Prijavljeni takmičari na 4. Kruševački Generali polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:13:35 Da
2 2 Zoran Brančić Muški - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Ankica Rapaić Ženski 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Đorđe Marković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
5 5 Nemanja randjelovic Muški Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
7 7 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
8 8 Sanja Djordjevic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Marija Arsic Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Anđelija Ognjanović Ženski - Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Dejan Milosevic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
12 12 Dušan Trajković Muški Agape Niš [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
13 13 Nenad Cvetanović Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:28 Da
14 14 Ranko Milic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Milan Lukic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Adem Yalcin Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Vesela Mačkić Ženski Triogy Racing Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Bojana Rakić Ženski ARK Vizelj Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
19 19 Небојша Судимац Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Da
21 21 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Oliver Zlatanovic Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Ivan Popovic Muški Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 sladjan todorovic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Иван Вучковић Muški Деспотовац [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Nikola Ilić Muški BRC Trail CREW Zlatibor [21.1 km] Polumaraton 01:27:22 Da
27 27 Branimir Đuričić Muški DREAM TEAM UDC Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
28 28 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Duško Kunić Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Marko Miljkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Nikola Miljkovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Jovan Vukobratovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Dushko Durtanoski Muški NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
35 35 Ranko Paunovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Miša Milić Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Jasmina Palurovic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Vladimir Čepirda Marjanović Muški / Niš [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Dragan Mišković Muški Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Milos Zdravkovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
42 42 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Da
44 44 Predrag Šekara Muški PSK Balkan BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Jana Jovanović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Danilo Bulatovic Muški TK 11Tri Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
48 48 Данијела Радић Ženski Агапе Јагодина [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 IVAN JAKOVLJEVIC Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Milorad Jockovic Muški AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
54 54 Darko Lukić Muški Triogy Racing Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
55 55 Mladen Alvirović Muški Triogy Racing Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
56 56 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Aleksandar Gacik Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Nikola Zivadinovic Muški Jelasnica kod Nisa [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Nikola LJumović Muški AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Da
60 60 Ace Jakimovski Muški Skok Kumanovo Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:26:45 Da
61 61 Miloš Ranković Muški N. Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
62 62 Marina Jovanović Ženski Agape Rekovac [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
63 63 Dušan Mihajlović Muški Run3 Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Marjan Gramic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton 02:00:51 Da
67 67 mirko andjelkovic Muški AK SFS Borac Paracin Paracin [21.1 km] Polumaraton Da
68 68 Ralf Capelle Muški Horn-Bad Meinberg [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Siniša Đerašević Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 Darko Jankovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Ivana Kostic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
72 72 Zdravko Karadžić Muški Sevojno [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Svetislav Pavlović Muški Ak Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
74 74 Miloš Milisavljević Muški BRC Trail CREW Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Dejan Medojevic Muški Generali run club N.Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Pavle Peković Muški Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:22 Da
78 78 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Bogomir Ivkovic Muški ZDRAVKO&TEAM FRIENDS Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Vladimir Beočanin Muški Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
81 81 Veljko Novakovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Sasa Momcilovic Muški Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
83 83 Nemanja Bozovic Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
84 84 Dragan Mladenovic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
85 85 Davor Simic Muški PARAĆIN Paraćin [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Dejan Momcilovic Muški Rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Bojana Velickovic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
88 88 Dušan Čeri Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Jelena Milutinovic Ženski AK Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 damljan matovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Vladan Stojanovic Muški Paracin [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Sasa Nedeljkovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Nevena Topličić Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Vesna Šipka Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
96 96 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Marija Mitric Ženski Lestane [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Strahinja Petrovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Srđan Nedeljković Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Tatiana Vasiljevic Ženski Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Mladen Đekić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Vuk Krgović Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
103 103 Andrijana Lukic Ženski Agape, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
104 104 Milica Luković Ženski PSK Balkan Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Milos Stanojevic Muški Agape, Jagodina Ribare/Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
106 106 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Da
107 107 Vukašin Stojanović Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
108 108 Igor Stefanović Muški PSK Balkan Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Slavica Stojiljković Ženski Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Slavisa Jablanovic Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Dusan Ilic Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:14 Da
112 112 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
113 113 Mihailo Nikolic Muški PSD Cira Lajkovac Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Sonja Kapetanović Ženski beograd/voydovac [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 Vanja Dardić Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
117 117 Biljana Vučić Ženski Banjaluka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:33:00 Da
118 118 Jadranka Lukić Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:50:00 Da
119 119 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
120 120 Ana Stojanović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Zoran Stojilković Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:53:39 Da
122 122 Nenad Petrović Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Lazar Radisavljević Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 Mladen Nikolić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:17 Da
125 125 Jovica Kovac Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Nenad Mitrović Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Ненад Тасић Muški FormaPharm engineering group Вршац [21.1 km] Polumaraton 01:26:36 Da
128 128 Milan Jeftic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
129 129 Danijela Jurosevic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Tanja Trajkovic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:58:20 Da
131 131 Nebojša Šarčević Muški Inspired by HOPE Cacak [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Bojan Trifunovic Muški Blok 70 Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Milica Kovačević Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
134 134 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Stefan Prokic Muški Generali run club Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
136 136 Bojan Stevic Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
137 137 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Milan Gligorić Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:27:46 Da
139 139 Aleksandar Adzic Muški Triogy Racing Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Aleksandar Panić Muški Banja Luka Running Club Teslić [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 Tihomir Milošević Muški N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
142 142 Nadica Jovanović Ženski Kučevo [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
143 143 Srđan Todorović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
144 144 Nenad Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
145 145 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
146 146 Ivana Matovic Ženski Krajevo [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Blagoje Janačković Muški Kik boks 028 Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 00:35:00 Da
149 149 Bojana Jovanovic Ženski Run&Fun Nis [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
150 150 Tanja Nikolić Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Ljubomir Radojko Muški Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Svetlana Pejic Zupcic Ženski MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
153 153 VALENTINA UZUNOVA Ženski BOGDANCI [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
154 154 Dragan Jovanović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
155 155 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 Milana Kosanović Ženski individualno Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Damir Gudalo Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
158 158 Sandra Bijelić Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
159 159 Danijela Tešanović Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:46:40 Da
160 160 Dragan Bogdanović Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
161 161 Ђурђе Атанацковић Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Владан Арсенијевић Muški Атлетски клуб "ПАРАЋИН" Параћин [21.1 km] Polumaraton Da
163 163 Milan Ilic Muški Running Tribe N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
164 164 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
166 166 Dragisa Filipovic Muški zajecar [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
167 167 Željko Mitić Muški Klub exstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:35 Da
168 168 Ivana Dardić Ženski BLRC Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:26:00 Da
169 169 Velisav Vasic Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
170 170 Наташа Атлагић Ženski Banjaluka Running Club Бања Лука [21.1 km] Polumaraton 01:50:27 Da
171 171 Ivan Milovanovic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
172 172 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton 01:27:27 Da
175 175 Nenad Babić Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
176 176 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:30 Da
177 177 Aleksandar Maksimović 🏃 Muški NRC - Nike + Run Club Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Marko Krijestorac Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Zoran Vukadinovic Muški Rekreativno trčanje Kos. Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Dragana Kurtović Ženski BRC Trail CREW Herceg Novi [21.1 km] Polumaraton 01:48:03 Da
181 181 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 Milena Simonović Ženski Nrcbgd Požarevac [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
183 183 Горан Спасојевић Muški Војска Србије, РВиПВО Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
184 184 vanja Kurtovic Ženski TK Tamiš - Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
185 185 Danijela Ulijan Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
186 186 Olivera Stankovic Ženski Pak Mosor Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Da
187 187 Maja Vukićević Ženski STRC Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
188 188 Marija Miletic Ženski Agape,Jagodina 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Jugoslav Ilic Muški Generali run club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
190 190 Marijana Prodanović Ženski Capital Crew Belgrade Stari Banovci [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
191 191 Danko Despotovic Muški Pljevlja [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Vladimir Milojević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 SLAVOMIR BORKA Muški GENERALI RUN CLUB Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
194 194 Dragana Milanovic Ženski Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Aleksandar Katić Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Aleksandar Đukanović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton 01:44:11 Da
198 198 Slobodan Stosic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Dijana Blažić Ženski AK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:29:00 Da
201 201 Radijana Đukić Ženski AK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
202 202 Tanja Mirković Ženski AK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:22:00 Da
203 203 Dragan Proković Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
204 204 Branka Šošić-Jurjević Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Da
205 205 Saša Milivojević Muški Požega [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
206 206 Aleksandra Milivojević Ženski Požega [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
207 207 Dragan Vukićević Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
208 208 Michael Becker Muški BRC Trail CREW Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
209 209 Petar Krajnovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
210 210 Dejan Gojić Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
211 211 Gordana Vučić Ženski AK Sloboda Novi Grad Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Da
212 212 Bozidar Nikolic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
213 213 Zoran Cubrilo Muški Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
214 214 Milanko Džomić Muški AK Karanovac Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
215 215 Boban Lukić Muški AK Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
216 216 Admir Kucevic Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
217 217 Dušan Nedeljković Muški Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Da
218 218 Milica Slavković Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
219 219 Sara Kuzmanović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
220 220 Božidar Vještica Muški Belgrade Running Club Busije - Ugrinovci [21.1 km] Polumaraton Da
221 221 Branko Lukić Muški BURT Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
222 222 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
223 223 ana atanasosvska Ženski Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
224 224 Marina Pajčin Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
225 225 DRAGAN NOVIČIĆ Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
226 226 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Da
227 227 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
228 228 Гојко Костић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Da
229 229 Наташа Томашевић Ženski Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Da
230 230 Branimir Pesic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
231 231 Nikola Čvorović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
232 232 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
233 233 Vasilije Krsmanović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
234 234 Jelena Paunovic Ženski ŠTRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
235 235 Nebojsa Miljkovic Muški ŠTRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
236 236 Rasko Vujovic Muški My gym ivanjica Ivanjica [21.1 km] Polumaraton Da
237 237 Dejan Dašić Muški Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
238 238 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
239 239 Mile Bacheski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
240 240 Vojislav Blagojević Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
241 241 Саше Петревски Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
242 242 Goran Milovanović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
243 243 Ljubomir Simeonovski Muški NRC-Nike+Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
244 244 Biljana Tadić Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
245 245 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
246 246 Milan Djurdjev Muški Maratonci Pancevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
247 247 MILOŠ NASTASIJEVIĆ Muški TK CHALLENGE Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
248 248 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
249 249 Nemanja Rabrenović Muški BRC Maratonci Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
250 250 Tatjana Radivojevic Ženski Beograd- Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
251 251 Radica Srejić Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:00:19 Da
252 252 Марија Ашанин Ženski ZIVI ZDRAVO Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
253 253 Sava Radovanović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
254 254 VLADIMIR MILISAVAC Muški BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Da
255 255 Petar Stojanović Muški ARK Somaraton Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
256 256 Zoran Milić Muški Bez kluba Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
257 257 Kristina Radović Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
258 258 Sonja Pavun Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
259 259 Jana Dabović Ženski Running Tribe Belgrade Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
260 260 Jelena Smiljanić Ženski Running Tribe Belgrade Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
261 261 Slobodan Petkovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
262 262 Milica Pusara Ženski SKY RIDERS Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Da
263 263 Tatjana Stankovic Ženski Nrcbgd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
264 264 Nevena Perić Ženski zbogzato.com Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
265 265 Dušan - Dux Nastasijević Muški / Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
266 266 Milan Radosavljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
267 267 Vladica Janosevic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
268 268 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
269 269 Božidar Savić Muški + Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
270 270 Ilija Delević Muški / Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
271 271 Gjorgji Velichkov Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Kocani [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
272 272 Виолета Петровић Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
273 273 Philip Courtnadge Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
274 274 Nenad Dramicanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:21 Da
275 275 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
276 276 Milan Jakovljević Muški BRC - Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
277 277 Nikola Ivanovski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
278 278 Ljubiša Čivčić Muški ARK Krupa Banjaluka [21.1 km] Polumaraton Da
279 279 Dušica Lučić Ženski Belgrade Running Club Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
280 280 Nikola Janković Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Da
281 281 Nikola Kljajic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
282 282 Dimitrije Kljajic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
283 283 Teodora SIMOVIC Ženski Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
284 284 Marija Desivojevic Cvetkovic Ženski 3 OGY RACING Novi Sad Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
285 285 Aleksandar Antonić Muški Delta Running Team N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
286 286 Bojan Paunovic Muški Trening Centar Kragujevacsr Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
287 287 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
288 288 Vladimir Marković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
289 289 Aleksandra Rajnović Ženski Capital Crew Belgrade Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
290 290 Vladimir Milojević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
291 291 Ljiljana Aleksić Ženski CAPITAL CREW Belgrade Zemun Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
292 292 Branko Tovilović Muški ARK Krupa na Vrbasu Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:15:43 Da
293 293 Zoran Pavlovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
294 294 Milan Pavlovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
295 295 Tatjana Vujović Ženski Ark Maratonko Kovačica Kovacica [21.1 km] Polumaraton 01:48:33 Da
296 296 Slobodan Kitanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
297 297 Marija Taskovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
298 298 Nemanja Jeković Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
299 299 Branislav Srdic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
300 300 Dragan Savic Muški Arilje [21.1 km] Polumaraton Da
301 301 Nikola Jovanovic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
302 302 Srećko Mićić Muški Klub 100 maratona Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
303 303 Milan Milosavljevic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
304 304 Stefan Trajkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
305 305 Vedrana Gvozdenović Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:57:31 Da
306 306 Darko Lončar Muški NGT DEČKI U PLAVOM Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:38:28 Da
307 307 Damir Ferhatbegović Muški Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
308 308 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
309 309 Jelena Kundović Ženski Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
310 310 Tanja Nestorović Ženski Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
311 311 Dejan Petrović Muški Vojska Srbije Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
312 312 Neven Banicevic Vranjesevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
313 313 Milena Simic Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
314 314 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
315 315 Vladimir Lazić Muški Capital Crew Beoograd [21.1 km] Polumaraton Da
316 316 Nenad Nikolić Muški Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
317 317 Đorđe Vasić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
318 318 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
319 319 Dušan Nikolić Muški Capital Crew Belgrade Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
320 320 Goran Jeremić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
321 321 Ivan Veljković Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
322 322 Djordje Kricak Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
323 323 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
324 324 Ivan Jeremic Muški Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Da
325 325 Mile Cvetković Muški Adidas Running Team Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
326 326 Milan Babić Muški Pak Mosor Niš Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Da
327 327 Čedomir Bukvić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
328 328 Dejan Markovic Muški ARK DUGE STAZE Batocina [21.1 km] Polumaraton Da
329 329 Danijel Stojanović Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
330 330 ZLATKO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje KICEVO [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
331 331 MARKO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
332 332 MIHAILO ZORESKI Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
333 333 Mladen Miljkovic Muški AK Topličanin Nis [21.1 km] Polumaraton Da
334 334 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:17:39 Da
335 335 Ненад Живковић Muški ПАК Мосор Ниш Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:40:05 Da
336 336 Dragana Jauković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
337 337 Sašo Trajković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
338 338 Tanasije Radosavljevic Muški ARK Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
339 339 Ljubiša Šljivić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
340 340 Dušan Marinković Muški PSK Balkan i BTL Beograd,Višnjička Banja [21.1 km] Polumaraton 01:46:06 Da
341 341 Predrag Vlatković Muški enjoy.ing Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:23 Da
342 342 Maja Milosavljevic Ženski ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
343 343 Milos Lazarevic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
344 344 Saša Stanić Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
345 345 Neda Čupić Ženski BLRC Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
346 346 Dragan Glisic Muški Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
347 347 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
348 348 Sanel Jovanovic Muški TK Tamiš - Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
349 349 Oliver Zlatković Muški Generali run club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
350 350 Marko Milenkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
351 351 Predrag Markovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
352 352 Aleksandar Stankovic Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
353 353 Blagoja Ackovski Muški Skobul Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
354 354 Nikola Boskovic Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
355 355 Aleksandar Tudzarov Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
356 356 Zoran Stojanovic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
357 357 Dejan Sakic Muški Planinarski klub Tara Bajina Basta [21.1 km] Polumaraton Da
358 358 Aleksandar Grasic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
359 359 Ivan Krstevski Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
360 360 Nenad Nešković Muški Brus [21.1 km] Polumaraton Da
361 361 Nikola Milosavljevic Muški Palilula, Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
362 362 Nemanja Vukasinovic Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
363 363 Saša Marković Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
364 364 Dragan M Jovanovic Muški AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:41:06 Da
365 365 Bojana Žugić Ženski - Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
366 366 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
367 367 Vladimir Crnogorac Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
368 368 Olja Lapcevic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
369 369 Kristina Novović Ženski ARK " Duge staze" Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
370 370 Jelena Janković-Lasković Ženski TK Tamiš - Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
371 371 Slobodan Lasković Muški TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
372 372 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
373 373 Zoran Vidojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
374 374 Đorđe Samardžija Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:45 Da
375 375 Slobodan Djorovic Muški Pk As / Avala subotom Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Da
376 376 Mарко Мишоски Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
377 377 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
378 378 Dragana Radojković Ženski Capital Crew - Belgrade Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
379 379 Mladen Minic Muški Vozd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Da
380 380 Edin Cosovic Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
381 381 Nikola Dimitrioski Muški KICEVO [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
382 382 Biljana Aksentijevic Ženski Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
383 383 Draško Stanković Muški BRC Youngsters Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
384 384 Srđan Jovanović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
385 385 Vladimir Kočoski Muški Ekipa za trčanje Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
386 386 Vladimir Lazarević Muški BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
387 387 Marko Ognjanović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
388 388 Mijalco Andonovski Muški Veles [21.1 km] Polumaraton Da
389 389 Nemanja Mladenovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
390 390 Adam Starcevic Muški Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
391 391 Zlata Radić Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
392 392 Milan Milenkovic Muški Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
393 393 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
394 394 Marko Jevtic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
395 395 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
396 396 Milan Pantović Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
397 397 Mile Nojkić Muški Agape 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
398 398 Emina Hartner Ženski 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
399 399 Миљана Вукашиновић Ženski Бања Ковиљача [21.1 km] Polumaraton Da
400 400 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
401 401 Nemanja Ristović Muški Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
402 402 kristina birinji Ženski Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
403 403 Petar Pantović Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:32:16 Da
404 404 Darko Kocev Muški PAK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Da
405 405 Mirsad Rebronja Muški AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
406 406 Eldin Hujevic Muški Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:33:56 Da
407 407 Damir Skarep Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
408 408 Alen Raonić Muški Sarajevo [21.1 km] Polumaraton Da
409 409 Momčilo Popović Muški Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Da
410 410 Ivan Radmanovic Muški Brus [21.1 km] Polumaraton Da
411 411 Dušanka Marković Ženski NRC Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Da
412 412 Dragan Miljević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
413 413 Ivan Vasilijevic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
414 414 Bojan Djuric Muški Tk Triogy racing Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
415 415 Igor Kljajic Muški Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
416 416 Luka Pejovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
417 417 Ivan Simonovic Muški Brus [21.1 km] Polumaraton Da
418 418 Sandra Uzelac Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
419 419 Radomir Topličanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
420 420 Jadranka Tasić Ženski PAK Mosor Niš BEOGRAD/Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
421 421 Boban Radoičić Muški Triogy Racing Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
422 422 Dejan Dimitrijević Muški BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
423 423 Aleksandar Bojović Muški Ak Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:25:36 Da
424 424 Dragan Vucetic Muški Chili runners Leskovac Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
425 425 Vanja Jovic Ženski Chili runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
426 426 Orce Cvetkov Muški Veles [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
427 427 Marko Dimitrić Muški Capital Crew Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
428 428 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
429 429 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
430 430 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd, Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
431 431 SRĐAN KOCKAREVIĆ Muški Novosadski maraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
432 432 Vojislava Crnjanski Spasojević Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
433 433 Milos Mitrovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
434 434 Aleksandar Kovacevic Muški Omoljica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
435 435 Nikola Milosevic Muški Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
436 436 Alija Imamovic Muški Sarajevo [21.1 km] Polumaraton Da
437 437 Gordan Gogić Muški Run3 Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton Da
438 438 Mario Batljan Muški Homoljski Maratonci Josanica [21.1 km] Polumaraton Da
439 439 Vukasin Radetic Muški ABN Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
440 440 Ersan Ibrahimović Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
441 441 Dušan Lalić Muški Novi Beograda [21.1 km] Polumaraton 02:19:00 Da
442 442 Predrag Ilić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
443 443 Tomislav Rajovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
444 444 Ilija Dedic Muški Chicago [21.1 km] Polumaraton Da
445 445 Maja Marjanovic Ženski ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
446 446 Aleksandar Kovačević Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
447 447 Marija Rajovic Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:51:54 Da
448 448 Luka Andrić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
449 449 Lazar Alempijevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
450 450 Nikolina Cico Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
451 451 Željko Tepšić Muški ŠTRC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
452 452 Emir Hanuša Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
453 453 Miljan Glišić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
454 454 Danijel Vojkic Muški Homoljski Maratonci Laznica, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
455 455 Milos Sudimac Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
456 456 Milan Lakicevic Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
457 457 Edin Mahmutović Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
458 458 Ivica Radivojevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
459 459 Stanika Kostić Ženski Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
460 460 Daniel Samardziski Muški SKOBUL 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
461 461 Dusan Lazarevic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
462 462 Nora Jeftic Ženski Beogard [21.1 km] Polumaraton Da
463 463 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
464 464 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
465 465 Ivan Tomic Muški Zlatari [21.1 km] Polumaraton Da
466 466 Trencho Milenkoski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
467 467 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
468 468 Nikola Ignjatovic Muški Urban Fitness Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton Da
469 469 Miljana Lakicevic Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
470 470 Dušan Dimitrijević Muški Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:31:30 Da
471 471 Biljana Markovic Ženski BiljaDoCilja N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
472 472 Aleksandar Glavonjic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
473 473 Saša Branković Muški CAPITAL CREW Belgrade N.Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
474 474 Jovana Kočović Ženski Bokserski klub Greatest Lazarevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
475 475 Predrag Žugić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:44 Da
476 476 Anastazija Stoilov Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
477 477 Mario Mihalj Muški ZIVI ZDRAVO Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Da
478 478 Nikola Tanušaj Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
479 479 Marjan Pepeljugoski Muški Prilep [21.1 km] Polumaraton Da
480 480 Mlađan Stević Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
481 481 Srdjan Markovic Muški knjazevac [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
482 482 Jovana Čanak Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
483 483 Ivan Lukić Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
484 484 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
485 485 Ivan Sasic Muški CAPITAL CREW Belgrade Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
486 486 Milan Tosic Muški Capital Crew Belgrade Velika Plana [21.1 km] Polumaraton 01:52:51 Da
487 487 Aleksandar Dimitrovski Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
488 488 Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
489 489 Dejan Tabakovski Muški Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
490 490 Dejan Rozgic Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
491 491 Vanja Matic Ženski Capital Crew Belgrade Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
492 492 Lazar Đorđević Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
493 493 Milos Ugrenovic Muški Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
494 494 Jovan Glišić Muški SAKURA Marathon team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
495 495 Aleksandar Nedeljkovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
496 496 Goran Gajic Muški 310 srd za pvd Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
497 497 Aleksa Milosevic Muški Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
498 498 Gordana Maksimović 🏃 Ženski NRC - Nike + Run Club Beograd, Krnjača (Palilula) [21.1 km] Polumaraton Da
499 499 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
500 500 Filip Djurić Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
501 501 Milica Sitar Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
502 502 Valentina Nejkovic Ženski Nis [21.1 km] Polumaraton Da
503 503 Mića Ivković Muški Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Da
504 504 Dimitrije Tadić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
505 505 Visnja Mulatmehovic Ženski Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
506 506 Aleksandar Markovic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
507 507 Mladen Bolic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
508 508 Zaneta Bogatinovska ilieva Ženski NRC-Nike+Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
509 509 Hristina Despotovska Ženski NIKE + RUN CLUB Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
510 510 Dijana Stevkovska Ženski NIKE + RUN CLUB Skopje Skoplje [21.1 km] Polumaraton Da
511 511 Marko Stankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
512 512 Dusan Obidjanovic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
513 513 Emir Koca Muški Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
514 514 Radmila Djurovic Ženski S Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
515 515 515 515 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
516 516 516 516 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
517 517 517 517 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
518 518 518 518 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
519 519 519 519 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
520 1001 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
521 1002 Jelena Rašković Ženski AK Apatin Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
522 1003 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
523 1004 Živa Vijoglavin Muški AK APATIN Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
524 1005 Nebojša Ćulumović Muški AK Apatin Apatin Beorad [10.0 km] 10 km Da
525 1006 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
526 1007 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:31:47 Da
527 1008 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
528 1009 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
529 1010 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [10.0 km] 10 km Da
530 1011 Dejan Despotović Muški AK,,Maraton,,timHajduk Kula Sivac [10.0 km] 10 km Da
531 1012 Marko Latković Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbasa [10.0 km] 10 km Da
532 1013 Aleksandra Vrsajković Ženski Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
533 1014 Milan Marković Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.0 km] 10 km Da
534 1015 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Beograd-Zvezdara8 [10.0 km] 10 km Da
535 1016 Robert Šahurić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
536 1017 Biljana Kiradžijeva Ženski A.K.,,AS023,, Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
537 1018 Ina Marković Ženski ARK Maratonac Krusevac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
538 1019 Zorana Tamburic Ženski Ak Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
539 1020 Aleksandra Vukosavljevic Ženski Ivanjica [10.0 km] 10 km Da
540 1021 Dragana Nedovic Ženski Ivanjica [10.0 km] 10 km Da
541 1022 Darko Zivanovic Muški AK Celendz Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
542 1023 Katarina Pohlod Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
543 1024 Milos Malesevic Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
544 1025 Andrej Savić Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
545 1026 Mladen Stamenkovic Muški Atletski klub Radnicki 2016 Nis [10.0 km] 10 km Da
546 1027 Mirko Mauna Muški Atletski klub Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
547 1028 Tijana Kabic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
548 1029 Sreten Ninković Muški AK"Maratonac02" Ub [10.0 km] 10 km 00:29:50 Da
549 1030 Milos Segedi Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
550 1031 Uros Ostojin Muški AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:37:00 Da
551 1032 Zdravko Markovic Muški AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
552 1033 Darko Marisavljević Muški AK "Crvena zvezda" Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Da
553 1034 Sladjana Stamenkovic Ženski AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [10.0 km] 10 km Da
554 1035 Slobodan Marinkov Muški AK ''Dinamo'' Pancevo Pancevo [10.0 km] 10 km Da
555 1036 Aleksandra Markovic Ženski Atletski klub Dinamo Pancevo [10.0 km] 10 km Da
556 1037 Aleksa Petković Muški AK LAZAREVAC Lazarevac, Beograd [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
557 1038 Nenad Ristic Muški Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac, Beograd [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
558 1039 Goran Gajic Muški AK LAZAREVAC Lazarevac, Beograd [10.0 km] 10 km 00:34:35 Da
559 1040 Nataša Ćulafić Ženski atletski klub Partizan1945 Beograd [10.0 km] 10 km Da
560 1041 Andrija Jugović Muški atletski klub Partizan 1945 Leskovac [10.0 km] 10 km 02:00:00 Da
561 1042 marijana sljivic Ženski AK SFS Borac Paracin Paracin [10.0 km] 10 km Da
562 1043 tomislav panic Muški AK SFS Borac Paracin Paracin [10.0 km] 10 km Da
563 1044 Nikola Miladinović Muški AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
564 1045 Jovana MiladinoviĆ Ženski AK Kraljevo Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
565 1046 Bojan Ćirić Muški Atletski Klub Bor Bor [10.0 km] 10 km Da
566 1047 Ognjen Stojanović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
567 1048 Milan Mitrović Muški Uzice [10.0 km] 10 km Da
568 1049 Petar Božović Muški Uzice [10.0 km] 10 km Da
569 1050 Miloš Popović Muški Uzice [10.0 km] 10 km Da
570 1051 Vera Popović Ženski Uzice [10.0 km] 10 km Da
571 1052 Tamara Mićović Ženski Uzice [10.0 km] 10 km Da
572 1053 Kristijan Stosic Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [10.0 km] 10 km Da
573 1054 Saša Ćuković Muški AK Vranjski maratonci Bujanovac [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
574 1055 Nikola Janjic Muški AK Vranjski Maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Da
575 1056 Miloš Krstić Muški AK Leposavić Lepopsavić [10.0 km] 10 km 00:31:00 Da
576 1057 Aleksandar Neševski Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km 00:33:00 Da
577 1058 Strahinja Trakic Muški AK Sumadija Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km 00:32:00 Da
578 1059 Veljko Savic Muški AK Surcin Surcin [10.0 km] 10 km Da
579 1060 Milos Prorocic Muški AK Surcin Surcin [10.0 km] 10 km Da
580 1061 Igor Markovic Muški Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
581 1062 Stefan Tovilović Muški AK "Crvena zvezda" Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Da
582 1063 Maja Miljkovic Ženski Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
583 1064 Stefan Lazic Muški AK Es Atletiks Sremski Karlovci Krusevac [10.0 km] 10 km Da
584 1065 Lea Sic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
585 1066 Elena Ivanovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
586 1067 Sic Zarko Sic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
587 1068 Dragoljub Milosavljevic Muški Belgrade Running Club Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
588 1069 Anes Karisik Muški Klub ekstremnih sportova Fijulj Prijepolje [10.0 km] 10 km Da
589 1070 Danijela Gacik Ženski Niš [10.0 km] 10 km Da
590 1071 Saša Gacik Muški Niš [10.0 km] 10 km Da
591 1072 Radomir Djuric Muški Krruševac [10.0 km] 10 km Da
592 1073 Danijela Filipovic Ženski Zaječar [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
593 1074 Danica Tocilovac Ženski AK Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
594 1075 Nikola Spasic Muški Nis [10.0 km] 10 km Da
595 1076 Milan Petrović Muški BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Da
596 1077 Aleksandar Todorovic Muški CAPITAL CREW Belgrade Ražanj [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
597 1078 Ivana Zivkovic Ženski OAK Beograd Beograd [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
598 1079 Aleksandar Stojanovic Muški Orijentiring klub Jasenica Palanka Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km 02:18:00 Da
599 1080 Vladimir Petrović Muški Jagodina [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
600 1081 Darko Savic Muški 11Tri Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
601 1082 Nina Djuric Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
602 1083 Tamara Knezevic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
603 1084 Milica Jevic Ženski Generali run club Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
604 1085 Miloš Pešić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
605 1086 Nemanja Ilić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
606 1087 Srdjan Jovanovic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km 00:37:00 Da
607 1088 Oliver Milenkovic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
608 1089 Jelena Mitrovic Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
609 1090 Borko Kostic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Tabanovac,Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
610 1091 Stefan Vukasinovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
611 1092 Ljubodrag Ilic Muški ARK Maratonac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
612 1093 Nikola Drndarski Muški Stari Banovci [10.0 km] 10 km Da
613 1094 Marija Djuric Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
614 1095 Bojan Filipovic Muški Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
615 1096 Saša Miladinovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
616 1097 Milan Veličković Muški Capital Crew Belgrade Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
617 1098 Nemanja Markovic Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
618 1099 Jelena Bozovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
619 1100 Milovan Vukicevic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
620 1101 Željko Šutuljić Muški CAPITAL CREW Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
621 1102 Slađana Popović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
622 1103 Nadica Marinković Ženski Dubovo,Žitorađa [10.0 km] 10 km Da
623 1104 Miloš Klindo Muški Gradiska [10.0 km] 10 km Da
624 1105 Marko Bubrić Muški Capital Crew - Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
625 1106 Dejan Mijalkov Muški MC Road Guardian Nis [10.0 km] 10 km Da
626 1107 Biljana Kovačić Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
627 1108 Tara Božić Ženski SU Varatonac Valjevo Valjevo [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
628 1109 Violeta Pavlovic Ženski SU Varatonac Valjevo Valjevo [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
629 1110 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [10.0 km] 10 km Da
630 1111 Biljana Vidaković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Da
631 1112 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
632 1113 Aleksandar Stosic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
633 1114 Lazar Josijevic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
634 1115 Danijela Milosevic Ženski Ak Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
635 1116 Martina Laskač Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
636 1117 Jelena Kisić Ženski Beorad [10.0 km] 10 km 00:48:30 Da
637 1118 Aleksandra Filipovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Da
638 1119 Vladimir Radonjic Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km Da
639 1120 Zarko Manevski Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje, [10.0 km] 10 km Da
640 1121 Erina Najdovska Ženski Skopje [10.0 km] 10 km Da
641 1122 Petar Jovanovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
642 1123 Милош Милосављевић Muški Крушевац [10.0 km] 10 km Da
643 1124 Jelena Rogic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Uzice [10.0 km] 10 km 00:52:35 Da
644 1125 Damir Klempić Muški Beograd-Borča [10.0 km] 10 km Da
645 1126 Dragan Nesovic Muški Kraljevo [10.0 km] 10 km Da
646 1127 Milan Nikolic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 01:08:00 Da
647 1128 Slobodan Miletić Muški Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:59:20 Da
648 1129 Marko Lazić Muški CAPITAL CREW Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
649 1130 Ivan Dabetić Muški Krruševac [10.0 km] 10 km Da
650 1131 Minja Mijačić Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
651 1132 Jelena Blažić Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
652 1133 Aleksandar Simić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
653 1134 Nemanja Bogosavljevic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
654 1135 Marko Milojević Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
655 1136 Aleksandar Jočić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
656 1137 Predrag Milovanovic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
657 1138 Marko Erceg Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
658 1139 Aleksandar Saša Pešić Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
659 1140 Filip Blažić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
660 1141 Ognjen Kosic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
661 1142 Nadja Todorovic Ženski - Krusevac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
662 1143 Dusan Stojkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
663 1144 Katarina Nedeljkovic Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
664 1145 Jelena Orlović Ženski Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
665 1146 Natasa Obradovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
666 1147 Marija Stojanović Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
667 1148 Milomir Ljujić Muški BEOGRAD/Voždovac [10.0 km] 10 km Da
668 1149 Ana Markovic Ženski Svilajnac [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
669 1150 Ivana Kočović Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
670 1151 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [10.0 km] 10 km Da
671 1152 Nevena Danilovic Ženski Capital Crew Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
672 1153 Slavoljub Ljubic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
673 1154 Aleksandra Zhogleva Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 00:56:57 Da
674 1155 Сандра Стоилковска Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Скопје [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
675 1156 Antonija Milunovic Ženski Krruševac [10.0 km] 10 km Da
676 1157 Šarolta Đinisov Rozgonji Ženski Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Da
677 1158 Tamara Micanovic Ženski Pancevo [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
678 1159 Bojan Vranjes Muški Ruma [10.0 km] 10 km 00:57:00 Da
679 1160 Gorana Nikolajevic-Stirski Ženski Capital Crew Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
680 1161 Miloš Matijevic Muški Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
681 1162 Nina Vucak Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
682 1163 Nenad Anđelković Muški Generali run club Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
683 1164 Renata Perovic Ženski Generali run club Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
684 1165 Dušan Milunović Muški Krruševac [10.0 km] 10 km Da
685 1166 Milica Marković Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
686 1167 Lazar Filipovic Muški Triatlon Tim Borac Cacak [10.0 km] 10 km Da
687 1168 Dejan Despotović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Sivac [10.0 km] 10 km Da
688 1169 Dragan Živulović Muški Bor [10.0 km] 10 km Da
689 1170 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [10.0 km] 10 km Da
690 1171 Тара Радић Ženski Агапе Јагодина [10.0 km] 10 km Da
691 1172 Александар Станисављевић Muški - Крушевац [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
692 1173 Milica Djuričić Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km Da
693 1174 Gabriela von Schönburg Ženski Beograd Vracar [10.0 km] 10 km Da
694 1175 Anne Bossecker Ženski Beograd -Savski venac [10.0 km] 10 km Da
695 1176 Žarko Stanković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 02:00:00 Da
696 1177 Ljubica Papić Ženski Belgrade running club Mladenovac - Kovačevac [10.0 km] 10 km 20:14:00 Da
697 1178 Милан Миленковић Muški Атлетски клуб "ПАРАЋИН" Параћин [10.0 km] 10 km Da
698 1179 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
699 1180 Nikola Tuzluk Muški Vrsac [10.0 km] 10 km Da
700 1181 Ružica Šmelcerović Ženski BK "Dubočica" Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Da
701 1182 Milan Miladinovic Muški BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km 01:43:00 Da
702 1183 Jelena Miladinovic Ženski BRC - Belgrade running club N. Beograd [10.0 km] 10 km 01:15:00 Da
703 1184 Dalibor Antić Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
704 1185 Igor Babic Muški Run n More Beograd [10.0 km] 10 km Da
705 1186 Ivana Mihajlovic Ženski N/A Beograd cukarica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
706 1187 Aleksandra Radoicic Ženski CAPITAL CREW Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
707 1188 Marko Miljković Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
708 1189 Slavko Grubač Muški Kozara Ultra Trail Team Banjaluka [10.0 km] 10 km Da
709 1190 Jovan Miljevic Muški PSD Kopaonik Beograd/Zemun11080 [10.0 km] 10 km Da
710 1191 Ivana Ferhatbegovic Ženski Beograd-Zvezdara8 [10.0 km] 10 km Da
711 1192 Vekoslav Zajić Muški ARK "Duge staze" Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
712 1193 Jelena Pesic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
713 1194 Marko Stanković Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
714 1195 Nevena Stojaković Ženski Kozara Ultra Trail Team Banjaluka [10.0 km] 10 km Da
715 1196 Jelena Pavlović Ženski Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Da
716 1197 Slobodan Pavlović Muški Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Da
717 1198 Nataša Pavlov Ženski Svilajnac [10.0 km] 10 km Da
718 1199 Katarina Gasic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
719 1200 Arandjel Antic Muški AK ZITORADJA Zitoradja [10.0 km] 10 km Da
720 1201 Nenad Đurović Muški Kruševac [10.0 km] 10 km 01:02:00 Da
721 1202 Monika Stojanovic Ženski Ak Dragutin Tomaševic Petrovac Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Da
722 1203 Sinisa Stanojevic Muški Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Da
723 1204 Stanimirka Tasevska Ženski Skobul Skoplje [10.0 km] 10 km Da
724 1205 Milos Minic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
725 1206 Кристифор Богданић Muški Sportsko udruzenje Horizont Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
726 1207 Aleksandar Aksić Muški BRC - Belgrade Running Club Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Da
727 1208 Иван Радић Muški Агапе Јагодина [10.0 km] 10 km 01:11:10 Da
728 1209 Đorđe Stanojević Muški Skola Fudbala Morava Ribare Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Da
729 1210 Dragan Gazivoda Muški Beograd Savski venac [10.0 km] 10 km Da
730 1211 Mina Gazivoda Ženski Beograd Savski venac [10.0 km] 10 km Da
731 1212 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [10.0 km] 10 km Da
732 1213 Ana Ljubisavljević Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
733 1214 Vanja Momcilovic Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
734 1215 Stojadin Micic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
735 1216 Dejan Džodan Muški - Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
736 1217 Predrag Mitic Muški Skola Fudbala Morava Ribare Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km Da
737 1218 Aleksandar Radivojević Muški NOVI BANOVCI [10.0 km] 10 km Da
738 1219 Vesna Stajčić Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
739 1220 Milena Ilić Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
740 1221 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
741 1222 Ljiljana Milošević Ženski Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
742 1223 Lazar Stojiljković Muški Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
743 1224 Filip Nikolić Muški Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Da
744 1225 TAMARA ZORESKA Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
745 1226 Mariana Šarčević Ženski BLRC Banjaluka [10.0 km] 10 km Da
746 1227 Dejan Stojaković Muški BLRC Banjaluka [10.0 km] 10 km Da
747 1228 Danilo Kosanin Muški AZP rekreativac Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
748 1229 Srdjan Kosanin Muški Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
749 1230 Ива Арсенијевић Ženski Атлетски клуб ПАРАЋИН Параћин [10.0 km] 10 km Da
750 1231 DRAGANA ZORESKA Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
751 1232 Tanja Prnjić Ženski Banjaluka Running Club Vukosavlje, Modriča [10.0 km] 10 km Da
752 1233 Mirjana Landika Ženski BLRC Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
753 1234 Maja Jerković Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
754 1235 Milena Ljepoja Ženski Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km 02:16:00 Da
755 1236 Ljubomir Japundžić Muški TRK beogradski maraton Beograd [10.0 km] 10 km Da
756 1237 Milisava Simonović Ženski TRK beogradski maraton Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Da
757 1238 Luka Kojić Muški VAK 1926 Vršac [10.0 km] 10 km 00:40:55 Da
758 1239 Neda Milisavljević Ženski Beograd - [10.0 km] 10 km Da
759 1240 Teodora Despotovic Ženski Pljevlja [10.0 km] 10 km Da
760 1241 Aleksandra Dragutinovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
761 1242 Ivan Ristic Muški #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
762 1243 Jelena Vasić Ženski Bajina Basta [10.0 km] 10 km Da
763 1244 Јелена Стевановић Ženski Agape Jagodina [10.0 km] 10 km 02:00:00 Da
764 1245 Marko Bjelajac Muški Belgrade Running Club Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km 00:58:26 Da
765 1246 Ksenija |ivojinovi' Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
766 1247 Aleksandar Čejić Muški WARRIOR013 Vršac [10.0 km] 10 km Da
767 1248 Marina Stanić Ženski NOVI BANOVCI [10.0 km] 10 km Da
768 1249 Горан Раичевић Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:56:35 Da
769 1250 Dejan Milisavljevic Muški Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km 22:25:00 Da
770 1251 Branka Sretenovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
771 1252 Miloš Dragović Muški Podgorički Maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
772 1253 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [10.0 km] 10 km Da
773 1254 Stefan Krstić Muški SKY RIDERS Niš Niš [10.0 km] 10 km Da
774 1255 Nemanja Manić Muški SKY RIDERS Niš Niš [10.0 km] 10 km Da
775 1256 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Da
776 1257 Marko Lazić Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
777 1258 Luka Gojić Muški Beograd [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
778 1259 Goran Ungurović Muški BTL i KKK Zmaj Zemun Zemun [10.0 km] 10 km Da
779 1260 Nenad Milenkov Muški #SVRNMTIM Beograd - Boleč [10.0 km] 10 km Da
780 1261 Jelena Ivičić Ženski Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Da
781 1262 Bojana Stevanović Ženski Running Tribe Beograd [10.0 km] 10 km Da
782 1263 Tatjana Gajanović Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
783 1264 Miloš Biserčić Muški VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Da
784 1265 Miloš Tonić Muški SKY RIDERS Niš Niš [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
785 1266 Radovan Bačanin Muški GM Optimist running team Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
786 1267 Snežana Kostić Ženski / Beograd- Palilula [10.0 km] 10 km Da
787 1268 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
788 1269 Aleksandar Vorkapić Muški Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Da
789 1270 Srbica Trajkovic Ženski Krusevac [10.0 km] 10 km Da
790 1271 Dragana Petrovic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
791 1272 Aleksandar Adamov Muški VAK 1926 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Da
792 1273 Stefan Knežević Muški VAK 1926 Vršac Margita [10.0 km] 10 km Da
793 1274 LJUPKA PANDILOVSKA Ženski Skopje [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
794 1275 LANA STOJILJKOVIĆ Ženski KARATE KLUB KNJAZ ARANĐELOVAC Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
795 1276 Tatjana Belić Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
796 1277 Dalibor Djokic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
797 1278 Slobodan Trajkovic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
798 1279 Branislav Živić Muški Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
799 1280 Janko Djordjevic Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
800 1281 Aleksandar Zaharijev Muški Zemun Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
801 1282 Stefan Karajanković Muški Barič, Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
802 1283 Aleksandar Simic Muški Ruma [10.0 km] 10 km Da
803 1284 Biljana Jelesijevic Ženski SU Varatonac Valjevo Valjevo [10.0 km] 10 km 00:53:55 Da
804 1285 Alma Hrnjic Ženski AK Novi Grad - Sarajevo Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
805 1286 Marija Andreeva Ženski NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [10.0 km] 10 km 00:01:05 Da
806 1287 Lazar Grbovic Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
807 1288 Bojan Knežević Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
808 1289 Danijel Dačić Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
809 1290 Mirjana Milošević Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
810 1291 ivan simic Muški Smederevo [10.0 km] 10 km Da
811 1292 dragan ilic Muški Smederevo [10.0 km] 10 km Da
812 1293 Sanja Gajić Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da
813 1294 Ivana Korolja Ženski Beograda [10.0 km] 10 km Da
814 1295 Danijela Vucak Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
815 1296 Neda Ivkovic Ženski Sokobanja [10.0 km] 10 km Da
816 1297 Sava Petrovic Muški Loznica [10.0 km] 10 km Da
817 1298 Vesna Tasic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
818 1299 Dragan Jugovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
819 1300 Milan Jakovljevic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
820 1301 Dimitrije Kljajic Muški Krusevac [10.0 km] 10 km Da
821 1302 Tomislav Antonic Muški Run Away Beograd [10.0 km] 10 km Da
822 1303 Natan Rebajev Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
823 1304 Tamara Rendulic Ženski Belgrade Running Club Beograd [10.0 km] 10 km Da
824 1305 Vladimir Nikolić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
825 1306 Nikola Nakić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
826 1307 Aleksandra Perić Ženski Kruševac [10.0 km] 10 km Da