Prijavljeni takmičari na 2. Šarplaninski SkyRace

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Marko Nikolic Muški Skyrunning Serbia Novi Beograd [33.5 km] Trkači 00:04:00 Da
2 2 Agnes Giric-Cvetkovic Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [33.5 km] Trkači Da
3 4 Ivan Nišlić Muški Smederevo [33.5 km] Trkači Da
4 5 Dejan Radovanović Muški Beograd [33.5 km] Trkači 08:04:00 Da
5 6 Milan Stojković Muški Serbia Running Project Leskovac [33.5 km] Trkači Da
6 7 Mirjana Kovacevic Ženski Pass Matter Beograd [33.5 km] Trkači Da
7 8 Nebojša Manojlović Muški Čopor Šid [33.5 km] Trkači Da
8 9 Srđan Grubić Muški Zemun [33.5 km] Trkači 11:00:00 Da
9 10 Biljana Tadić Ženski Beograd [33.5 km] Trkači Da
10 11 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [33.5 km] Trkači Da
11 12 Павле Медан Muški Ekipa za trčanje Beograd [33.5 km] Trkači Da
12 13 Aleksandar Jovančić Muški Čopor Beograd [33.5 km] Trkači Da
13 14 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [33.5 km] Trkači Da
14 15 Maurice Politis Muški SDY Thessaloniki Thessaloniki [33.5 km] Trkači Da
15 16 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [33.5 km] Trkači Da
16 17 Dragana Srbulović Ženski PSD Naftaš Novi Sad/Flex fitness centar Novi Sad Novi Sad [33.5 km] Trkači Da
17 18 Goran Marinkovic Muški JBG Smederevo [33.5 km] Trkači Da
18 19 Marina Nikolić Ženski Šašavi Ultraši / UK Paligo Palus Beograd [33.5 km] Trkači Da
19 20 Жељко Степановић Muški JBG Beograd [33.5 km] Trkači Da
20 21 Tamara Šekerović Ženski Becej [33.5 km] Trkači Da
21 22 Marija Sekulovic Ženski PK Zeleznicar Beograd Novi Beograd [33.5 km] Trkači Da
22 24 Nikola Milić Muški Serbian state lottery Beograd [33.5 km] Trkači Da
23 25 Miloš Milisavljević Muški Serbia Running Project Beograd [33.5 km] Trkači Da
24 26 Marko Aničić Muški Smederevo [33.5 km] Trkači Da
25 27 Vladimir Veljković Muški Beograd [33.5 km] Trkači Da
26 28 Igor Stogov Muški Freestyler Beograd [33.5 km] Trkači Da
27 29 Marko Samardžić Muški SKYRUNNING KLUB JBG Beograd [33.5 km] Trkači Da
28 30 Bojan Dulejan Muški PK Železničar Beograd Beograd [33.5 km] Trkači Da
29 31 Gordana Rožek Ženski planinarski klub Zeleznicar-Indjija Indjija [33.5 km] Trkači Da
30 32 Milan Petrovic Muški Vrčin [33.5 km] Trkači Da
31 33 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [33.5 km] Trkači Da
32 34 Aleksandar Štajfer Muški AK Apatin Celarevo [33.5 km] Trkači Da
33 35 Саша Момић Muški Буковац [33.5 km] Trkači Da
34 36 Душко Момић Muški Novi Sad-Bukovac [33.5 km] Trkači Da
35 38 Nikola Cicoski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [33.5 km] Trkači Da
36 39 Ђорђe Дукић Muški PK Zeleznicar Indjija Sremski Karlovci [33.5 km] Trkači Da
37 40 Nikola Ilić Muški Serbia Running Project Zlatibor [33.5 km] Trkači 05:04:49 Da
38 41 milica crncevic Ženski melbourne [33.5 km] Trkači Da
39 42 Dušanka Crnčević Ženski Temerin [33.5 km] Trkači Da
40 43 Иван Ајдачић Muški Požarevac [33.5 km] Trkači Da
41 44 Marko Popin Muški Despotovo [33.5 km] Trkači Da
42 45 Miodrag Petronijevic Muški Planinarski klub Jastrebac Kruševac [33.5 km] Trkači 15:05:00 Da
43 46 Vladimir Rajić Muški Kostolac [33.5 km] Trkači Da
44 47 Miroslav Zajić Muški PK Zeleznicar Beograd Beograd [33.5 km] Trkači Da
45 48 Ivona Velimirović Ženski PAK Mosor Niš [33.5 km] Trkači Da
46 52 Janko Đurić Muški YANI,pk železničar,skyrunning Borča [33.5 km] Trkači Da
47 53 Dusan Bazic Muški Led circle Kopaonik [33.5 km] Trkači Da
48 54 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [33.5 km] Trkači Da
49 58 Mateja Blažević Ženski Baraber Extreme Team Osijek [33.5 km] Trkači Da
50 59 Sofija Arapovic Ženski Skyrunning Serbia Ivanjica [33.5 km] Trkači Da
51 60 Daniela Papova Ženski Pivnice [33.5 km] Trkači Da
52 61 Dragana Kurtović Ženski Serbia Running Project Beograd HN [33.5 km] Trkači Da
53 62 Predrag Lukić Muški Pas mater! Beograd [33.5 km] Trkači Da
54 63 Veljko Bajić Muški Lajkovac [33.5 km] Trkači Da
55 64 Kata Kocić Ženski Čopor Beograd [33.5 km] Trkači Da
56 66 Marta Zdravkovic Ženski AOK Košutnjak Beograd [33.5 km] Trkači Da
57 67 Nada Zdravkovic Ženski AOK Košutnjak Beograd [33.5 km] Trkači Da
58 68 Dragos Cocos Muški AOK Košutnjak Uppsala [33.5 km] Trkači Da
59 69 Jelena Filipović Ženski Ultra Trkač Srbija Gornji Milanovac [33.5 km] Trkači Da
60 70 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [33.5 km] Trkači Da
61 71 Jelena Janković Ženski AK Sljeme Beograd [33.5 km] Trkači Da
62 72 Vladimir Končar Muški AK Sljeme Zagreb [33.5 km] Trkači Da
63 73 Milan Stojanovic Muški Bujanovac [33.5 km] Trkači Da
64 74 Nemanja Radovanovic Muški Niš [33.5 km] Trkači 03:24:00 Da
65 75 Данило Павићевић Muški Инђија [33.5 km] Trkači Da
66 76 Alen Obradović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [33.5 km] Trkači Da
67 77 Vedrana Jerić-Miloš Ženski "STrka" Split Split [33.5 km] Trkači Da
68 80 Igor Josifov Muški TREX / PSD Makpetrol Kochani [33.5 km] Trkači Da
69 82 Aleksandar Stankovic Muški PAK Mosor Niš Leskovac [33.5 km] Trkači Da
70 84 Marko Stamenković Muški AK Železničar Niš [33.5 km] Trkači Da
71 85 Zoran Marković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [33.5 km] Trkači Da
72 86 Milan Bijelić Muški Beograd-Voždovac [33.5 km] Trkači Da
73 87 Cedomir vitorovic Muški SquashLand Beograd [33.5 km] Trkači Da
74 88 Veroljub Zmijanac Muški Belgrade Running Club Beograd [33.5 km] Trkači Da
75 90 Živko Tomić Muški Beograd - Voždovac [33.5 km] Trkači Da
76 91 Natasa Sarajevcic Ženski Beograd [33.5 km] Trkači Da
77 92 Nenad Obradovic Muški PK Zeleznicar Beograd - Zemun [33.5 km] Trkači Da
78 94 David Judin Muški Beograd [33.5 km] Trkači Da
79 95 milan vukotic Muški Podgorica [33.5 km] Trkači Da
80 96 FILIP FILIPOVSKI Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
81 99 Aleksandar Dimitrijevic Muški AK Dinamo Mladenovac [33.5 km] Trkači Da
82 100 Dimitar Popovski Muški SNR Skopje [33.5 km] Trkači Da
83 102 Nevena Rajkovic Ženski Krusevac [33.5 km] Trkači Da
84 103 Kristijan Stošić Muški Beograd [33.5 km] Trkači Da
85 104 sasa vodovar Muški Jagnjeca Brigada Beograd [33.5 km] Trkači Da
86 106 Charlie Sharpe Muški team 9 bar newton le willows [33.5 km] Trkači Da
87 108 Borce Miloskovski Muški TREX Skopje [33.5 km] Trkači Da
88 109 Jeremy Lang Muški Serbia Running Project Beograd [33.5 km] Trkači Da
89 110 Danijela Sterling Ženski PK "Vrh" Kladovo [33.5 km] Trkači Da
90 113 Marija Nesic Ženski PEK Gora Kragujevac Kragujevac [33.5 km] Trkači Da
91 114 Vladimir Spasovski Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
92 115 Dejan Ognenoski Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
93 117 Синиша Станковић Muški АК Врањски Маратонци Врање [33.5 km] Trkači Da
94 118 Ivana Samardzija Ženski Beograd [33.5 km] Trkači Da
95 119 Violeta Jović Ženski ШашавИ УлтрашИ Beograd [33.5 km] Trkači Da
96 121 Maja Vodovar Ženski Skyrunning Serbia Beograd [33.5 km] Trkači Da
97 124 Jovana Subić Ženski PK Balkan Novi Sad [33.5 km] Trkači Da
98 125 Nikola Janev Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
99 126 Saša Đorgović Muški Štrpce [33.5 km] Trkači Da
100 127 Hekuran Zeqiri Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
101 129 Marjan Ampov Muški The Running Squad Vinica [33.5 km] Trkači Da
102 130 Filip Tumanoski Muški ЗАПС - ЕДИНАК Prilep [33.5 km] Trkači Da
103 131 Tanja Peneva Zdraveva Ženski TREX Skopje [33.5 km] Trkači Da
104 132 Bojan Ivetić Muški PK Železničar Beograd Beograd- Čukarica [33.5 km] Trkači Da
105 133 Meri Mirceska Ženski Trex Prilep [33.5 km] Trkači Da
106 134 Zoran Ristov Muški The Running Squad Vinica [33.5 km] Trkači Da
107 139 Robert Iliev Muški Vinica [33.5 km] Trkači Da
108 140 Ivana Banović Ženski Zagrebačka Treking Škola Zagreb [33.5 km] Trkači Da
109 141 Tajana Špoljarec Ženski Zagrebačka Treking Škola Zagreb [33.5 km] Trkači Da
110 143 Dimitar Todorovski Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
111 144 Žudana Đokić Ženski Beograd- Čukarica [33.5 km] Trkači Da
112 145 Aleksandra Gerasimova Ženski Skopje [33.5 km] Trkači Da
113 146 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [33.5 km] Trkači Da
114 147 Kire Dimoski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [33.5 km] Trkači Da
115 148 Aleksandar Stojkoski Muški Trex Prilep [33.5 km] Trkači Da
116 149 Peco Stojkoski Muški Prilep [33.5 km] Trkači Da
117 150 Vukašin Dinić Muški Planinarsko društvo Babin zub Knjaževac [33.5 km] Trkači Da
118 151 Igor Delov Muški GITKO STRONG Skopje [33.5 km] Trkači Da
119 152 Petar Ivanovski Muški PK Makedon Skoplje [33.5 km] Trkači Da
120 153 Kiril Filipovski Muški PK Makedon Skopje [33.5 km] Trkači Da
121 154 Igor Jovanovski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [33.5 km] Trkači Da
122 155 Dejan Todevski Muški PK MAKEDON Skopje [33.5 km] Trkači 02:30:00 Da
123 157 Kiril Stefanovski Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
124 158 Aleksandar Kirkovski Muški Makedon Skopje [33.5 km] Trkači Da
125 159 Kristijan Ognjanovski Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da
126 160 Igor Pirkovski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [33.5 km] Trkači Da
127 161 Ivan Peshovski Muški Probishtip [33.5 km] Trkači Da
128 162 Bojan Mickovski Muški Skopje [33.5 km] Trkači Da