Prijavljeni takmičari na 11. Trka prijateljstva Kula

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km 00:36:38 Ne
2 2 Nemanja Crnobrnja Muški Maratonci Pančevo Kačarevo [10.0 km] 10 km Ne
3 3 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
4 4 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
5 5 Aleksandar Nedeljkovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
6 6 Marjan Gramic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
7 7 Dejan Markovic Muški Olimp Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km Da
8 8 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
9 9 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
10 10 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Ne
11 11 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac [10.0 km] 10 km 00:40:55 Ne
12 12 Duško Kunić Muški BTL Beograd [10.0 km] 10 km Ne
13 13 Darko Kojić Muški Vršac [10.0 km] 10 km 00:51:00 Ne
14 14 Aleksandar Maksimović 🏃 Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Ne
15 15 Darko Cvijic Muški Capital crew Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 13:25:00 Ne
16 16 Luka Ikica Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
17 17 Daniel Ikica Muški Udruga Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
18 18 Sandra Ikica Ženski Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
19 19 Damir Zimmer Muški Osijek [10.0 km] 10 km 00:53:00 Ne
20 20 Dragan Funduk Muški Karate klub " Vukovi " Kula Kula [10.0 km] 10 km Ne
21 21 Vladimir Pauljević Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km 00:48:00 Ne
22 22 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.0 km] 10 km Ne
23 23 Nenad Djordjevic Muški ApaSky Prigrevica [10.0 km] 10 km 00:49:00 Ne
24 24 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
25 25 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
26 26 Milos Stanojevic Muški Agape,Jagodina Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 01:02:00 Ne
27 27 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [10.0 km] 10 km Ne
28 28 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:36:00 Ne
29 29 Vukota Dubak Muški Berane [10.0 km] 10 km Ne
30 30 Arpad Dusa Muški Temerin [10.0 km] 10 km Ne
31 31 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Ne
32 32 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Ne
33 33 Zlatko Piperski Muški Mladost Zemun Zemun [10.0 km] 10 km Ne
34 34 Dusan Obradovic Muški Mladost Zemun Vinca (Beograd) [10.0 km] 10 km Ne
35 35 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
36 36 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
37 37 Predrag Knezevic Muški A.K.APATIN Indjija [10.0 km] 10 km 11:47:00 Ne
38 38 ALAN KLJUČARIČ Muški TD SAVINJČAN Celje [10.0 km] 10 km 00:48:00 Ne
39 39 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [10.0 km] 10 km Ne
40 40 Dejan Momcilovic Muški Rekreativac Ruma [10.0 km] 10 km Ne
41 41 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] 10 km Da
42 42 Branko Milević Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
43 43 Aleksandar Luković Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:48:00 Ne
44 44 Andrija Kozlik Muški Crvena ZvezDA Kula [10.0 km] 10 km Da
45 45 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [10.0 km] 10 km Da
46 46 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan i BTL Beograd [10.0 km] 10 km Ne
47 47 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
48 48 Vuk Vukmirovic Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Da
49 49 Bozo Stula Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Da
50 50 Predrag Jankovic Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Da
51 51 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 00:46:00 Ne
52 52 Vladimir Ranisav Muški Psd. Zeleznicar Bgd Beograd [10.0 km] 10 km Da
53 53 Radomir Topličanin Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
54 54 Marijana Kovač Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:52:00 Ne
55 55 Boris Kovač Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:52:00 Ne
56 56 Lenka Scepanovic Ženski BRC Beograd [10.0 km] 10 km Ne
57 57 Aleksandra Bogdanovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 00:59:00 Ne
58 58 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
59 59 Nemanja randjelovic Muški Knjaževac [10.0 km] 10 km Ne
60 60 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Ne
61 61 Damir Mufić Muški Apatin [10.0 km] 10 km Ne
62 62 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Ne
63 63 Miša Kantar Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
64 64 Гордана Дамјанац Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:10:12 Da
65 65 Marija Bubalo Ženski AK APATIN Apatin [10.0 km] 10 km Ne
66 66 Dejan Tesanovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Ne
67 67 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
68 68 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
69 69 Milan Dakić Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Ne
70 70 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Ne
71 71 Александар Крнета Muški Krajinaforce Сомбор [10.0 km] 10 km Ne
72 72 Ђорђе Сладаковић Muški Кrajinaforce Сомбор [10.0 km] 10 km Ne
73 73 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
74 74 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [10.0 km] 10 km Ne
75 75 Марко Раденков Muški PSK Avala Beograd [10.0 km] 10 km Ne
76 76 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] 10 km 00:49:00 Ne
77 77 Dušan Mijatov Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
78 78 Zoran Gavrilović Muški A.K. Tempo Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 00:47:50 Ne
79 79 Dragan Grujic Muški AK Junior Krupanj Krupanj [10.0 km] 10 km Da
80 80 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [10.0 km] 10 km 00:55:00 Ne
81 81 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [10.0 km] 10 km Ne
82 82 Dejan Božić Muški Bukovac [10.0 km] 10 km Ne
83 83 Robert Đurđević Muški AK Maksimir Zagreb [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
84 84 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Ne
85 85 Dragan Maloševac Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
86 86 Ivan Volinek Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
87 87 Ivan Kočiš Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
88 88 Zvonimir Vakanjac Muški Run4Fun Osijek [10.0 km] 10 km Da
89 89 Djordje Stankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
90 90 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
91 91 Aleksandar @cikus Božović Muški Omega-3 Norway Running Team Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
92 92 Snežana Kostić Ženski AK Veteran - Beograd Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Ne
93 93 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Ne
94 94 Sanela Buila Ženski Sportski klub Olimp Kucura [10.0 km] 10 km 01:03:00 Ne
95 95 Ivan Kotiv Muški Pivnice [10.0 km] 10 km Ne
96 96 Filip Breka Muški Odzaci [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
97 97 Dušan Čeri Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
98 98 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [10.0 km] 10 km 09:28:00 Ne
99 99 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
100 100 Stefan Ilić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
101 101 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
102 102 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
103 103 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Ne
104 104 Branka Veličković Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
105 105 Vladimir Vujin Muški Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
106 106 Vesna Crnjanski Ženski Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
107 107 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
108 108 Nevena Topličić Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Ne
109 109 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
110 110 Danijel Vojkic Muški Homoljski Maratonci Laznica, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
111 111 Mario Batljan Muški Homoljski Maratonci Josanica [10.0 km] 10 km Ne
112 112 Milos Lazarevic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
113 113 Stojadin Micic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
114 114 Zoltan Horvat Muški Becej [10.0 km] 10 km 00:43:00 Ne
115 115 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Ne
116 116 Danijela Cvetkovic Ženski Belgrad running club BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Ne
117 117 Violeta Segedinski Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Ne
118 118 Mira Jurišin Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
119 119 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
120 120 Slađana Popović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
121 121 Željko Šutuljić Muški CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Ne
122 122 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Ne
123 123 Petar Jovanović Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:50 Ne
124 124 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:47:00 Ne
125 125 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Ne
126 126 Zoltan Fodor Muški Trčim Jer Volim Subotica [10.0 km] 10 km 00:42:00 Ne
127 127 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [10.0 km] 10 km Ne
128 128 Staša Krgović Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
129 129 Dejan Gojić Muški rekreativac Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:47:00 Ne
130 130 Luka Gojić Muški rekreativac Beograd [10.0 km] 10 km 01:04:00 Ne
131 1001 Karolina Kalapoš Ženski Sportska organizacija "Karolina strela" Bečej Bečej [5.0 km] 5 km 00:22:16 Ne
132 1002 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Ne
133 1003 Nikola Kukic Muški Herbalife nutrition Crvenka [5.0 km] 5 km 00:05:00 Ne
134 1004 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Ne
135 1005 Jasmina Gerginov Ženski Capital Crew Belgrade Beograd, Kaluđerica [5.0 km] 5 km Ne
136 1006 Miroslav Drobina Muški Vukovar [5.0 km] 5 km 00:21:03 Ne
137 1007 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [5.0 km] 5 km Ne
138 1008 Jovana Nincic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
139 1009 Olivera Kojic Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
140 1010 Jasmina Furtula Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
141 1011 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
142 1012 Никола Жежељ Muški Сивац [5.0 km] 5 km Da
143 1013 Branislav Srdic Muški Ruma [5.0 km] 5 km Ne
144 1014 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [5.0 km] 5 km Da
145 1015 Siniša Busić Muški Negoslavci [5.0 km] 5 km Ne
146 1016 Nikola Busić Muški Negoslavci [5.0 km] 5 km Ne
147 1017 Vladimir Bulaić Muški Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Ne
148 1018 Danilo Guzina Muški Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
149 1019 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
150 1020 Petar Stojanović Muški Ark Somaraton Beograd Palilula [5.0 km] 5 km 00:32:00 Ne
151 1021 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [5.0 km] 5 km 00:21:16 Da
152 1022 Vera Jovanovic Ženski NOVI ,SAD [5.0 km] 5 km Da
153 1023 Игор Ђурашевић Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
154 1024 Dragiša Rusov Muški AK Borac Klisa Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
155 1025 Trivko Svorcan Muški Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Da
156 1026 Arpad Greilach Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
157 1027 jovan nedeljkovic Muški Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km 00:35:00 Ne
158 1028 Predrag Mihajlov Muški Sportski klub Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
159 1029 Vuk Bećarević Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
160 1030 Nikola Djokic Muški Olimp Vrbas Vrbas [5.0 km] 5 km 00:25:09 Ne
161 1031 Tatjana Miljanić Muški Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
162 1032 Snežana Aleksić Ženski Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
163 1033 Staša Aleksić Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
164 1034 Olivera Gajin Ženski Srbobran [5.0 km] 5 km Ne
165 1035 Miloš Mikić Muški Triogy Racing Team Nikšić [5.0 km] 5 km 00:16:40 Da
166 2001 Katarina Popov Ženski AK Apatin Beograd [10.0 km] Štafeta (M + Ž) 2 x 5 km Ne