Prijavljeni takmičari na 3. Odžački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Teodora Simović Ženski AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:15:00 Da
2 2 Marko Ranković Muški Ak Lazarevac Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:08:00 Da
3 3 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Kristijan Stošić Muški AK "Mladost" Uzice Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Danijela Barać Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Aleksandra Burkanovic Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Haris Ajdarević Muški AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Nikša Papić Muški Triogy Racing Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Nenad Živković Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:13:00 Da
11 11 Velimir Bojovic Muški A.K.Niski maraton Nis [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Ivan Miškeljin Muški A.K.21maj Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:07:00 Da
13 13 Igor Stanojević Muški AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 PREDRAG KNEZEVIC Muški A.K.APATIN Indjija [21.1 km] Polumaraton 01:19:44 Da
16 16 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Palic [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Ikotin Gabor Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Vladimir Kolić Muški BTL Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:03 Da
21 21 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:42:30 Da
22 22 Stefan Dožić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
23 23 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:35:48 Da
24 24 Aleksandra Janković Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Zoran Janković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Krunoslav Šnur Muški Kutina [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Fejsal Isaku Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
31 31 Dimitrije Filipovic Muški ARK Odžaci Raska [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
32 32 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Vladimir Sedlić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Aleksandar Ilic Muški BTL Krajevo [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Bujkovac [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:39:50 Da
37 37 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad panceo [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Marina Kolundžić Ženski Belgrade Running Club Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Dragomir Ilić Muški ARK Odžaci Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Dejan Jakeljic Muški ARK Gradiska Gradiska [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
42 42 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 NIkola Tanušaj Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Radomir Topličanin Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:38:45 Da
45 45 Dominik Deman Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:28:46 Da
46 46 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:40 Da
47 47 Tatjana Grbović Ženski Mara i Čeda Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Đorđe Sladaković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Vuk Krgović Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Milos Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Lazar Rišar Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Aleksandar Savić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
55 55 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:29:34.830000 Da
56 56 Nataša Stojičić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:04:55 Da
57 57 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Norbert Balogh Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Dejan Stevanovic Muški srbijašume Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
60 60 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Љубиша Берењи Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton 01:36:28 Da
62 62 Stefan Punosevac Muški Sad TRČI Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Zeljko Graovac Muški Ark somaraton Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
64 64 Mirko Mitrović Muški Adidas Runnning Team Beograd - Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
65 65 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Mirko Vukićević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
67 67 Monika Kokai Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
68 68 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Zoltan Fodor Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:53:39 Da
70 70 Aleksandra Kozarski Ženski Becej [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Pavle Peković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Ivica Marković Muški Дебели чича Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:24:00 Da
74 74 Samir Aličić Muški Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Nemanja Jankovic Muški AK Sava Novi Beograd Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Ilija Lukić Muški PJP Policijska brigada Beograd - Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
78 78 Dejan Kuburović Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Aleksandar Dikić Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton 02:23:00 Da
80 80 Dragan Milovanovic Muški Backi Gracac [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Nenad Veljkovic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
82 82 Miloš Milanović Muški Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
83 83 Zoran Ovcin Muški Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 01:44:38 Da
84 84 Nenad Pavlović Muški Kovačevac [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Nebojsa Jankovic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
86 86 Ilija Delevic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Misa Milic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
88 88 Senisa Gasic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:30 Da
92 92 Milan Jovanović Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Dragan Ćela Milić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Marija Dragović Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Bojan JOcić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Nikola Minić Muški AK "Sloboda" Novi Grad Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Bojan Jovićević Muški Sport Vision Running Club Bijeljina [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
98 98 Goran Ungurović Muški Kajak - kanu klub "Zmaj" Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:55:52 Da
99 99 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Dragan Nikolić Muški TAK Cerski junaci Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
101 101 Janoš Baša Muški Ivanovo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
102 102 Aleksa Glisovic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
103 103 Jovan Vukobratovic Muški IronFit Ruma [21.1 km] Polumaraton 02:28:00 Da
104 104 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Nemanja Rabrenović Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
106 106 Nada Živković Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Luka Stojkov Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Ivan Cakić Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
112 112 Nenad Orlović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
113 113 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
114 114 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton 01:51:09 Da
116 116 Benjamin Török Muški Pécsi Testkultúra Közhasznú Egyesület Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
117 117 Tamara Rnjak Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Zoran Stojanovic Muški Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
119 119 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
120 120 Nebojša Tamindžić Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Marko Mijailovic Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton 01:59:22 Da
123 123 Вукашин Шимшић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 sasa momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
125 125 Neil Howie Muški Gloucester [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
126 126 Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
127 127 Branislav Srdic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:38:45 Da
128 128 Katarina Pavlović Ženski ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Slobodan Petković Muški BelHospice Tim BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
131 131 Дејан Арбутина Muški Лозница [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Danica Golubičić Ženski Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Zoran Kampfer Muški - Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
134 134 Ivan Veljković Muški / Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
135 135 Miroslav Ranđelović Muški AK Veteran Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Vladimir Ristić Muški Kanu Kajak Klub BSK Borča Beograd - Borca [21.1 km] Polumaraton 01:45:04 Da
137 137 Saša Radovanović Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Milorad Eror Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
139 139 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Predrag Aničić Muški ARK Fruška gora Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
141 141 Nenad Kovac Muški bez kluba Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
142 142 Miloš Dragović Muški Podgorički Maraton Podgorica [21.1 km] Polumaraton Da
143 143 Slađana Stamenković Ženski AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [21.1 km] Polumaraton Da
144 144 Ksenija Bubnjević Ženski AK"Crvena Zvezda" Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 Marko Đurkin Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
146 1001 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.35 km] 5 km Da
147 1002 Ivica Perak Muški ARK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
148 1003 Mihalj Pozonji Muški Feketic [5.35 km] 5 km Da
149 1004 Mile Pokrajac Muški ARK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
150 1005 Stanojević Branka Ženski ARK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
151 1006 Karolina Kalapoš Ženski AK Bečej Bečej [5.35 km] 5 km Da
152 1007 Ivana Radovanović Ženski Obrenovac [5.35 km] 5 km Da
153 1008 Aleksandar Krneta Muški ARK Somaraton Sombor [5.35 km] 5 km Da
154 1009 Jovan Bikarević Muški Beška [5.35 km] 5 km Da
155 1010 nebojša vujović Muški Beograd [5.35 km] 5 km Da
156 1011 dragan jokanovic Muški ratkovo [5.35 km] 5 km Da
157 1012 RUŽICA OLAH Ženski Odžaci [5.35 km] 5 km Da
158 1013 Danijela Dragojević Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [5.35 km] 5 km Da
159 1014 Arpad Dusa Muški Temerin [5.35 km] 5 km Da
160 1015 Ivana Šokac Ženski Sombor [5.35 km] 5 km Da
161 1016 Vukašin Starčević Muški ARK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
162 1017 Marko Starčević Muški ARK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
163 1018 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [5.35 km] 5 km Da
164 1019 Ognjen Bikarević Muški Beška [5.35 km] 5 km Da
165 1020 Petar Stojanović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
166 1021 Goran Jovanović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
167 1022 Igor Boca Muški Beograd - Čukarica [5.35 km] 5 km Da
168 1023 Milica Gaković Ženski Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
169 1024 Aleksa Trifunović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
170 1025 Lazar Ilibašić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
171 1026 Predrag Koruga Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
172 1027 David Buzjaš Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
173 1028 Vuk Lopušina Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
174 1029 Dino Merdanović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
175 1030 Miljan Kezić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
176 1031 Mihajlo Protić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
177 1032 Bogdan Stojiljković Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
178 1033 Uroš Zavišić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
179 1034 Dario Hajek Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
180 1035 Branko Vojnović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
181 1036 Miloš Ignjatović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
182 1037 Sanja Stojanovic Ženski Subotica [5.35 km] 5 km 00:59:00 Da
183 1038 Stefan Stojanovic Muški Subotica [5.35 km] 5 km 00:59:00 Da
184 1039 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [5.35 km] 5 km Da
185 1040 Anja Šerić Ženski Odžaci [5.35 km] 5 km Da
186 1041 Sasa Stojanovic Muški Subotica [5.35 km] 5 km Da
187 1042 Ilija Milenković Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [5.35 km] 5 km Da
188 1043 Ana Maksimović Ženski Odžaci [5.35 km] 5 km Da
189 1044 Steva ZInajić Muški Beška [5.35 km] 5 km Da
190 1045 Miomir Jasikovac Muški Beska [5.35 km] 5 km Da
191 1046 Petar Arsić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
192 1047 Dušan Anojčić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
193 1048 Nikola Pavlović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
194 1049 Rastko Đorđević Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
195 1050 Aleksandar Ilić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
196 1051 Mladen Ćeran Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
197 1052 Andrej Ilić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
198 1053 Veljko Dimković Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
199 1054 Mihajlo Dimčić Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
200 1055 Alisa Tucakov Ženski Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
201 1056 Stefan Valah Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
202 1057 Zdravko Stamenković Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
203 1058 Marko Vojnović Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
204 1059 Uroš Stajković Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
205 1060 Nikola Paljević Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
206 1061 Milorad Milin Muški Škola fudbala OFK Odžaci Odžaci [5.35 km] 5 km Da
207 1062 Jovana Vasiljević Ženski Ak Vlasenica Vlasenica [5.35 km] 5 km Da
208 1063 Dragana Mikic Ženski Cegarunning Novi Sad [5.35 km] 5 km Da
209 1064 Kerim Saračević Muški AK Vlasenica Vlasenica [5.35 km] 5 km Da
210 1065 Nikola Vasković Muški AK Vlasenica Vlasenica [5.35 km] 5 km Da
211 1066 Tihamer Sirak Muški AK APATIN Bačka Topola [5.35 km] 5 km Da
212 1067 Milena Mitic Ženski Odzaci [5.35 km] 5 km Da
213 2001 Adrianna Guci Ženski Temerin [10.6 km] 10 km Da
214 2002 Aljosa Obuljen Muški Beograd [10.6 km] 10 km Da
215 2003 Sonja Jašin Ženski Zrenjanin [10.6 km] 10 km Da
216 2004 Srdjan Surla Muški ARK Odžaci Odzaci [10.6 km] 10 km Da
217 2005 Branislava Đuričin Ženski AK APATIN Bečej [10.6 km] 10 km Da
218 2006 Sreto Krstić Muški AK Vlasenica Vlasenica [10.6 km] 10 km Da
219 2007 VLADIMIR MILISAVAC Muški BATROVCI [10.6 km] 10 km Da
220 2008 Josip Prenkpalaj Muški Odzaci [10.6 km] 10 km Da
221 2009 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [10.6 km] 10 km Da
222 2010 Gizela Šerić Ženski ARK Odžaci Odžaci [10.6 km] 10 km Da
223 2011 Saša Stamenković Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [10.6 km] 10 km Da
224 2012 Ksenija Bunjak Ženski Beograd Palilula [10.6 km] 10 km Da
225 2013 Љубомир Мандић Muški Kupusina [10.6 km] 10 km Da
226 2014 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [10.6 km] 10 km Da
227 2015 Đorđe Samardžija Muški Beograd [10.6 km] 10 km Da
228 2016 Živa Vijoglavin Muški Novi Sad [10.6 km] 10 km Da
229 2017 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [10.6 km] 10 km Da
230 2018 Mile Radivojevic Muški Indjija [10.6 km] 10 km Da
231 2019 Dušan Tintor Muški Odžaci [10.6 km] 10 km Da
232 2020 Daniel Šokac Muški Ark Somaraton Sombor [10.6 km] 10 km Da
233 2021 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.6 km] 10 km Da
234 2022 Nikola Brkić Muški Inđija [10.6 km] 10 km Da
235 2023 Nikola Maljković Muški Indjija [10.6 km] 10 km Da
236 2024 Atila Balint Muški Senta [10.6 km] 10 km Da
237 2025 Nemanja Jakovljević Muški ARK Odžaci Odzaci [10.6 km] 10 km Da
238 2026 Ivan Bartolović Muški Lege Osijek Osijek [10.6 km] 10 km 00:45:00 Da
239 2027 Miroslav Liscevic Muški Sombor [10.6 km] 10 km Da
240 2028 Оливера Јаковљевић Ženski Атлетски клуб Бечеј Бечеј [10.6 km] 10 km Da
241 2029 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [10.6 km] 10 km Da
242 2030 Biljana Gagić Ženski AK Becej Bečej [10.6 km] 10 km Da
243 2031 Borko Gajic Muški Bački Jarak [10.6 km] 10 km Da
244 2032 Ramona Frindik Ženski Bačka Topola [10.6 km] 10 km Da
245 2033 ALEKSANDAR RACA Muški ARK GRADISKA Gradiska [10.6 km] 10 km Da
246 2034 Aleksandar Bojović Muški Ak Apatin Apatin [10.6 km] 10 km Da
247 5001 Sanja Spasic Ženski ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:53:00 Da
248 5001 Nikolina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
249 5001 Milos Radulovic Muški ARK Odzaci Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
250 5002 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
251 5002 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:28:00 Da
252 5002 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
253 5003 Sava Jokić Muški Tri musketara Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
254 5003 Srdjan Gligorijevic Muški Tri musketara Odzaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
255 5003 Filip Breka Muški Tri musketara Odzaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
256 5004 Dejan Bajic Muški Rekreativci Sever Odzaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
257 5004 Aleksandar Tomčić Muški Rekreativci Sever Odžaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
258 5004 GORAN OLAH Muški Rekreativci Sever Odžaci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
259 5005 Ivana Budinski Ženski Voćke Ruski Krstur [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
260 5005 Bilja Rašić Ženski Voćke Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
261 5005 Tanja Perisic Ženski Voćke Beograd/Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
262 5006 Jovana Miletić Ženski Jedva smo se skupili Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
263 5006 Maja Simic Ženski Jedva smo se skupili Vozdovac-Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
264 5006 Aleksandar Milosevic Muški Jedva smo se skupili Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
265 5007 Dragomir Ristanović Muški Kolektiv Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
266 5007 Bogdan Nedeljković Muški Kolektiv Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
267 5007 Milovan Punić Muški Kolektiv Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
268 5008 Petar Krstić Muški PJP Policijska Brigada Beograd Palilula [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
269 5008 Miloš Preočanin Muški PJP Policijska Brigada Beograd-Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
270 5008 Stefan Klisura Muški PJP Policijska Brigada Beograd - Surčin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:40:00 Da
271 5009 Ana Nađheđeši Ženski AK Apatin - Čegarunning ŽENE Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
272 5009 Sanja Felbahov Stefanović Ženski AK Apatin - Čegarunning ŽENE Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
273 5009 Žaklina Klemen Mitrović Ženski AK Apatin - Čegarunning ŽENE Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
274 5010 Filip Demić Muški AK Apatin - Čegarunning Mokrin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
275 5010 Milan Kovačić Muški AK Apatin - Čegarunning Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
276 5010 Miroslav Pešić Muški AK Apatin - Čegarunning Zmajevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da