Rezultati za Reciklažni polumaraton

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 2200 Daliborka Davidović D&D GYM Fitness Club MNE 1:36:04 1:36:04 OK
2 2289 Dušanka Kovačević SRB 1:38:45 1:38:45 OK
3 2234 Vanja Dumeljić SRB 1:42:30 1:42:30 OK
4 120 Tamara Čanković Olimp, Zvezdara SRB 1:45:32 1:45:32 OK
5 2223 Biljana Tadić SRB 1:48:58 1:48:58 OK
6 126 Jamanta Šafranj ARK Tron SRB 1:51:20 1:51:20 OK
7 2201 Biljana Čonkić SRB 1:52:55 1:52:55 OK
8 2270 Jelena Ademi ARK Tron SRB 1:56:07 1:56:07 OK
9 2226 Saša Tucaković BELhospice Tim SRB 1:58:38 1:58:38 OK
10 2194 Zvonka Gazivoda BURT SRB 1:59:00 1:59:00 OK
11 2192 Ana Spasojević SRB 1:59:50 1:59:50 OK
12 2266 Marija Đaić ARK Fruška gora SRB 2:00:00 2:00:00 OK
13 2271 Sanela Fetahović SRB 2:02:03 2:02:03 OK
14 2288 Samanta Gilice SRB 2:03:02 2:03:02 OK
15 2279 Mirjana Kovačević SRB 2:03:10 2:03:10 OK
16 2233 Dunja Luković Belgrade Running Club SRB 2:03:15 2:03:15 OK
17 2232 Ksenija Blažić Luković SRB 2:05:56 2:05:56 OK
18 2242 Sanja Beljić Belgrade Running club SRB 2:05:57 2:05:57 OK
19 2238 Dragoslava Petrović SRB 2:06:18 2:06:18 OK
20 2268 Dragana Jovković SRB 2:08:10 2:08:10 OK
21 2269 Gojko Okiljević SRB 2:08:10 2:08:10 OK
22 2280 Ljiljana Tasić SRB 2:11:37 2:11:37 OK
23 2272 Andrea Jerinić SRB 2:15:25 2:15:25 OK
24 2195 Ivana Mona Gazivoda Olimp, Zvezdara SRB 2:16:49 2:16:49 OK
25 2198 Ana Nikolić BURT SRB 2:17:00 2:17:00 OK
26 2180 Gala Stojanović SRB 2:18:00 2:18:00 OK
27 2267 Tijana Đaić SRB 2:21:21 2:21:21 OK
28 2244 Anja Lazor SRB 2:22:18 2:22:18 OK
29 2167 Vesna Nikolić SRB 2:22:29 2:22:29 OK
30 2197 Isidora Kulenović BURT SRB 2:22:45 2:22:45 OK
31 2281 Ksenija Krstić BELhospice SRB 2:22:45 2:22:45 OK
32 2165 Ivana Stanić SRB 2:29:00 2:29:00 OK
33 2228 Jelena Vukoje SRB 2:29:58 2:29:58 OK
34 2209 Suzana Miletić SRB 2:37:03 2:37:03 OK
35 2190 Vesna Janković adidas Runnning team SRB 2:38:28 2:38:28 OK
36 249 Agnes Giric-Cvetkovic ARK Fruška gora SRB DNS
37 253 Andrea Jerinic SRB DNS
38 268 Ivana Stanić SRB DNS
39 271 Ivana Radišić Tk triogy racing SRB DNS
40 272 Nina Radic SRB DNS
41 280 Ksenija Krstić BELhospice SRB DNS
42 283 Ana Spasojevic SRB DNS
43 285 Mona Gazivoda Olimp, Zvezdara SRB DNS
44 288 Tina Maric Belgrade Urban Runing Team SRB DNS
45 289 Ljiljana Tasić ...... SRB DNS
46 290 Jovana Vrtlar SRB DNS
47 291 Albina Tarjan Tobolka ARK Fruška gora SRB DNS
48 297 Jelena Ademi ARK Tron SRB DNS
49 298 Mirjana Kovacevic Pass matter SRB DNS
50 299 Sonja Stojanović Belgrade Running Club SRB DNS
51 300 Ana Nikolić BURT SRB DNS
52 302 Dragoslava Petrović SRB DNS
53 314 Samanta Gilice SRB DNS
54 315 Daliborka Davidović D&D GYM Fitness Club MNE DNS
55 316 Maša Tomić Belgrade Running club SRB DNS
56 317 Ksenija Blazic Belgrade Running Club SRB DNS
57 319 Vesna Nikolic SRB DNS
58 320 Dunja Luković Belgrade Running Club SRB DNS
59 325 Sanja Đokić Belgrade Running Club SRB DNS
60 326 Marija Đaić ARK Fruška gora SRB DNS
61 327 Tijana Đaić SRB DNS
62 340 Milica Lazor SRB DNS
63 341 Anja Lazor SRB DNS
64 343 Selena Curcic Belgrade Running Club SRB DNS
65 344 Dušanka Kovačević SRB DNS
66 345 Sanja Beljić Belgrade Running club SRB DNS
67 349 Vanja Dumeljic Beogradski trkački klub SRB DNS
68 351 Zvonka Gazivoda BURT SRB DNS
69 352 Katarina Popov AK Apatin SRB DNS
70 357 Jelena Vukoje SRB DNS
71 359 Isidora Radevic SRB DNS
72 368 Jovkovic Dragana SRB DNS
73 369 Milica Pejovic BRC SRB DNS
74 372 Sandra Ćosić SRB DNS
75 374 Isidora Kulenović BURT SRB DNS