Prijavljeni takmičari na 6. VPŠ Novosadska trka za dečiji osmeh

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Glišić Muški Čegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
2 2 Ivana Belić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
3 3 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Ne
4 4 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
5 5 Jelena Milić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
6 6 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Ne
7 7 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Ne
8 8 Љиљана Маричић Ženski Ветерник [10.0 km] 10 km 01:05:00 Ne
9 9 Marko Starčević Muški Atletsko rekreativni klub Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km 00:40:00 Ne
10 10 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:25 Ne
11 11 Milica Marković Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
12 12 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
13 13 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
14 14 Vesna Vugdelija Ženski Subotica [10.0 km] 10 km Ne
15 15 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Ne
16 16 Sara Dereta Ženski Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km 00:58:00 Ne
17 17 Dušan Pokuševski Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:56:00 Ne
18 18 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Ne
19 19 Marko JOVANOVIC Muški Pek Gora Kragujevac Batocina [10.0 km] 10 km Ne
20 20 Milana Šojić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
21 21 Goran Cvetković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km 00:53:00 Ne
22 22 Nikola Rajković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Ne
23 23 Marina Petrović Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Ne
24 24 Mirjana Cvetković Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Ne
25 25 Ivan Kovač Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Ne
26 26 Strahinja Radinovic Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [10.0 km] 10 km Ne
27 27 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
28 28 Kristina Kuzmanovic Ženski Stara Pazova [10.0 km] 10 km Ne
29 29 Ljubomir Vukšić Muški Pivnice [10.0 km] 10 km Ne
30 30 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [10.0 km] 10 km 01:01:00 Ne
31 31 Žarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Ne
32 32 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
33 33 Bojan Mirkovic Muški Čačak [10.0 km] 10 km Ne
34 34 Željko Milenković Muški Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
35 35 Jovana Dimitrijević Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Ne
36 36 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
37 37 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Ne
38 38 Marko Mihajlović Muški FlyFit klub Beograd, Rakovica [10.0 km] 10 km Da
39 39 Dragan Prole Muški --- Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:56:13 Ne
40 40 Jasmina Gerginov Ženski Capital Crew Belgrade Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Da
41 41 Miljan Milojković Muški AK Niški maraton Niš [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
42 42 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
43 43 Dimitrije Rajčić Muški Pathfinder Gym Beograd [10.0 km] 10 km 00:35:00 Ne
44 44 Slobodan Stošić Muški FlyFit klub Beograd [10.0 km] 10 km Da
45 45 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
46 46 Milica Siriški Ženski Novi Sad-Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Ne
47 47 Sara Pirnat Ženski PSK "Spartak" Subotica [10.0 km] 10 km Ne
48 48 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
49 49 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
50 50 snezana stojin Ženski PSK Balkan Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
51 51 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km 00:53:05 Da
52 52 Miklós Benedek Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km Ne
53 53 Nemanja Marunić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
54 54 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:51:32 Da
55 55 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:32:35 Ne
56 56 Milan Delić Muški a.r.k.PETROVGRAD Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:40:00 Ne
57 57 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] 10 km Ne
58 58 Jelena Milošević Ženski Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
59 59 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:47:00 Ne
60 60 Jovica Cucić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
61 61 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
62 62 Bojan Kampfer Muški VAK 1926 Beograd [10.0 km] 10 km Ne
63 63 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
64 64 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan i BTL Beograd [10.0 km] 10 km Ne
65 65 Novak Kikovic Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km 01:01:00 Ne
66 1001 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Ne
67 1002 Jelena Rašković Ženski AK Apatin Kragujevac [5.0 km] 5 km Ne
68 1003 Marko Janković Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
69 1004 Alisa Gajdos Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
70 1005 Karolina Kalapoš Ženski Sportska organizacija "Karolina strela" Bečej Bečej [5.0 km] 5 km Ne
71 1006 Borislav Pelengić Muški Vojska Srbije Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
72 1007 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd [5.0 km] 5 km 00:25:00 Ne
73 1008 Stefan Ilić Muški MFNS Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
74 1009 Olivera Kojic Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
75 1010 Никола Вукоје Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
76 1011 Sunčica Railić Ženski Novi Sad-Bukovac [5.0 km] 5 km Da
77 1012 Stasa Ninkov Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
78 1013 Гордана Дамјанац Ženski Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:32:32 Da
79 1014 Danica Galić Ženski ArkSomaraton Stapar [5.0 km] 5 km Ne
80 1015 Dejan Tosenberger Muški Bajmok [5.0 km] 5 km Ne
81 1016 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd- Rakovica [5.0 km] 5 km Ne
82 1017 Aleksandra Plavšić Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [5.0 km] 5 km Ne
83 1018 Svetlana Keser Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [5.0 km] 5 km Ne
84 1019 Klara Ćurčin Ženski CAPITAL CREW Beograd/Zemun [5.0 km] 5 km Da
85 1020 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Ne
86 1021 Vladimir Belanović Muški BeLAN family SPORT Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
87 1022 Jovana Belanović Ženski BeLAN family SPORT Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
88 1023 Jelena Buncic Ženski Buncic FIT Family Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
89 1024 Miroslav Buncic Muški Buncic FIT Family Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
90 1025 Milorad Stojanović Muški AK Veteran-Beograd Beograd [5.0 km] 5 km 00:20:27 Ne
91 1026 Strahinja Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
92 1027 Tatjana Dejanović Ženski Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
93 1028 Stefan Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
94 1029 Jovana Nincic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Ne
95 1030 Tihomir Lendvai Muški Subotica [5.0 km] 5 km Ne
96 1031 Ђорђе Ивановић Muški / Шабац [5.0 km] 5 km Ne
97 1032 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [5.0 km] 5 km Ne