Rezultati za Maraton Plavi krug oko Ade

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 174 Nora Trklja AK Crvena Zvezda SRB 3:07:48.78 OK
2 160 Biljana Bursac AK Crvena Zvezda SRB 3:16:35.54 OK
3 27 Aleksandra Burkanović ARK Fruška gora / OMEGA - 3 NORWAY SRB 3:33:03.32 OK
4 137 Zorica Kulic ARK Somaraton SRB 3:37:51.33 OK
5 189 Jelena Nikolic SRB 3:40:50.34 OK
6 25 Jamanta Šafranj ARK Tron SRB 3:50:57.64 OK
7 68 Ivana Stanković Projektura SRB 3:58:00.62 OK
8 31 Tamara Čanković Belgrade Urban Running Team SRB 4:00:53.88 OK
9 194 Marija Đorđević SK Tribe SRB 4:08:35.90 OK
10 144 Љиљана Латиновић Sportski klub Vidikovac SRB 4:08:47.15 OK
11 235 Tanja Stojanovski SRB 4:14:51.42 OK
12 36 Dragica Mitić SRB 4:25:06.67 OK
13 152 Tijana Odobasic ARK Somaraton SRB 4:29:04.45 OK
14 128 Vera Velimirovic SRB 4:31:56.69 OK
15 34 Zdravka Knezevic SRB 4:31:56.94 OK
16 190 Milana Milošević Fitness centar Arena No 1 Beograd SRB 4:34:48.69 OK
17 21 Jasna Milošević ARK Tron SRB 4:36:15.45 OK
18 91 Svetlana Vasic Vasic / SRB 4:39:02.96 OK
19 43 Irena Pavlovic SRB 4:39:44.70 OK
20 76 Samanta Gilice VAK 1926 SRB 4:40:23.75 OK
21 224 Amra Širbegović SRB 4:46:13.97 OK
22 148 Biljana Isić PK Spartak Subotica SRB 4:53:33.48 OK
23 124 Mirjana Topić Ultra Trkac Srbija SRB 5:00:44.03 OK
24 2 Dragana Srbulović SRB 5:09:28.02 OK
25 5 Gordana Dejanović Lazarov MARATONCI PANČEVO SRB 5:23:22.29 OK
26 151 Jovana Medic SRB 5:25:29.31 OK
27 37 Marina Nikolić Šašavi Ultraši SRB 5:25:30.09 OK
28 118 Dejana Butorac ARK Somaraton SRB 5:31:14.08 OK
29 110 Dragana Segedi AK Indjija SRB 5:33:39.08 OK
30 38 Sanela Jankovic SRB 5:33:39.32 OK
31 157 Dragana Mecanov SRB 5:52:39.35 OK
32 193 Tijana Dimitrijević SRB 5:55:33.62 OK
33 120 Zora Jevtić SRB 6:05:41.36 OK
34 17 Ivana Kostić Belgrade Running Club SRB DNS
35 39 Bojana Žugić - SRB DNS
36 46 Bojana Torlak SRB DNS
37 47 Mirela Damjanovic BIH DNS
38 48 Bojana Velickovic SRB DNS
39 50 Marija Prokic SRB DNS
40 54 Biljana Markovic BURT SRB DNS
41 74 Maja Simijonovic SRB DNS
42 115 Snezana Milosevic SRB DNS
43 119 Radmila Rusov SRB DNS
44 131 Milena Dimitrijević SRB DNS
45 132 Jelena Trifunovic SRB DNS
46 135 Maja Milovanovic SRB DNS
47 141 Natasa Sarajevcic Olimp SRB DNS
48 156 Dajana Živković SRB DNS
49 171 Marija Dragovic Maraton tim Požarevac SRB DNS
50 176 Marijana Ćetojević SRB DNS
51 178 Andreea O'Brien BURT SRB DNS
52 191 Iva Stankovic SRB DNS
53 195 Ana Zoric SRB DNS
54 197 Jelena Škorić SRB DNS
55 226 Sandra Trojanović SRB DNS
56 241 Nevena Pavlovic SRB DNS
57 84 Gordana Vukomanovic SRB DNF
58 246 Biljana Čonkić ARK Fruška gora SRB DNF