Prijavljeni takmičari na 1. Sky Race Besna kobila

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 2 Nikola Ilić Muški Belgrade Running Club Zlatibor [30.0 km] Kategorija trkači Da
2 4 Ivana Samardzija Ženski Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
3 5 Vladan Radanovic Muški AOK Kosutnjak Belgrade [30.0 km] Kategorija trkači Da
4 6 Mirjana Kovacevic Ženski Pass Matter Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
5 7 Milos Panic Muški Niš [30.0 km] Kategorija trkači Da
6 8 Đorđe Dukić Muški Sremski Karlovci [30.0 km] Kategorija trkači Da
7 9 Bojan Jocić Muški Becej Bečej [30.0 km] Kategorija trkači Da
8 10 Branko Jocic Muški Becej Bečej [30.0 km] Kategorija trkači Da
9 11 Radivoj Jocic Muški Becej Bečej [30.0 km] Kategorija trkači Da
10 12 Raymond Hallai Muški Backa Topola [30.0 km] Kategorija trkači Da
11 13 Milan-Grane Vincer Muški Pančevo [30.0 km] Kategorija trkači Da
12 14 Vladimir Riling Muški TK Tamis Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
13 15 Aleksandra Milojevic Ženski Novi Sad [30.0 km] Kategorija trkači Da
14 16 Ana Milosavljević Ženski Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
15 18 Mladen Stankovic Muški Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija trkači 01:43:00 Da
16 19 Bassanio Saorin Muški Novi Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
17 21 Miroslav Cvetkovic Muški Pančevo [30.0 km] Kategorija trkači Da
18 24 Igor Stogov Muški Skyrunning Srbija Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
19 25 Matija Petkovic Muški Triton Valjevo [30.0 km] Kategorija trkači Da
20 26 Goran Marinković Muški Planinarski klub Čelik Smederevo Smederevo [30.0 km] Kategorija trkači Da
21 27 Jelena Filipovic Ženski Gornji Milanovac [30.0 km] Kategorija trkači Da
22 28 Stefan Ranitović Muški PD Pobeda Novi Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
23 29 Damir Ljubojevic Muški Vodanj [30.0 km] Kategorija trkači Da
24 30 Sonja Stojanović Ženski Trail nedeljom Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
25 31 Nebojša Trajković Muški Trail nedeljom Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
26 33 Marko Stamenković Muški AK Maximum Niš [30.0 km] Kategorija trkači Da
27 36 Nenad Petrovic Muški Pancevo [30.0 km] Kategorija trkači Da
28 38 Marko Trifunovic Muški / Pancevo [30.0 km] Kategorija trkači Da
29 39 Ivan Stanković Muški AK Vranjski maratonci Vranje [30.0 km] Kategorija trkači 04:00:00 Da
30 40 Predrag Savic Muški Leskovac [30.0 km] Kategorija trkači Da
31 41 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [30.0 km] Kategorija trkači Da
32 44 Bojan Dulejan Muški PK Železničar Beograd Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
33 45 Dragisa Filipovic Muški PK Javorak - Paracin zajecar [30.0 km] Kategorija trkači Da
34 46 Miloš Milisavljević Muški Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
35 47 Igor Pirkovski Muški TREX Skopje [30.0 km] Kategorija trkači Da
36 48 Nedeljko Dabovic Muški AK Niskogorci Herceg Novi Herceg Novi [30.0 km] Kategorija trkači Da
37 49 Ivan Dugandžić Muški Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
38 50 Srđan Grubić Muški Zemun [30.0 km] Kategorija trkači 11:00:00 Da
39 51 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
40 52 Goran Rendulic Muški Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
41 53 Синиша Станковић Muški АК Врањски Маратонци Врање [30.0 km] Kategorija trkači Da
42 54 Nikola Paunović Muški Belgrade [30.0 km] Kategorija trkači Da
43 55 Marjan Stanojkovic Muški Vranje [30.0 km] Kategorija trkači Da
44 57 Milos Tasic Muški Vranje [30.0 km] Kategorija trkači Da
45 58 Sladjan Radenkovic Muški Vranje [30.0 km] Kategorija trkači Da
46 59 Кристијан Стошић Muški АК Врањски Маратонци Железник [30.0 km] Kategorija trkači Da
47 60 Радомир Недељковић Muški АК Врањски Маратонци Врање [30.0 km] Kategorija trkači Da
48 61 Нинослав Костић Muški АК Врањски Маратонци Бујановац [30.0 km] Kategorija trkači Da
49 62 Миле Ристић Muški АК Врањски Маратонци Врање [30.0 km] Kategorija trkači Da
50 63 Milan Andjelkovic Muški AK Vranjski maratonci Vranjska banja [30.0 km] Kategorija trkači Da
51 64 Aleksandar Stankovic Muški Leskovac [30.0 km] Kategorija trkači Da
52 65 Ричард Крстић Muški АК Врањски Маратонци Врање [30.0 km] Kategorija trkači Da
53 66 Ivona Velimirović Ženski PAK Mosor Niš [30.0 km] Kategorija trkači Da
54 68 Ljubo Dabovic Muški AK Niskogorci Herceg Novi Igalo herceg novi [30.0 km] Kategorija trkači Da
55 70 David Judin Muški Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
56 71 Jovica Jovanchev Muški TREX Skopje [30.0 km] Kategorija trkači Da
57 73 Miodrag Petronijevic Muški Kruševac [30.0 km] Kategorija trkači 15:05:00 Da
58 74 Kire Dimoski Muški Skopje [30.0 km] Kategorija trkači Da
59 75 Зоран Стојковски Muški АК Врањски Маратонци Врање [30.0 km] Kategorija trkači Da
60 76 Милош Антић Muški АК Врањски Маратонци Врање [30.0 km] Kategorija trkači Da
61 77 Mihail Stefanov Muški Trex Stip [30.0 km] Kategorija trkači Da
62 78 Milos Djikic Muški BELhospice Tim Novi Sad [30.0 km] Kategorija trkači Da
63 79 Sasa Tucakovic Ženski BELhospice Tim Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
64 81 Filip Tumanoski Muški TREX Prilep [30.0 km] Kategorija trkači Da
65 82 Zikica Ivanovski Muški TREX/Makpetrol Stip [30.0 km] Kategorija trkači Da
66 83 Svetlana Stojanoska Ivanovska Ženski TREX/Makpetrol Stip [30.0 km] Kategorija trkači Da
67 84 Stevan Todorović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [30.0 km] Kategorija trkači Da
68 85 Стојан Илић Muški ПАК Мосор Ниш [30.0 km] Kategorija trkači Da
69 86 nenad mitrovic Muški Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
70 87 Dejan Dimitrijevic Muški Leskovac [30.0 km] Kategorija trkači Da
71 88 Ružica Šmelcerović Ženski Leskovac [30.0 km] Kategorija trkači Da
72 89 Tanja Stojanovski Ženski A.K..Apatin NOVI BANOVCI [30.0 km] Kategorija trkači Da
73 90 Душко Момић Muški Novi Sad-Bukovac [30.0 km] Kategorija trkači Da
74 92 Nikola Ljubenovic Muški Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija trkači Da
75 96 Dimitar Popovski Muški SNR Skopje [30.0 km] Kategorija trkači Da
76 99 Nikola Milanović Muški PK Železničar Niš Niš [30.0 km] Kategorija trkači Da
77 103 Andrijana Miletic Ženski P.D. ,,Vrh,, Kladovo Kladovo [30.0 km] Kategorija trkači Da
78 202 Janko Đurić Muški YANI Borča [30.0 km] Kategorija planinari Da
79 203 Jovana Subić Ženski Alternativna družina Šipak Novi Sad [30.0 km] Kategorija planinari Da
80 204 Luka Ristić Muški Vranje [30.0 km] Kategorija planinari Da
81 205 Mirjana Zajić Ženski Belgrade [30.0 km] Kategorija planinari Da
82 206 Dragica Golubovic Ženski PK Radnički Zemun [30.0 km] Kategorija planinari Da
83 207 REZA KARIMI Muški PSD Železničar Novi sad Novi Sad [30.0 km] Kategorija planinari Da
84 208 Dragana Zirojević Ženski PK Radnički Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
85 209 Miljan Mimić Muški PD Pobeda Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
86 210 Tamara Ilić Ženski PK Pobeda Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
87 211 Duška Jakovljev Ženski PD "GSP" Novi Sad Novi Sad [30.0 km] Kategorija planinari Da
88 212 Данило Павићевић Muški Инђија [30.0 km] Kategorija planinari Da
89 213 Vladimir Delic Muški Stara Pazova [30.0 km] Kategorija planinari Da
90 214 Mira Antić Ženski PK Radnički Beograd Novi Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
91 216 Dejan Nešković Muški Vukovi Beograd [30.0 km] Kategorija planinari 04:00:00 Da
92 218 Tamara Rendulic Ženski Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
93 219 Ljiljana Todorović Ženski Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
94 220 Ljubomir Trkulja Muški Belgrade Running Club Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
95 221 Milena Petrovic Ženski Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
96 222 Čik Čaba Muški PK Balkan Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
97 223 Milutin Drobnjak Muški Novi Sad [30.0 km] Kategorija planinari Da
98 225 Mirjana Mijatović Ženski Beograd-Voždovac [30.0 km] Kategorija planinari Da
99 227 Višnja Jovanović Ženski Niš [30.0 km] Kategorija planinari Da
100 228 Andrija Novaković Muški Alti Novi Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
101 230 Dunja Janković Ženski Nis [30.0 km] Kategorija planinari Da
102 231 Branimir Seselja Muški Novi Sad [30.0 km] Kategorija planinari Da
103 232 Andreja Tepavcevic Ženski Novi Sad [30.0 km] Kategorija planinari Da
104 233 Veljko Krstic Muški Vranje [30.0 km] Kategorija planinari Da
105 235 Marko Đorđević Muški Beograda [30.0 km] Kategorija planinari Da
106 236 Svetlana Negić Ženski Alti Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
107 239 Nikola Jakimov Muški Vranje [30.0 km] Kategorija planinari Da
108 240 Dubravka Seslija Ženski Treviso [30.0 km] Kategorija planinari Da
109 241 Milan Ranđelović Muški Žitorađa [30.0 km] Kategorija planinari Da
110 242 Dušan Stošić Muški Vranje [30.0 km] Kategorija planinari Da
111 243 Živko Tomić Muški extreme summit team Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
112 245 Aleksandra Kovačević Ženski Novi Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
113 246 Slobodan Bozic Muški Novi Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da
114 1006 Miroslav Zajić Muški PD Zeleznicar Beograd Beograd [30.0 km] Kategorija planinari Da