Capital crew Beograd - Voždovac [7.0 km] 7 km Da
263 3263 Sasa Tornjanski Muški CAPITAL CREW Beograd - Čukarica [7.0 km] 7 km Da
264 3264 Luka Čepo Muški UZT OSijek .Osijek [7.0 km] 7 km 01:55:00 Da
265 3265 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [7.0 km] 7 km Da
266 3266 Monika Maunić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
267 3267 Marina Maunić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
268 3268 Filip Maunić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
269 3269 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [7.0 km] 7 km Da
270 3270 Marko Gojnić Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
271 3271 Dušan Šujdović Muški Belgrade, Vozdovac [7.0 km] 7 km Da
272 3272 Jovanka Gojnić Ženski ARK Somaraton Beograd [7.0 km] 7 km Da
273 3273 Даница Миросављев Ženski VAK 1926 Вршац [7.0 km] 7 km Da
274 3274 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
275 3275 Vladimir Petrovic Muški Pancevo [7.0 km] 7 km Da
276 3276 Marija Markovic Ženski Beogradski trkački klub Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km 01:05:00 Da
277 3277 Milica Matic Ženski Šabac [7.0 km] 7 km Da
278 3278 Jelena Ćurčić Ženski Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
279 3279 Liliana Bovduy Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
280 3280 Jevgenij Bovduy Muški Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
281 3281 Виолета Петровић Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
282 3282 Zlata Jovičić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
283 3283 Jelena Vujacic Ženski Obrenovac [7.0 km] 7 km Da
284 3284 Ana Kasap Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
285 3285 Antun Martinovic Muški Otok [7.0 km] 7 km Da
286 3286 Jovana Čanak Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
287 3287 Jelena Bozovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
288 3288 Lazar Jeftić Muški ARK Somaraton Begeč [7.0 km] 7 km Da
289 3289 Gorana Koporan Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
290 3290 Jelena Ademi Ženski ARK Tron Subotica [7.0 km] 7 km Da
291 3291 Bogdan Bošnjak Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
292 3292 Jelena Popadić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
293 3293 Ljerka Vukmirović Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
294 3294 Olja Kalicanin Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
295 3295 Marijana Prodanović Ženski Capital Crew Belgrade Stari Banovci [7.0 km] 7 km Da
296 3296 Nikola Drndarski Muški Stari Banovci [7.0 km] 7 km Da
297 3297 Nenad Habibovic Muški VAK 1926 Vrsac [7.0 km] 7 km Da
298 3298 Milica Karafilov Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
299 3299 Mirela Sagdati Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
300 3300 Damjana Perenčević Ženski Kljajićevo [7.0 km] 7 km Da
301 3301 Jelena Perenčević Ženski Kljajićevo [7.0 km] 7 km Da
302 3302 Bojan Jager Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
303 3303 Tomislav Makic Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
304 3304 Lazar Dedić Muški TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Da
305 3305 Sandra Marković Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
306 3306 Petar Bubalo Muški Dobro jutro Apatine Apatin [7.0 km] 7 km Da
307 3307 Nikolina Ković Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
308 3308 Maša Savić Ženski Kula [7.0 km] 7 km Da
309 3309 Jelena Vukmirović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
310 3310 Antonija Nađ Kosanović Ženski Kajak Klub "Sombor" Sombor [7.0 km] 7 km Da
311 3311 VESNA CRNJANSKI Ženski PSK Balkan Beograd- Rakovica [7.0 km] 7 km Da
312 3312 Andrea Guci Ženski Temerin [7.0 km] 7 km Da
313 4001 Štafeta Capital Crew Prženica Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
314 4002 Štafeta Capital Gentlemen Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
315 4003 Štafeta Capital MADness Crew Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
316 4004 Štafeta ARK Fruška gora Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
317 4005 Štafeta Capital Crew roommates Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
318 4006 Štafeta Delta Running Team Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
319 4007 Štafeta Capital Crew Igumanovi Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
320 4008 Štafeta Capital Crew Nezaustavljive Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
321 4009 Štafeta Piloti Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
322 4010 Štafeta Delta Running Team 2 Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
323 4011 Štafeta AK Hajduk Maraton Tim Kula Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
324 4012 Štafeta You'll Never Run Alone Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
325 4013 Štafeta Fakultet Organizacionih Nauka Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
326 4014 Štafeta NNK Express Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
327 4015 Štafeta CAPITAL CREW Pužići Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
328 4016 Štafeta Dobro jutro Apatine Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
329 4017 Štafeta CAPITAL CREW MAK Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
330 4018 Štafeta Homoljski Maratonci Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
331 4019 Štafeta CapitalCrew BEOGRAD Cice iz prestonice Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
332 4020 Štafeta CPTL CREW Lepotica i zveri Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
333 4021 Štafeta Carpe Diem Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
334 4022 Štafeta Capital Crew Rendžerke Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
335 4023 Štafeta Capital Crew Munje Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
336 4024 Štafeta Capital Crew Turbo kornjače Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
337 4025 Štafeta Capital Crew Angels Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
338 4026 Štafeta ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
339 4027 Štafeta Capital Crew Povratnici Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
340 4028 Štafeta Tri urme Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
341 4029 Štafeta I ja znam Vuka Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
342 4030 Štafeta Varatonac Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
343 4031 Štafeta Capital Crew TNT Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
344 4032 Štafeta Slavica Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
345 4033 Štafeta Iva je u agoniji Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
346 4034 Štafeta Capital Crew Spektar Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
347 4035 Štafeta La Familia Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
348 4036 Štafeta Mansarda Vrbas Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
349 4037 Štafeta Dogs of Capital crew Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
350 5001 Aleksandar Adžić Muški Belgrade Running club Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
351 5002 Miroslav Pešić Muški Ak apatin Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Da
352 5003 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
353 5004 Filip Demić Muški Ak Apatin Mokrin [21.1 km] Polumaraton Da
354 5005 Živa Vijoglavin Muški AK APATIN Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
355 5006 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
356 5007 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
357 5008 Aleksandar Zdravković Muški Ak Apatin Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
358 5009 Novica Stojanovic Muški AK APATIN Kovin [21.1 km] Polumaraton 01:16:44 Da
359 5010 Aleksandar Štajfer Muški AK Apatin Čelarevo [21.1 km] Polumaraton Da
360 5011 Željko Peković Muški AK Apatin - Čegarunning Titel [21.1 km] Polumaraton Da
361 5012 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
362 5013 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
363 5014 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Ženski ARK Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
364 5015 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:46:21 Da
365 5016 Petar Šuša Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
366 5017 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:28:34 Da
367 5018 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
368 5019 Tamara Rnjak Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
369 5020 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
370 5021 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
371 5022 Katarina Pohlod Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:23:33 Da
372 5023 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
373 5024 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Da
374 5025 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
375 5026 Radiša Simić Muški TAK Cerski junaci Mionica [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
376 5027 jagoda stolic Ženski AK Cerski junaci Beograd,rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
377 5028 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
378 5029 MIRA JURIŠIN Ženski MARATHON TEAM KULA Kula [21.1 km] Polumaraton Da
379 5030 Dragana Špehar Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
380 5031 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:43:43 Da
381 5032 Aleksandra Vrsajković Ženski Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
382 5033 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:26:14 Da
383 5034 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
384 5035 Dejan Despotovic Muški AkMaratontim Hajduk Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
385 5036 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
386 5037 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
387 5038 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
388 5039 Milan Marković Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
389 5040 Branislav Srdic Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
390 5041 Zarko Tesic Muški AK Hajduk Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
391 5042 Srecko Topic Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
392 5043 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
393 5044 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
394 5045 Veljko Popovic Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
395 5046 Niksa Papic Muški AK Vojvodina Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
396 5047 Nebojša Milenković Muški AK TRIM Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
397 5048 Biljana Kiradžijeva Ženski A.K.,,AS023,, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:34 Da
398 5049 Dejan Zarić Muški OAK Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
399 5050 Radivoj Jocić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
400 5051 Slobodan Marinkov Muški AK Dinamo Pancevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
401 5052 Marko Đurkin Muški AK Dinamo Pancevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
402 5053 Milan Mitrović Muški AK Mladost Užice Užice [21.1 km] Polumaraton Da
403 5054 Petar Božović Muški AK Mladost Srbija Užice [21.1 km] Polumaraton Da
404 5055 Branimir Sredojević Muški AK Maraton KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
405 5056 Srđan Širak Muški AK Maraton KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
406 5057 Petar Pantović Muški AK Maraton KG Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
407 5058 Veljko Torbica Muški AK Proleter Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
408 5059 Saša Nikolić Muški AK Mala pruga aleksandrovo [21.1 km] Polumaraton Da
409 5060 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
410 5061 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
411 5062 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
412 5063 Marko Starčević Muški Atletsko rekreativni klub Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
413 5064 Sanja Spasic Ženski ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
414 5065 Staniša Aksić Muški Atletski Klub Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
415 5066 Miloš Simeonović Muški AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
416 5067 Bojan Stanojević Muški AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Da
417 5068 Sinisa Radivojevic Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Gusevac [21.1 km] Polumaraton Da
418 5101 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
419 5102 Dragan Trkulja Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
420 5103 Predrag Ilić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
421 5104 Danica Božović Ženski Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Da
422 5105 Aleksandar Racić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
423 5106 Александар Крнета Muški Krajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:56:57 Da
424 5107 Ђорђе Сладаковић Muški Кrajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
425 5108 Milan Drakulić Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
426 5109 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
427 5110 Ivana Mitrić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
428 5111 Miša Segedi Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
429 5112 Velimir Bojović Muški AK Čajetina Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
430 5113 Aleksandar Markovic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
431 5114 Aleksandar Vugdelija Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
432 5115 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
433 5116 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
434 5117 Lazar Urošević Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:51:07 Da
435 5118 Muhammad Ali Muški cybd brothers club Bangladesh [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Da
436 5119 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
437 5120 Dragana Segedi Ženski AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
438 5121 Josip Hvalec Muški White Bridge Runners Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:32 Da
439 5122 Vlado Božić Muški VladoBozicYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
440 5123 Violeta Velemir Ženski AK Bečej Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
441 5124 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
442 5125 Žarko Đolić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
443 5126 Jovana Babić Ženski AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
444 5127 Slavko Cvetkovic Muški Adidas Runners Beograd Beograd, Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
445 5128 Goran Baroš Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
446 5129 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
447 5130 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
448 5131 Duško Kunić Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
449 5132 Aleksandar Popović Muški adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:50 Da
450 5133 БРАНКА ВИТКОВИЋ Ženski Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
451 5134 Kristina Gudelj Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
452 5135 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
453 5136 Maja Pantelic Ženski Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
454 5137 Mile Radivojević Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
455 5138 Miloš Segedi Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
456 5139 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
457 5140 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
458 5141 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton Da
459 5142 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
460 5143 Marton Lečei Muški Senta [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
461 5144 Miloš Vidović Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
462 5145 Vladimir Kesegić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
463 5146 Ivan Vrebac Muški White Bridge Runners Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 00:54:16 Da
464 5147 Nikola Radović Muški Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
465 5148 Miljana Mladenović Ženski AK Inđija Inđijа [21.1 km] Polumaraton Da
466 5149 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
467 5150 Dragana Mladenović Ženski AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
468 5151 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
469 5152 Mirko Vujaklija Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
470 5153 Mario Firšt Muški BK Našice NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
471 5154 Nenad Mitrović Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
472 5155 Damir Mufić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
473 5156 Željko Ivković Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
474 5157 Aleksandar Đuković Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:42:27 Da
475 5158 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
476 5159 Aleksandar Oparnica Muški 161 24/7 Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
477 5160 Vesna Paštrović Ženski Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
478 5161 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
479 5162 Predrag Žugić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:44 Da
480 5163 Srdjan Buzadzic Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
481 5164 Radomir Topličanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
482 5165 Vuk Damnjanović Muški nijedan klub Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
483 5166 Aleksandar Kapulica Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:58:00 Da
484 5167 Vesna Borković Ženski AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
485 5168 Milan Vukas Muški AK Inđija Inđijа [21.1 km] Polumaraton Da
486 5169 Slaven Florijančić Muški White Bridge Runners Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
487 5170 TATJANA PERNARČIĆ Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
488 5171 Slađana Vukas Ženski AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
489 5172 Maja Tešić Ženski АК Inđija Inđijа [21.1 km] Polumaraton Da
490 5173 Marko Borković Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
491 5174 Mihael Tot Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
492 5175 Uroš Vukas Muški individualac Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:33:43 Da
493 5176 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Da
494 5177 Nemanja Bratić Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
495 5178 Vladimir Jelovac Muški AK Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
496 5179 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
497 5180 Branislav Bačić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
498 5181 Maja Vukićević Ženski STRC Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
499 5182 Ena Horvat Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
500 5183 Saša Katačić Muški Bački Breg [21.1 km] Polumaraton 02:01:47 Da
501 5184 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
502 5185 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
503 5186 Srdjan Radmilovic Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
504 5187 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
505 5188 Dušanka Subotić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
506 5189 Marija Taskovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
507 5190 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:28:46 Da
508 5191 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
509 5192 Saša Kljajić Muški Svetozar Miletic [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
510 5193 Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
511 5194 Jovana Mihaljcic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
512 5195 Marko Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
513 5196 Srđan Goševski Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
514 5197 Nenad Lackovic Muški Klenje [21.1 km] Polumaraton Da
515 5198 Filip Šuput Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
516 5199 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
517 5200 Rade Obradović Muški VK Grafičar Umka-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
518 5201 Suzana Mitrović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
519 5202 Christian Zvekan Muški Wetzikon [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
520 5203 Jean-Claude Buol Muški Wetzikon [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
521 5204 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
522 5205 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
523 5206 Danijel Grujevic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
524 5207 Bozidar Dautovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
525 5208 Srdjan Djordjevic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
526 5209 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
527 5210 Dejan Momcilovic Muški rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
528 5211 Hrvoje Pavlović Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
529 5212 Ognjen Zurković Muški 161 24/7 Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
530 5213 Marija Nerić Ženski Ljig [21.1 km] Polumaraton Da
531 5214 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
532 5215 Mária Maruzsa Ženski Dunaharaszti [21.1 km] Polumaraton Da
533 5216 Marija Momic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
534 5217 Mihailo Diligenski Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
535 5218 Dejan Pekter Muški Nordeus Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
536 5219 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
537 5220 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
538 5221 Ivana Vojnović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
539 5223 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
540 5224 Nemanja Jeković Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
541 5225 Boris Obradovic Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
542 5226 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
543 5227 Nikola Tanušaj Muški OAK Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
544 5228 ivan knezevic Muški Tempo Klenak [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
545 5229 Александар Илић Muški Vojska Srbije Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
546 5230 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
547 5231 Zlatko Bedić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
548 5232 Branko Lukić Muški BURT Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
549 5233 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [21.1 km] Polumaraton 01:42:06 Da
550 5234 Danica Galić Ženski ArkSomaraton Stapar [21.1 km] Polumaraton Da
551 5235 Viktor Sabo Muški Mali Iđoš [21.1 km] Polumaraton Da
552 5236 Milan Dakić Muški Dudova šuma Tim Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
553 5237 Milica Slavković Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
554 5238 Ivana Mihajlovic Ženski N/A Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
555 5239 Branimir Gajić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
556 5240 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [21.1 km] Polumaraton Da
557 5241 Elvis Škorić Muški Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
558 5242 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
559 5243 Anastazia Čaki Ženski ada [21.1 km] Polumaraton 01:50:10 Da
560 5244 Dejan Gojić Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
561 5245 Katarina Djukic Ženski BURT Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:49:27 Da
562 5246 Dušan Popović Muški Per Aspera Ad Astra Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
563 5247 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
564 5248 Andrija Smircic Muški Capital Crew Belgrade Belgrad [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
565 5249 Vladimir Ćakić Muški Veslački klub Grafičar Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
566 5250 Богдан Недељковић Muški ТК "Тамиш" Панчево Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
567 5251 Daniel Francia Muški PSK Sirig Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
568 5252 MIRTA (MUTI) STANIŠIĆ Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
569 5253 Dragan Bogdanovic Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
570 5254 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
571 5255 Darko Torgašev Muški Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
572 5256 Matej Ronta Muški AK Maksimir Donji Miholjac [21.1 km] Polumaraton 01:19:20 Da
573 5257 Slavko Vranjkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
574 5258 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
575 5259 Manda Egic Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
576 5260 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
577 5261 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:52 Da
578 5262 Ivica Ivkovic Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
579 5263 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
580 5264 Danka Baltić Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
581 5265 Mario Dugandzic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:50:48 Da
582 5266 Vukašin Stojanović Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
583 5267 Dalibor Dragas Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
584 5268 Bojana Žugić Ženski - Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
585 5269 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
586 5270 Milos Vukajlovic Muški selo Zagorica [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
587 5271 Sonja Poletanović Ženski Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton Da
588 5272 Branko Mihajlović Muški Spartak-Opovo Opovo [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
589 5273 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
590 5274 Sonja Kapetanović Ženski BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
591 5275 Гојко Костић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Da
592 5276 Nemanja Lazić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
593 5277 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
594 5278 Zlatko Gagulić Muški Bački Petrovac [21.1 km] Polumaraton Da
595 5279 Damir Šolajić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
596 5280 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
597 5281 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
598 5282 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:38:15 Da
599 5283 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:58:30 Da
600 5284 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Da
601 5285 Небојша Росић Muški Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
602 5286 Milena Simonović Ženski Nike + run club Belgrade Požarevac [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
603 5287 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Polumaraton Da
604 5288 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
605 5289 Neil Howie Muški Lonely Goats RC Gloucester [21.1 km] Polumaraton Da
606 5290 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
607 5291 Ranko Miletić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
608 5292 Gordana Vukomanović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
609 5293 Dušan Stojkov Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
610 5294 Tatjana Stankovic Ženski Nrcbgd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
611 5295 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
612 5296 dragisa Trifunovic Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
613 5297 Nemanja Randjelovic Muški knjazevac [21.1 km] Polumaraton Da
614 5298 Miloš Kajtez Muški PSD Železničar Novi sad Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
615 5299 Goran Jeremić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
616 5300 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
617 5301 Горан Спасојевић Muški Војска Србије, РВиПВО Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
618 5302 Saša Gligorević Muški PSOK POLICAJAC JOSIF PANČIĆ BEOGRAD Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
619 5303 Iva Uzelac Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
620 5304 Nevena Topličić Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:49:19 Da
621 5305 Dragan Mišković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:53 Da
622 5306 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
623 5307 Irina Batinic Ženski Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
624 5308 Vlatko Primorac Muški Chicago [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
625 5309 Bozo Stula Muški Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
626 5310 Vuk Vukmirovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
627 5311 Predrag Jankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
628 5312 Saša Jovković Muški Velika Plana [21.1 km] Polumaraton Da
629 5313 Aleksandar Mujaković Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
630 5314 Nataša Stojičić Ženski Ark Somaraton Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
631 5315 Горан Раичевић Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
632 5316 Vladimir Milojević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
633 5317 Наташа Томашевић Ženski Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Da
634 5318 Sasa Radomirovic Muški Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
635 5319 Marijana Kovač Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
636 5320 Vladimir Milojević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
637 5321 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
638 5322 Boris Andrlon Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek DARDA [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
639 5323 Milena Simic Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
640 5324 Dario-Vili Majetić Muški Vili u divljini Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
641 5325 Uroš Ristić Muški Koalino Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
642 5326 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:38:31 Da
643 5327 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
644 5328 Boris Kovač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
645 5329 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
646 5330 Renata Štajner Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
647 5331 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
648 5332 Milan Predojević Muški Dudova šuma Tim Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
649 5333 Aleksandra Petrović Ženski Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
650 5334 Dragan Miljević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
651 5335 Marijana Molnar Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
652 5336 Marija Torbica Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
653 5337 Aurora Antolović-Amidžić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
654 5338 Antonija Barišić-Lasović Ženski UZT Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
655 5339 Boris Lasović Muški UZT Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
656 5340 Aleksandar Stolić Muški DPA Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
657 5341 Marko Savić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
658 5342 Igor Matic Muški BURT Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
659 5343 Zoran Rakić Muški Dobro jutro Apatine Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
660 5344 Stefani Krečar Ženski Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
661 5345 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
662 5346 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
663 5347 Saša Nedeljković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
664 5348 Marija Dragović Ženski Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
665 5349 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
666 5350 Danijela Jurosevic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
667 5351 Alen Bator Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Da
668 5352 Đuro Vučinić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
669 5353 Vukadin Bojovic Muški Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
670 5354 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
671 5355 Darko Penić Muški Kljajićevo [21.1 km] Polumaraton Da
672 5356 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
673 5357 Stojan Mišić Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
674 5358 Veljko Šumić Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
675 5359 Goran Radovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
676 5360 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
677 5361 Milana Ćurčin Ženski Inđija [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
678 5362 Novica Paramentić Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
679 5363 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
680 5364 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
681 5365 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
682 5366 János Bese Muški Škola trčanja Subotica Stara moravica [21.1 km] Polumaraton 02:35:00 Da
683 5367 Zlatko Platužić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:38:28 Da
684 5368 Miloš Josić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
685 5369 Mario Kladarić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
686 5370 Darija Amanovic Ženski Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
687 5371 Duško Radaković Muški Fit Complete Novi Sad Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
688 5372 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
689 5373 Aleksandar Kovacevic Muški Omoljica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
690 5374 Zvjezdana Privara Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
691 5375 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
692 5376 Zeljko Konjevic Muški Sivac [21.1 km] Polumaraton Da
693 5377 Stefan Lazić Muški PSU "TRI SVIM" Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:48:15 Da
694 5378 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
695 5379 Erika Pobrić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Piškorevci [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
696 5380 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:41:41 Da
697 5381 Sanja Seatovic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
698 5382 Viktor Trifunović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
699 5383 Saša Porubski Muški Maturanti Maratonci Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
700 5384 Saša Stojanović Muški TK Titan Subotica Senta [21.1 km] Polumaraton Da
701 5385 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
702 5386 Vladimir Korica Muški BTL Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
703 5387 Perica Damljanović Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
704 5388 Crna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
705 5389 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
706 5390 Vedran Jesenović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Kozarac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
707 5391 Milan Karać Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
708 5392 Alfred Kelemen Muški INDIVIDUALAC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
709 5393 Gordan Jurkovic Muški Udruga Zdravo Trčanje Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
710 5394 Milorad Trifunović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
711 5395 Neda Ćaćić Ženski Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
712 5396 Stanika Kostić Ženski Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
713 5397 Jovan Samardzic Muški Olimp, Zvezdara Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:33 Da
714 5398 Nemanja Milojevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
715 5399 Stevan Marić Muški OAK Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
716 5400 Matej Jukić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
717 5401 Ivan Volinek Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
718 5402 Mario Žaper Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
719 5403 Dragan Maloševac Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
720 5404 Zvonimir Vakanjac Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
721 5405 Ivana Vukelić Ženski ARK Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
722 5406 Nebojša Stojanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
723 5407 Goran Petrović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek DARDA [21.1 km] Polumaraton Da
724 5408 Davor Ivančok Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:49 Da
725 5409 Miroslav Veselinovic Muški Phobos Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
726 5410 Nenad Dramicanin Muški PSK Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:21 Da
727 5411 András Csányi Muški Pacsér [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
728 5412 Arnold Losonc Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
729 5413 Tatjana Radivojevic Ženski Beograd- Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
730 5414 Oliver Zlatanović Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
731 5415 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
732 5416 Oliver Howie Muški BAK (Beogradski Atletski Klub) Gloucester [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
733 5417 Milica Petrović Ženski Beograd - Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
734 5418 Marijana Kovac Ženski Cardio Workout Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
735 5419 Dejan Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
736 5420 Branka Injac Ženski Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Da
737 5421 Isidora Bajic Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
738 5422 Julije Prelčec Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:02:50 Da
739 5423 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Da
740 5424 Goran Zivanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
741 5425 Mirzet Halilović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
742 5426 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
743 5427 Khop Gurung Muški KATMANDU [21.1 km] Polumaraton Da
744 5428 Milana Šojić Ženski Gladiator workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
745 5429 Danica Golubičić Ženski Delta Running Team Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:58:49 Da
746 5430 Anastazija Stoilov Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
747 5431 Danilo Prodanović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
748 5432 Martina Plavšić Ženski Zagreb [21.1 km] Polumaraton Da
749 5433 Jasmin Kapetanovic Muški REKREAATIVNO Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
750 5434 Aleksandar Mijailovic Muški Sad TRČI Oplenac Topola Topola Oplenac 34310 [21.1 km] Polumaraton Da
751 5435 Miroslav Čonić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
752 5436 Mile Cvetković Muški Adidas Runners Belgrade Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
753 5437 Mina Krstić Ženski Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
754 5438 Dejan Džodan Muški - Beograd, Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
755 5439 Milan Pavlovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
756 5440 Saša Popović Muški A.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
757 5441 Zorica Krtolica Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
758 5442 Marjan But Muški Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
759 5443 Aleksandra Milosavljevic Ženski Maraton tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
760 5444 Zvonimir Popović Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:20:00 Da
761 5445 Davor Mićunović Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
762 5446 Antun Srimac Muški Medicus Ljubljana Ljubljana [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
763 5447 Vuk Zemunović Muški / Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
764 5448 Bojan Krivokuća Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
765 5449 Branislav Medić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
766 5450 Slobodan Todorović Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
767 5451 Vitomir Lučić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton Da
768 5452 Milica Krnić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
769 5453 Dragoslav Orčić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:16 Da
770 5454 Toni Brdarić Muški Lariva Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
771 5455 Marjan Mezedi Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
772 5456 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
773 5458 Luka Šibalić Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
774 5459 Aleksandar Glavonjic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
775 5460 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:40 Da
776 5461 Tijana Knezevic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
777 5462 Ildiko Fabo Ženski UG "Inspiran" Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
778 5463 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
779 5464 Ilija Đukanović Muški Dudova Šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:49 Da
780 5465 Hrvoje Ehman Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:06:02 Da
781 5466 Mirko Dubovečak Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
782 5467 Alan Biro Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
783 5468 Predrag Prekodravac Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
784 5469 Nataša Guberinić Ženski Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
785 5470 Горан Тешић Muški АК Беоелектране Београд-Стари град [21.1 km] Polumaraton Da
786 5471 Jovan Šatrić Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
787 5472 snezana jovicki Ženski bez kluba Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:58:00 Da
788 5473 Vladimir Beočanin Muški Marathon team Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
789 5474 Vlada Petkovski Muški AK "Tempo" Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
790 5475 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
791 5476 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
792 5477 Vojislava Crnjanski Spasojević Ženski NRC Beograd - [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
793 5478 Dušanka Marković Ženski NRC Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Da
794 5479 Zoltan Pinter Muški Škola trčanja Subotica Szabadka [21.1 km] Polumaraton 01:58:50 Da
795 5480 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
796 5481 LASZLO PAL SZABO Muški Tab [21.1 km] Polumaraton Da
797 5482 Veljko Radović Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
798 5483 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
799 5484 Ivan Špoljarić Muški BARABER, UZT, NEXE... Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
800 5485 Марија Бабић Ženski Београд-Нови Београд [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
801 5486 Tihomir Gilman Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
802 5487 Ivana Zlatanović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
803 5488 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
804 5489 Mladen Ardalić Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
805 5490 Svetlana Jović Ženski individualac Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
806 5491 Stefana Cerovina Ženski BURT Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:34:36 Da
807 5492 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
808 5493 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
809 5494 Ana Kozić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Tenja [21.1 km] Polumaraton 02:27:00 Da
810 5495 Igor Bednaic Muški Udruga Zdravo trčanje Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
811 5496 Ivica Kotris Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
812 5497 Mladen Dokić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
813 5498 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek .Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
814 5499 Marko Kučinac Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:44:52 Da
815 5500 Ines Mazur Vidaković Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
816 5501 Domagoj Vidaković Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
817 5502 Miloš Miletić Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
818 5503 Dragan Madavić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
819 5504 Mirko Varga Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
820 5505 Biljana Tadić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
821 5506 Marko Kuljic Muški Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
822 5507 Dejan Graovac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
823 5508 Ивица Марковић Muški Сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
824 5509 Dejan Milosevic Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
825 5510 Predrag Baralic Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
826 5511 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
827 5512 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
828 5513 Branko Bokan Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:28:09 Da
829 5514 Hrvoje Gavran Muški Triatlon klub Tri-Tim Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:59:01 Da
830 5515 Dušan Mihajlović Muški Run3 Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
831 5516 Bojana Ašković Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
832 5517 Mirela Jeremic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
833 5518 Nikola Petrović Muški SU Varatonac Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
834 5519 Jadranka Tasić Ženski PAK Mosor Niš BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
835 5520 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
836 5521 Slavko Momčilović Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
837 5522 Milenko Gagić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
838 5523 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
839 5524 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
840 5525 Boris Baranji Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
841 5526 Uroš Pantelić Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
842 5527 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
843 5528 Stefan Roganović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
844 5529 Ankica Sabo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
845 5530 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
846 5531 Bojan Kampfer Muški VAK 1926 Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:18:33 Da
847 5532 Немања Толимир Muški индивидуалац Маглић [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
848 5533 Goran Isic Muški Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
849 5534 Goran Antičević Muški Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:40 Da
850 5535 Gordan Gogić Muški Run3 Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton Da
851 5536 Vojislav Blagojević Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
852 5537 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
853 5538 Tatjana Vujovic Ženski Ark Maratonko Kovačica Kovacica [21.1 km] Polumaraton 01:45:50 Da
854 5539 Marko Djordjevic Muški Beograd - Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
855 5540 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
856 5541 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
857 5542 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
858 5543 Gvozden Delić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
859 5544 Milos Radanovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
860 5545 Vladimir Mihajlović Muški Belgrade Urban Running Team Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
861 5546 Julijana Patafta Ženski VladoBožićYoga Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
862 5547 Goradana Ristić Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 02:46:25 Da
863 5548 Sanja Vasić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
864 5549 Nikola Petković Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [21.1 km] Polumaraton Da
865 5550 Nemanja Rabrenović Muški BRC Maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
866 5551 Nataša Ćeran Ženski Beograd, Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:46:24 Da
867 5552 Dragomir Ilić Muški Individualac Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
868 5553 Janos Vero Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
869 5554 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
870 5555 Slobodan Stosic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
871 5556 Vesna Đoković Ženski BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
872 5557 Ivana Čuković Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
873 5558 Filip Kovačević Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
874 5559 Daniel Ikica Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
875 5560 Sandra Ikica Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
876 5561 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
877 5562 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Da
878 5563 Tamara Isaković Kovačević Ženski Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
879 5564 Marko Duvnjak Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
880 5565 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
881 5566 Uros Urosevic Muški Belgrade Running club Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton 02:11:34 Da
882 5567 Damir Brnic Muški Skola trčanja Novi Sad ⁄ Trčanje.rs Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
883 5568 Ivan Lovrić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Da
884 5569 Bojana Velickovic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
885 5570 ZDENKO CEROVEČKI Muški DVD Belišće Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
886 5571 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:06 Da
887 5572 Zoran Stojković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
888 5573 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
889 5574 Aleksandra Slavuljica Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
890 5575 Dejana Butorac Ženski Ark Somaraton Celarevo [21.1 km] Polumaraton Da
891 5576 Ivan Radoicic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
892 5577 Damir Glick Muški Požega [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
893 5578 Marija Labak Ženski Đakovo Trći Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
894 5579 Slobodan Kitanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
895 5580 Nikola Đorđević Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
896 5581 Zoran Gavrilović Muški A.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:45:20 Da
897 5582 Mladen Đekić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
898 5583 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:29:51 Da
899 5584 Branimir Pesic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
900 5585 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
901 5586 Branko Šaur Muški Vetovo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
902 5587 Dragan Suvajac Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
903 5588 Branislav Rus Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
904 5589 Maskirna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
905 5590 Tijana Šaranović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
906 5591 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
907 5592 Ivan Sasic Muški Capital Crew - Belgrade Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
908 5593 Luka Gojić Muški rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
909 5594 Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
910 5595 Zoran Ilić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
911 5596 Slavko Vojvodić - Žućo Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:08:16 Da
912 5597 Vesna Tasić Ženski Run3 Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Da
913 5598 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
914 5599 Davor Kracanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
915 5600 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
916 5601 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
917 5602 Mirjana Petković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
918 5603 ALEKSANDRA MILETIĆ Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
919 5604 Jovana Kočović Ženski Bokserski klub Greatest Lazarevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
920 5605 Bojan Jovićević Muški Sport Vision Running Club Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
921 5606 nenad carević Muški pk radnicki i kaup planinarenje Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
922 5607 Nebojša Mitrović Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
923 5608 Jovan Krstic Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
924 5609 Janko Kutalek Muški Padina [21.1 km] Polumaraton 01:37:34 Da
925 5610 Vladimir Milovanović Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
926 5611 Igor Babic Muški Sv Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
927 5612 Damir Ferhatbegović Muški Belgrade Running club Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
928 5613 Ivana Ferhatbegovic Ženski Belgrade Running club Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton Da
929 5614 Branislav Bošković Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:16:30 Da
930 5615 Petar Vuković Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
931 5616 Miloš Petrović Muški Ark somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
932 5617 Ivana Kostic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
933 5618 Milan Stancic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
934 5619 Milan WMEP Marinković Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
935 5620 Petar Stupar Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
936 5621 Jelena Harambašić Ženski BURT Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
937 5622 Nebojša Šešević Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
938 5623 Mirko Dražić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
939 5624 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
940 5625 Denis Begović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
941 5626 Milica Marković Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
942 5627 miroslav liscevic Muški ark somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
943 5628 Ivan Galović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton Da
944 5629 Dejan Stevanović Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [21.1 km] Polumaraton Da
945 5630 Jovan Vukobratovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
946 5631 Слободан Грујић Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
947 5632 Filip Petricevic Muški Beograda-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
948 5633 Nataša Petricevic Ženski Beograda-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
949 5634 Nevena Mitrović Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
950 5635 Petar Nenadov Muški Kovilj [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
951 5636 Petar Marijanović Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
952 5637 Davor Milaković Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
953 5638 Miroslav Prijović Muški Priboj [21.1 km] Polumaraton Da
954 5639 Nenad Mikaric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:59:23 Da
955 5640 Bogdan Nikolić Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
956 5641 Kristina Bojović Ženski Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
957 5642 Milena Vlahovic Ženski BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
958 5643 Darko Tošić Muški AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:39:44 Da
959 5644 Dušan Karas Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
960 5645 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
961 5646 Nenad Ristić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
962 5647 Marko Vasić Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
963 5648 Dusan Srdanov Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
964 5649 Biljana Koteska Veljković Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd- Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
965 5650 Dejan Markovic Muški ARK DUGE STAZE Batocina [21.1 km] Polumaraton Da
966 5651 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
967 5652 Vedrana Gvozdenović Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:57:11 Da
968 5653 Boris Nago Muški Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Da
969 5654 Igor Bunghart Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
970 5655 Mario Batljan Muški Homoljski Maratonci Josanica, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
971 5656 Darko Lončar Muški NGT DEČKI U PLAVOM Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
972 5657 Srdjan Sajlovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
973 5658 Ivana Milenkovic Ženski BRC Maratonci Beograd rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
974 5659 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
975 5660 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
976 5661 Momcilo Cosovic Muški Individualci Sivac [21.1 km] Polumaraton Da
977 5662 Marko Cvijan Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
978 5663 Zoran Brada Mitrovic Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
979 5664 Natalija Bogosavljev Ženski Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
980 5665 Jakša Zeković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
981 5666 Ненад Ступар Muški Ruma Рума [21.1 km] Polumaraton Da
982 5667 József Faragó Muški Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Da
983 5668 Petar Kurdulić Muški AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
984 5669 András Dittrich Muški Pécs [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
985 5670 Gabriella Csernák Ženski Csátalja [21.1 km] Polumaraton Da
986 5671 Mirjana Rakićević Ženski Beograda-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
987 5672 Dušan Srdanov Muški Srbobran Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
988 5673 Ana Čota Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Đakovo [21.1 km] Polumaraton Da
989 5674 Lidija Stefanović Ženski Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
990 5675 Tibor Nemanja Stefanović Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
991 5676 Tunde Bicskei Ženski Kanjiza [21.1 km] Polumaraton Da
992 5677 Bogdan Čuturica Muški Male Pčelice Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
993 5678 Sava Radovanović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
994 5679 Dusan Ciric Muški Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
995 5680 Ivana Gadjanski Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:28:00 Da
996 5681 Miroslav Ilic Muški Nevidljivi Budjanovci [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
997 5682 Obrad Lukovic Muški N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
998 5683 Miloš Lazarević Muški Homoljski Maratonci Žagubica [21.1 km] Polumaraton Da
999 5684 Danijela Vujasinovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
1000 5685 Igor Simić Muški Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
1001 5686 Sarif Alhaj Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
1002 5687 Mirela Kuč Ženski Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
1003 5688 Pavle Jović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
1004 5689 Slobodan Svilenkovic Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
1005 5690 Milan Pantović Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
1006 5691 Nenad Milenkovic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
1007 5692 Srđan Sivčev Muški OAK Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
1008 5693 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
1009 5694 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
1010 5695 Nedeljko Katić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
1011 5696 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
1012 5697 Branislav Ćalasan Muški - Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
1013 5698 Dejan Hrkalović Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:51:48 Da
1014 5699 Igor Skenderović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
1015 5700 Mateja Kožić Ženski Individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
1016 5705 Aleksandar Ilić Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da