Rezultati za Trčanje 10500 m

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 1336 Aleksandra Burkanovic Čegarunning SRB 0:42:49.82 OK
2 1385 Anet Nemet SRB 0:42:57.35 OK
3 1391 Sija Éva Vasmacs(ók) és barátai HUN 0:47:35.31 OK
4 1235 Vesna Vicko Bogišić ArkSomaraton SRB 0:47:40.82 OK
5 1333 Krisztina Dr. Ábrahám Vasmacs(ók) és barátai HUN 0:47:54.06 OK
6 1284 Jamanta Šafranj ARK Tron SRB 0:47:55.82 OK
7 1322 Danijela Dragojević Čegarunning SRB 0:48:18.82 OK
8 1241 Adél Tandi Ark Kanjiski Maratonci SRB 0:48:26.82 OK
9 1262 Martina Poljakovic SRB 0:48:44.33 OK
10 1266 Karolina Kalapoš AK Bečej SRB 0:49:58.58 OK
11 1274 Natália Ágoston SRB 0:50:34.07 OK
12 1252 Mirela Sič Škola trčanja Subotica SRB 0:51:13.87 OK
13 1366 Losoncz Anna Losoncz SRB 0:52:08.83 OK
14 1410 Erika Polyakovity Nagy SRB 0:52:32.83 OK
15 1390 Deák Krisztina Vasmacs(ók) és barátai HUN 0:53:09.59 OK
16 1358 Réka Sziveri SRB 0:53:50.09 OK
17 1246 Vivien Pósa SRB 0:53:56.62 OK
18 1357 Éva Ózsvár SRB 0:54:15.87 OK
19 1263 Csilla Papp - SRB 0:54:19.57 OK
20 1310 Eszter Harmath HUN 0:54:44.33 OK
21 1341 Tatjana Grbović SRB 0:54:53.25 OK
22 1271 Sanja Brcanski SRB 0:54:59.36 OK
23 1374 Aniko Herendi Sprintfutoklub Tata HUN 0:55:08.32 OK
24 1244 Alisa Bajić AK APATIN SRB 0:55:10.83 OK
25 1315 Snezana Radovic ARK Somaraton SRB 0:56:39.59 OK
26 1290 Erzsébet Domonkos HUN 0:57:07.36 OK
27 1375 Zsuzsa Chmelovics Sprintfutoklub Tata HUN 0:57:15.37 OK
28 1378 Sarolta Csécsei SRB 0:57:55.61 OK
29 1276 Melánia Fuszkó - HUN 0:58:11.60 OK
30 1325 Sanja Felbapov Čegarunning SRB 0:58:11.60 OK
31 1242 Zsuzsanna Fazekas SRB 0:59:15.33 OK
32 1326 Ana Nađheđeši Čegarunning SRB 0:59:41.33 OK
33 1203 Edita Tancos UK Paligo Pslus Palic SRB 0:59:58.59 OK
34 1255 Maria Kočiš Kermeci SRB 1:00:14.36 OK
35 1216 Marta Juhas SRB 1:00:39.60 OK
36 1329 Katalin Bognar SRB 1:00:42.58 OK
37 1277 Eszter Soós - HUN 1:00:57.59 OK
38 1364 Maria Zokob Sprintfutoklub Tata HUN 1:01:21.55 OK
39 1386 Anita Kiraly Nyergesne Vasmacs(ók) és barátai HUN 1:01:34.12 OK
40 1299 Adrienn Losonci SRB 1:02:28.13 OK
41 1309 Katallin Baranyi HUN 1:03:14.13 OK
42 1202 Zorica Vukov UK Paligo Palus Palic SRB 1:03:47.61 OK
43 1395 Tamara Posa SRB 1:04:13.87 OK
44 1270 Mirjana Koprivica SRB 1:04:29.08 OK
45 1306 Tímea Emese Czira HUN 1:04:29.62 OK
46 1389 Gordana Varadjanin SRB 1:04:53.10 OK
47 1305 Melitta Czira SRB 1:04:55.83 OK
48 1285 Tímea Bottyán SRB 1:07:02.11 OK
49 1359 Krisztina Gubi SRB 1:07:47.34 OK
50 1418 Ibolya Domonkos HUN 1:08:31.08 OK
51 1219 Livija Šlajher Ark Kanjiški Maratonci SRB 1:08:33.34 OK
52 1278 Mária Kovács - HUN 1:09:08.38 OK
53 1324 Vesna Kočić Vugdelija Vugdelije SRB 1:09:18.08 OK
54 1314 Judit Kiss ARK Maratonci Magyarkanizsa SRB 1:09:26.83 OK
55 1355 Timea Hajas ark Maratonci Kanjiza SRB 1:09:36.08 OK
56 1415 Branislava Dimic SRB 1:10:42.12 OK
57 1233 Milena Živkov Škola trčanja Kikinda SRB 1:10:43.15 OK
58 1256 Milana Mitric SRB 1:10:43.15 OK
59 1211 Zsuzsanna Kollár SRB 1:10:56.35 OK
60 1376 Valeria Balogh Sprintfutoklub Tata HUN 1:12:58.85 OK
61 1319 Petra Kölzer-Kutika HUN 1:13:24.87 OK
62 1363 Milutinović Ćurčin Suzana SRB 1:13:31.88 OK
63 1275 Tünde Lipták ark magyarkanizsai maratonfutók SRB 1:13:56.37 OK
64 1404 Zsuzsanna Rako HUN 1:29:36.36 OK
65 1403 Erika Telek Sprint Futo HUN 1:29:36.91 OK
66 1213 Arijana Anisic ARK Sombor SRB DNS
67 1217 Mina Tietz Girls United SRB DNS
68 1218 Gabriella Mazák Ark Kanjiški Maratonci SRB DNS
69 1226 Marijana Vuković ARK Somaraton SRB DNS
70 1232 Elelonora Meszaros SRB DNS
71 1234 Orsolya Berentai SRB DNS
72 1239 Borislava Milićević Škola trčanja Kikinda SRB DNS
73 1248 Silvia Keseg Škola trčanja Subotica SRB DNS
74 1253 Tamara Erakovic ARK Somaraton SRB DNS
75 1283 Vanja Vugdelija Vugdelije SRB DNS