Prijavljeni takmičari na 2. Sky Race Sokolov put

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 -1 Tamara Čanković Ženski AK Crvena Zvezda Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
2 1 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [22.0 km] Kategorija trkači Da
3 2 Bojan Kmezic Muški Subotica [22.0 km] Kategorija trkači Da
4 3 Mladen Stankovic Muški Belgrade Running Club Beograd [22.0 km] Kategorija trkači 01:43:00 Da
5 4 Živko Tomić Muški extreme summit team Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
6 5 Igor VUKOVIĆ Muški AOK Košutnjak Šabac [22.0 km] Kategorija trkači Da
7 6 Milos Panic Muški Niš [22.0 km] Kategorija trkači Da
8 7 Mirjana Kovacevic Ženski Pass Matter Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
9 8 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
10 9 Marko Samardžić Muški А.К. Стара Херцеговина Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
11 10 Stefan Ranitović Muški PD Pobeda Novi Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
12 11 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
13 12 Matija Petkovic Muški Valjevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
14 13 Marina Nikolic Ženski ШашавИ УлтрашИ Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
15 14 Vladimir Pajic Muški Psd Gucevo Loznica [22.0 km] Kategorija trkači Da
16 15 Milan Petrovic Muški Vrčin [22.0 km] Kategorija trkači Da
17 17 Nikola Ilić Muški Belgrade Running Club Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
18 19 Marko Stamenković Muški AK Maximum Niš [22.0 km] Kategorija trkači Da
19 20 Aleksandra Milojevic Ženski Prvo srpsko nebeskotrkačko društvo Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači 09:00:00 Da
20 21 Aleksandar Kalajdžić Muški PK Radnički Beograd [22.0 km] Kategorija trkači 04:00:00 Da
21 23 Željko Stepanović Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
22 24 Aleksandra Pejanović Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
23 25 Ivana Samardzija Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
24 26 Ivan Dugandžić Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
25 27 Milan Krezovic Muški PK Balkan Novi Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
26 29 Ivan Simić Muški ARK Fruška gora Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
27 32 Ana Milosavljević Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
28 33 Igor Stogov Muški Skyrunning Srbija Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
29 34 Jelena Filipovic Ženski Gornji Milanovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
30 35 Љубиша Андрић Muški Ниш [22.0 km] Kategorija trkači Da
31 36 Vladimir Riling Muški TK Tamis Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
32 39 Srdjan Tasic Muški Pass Matter Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
33 40 Ivan Nišlić Muški Smederevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
34 41 Nedeljko Dabovic Muški AK Niskogorci Herceg Novi Herceg Novi [22.0 km] Kategorija trkači Da
35 42 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [22.0 km] Kategorija trkači Da
36 43 Nikola Paunović Muški Belgrade [22.0 km] Kategorija trkači Da
37 45 Nemanja Radovanovic Muški Niš [22.0 km] Kategorija trkači Da
38 46 Mihajlo Jovanović Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
39 47 Mara Djokovic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
40 48 Janko Đurić Muški YANI Borča [22.0 km] Kategorija trkači Da
41 49 Aleksandar Jocić Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
42 50 Стојан Илић Muški ПАК Мосор Ниш [22.0 km] Kategorija trkači 04:30:00 Da
43 51 Sanja Kavaz Ženski Trčim jer štrčim Istočno Sarajevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
44 52 Milovan Milic Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
45 53 Zoran Dačević Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
46 54 Миљан Ристић Muški ПК ''Железничар'' Ниш Прокуље [22.0 km] Kategorija trkači 03:50:00 Da
47 55 Dragan Milašinović Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači 04:00:00 Da
48 56 Goran Tosic Muški Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači Da
49 57 Boško Stanković Muški Pak Mosor Nis Niš [22.0 km] Kategorija trkači Da
50 58 Nikola Milanović Muški PK Železničar Niš Niš [22.0 km] Kategorija trkači Da
51 59 Aleksandar Štajfer Muški AK Apatin Čelarevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
52 60 Bojan Dulejan Muški PK Železničar Beograd Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
53 63 Marija Ćosić Ženski OK Jasenica Smederevska Palanka [22.0 km] Kategorija trkači Da
54 64 Dejan Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
55 65 Filip Šulović Muški / Valjevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
56 66 Miodrag Petronijevic Muški Kruševac [22.0 km] Kategorija trkači 15:05:00 Da
57 68 Matija Šulović Muški Valjevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
58 69 Vladimir Panic Muški Prvo srpsko nebeskotrkačko društvo Valjevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
59 70 Dusan Bazic Muški Led circle Kopaonik [22.0 km] Kategorija trkači Da
60 71 Nenad Zivkovic Muški Atletski Akademski klub Nis Kruševac [22.0 km] Kategorija trkači Da
61 72 Sonja Stojanović Ženski Belgrade Running Club Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
62 73 Milos Stojilkovic Muški Aleksinac [22.0 km] Kategorija trkači Da
63 74 Aleksandar Dimitrijevic Muški AK Dinamo Mladenovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
64 75 Aleksandar Kocevski Muški Aranđelovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
65 76 Miroslav Cvetkovic Muški Pančevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
66 77 Dejan Petrovic Muški Valjevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
67 78 Nela Lazarevic Ženski Nis [22.0 km] Kategorija trkači Da
68 79 Srđan Petrićević Muški Čiče Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
69 80 Borislav Bogosavac Muški Čiče Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
70 81 Aleksandar Damnjanovic Muški AOK Kosutnjak Beograd [22.0 km] Kategorija trkači 05:00:00 Da
71 82 Maja Živkov Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
72 83 Raymond Hallai Muški Backa Topola [22.0 km] Kategorija trkači Da
73 84 Bogdan Miladinović Muški Otogakure Prokuplje [22.0 km] Kategorija trkači Da
74 85 Ivona Velimirović Ženski PAK Mosor Niš [22.0 km] Kategorija trkači Da
75 86 Ljubo Dabovic Muški AK Niskogorci Herceg Novi Herceg Novi [22.0 km] Kategorija trkači Da
76 87 Milan-Grane Vincer Muški Pančevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
77 88 Nenad Stankovic Muški Veliko Gradiste [22.0 km] Kategorija trkači Da
78 89 MARJAN BONEV Muški TREX Veles [22.0 km] Kategorija trkači Da
79 90 Srđan Grubić Muški Zemun [22.0 km] Kategorija trkači 11:00:00 Da
80 91 Tanja Stojanovski Ženski a.k,apatin NOVI BANOVCI [22.0 km] Kategorija trkači Da
81 95 Vladimir Potric Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači Da
82 97 Dragan Ćirić Muški BELhospice Team Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
83 98 Aleksandar Lazarevic Muški Nis [22.0 km] Kategorija trkači 04:21:00 Da
84 99 Nebojša Trajković Muški Trail nedeljom Belgrade [22.0 km] Kategorija trkači Da
85 103 Nebojsa Pjevic Muški PD "Zeleznicar Beograd" Novi Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
86 104 Đorđe Dukić Muški Sremski Karlovci [22.0 km] Kategorija trkači Da
87 105 Nikola Minić Muški Dream Team Sofia Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
88 106 Marko Trifunović Muški / Pančevo [22.0 km] Kategorija trkači Da
89 107 Zoran Prekogačić Muški Pd Naftaš - Novi Sad Novi Sad - Futog [22.0 km] Kategorija trkači Da
90 109 Mona Gazivoda Ženski Olimp Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
91 110 Miroslav Novaković Muški Pass Matter Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
92 111 Miodrag Miljkovic Muški PK Železničar Niš Nis [22.0 km] Kategorija trkači Da
93 112 Mia Stankovic Ženski Pak Mosor Nis Nis [22.0 km] Kategorija trkači Da
94 113 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
95 114 Borce Miloskovski Muški TREX Skopje [22.0 km] Kategorija trkači Da
96 115 Natasa Sarajevcic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
97 117 Nemanja Obradovic Muški sabac [22.0 km] Kategorija trkači Da
98 118 Stevan Todorović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
99 119 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Novi Sad [22.0 km] Kategorija trkači Da
100 120 Nenad Randjelovic Muški Nis [22.0 km] Kategorija trkači Da
101 121 Aleksandar Milovanovic Muški babusnica [22.0 km] Kategorija trkači Da
102 122 Radivoj Jocic Muški Becej Bečej [22.0 km] Kategorija trkači Da
103 123 Branko Jocic Muški Becej Bečej [22.0 km] Kategorija trkači Da
104 124 Tamara Šekerović Ženski Bečej [22.0 km] Kategorija trkači Da
105 126 Dragan Petrović Muški Knjaževac [22.0 km] Kategorija trkači Da
106 128 Predrag Savic Muški Leskovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
107 130 Branislav Smiljkovic Muški Boljevac [22.0 km] Kategorija trkači Da
108 131 Aleksandar Simović Muški Trail nedeljom Beograd - Vračar [22.0 km] Kategorija trkači Da
109 132 Zlatko Trhulj Muški Trail nedeljom Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
110 133 Bassanio Saorin Muški Novi Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
111 134 Dejić Branimir Muški Aranđelovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
112 135 Dejan Radovanović Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači 08:04:00 Da
113 136 Dejan Todevski Muški Makedon Skopje [22.0 km] Kategorija trkači 02:30:00 Da
114 137 Petar Pantovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači 04:35:00 Da
115 138 Ivana Milic Ženski AAK Nis Leskovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
116 139 Biljana Tadić Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
117 140 Dusan Vondracek Muški Novi Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
118 142 Veljko Vrućinić Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači 04:00:00 Da
119 143 Душко Момић Muški Novi Sad-Bukovac [22.0 km] Kategorija trkači Da
120 144 Dragan Mitrovic Muški Čačak [22.0 km] Kategorija trkači Da
121 145 Vladimir Končar Muški AK Sljeme Zagreb [22.0 km] Kategorija trkači Da
122 147 Nenad Mitrovic Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
123 150 Саша Момић Muški Буковац [22.0 km] Kategorija trkači Da
124 151 Aleksandar Kirkovski Muški Maraton klub Delta Skopje [22.0 km] Kategorija trkači Da
125 152 Ivana Petrović Ženski PK Balkan Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
126 153 Rajko Golić Muški Maraton Klub 1893 Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
127 154 Marta Zdravkovic Ženski AOK Košutnjak Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
128 155 Goran Miljkovic Muški Pass Matter Inđija [22.0 km] Kategorija trkači Da
129 156 Stevan Lukovic Muški Fitnes centar "Popaj" Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači Da
130 157 Trajce Pankovski Muški TREX Skopje [22.0 km] Kategorija trkači Da
131 158 Igor Pirkovski Muški TREX Skopje [22.0 km] Kategorija trkači Da
132 159 Marko Pavlovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [22.0 km] Kategorija trkači Da
133 160 Igor Jovanovski Muški TREX Skopje [22.0 km] Kategorija trkači Da
134 161 Filip Tumanoski Muški TREX Prilep [22.0 km] Kategorija trkači Da
135 162 Dragutin Milovanovic Muški PSD Cer Šabac [22.0 km] Kategorija trkači Da
136 163 Ана Обрадовић Ženski ПД Победа Belgrade [22.0 km] Kategorija trkači Da
137 164 Bojan Aleksic Muški Pirot [22.0 km] Kategorija trkači 04:04:00 Da
138 165 Kristijan Stosic Muški Ak Mladost Uzice Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
139 166 Dalibor Jovic Muški AK Bor Boljevac [22.0 km] Kategorija trkači Da
140 167 Miloš Nikolić Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
141 168 Vojislav Ivković Muški Triatlon klub "Olimpija" - Bor Bor [22.0 km] Kategorija trkači Da
142 169 Aneta Arifi Ženski Triatlon klub Olimpija Bor Bor [22.0 km] Kategorija trkači Da
143 170 David Judin Muški Beograd [22.0 km] Kategorija trkači Da
144 171 Zoran Dojcinovic Muški A.K.Niski maraton Nis [22.0 km] Kategorija trkači 00:04:00 Da
145 172 Nebojsa Popovic Muški Aleksinac [22.0 km] Kategorija trkači Da
146 173 Magdalena Kozielska Ženski Skyrunning Poland Nowy Targ [22.0 km] Kategorija trkači Da
147 174 Mihail Stefanov Muški Trex Stip [22.0 km] Kategorija trkači Da
148 250 Dragana Zirojevic Ženski PK Radnički Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
149 251 Dragan Đerić Muški PD Jelenak Novi Beograd [22.0 km] Kategorija planinari 04:18:00 Da
150 252 Petar Pejanović Muški Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
151 253 Milos Josifovic Muški PK Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
152 254 Dragica Golubovic Ženski PK Radnički Zemun [22.0 km] Kategorija planinari Da
153 255 Biljana Lukić Ženski PK Radnički Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
154 256 Aleksa Lukić Muški Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
155 257 Marko Anicic Muški Smederevo [22.0 km] Kategorija planinari Da
156 258 Marija Babic Ženski Extreme summit team Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
157 259 Damir Ljubojevic Muški Vodanj [22.0 km] Kategorija planinari Da
158 260 Milena Dincic Ženski Smederevo [22.0 km] Kategorija planinari Da
159 261 Duška Jakovljev Ženski PD "GSP" Novi Sad Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
160 262 Miodrag Dimković Muški Smederevo [22.0 km] Kategorija planinari Da
161 263 Bojan Veljković Muški Smederevo [22.0 km] Kategorija planinari Da
162 264 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Smederevska Palanka [22.0 km] Kategorija planinari Da
163 267 Slobodan Božić Muški Novi Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
164 268 REZA KARIMI Muški PSD Železničar Novi sad Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
165 269 Gordana Horvat Ženski PSD Železničar Sremska Kamenica [22.0 km] Kategorija planinari Da
166 270 Miroslav Zajić Muški Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
167 271 Mirjana Zajic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
168 272 Dusan Milanovic Muški Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
169 274 Gábor Hevér Muški TTT, HVTE, Lokomotív TE Budapest [22.0 km] Kategorija planinari Da
170 275 Ilija Knežević Muški PK Ozren Sokobanja [22.0 km] Kategorija planinari Da
171 276 Tamara Ilić Ženski PK Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
172 277 Miljan Mimić Muški PD Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
173 278 Imre Orbán Muški Hit Pajzsa Nemzeti Egylet Egyházaskesző [22.0 km] Kategorija planinari Da
174 279 Milena Petrovic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
175 280 Bojan Bijelic Muški Nis [22.0 km] Kategorija planinari Da
176 281 Krisztina Nagy Ženski Budapest [22.0 km] Kategorija planinari Da
177 282 Danijela Kolic Ženski Srbska Cast Mladenovac [22.0 km] Kategorija planinari Da
178 283 Andrija Novaković Muški Alti Novi Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
179 284 Сузана Чоловић Ženski Алти Београд [22.0 km] Kategorija planinari Da
180 285 Goran Brzaković Muški Alti Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
181 286 Goran Jovanovic Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
182 287 Aleksandra Vuković Ženski PD Jelenak Novi Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
183 288 Milica Miletic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija planinari 01:33:00 Da
184 289 Goran Marinković Muški Smederevo [22.0 km] Kategorija planinari Da
185 290 Bojana Tomasevic Ženski Alti Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
186 292 Željko Pavlović Muški Pančevo [22.0 km] Kategorija planinari 00:06:28 Da
187 293 Ivana Đuriš Ženski Pančevo [22.0 km] Kategorija planinari Da
188 294 Ivan Budja Muški TK Mihajlo Pupin Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
189 295 Branka Budja Ženski TK Mihajlo Pupin Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
190 297 Ákos Tyirityán Muški Recikli SE Gödöllő [22.0 km] Kategorija planinari Da
191 298 Vanja Đuričić Ženski PD Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
192 299 Milutin Drobnjak Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
193 300 Mladjen Jovanović Muški Alternativna družina "Šipak" Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
194 301 Domonkos Verestói-Kovács Muški Recikli SE Budapest [22.0 km] Kategorija planinari Da
195 303 Dejan Nešković Muški Vukovi Beograd [22.0 km] Kategorija planinari 04:00:00 Da
196 304 Selena Stankovic Ženski TK Mihajlo Pupin Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
197 305 Zoran Vukmanov Muški Sutrekkingteam Palić [22.0 km] Kategorija planinari Da
198 307 Vladimir Dragutinović Muški PD Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
199 308 Dusan Trivic Muški PD Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
200 309 Ivana Jovandin Ženski Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
201 310 Branimir Geratovic Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
202 312 Ružica Šmelcerović Ženski Leskovac [22.0 km] Kategorija planinari Da
203 314 Milovan Milosevic Muški Nis [22.0 km] Kategorija planinari Da
204 315 Milan Šutanovac Muški toplica prokuplje Prokuplje [22.0 km] Kategorija planinari 05:58:00 Da
205 316 Mihajlo Ilijić Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
206 317 Mladen Stojanović Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
207 318 Lazar Tonić Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
208 319 Marija Veljkovic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
209 320 Igor Jovanovic Muški Nis [22.0 km] Kategorija planinari 05:50:00 Da
210 321 Milos Bogdanovic Muški PK Železničar Niš Nis [22.0 km] Kategorija planinari 04:42:00 Da
211 323 Maja Vodovar Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
212 324 Sasa Vodovar Muški Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
213 325 Dubravka Seslija Ženski Treviso [22.0 km] Kategorija planinari Da
214 326 Stefan Tasic Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
215 327 Антоније Гојковић Muški Београд [22.0 km] Kategorija planinari Da
216 328 Tina Mrakovic Ženski Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
217 329 Andreja Tepavcevic Ženski Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
218 330 Branimir Seselja Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
219 331 Boris Manojlović Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
220 332 Tatjana Manojlović Ženski Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
221 333 Goran Čivčić Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
222 334 Jovana Subić Ženski Alternativna družina Šipak Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
223 335 Vladan Antić Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
224 336 Dejan Dimitrijević Muški Leskovac [22.0 km] Kategorija planinari Da
225 337 Milica Lazor Ženski KKK Vojvodina Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
226 338 Nevena Milenković Ženski Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
227 339 Visnja Stanic Ženski Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
228 342 Branislava Milenković Ženski Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
229 346 Alen Halilović Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
230 347 ALEKSANDAR BODLOVIC Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
231 348 Jelena Gavrović Ženski Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
232 349 Sladjana Jovanovic Ženski Ok dif Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
233 351 Vladan Stojanović Muški PD Pobeda Novi Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
234 352 Nada Zdravkovic Ženski AOK Košutnjak Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
235 353 Miguel Nemesio Gorriz Muški Uppsala [22.0 km] Kategorija planinari Da
236 354 Petar Stefanović Muški PK Železničar Niš Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
237 355 Mladen Djordjevic Muški PAK Mosor Niska Banja [22.0 km] Kategorija planinari Da
238 356 Nikola Mrakovic Muški Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
239 357 Ivana Đoković Ženski Pak Mosor Nis Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
240 358 Anja Zigic Ženski Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
241 359 Nada Tokodi Ženski Subotica [22.0 km] Kategorija planinari Da
242 360 vladislav cenic Muški Pak Mosor Nis Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
243 361 Višnja Jovanović Ženski Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
244 362 Dragan Selak Muški Zrenjanin [22.0 km] Kategorija planinari Da
245 363 Olivera Stankovic Ženski Pak Mosor Nis Nis [22.0 km] Kategorija planinari Da
246 364 Nikolina Selak Ženski Zrenjanin [22.0 km] Kategorija planinari Da
247 365 Milan Milosavljevic Muški Planinarsko speleoloski klub "DVIG" Vladicin Han [22.0 km] Kategorija planinari Da
248 366 Aleksandar Stanjević Muški PD Pobeda Beograd [22.0 km] Kategorija planinari Da
249 367 Mišo Vrućinić Muški Nis [22.0 km] Kategorija planinari 02:02:00 Da
250 368 Ana Pavlović Ženski Vukovi Leskovac [22.0 km] Kategorija planinari Da
251 369 Vladimir Miklos Muški PPM Novi Sad [22.0 km] Kategorija planinari Da
252 371 Milena Popovic Ženski Kragujevac [22.0 km] Kategorija planinari Da
253 372 Emina Vidosavljević Ženski Kragujevac [22.0 km] Kategorija planinari Da
254 373 Jovana Veljković Ženski PK Javorak - Paracin Paraćin [22.0 km] Kategorija planinari Da
255 374 Miljan Ćupurdija Muški PK Javorak - Paracin Paraćin [22.0 km] Kategorija planinari Da
256 375 Marko Knežević Muški PD Žeželj Kragujevac [22.0 km] Kategorija planinari Da
257 376 Aleksandar Petrovic Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
258 377 Gavrilo Adamović Muški Niš [22.0 km] Kategorija planinari Da
259 378 Dunja Janković Ženski Nis [22.0 km] Kategorija planinari Da