Prijavljeni takmičari na 7. Reciklažni maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 30 Lazar Grbović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
2 33 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [42.2 km] Maraton Da
3 40 Juraj Evačić Muški AK Koprivnica Koprivnica [42.2 km] Maraton Da
4 48 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona BEOGRAD/Voždovac [42.2 km] Maraton 03:14:00 Da
5 63 Izidor Vuković Muški Atletski klub Sljeme Zagreb [42.2 km] Maraton Da
6 91 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [42.2 km] Maraton 02:50:39 Da
7 97 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [42.2 km] Maraton 03:14:46 Da
8 103 Stjepan Čošić Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [42.2 km] Maraton Da
9 106 Drago Knežević Muški Klub 100 maratona Beograd - Čukarica [42.2 km] Maraton 02:59:00 Da
10 110 Misa Segedi Muški AK Indjija Indjija [42.2 km] Maraton Da
11 118 Uroš Vulović Muški Udarnik Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
12 119 Vladimir Kolić Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Beograd, Zemun [42.2 km] Maraton Da
13 120 Dušan Marinković Muški PSK Balkan i BTL Beograd,Višnjička Banja [21.1 km] Polumaraton Da
14 147 Dušan Paunović Muški AŠK-TEMPO Šabac Šabac [42.2 km] Maraton Da
15 185 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [42.2 km] Maraton 03:10:45 Da
16 186 Franjo Lončar Muški Club Super Marathon Italia Zagreb [42.2 km] Maraton Da
17 1002 Nikola Smoljanović Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
18 1003 Srećko Mićić Muški Active Traveling Beograd [42.2 km] Maraton Da
19 1004 Crna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [42.2 km] Maraton 03:53:00 Da
20 1005 Vlada Petkovski Muški AK "Tempo" Šabac [42.2 km] Maraton 03:46:13 Da
21 1005 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [42.2 km] Maraton Da
22 1008 Tatjana Grbović Ženski Mara i Čeda Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
23 1023 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [42.2 km] Maraton 03:47:00 Da
24 1030 Branimir Stojanović Muški zajecar [42.2 km] Maraton Da
25 1038 Aleksandar Kalebić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
26 1041 Bojan JOcić Muški AK Bečej Bečej [42.2 km] Maraton Da
27 1042 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [42.2 km] Maraton Da
28 1057 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [42.2 km] Maraton Da
29 1059 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [42.2 km] Maraton 03:30:30 Da
30 1060 Milan Nikolić Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
31 1072 Srećko Prodanov Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
32 1093 Dragan Grujic Muški PSK Balkan Beograd - Železnik [42.2 km] Maraton Da
33 1101 Zoltán Kőszegi Muški ARK TRON Subotica [42.2 km] Maraton 03:32:32 Da
34 1106 Saša Popadić Muški Novi Sad [42.2 km] Maraton Da
35 1107 Goran Nestorović Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [42.2 km] Maraton Da
36 1111 Milorad Eror Muški Ruma [42.2 km] Maraton Da
37 1125 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [42.2 km] Maraton Da
38 1127 Jovica Cucić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [42.2 km] Maraton 03:35:00 Da
39 1151 Dejan Milošević Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
40 1158 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [42.2 km] Maraton Da
41 1167 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [42.2 km] Maraton Da
42 1168 Ljubo Trklja Muški ARK Bileća Bileća [42.2 km] Maraton Da
43 1188 Dejan Stevanović Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Žagubica [21.1 km] Polumaraton Da
44 1191 Marjan Gramic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
45 1205 Dragica Mitić Ženski adidas running team Beograd [42.2 km] Maraton Da
46 1207 Marko Lošić Muški TRK Banjaluka Banja Luka [42.2 km] Maraton 00:04:00 Da
47 1219 Saša Antić Muški Valjevo [42.2 km] Maraton Da
48 1242 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [42.2 km] Maraton Da
49 1244 Slobodanka Egeljić Ženski Sri Chinmoy Marathon Team Banja Luka [42.2 km] Maraton Da
50 1247 Rajko Švabić Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
51 1250 Ljiljana Tasić Ženski MARATONCI PANČEVO Pancevo [42.2 km] Maraton 04:20:00 Da
52 1251 Vera Velimirović Ženski Athlete Beograd [42.2 km] Maraton Da
53 1262 Nemanja Crnobrnja Muški Maratonci Pančevo Kačarevo [42.2 km] Maraton Da
54 1279 Ninoslav Pole Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Sid [42.2 km] Maraton Da
55 1285 Ivana Korolija Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:50:00 Da
56 1299 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [42.2 km] Maraton Da
57 2301 Novica Stojanovic Muški MARATONCI PANČEVO Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
58 2321 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Da
59 2322 Zoran Skoric Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
60 2323 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
61 2324 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
62 2325 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
63 2326 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
64 2327 Natasa Naletina Ženski Planinski klub Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
65 2328 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
66 2329 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
67 2330 Nenad Dramicanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
68 2331 Vladimir Bogovac Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:44:45 Da
69 2332 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
70 2333 Andrija Markovic Muški AK Sava Novi Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
71 2334 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
72 2335 Dejan Petrović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
73 2336 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:50:59 Da
74 2337 Marko Milic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
75 2338 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
76 2339 Darko Cvijić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
77 2340 Jasmina Kljajic Ženski AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
78 2341 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
79 2342 Бошко Ступар Muški АРК Фрушка гора Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
80 2343 Renata Stepanović Ženski Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
81 2344 Sandra Cosic Ženski Zaventem [21.1 km] Polumaraton 01:56:11 Da
82 2345 Ivana Radišić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
83 2346 Nebojša Kojić Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
84 2347 Nenad Zivanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
85 2348 Igor Bakoš Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 00:23:00 Da
86 2349 Branka Veličković Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
87 2350 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
88 2351 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
89 2352 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 02:14:59 Da
90 2353 Jasminka Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
91 2354 Iva Uzelac Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 00:25:00 Da
92 2355 Darko Golijanin Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
93 2356 Jelena Kundović Ženski Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
94 2357 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
95 2359 Nebojsa Tamindzic Muški ARK Odzaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
96 2360 Jelena Milutinovic Ženski / Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
97 4003 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
98 4004 Jelena Sladic Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
99 4013 Miloš Svirčev Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
100 4026 Vladana Sredić Ženski Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
101 4028 Dragomir Ilić Muški AK Apatin Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
102 4042 Danijela Dragojević Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
103 4056 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
104 4059 Filip Stankovic Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
105 4108 Jasmina Bjelica Ženski AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
106 4111 Кристифор Богданић Muški Sportsko udruzenje Horizont Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
107 4119 Tatjana Vujović Ženski Ark Maratonko Kovačica Kovacica [21.1 km] Polumaraton 01:48:33 Da
108 4125 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
109 4126 Eleonora Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
110 4133 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
111 4139 Marko Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
112 4141 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:47:07 Da
113 4149 Aleksandar Pavlović Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
114 4178 Matija Pavlović Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
115 4185 Vladaimir Danko Muški TK "Dynamic" Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Da
116 4186 Miroslava Šulja Ženski ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton Da
117 4208 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
118 4212 Miroslav Pešić Muški Čegarunning-Ak Apatin 1 Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Da
119 4213 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
120 4222 Slobodan Svilenkovic Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
121 4235 Sanja Strakušek Ženski ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:48:48 Da
122 4238 Živa Vijoglavin Muški Čegarunning-Ak Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
123 4241 Zeljko Graovac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
124 4267 Jelena Ćirić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
125 4313 Vladimir Blagojević Muški CFSport Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
126 4315 Aleksa Markovic Muški Bajina Basta [21.1 km] Polumaraton Da
127 4320 Boban Lukić Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
128 4338 Viktor Nikolic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
129 4341 Dragan Babić Muški Krug maraton klub Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
130 4372 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
131 4374 Nenad Kovac Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
132 4376 Nemanja Mikavica Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
133 4409 Jezdimir Tomić Muški ak "Kučevo" Kucevo [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
134 4412 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
135 4415 Nenad Orlović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
136 4416 Vladimir Lazić Muški Capital Crew Beoograd [21.1 km] Polumaraton Da
137 4431 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
138 4435 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
139 4451 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
140 4461 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
141 4468 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
142 4470 Srdjan Máté Muški BEOGRADSKI ATLETSKI KLUB (BAK) Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
143 4473 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
144 4474 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
145 4495 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
146 4498 Aleksandar Đurić Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
147 4501 Dragana Mikic Ženski Ak Apatin / Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
148 4544 Lola Antić Ženski Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
149 4563 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
150 4584 Ivana Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
151 4585 Nataša Sarajevčić Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
152 4624 Mia Stanojević Ženski AK"Topličanin" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
153 4633 Slađana Stamenković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
154 4649 Aleksa Bokulić Muški Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
155 4678 Aleksandar Bojović Muški AK Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
156 4679 Gordana Obradović Ženski Power Training Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
157 4725 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
158 4731 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
159 4752 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
160 4754 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
161 4759 Lazar Rišar Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
162 4769 Khop Bahadur Gurung Muški Ark Fruška Gora/Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
163 4776 Goran Đulić Muški individualac Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
164 4778 Andraš Balogi Muški ARK MaratonKO Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
165 4788 4788 4788 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
166 4803 Nevena Topličić Ženski Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
167 4809 Zoltan Fodor Muški Trčim Jer Volim Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da