Prijavljeni takmičari na 2. Memorijal Prof. dr Franja Fratrić

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:31:25 Ne
2 2 GORAN OLAH Muški Odzaci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:15:00 Ne
3 3 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
4 4 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
5 5 Slobodan Djorovic Muški AvalaSubotom Beograd - Čukarica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:01:00 Ne
6 6 Davorin Popović Muški TK Dinamic Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:35:00 Ne
7 7 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:03:00 Ne
8 8 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:41:48 Da
9 9 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
10 10 Vesna Crnjanski Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
11 11 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
12 12 Sasa Stajic Muški Ultra trkac Srbija Beograd-Voždovac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
13 13 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:35:00 Ne
14 14 Mladen Mrdalj Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:03:00 Ne
15 15 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:34:00 Ne
16 16 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
17 17 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
18 18 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
19 19 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
20 20 Gizela Seric Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:39:00 Ne
21 21 Filip Breka Muški Odzaci [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:38:00 Ne
22 22 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
23 23 Milos Stanojevic Muški Rekreativac Ribare/Jagodina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:18:00 Ne
24 24 Aleksandra Brankovic Ženski Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
25 25 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:49:00 Ne
26 26 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
27 27 Marijana Tanovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Požega [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
28 28 Jelena Janković-Lasković Ženski TK Tamiš - Pančevo Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:47:00 Ne
29 29 Slobodan Lasković Muški TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:45:00 Ne
30 30 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
31 31 Mihajlo Gajic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
32 32 Milos Kanđolas Muški Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Nis Pozarevac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:54:27 Ne
33 33 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:00:35 Ne
34 34 Zlatko Piperski Muški Mladost Zemun Zemun [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
35 35 Dusan Obradovic Muški Mladost Zemun Vinca (Beograd) [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
36 36 Aleksandra Trajković Ženski Zrenjanin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
37 37 Milutin Raus Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
38 38 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:15:00 Ne
39 39 Bojana Tišma Ženski Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:02:15 Ne
40 40 Jovana Kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
41 41 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
42 42 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
43 43 Dejan Nikolic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
44 44 Ninoslav Pole Muški ARK Fruška Gora Novi Sad Sid [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
45 45 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:49:00 Da
46 46 Zoran Rakić Muški Dobro jutro Apatine Apatin [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:45:00 Da
47 47 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
48 48 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
49 49 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
50 50 Sinisa Nikolic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
51 51 Ilija Delević Muški / Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Da
52 52 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Ne
53 53 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Ne
54 54 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Ne
55 55 Nikola Radulaški Muški 3athlete Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:33:00 Ne
56 56 Siniša Alačević Muški Bačka Palanka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 00:00:00 Ne
57 57 Nebojsa Milovanovic Muški Rekreativac Kacarevo [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
58 58 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
59 59 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
60 60 Snezana Radovic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
61 61 Darko Petrović Muški Ark somaraton Beograd/Novi Beograd [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:24:23 Ne
62 62 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:57:00 Ne
63 63 Milijana Milijanović Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
64 64 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
65 65 Milan Nesic Muški Beograd- Grocka [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:30:00 Ne
66 66 Aleksandar Lazic Muški Novi Sad - Futog [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
67 67 Dejan Momcilovic Muški rekreativac Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
68 68 Ivan Dlacic Muški Vojska Srbije Specijalna Brigada Beograda [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:28:00 Ne
69 69 Ivana Belić Ženski Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
70 70 Vladimir Beljanski Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
71 71 Matija Obradovic Muški Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:50:26 Ne
72 72 Branislav Srdic Muški Ruma [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
73 73 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:16:24 Ne
74 74 Milan Alanović Muški Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
75 75 Јелена Милутиновић Ženski / Београд-Нови Београд [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:10:00 Ne
76 76 Nikola Bojovic Muški Outdoo in Zubin Potok [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton Ne
77 77 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 01:40:33 Ne
78 78 Elena Boboš Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] TK Dynamic zimski polumaraton 02:06:00 Ne
79 1000 Borislav Pelengić Muški Vojska Srbije Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
80 1001 Dejan Tosenberger Muški Bajmok [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
81 1002 Nikola Vuksić Muški / Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
82 1003 Marko Janković Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
83 1004 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
84 1005 Jovana Davidovic Ženski Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
85 1006 Isidora Vukičević Ženski Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:36:00 Ne
86 1007 Andrea Malić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
87 1008 Srećko Prodanov Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
88 1009 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
89 1010 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
90 1011 Branislava Kumalakanta Ženski Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
91 1012 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
92 1013 Milana Šojić Ženski Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
93 1014 Aleksandra Bisercic Ženski VRŠAC [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
94 1015 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad Bečej [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
95 1016 Petar Stojanović Muški ARK Somaraton Beograd Palilula [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:31:00 Ne
96 1017 Andrej Denisov Muški Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:34:00 Ne
97 1018 Sava Veselinović Muški Pančevo [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:33:30 Ne
98 1019 Dalibor Milosavic Muški Novisad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
99 1020 TIN Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:18:00 Ne
100 1021 Nikola Petrovic Muški Škola trčanja Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
101 1022 Ivan Marković Muški Škola trčanja Srbija-Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 00:22:04 Ne
102 1023 Milanka Kosijer Ženski Skola trcaja Sabac sabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 01:04:00 Ne
103 1024 Aleksandra Simić Ženski Škola trčanja Šabac Šabac [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
104 1025 MARINA Petrovic Ženski Beograd [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
105 1026 Igor Bakoš Muški Bačka Palanka [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
106 1027 Snezana Kliska Ženski Čegarunning Petrovaradin [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
107 1028 Jasminka Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km 05:30:00 Ne
108 1029 Marko Marinković Muški Inspired by HOPE Bač [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Da
109 1030 Dragan Konjević Muški Sombor [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
110 1031 Огњен Јовановић Muški Београд-Нови Београд [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
111 1032 Milos Panajotovic Muški Nova Pazova [5.0 km] TK Dynamic trka na 5km Ne
112 2000 zoran markovic Muški ARK Frusška gora Novi Sad [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
113 2001 Slobodan Mirosavljev Muški Vrsac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
114 2002 Tijana Lazić Ženski Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
115 2003 Sanja Stojanović Ženski Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Da
116 2004 Iva Čolić Ženski Beograd - Vračar [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
117 2005 Nevena Šunjevarić Ženski Beograd, Zemun, [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
118 2006 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
119 2007 Aleksandar Adamov Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
120 2008 Stefan Knežević Muški VAK 1926 Margita [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne
121 2009 Nikola Tuzluk Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] TK Dynamic štafetni polumaraton Ne