Prijavljeni takmičari na 1. Kopaonik SkyTrail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 2 Dusan Vondracek Muški Novi Beograd [15.2 km] Trkači Da
2 3 Marina Nikolić Ženski Šašavi Ultraši / UK Paligo Palus Beograd [15.2 km] Trkači Da
3 4 Predrag Lukić Muški Pass Matter Beograd [15.2 km] Trkači Da
4 5 Borislav Bogosavac Muški Čiče Beograd [15.2 km] Trkači Da
5 6 Damir Ljubojevic Muški Vodanj [15.2 km] Trkači Da
6 7 Igor Rak Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
7 8 Ana Vuksan Vulic Ženski Novi Beograd [15.2 km] Trkači Da
8 9 Srđan Petrićević Muški Čiče Beograd [15.2 km] Trkači Da
9 10 Goran Marinkovic Muški Planinarski klub Čelik Smederevo Smederevo [15.2 km] Trkači Da
10 11 Slobodan Vulic Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
11 12 Жарко Ћулибрк Muški Maraton Klub 1893 Beograd [15.2 km] Trkači Da
12 13 Đorđe Dukić Muški Sremski Karlovci [15.2 km] Trkači Da
13 14 Ivan Milovanovic Muški Čačak [15.2 km] Trkači Da
14 15 Mirjana Kovacevic Ženski Pass Matter Beograd [15.2 km] Trkači Da
15 16 Nikola Ilić Muški Serbia Running Project (BRC) Beograd [15.2 km] Trkači Da
16 17 Aleksa Dragojlovic Muški Triatlon Klub Atp Valjevo [15.2 km] Trkači Da
17 18 Jeremy Lang Muški Serbia Running Project Beograd [15.2 km] Trkači Da
18 19 Vladimir Veljković Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
19 20 Siniša Stanković Muški AK Vranjski maratonci Vranje [15.2 km] Trkači Da
20 21 Ivana Vlajic Ženski Krusevac [15.2 km] Trkači Da
21 22 Veljko Bajić Muški BRC Lajkovac [15.2 km] Trkači Da
22 23 Marija Sekulovic Ženski PK Zeleznicar Beograd Novi Beograd [15.2 km] Trkači Da
23 25 Marko Samardžić Muški Trkačko društvo "Stara Hercegovina" Beograd [15.2 km] Trkači Da
24 26 Dragana Kurtović Ženski Serbia Running Project Beograd HN [15.2 km] Trkači Da
25 27 Lena Jokanovic Ženski Belgrade Running Club Beograd [15.2 km] Trkači Da
26 28 Marko Popin Muški Despotovo [15.2 km] Trkači 01:20:00 Da
27 29 Daniela Papova Ženski Pivnice [15.2 km] Trkači Da
28 30 Nikola Ljubenovic Muški Belgrade Running Club Beograd [15.2 km] Trkači Da
29 31 Miroslav Cvetkovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pančevo [15.2 km] Trkači Da
30 33 Srđan Grubić Muški Zemun [15.2 km] Trkači 11:00:00 Da
31 35 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [15.2 km] Trkači Da
32 36 Miljenko Vujaklija Muški Pancevo [15.2 km] Trkači Da
33 37 Marko Trifunovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [15.2 km] Trkači Da
34 38 Dragana Srbulović Ženski PSD Naftaš Novi Sad Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
35 39 Nikola Vincer Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [15.2 km] Trkači Da
36 40 Павле Медан Muški Ekipa za trčanje Beograd [15.2 km] Trkači Da
37 41 Danilo Obradovic Muški PK Balkan Beograd [15.2 km] Trkači Da
38 42 Vladimir Riling Muški TK Tamiš - Pančevo Smederevo [15.2 km] Trkači Da
39 43 Zoran Markovic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
40 44 Ivan Nišlić Muški Smederevo [15.2 km] Trkači Da
41 45 Dejan Radovanović Muški Beograd [15.2 km] Trkači 03:49:00 Da
42 46 Milan Petrovic Muški Vrčin [15.2 km] Trkači Da
43 47 Miloš Milisavljević Muški Serbia Running Project Beograd [15.2 km] Trkači Da
44 48 Tamara Šekerović Ženski Becej [15.2 km] Trkači Da
45 50 Milan Ivanovic Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
46 51 Miljan Kandić Muški Fitness centar " Popaj" Kragujevac [15.2 km] Trkači 03:00:00 Da
47 52 Stevan Lukovic Muški Fitness centar "Popaj" Kragujevac [15.2 km] Trkači Da
48 53 Nikola Maravic Muški Veprine Beograd [15.2 km] Trkači Da
49 55 Aleksandar Stajfer Muški AK Apatin Celarevo [15.2 km] Trkači Da
50 56 Nenad Petrovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [15.2 km] Trkači Da
51 58 MARJAN BONEV Muški TREX Veles [15.2 km] Trkači Da
52 61 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [15.2 km] Trkači Da
53 62 Ivana Momčilović Ženski Ultra Trkač Srbija Beograd [15.2 km] Trkači Da
54 63 Dusan Kovandzic Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
55 64 Igor Stogov Muški Srpska Skyrunning asocijacija Beograd [15.2 km] Trkači Da
56 65 Alen Obradovic Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [15.2 km] Trkači Da
57 66 Janko Đurić Muški YANI Borča [15.2 km] Trkači Da
58 67 Biljana Tadić Ženski Beograd [15.2 km] Trkači Da
59 68 Filip Šulović Muški Valjevo [15.2 km] Trkači Da
60 69 Stefan Martinovic Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
61 71 Vladimir Gvozden Muški Shiwasu Petrovaradin [15.2 km] Trkači Da
62 73 Tanja Ilic Ženski Beograd [15.2 km] Trkači Da
63 74 Matija Šulović Muški Valjevo [15.2 km] Trkači Da
64 75 Edis KRUSHA Muški Prizren [15.2 km] Trkači Da
65 76 Živko Tomić Muški extreme summit team Beograd [15.2 km] Trkači Da
66 77 Željko Delić Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
67 78 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
68 84 Mihajlo Jovanović Muški Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
69 85 Zoran Buncic Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
70 87 Andrija Novaković Muški Alti Novi Beograd [15.2 km] Trkači Da
71 88 Jovana Filipovic Ženski Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
72 89 Nikola Milić Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
73 90 Ana Kuzmanovic Ženski OK Stražilovo Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
74 91 Agnes Giric-Cvetkovic Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
75 92 Milan Stojanovic Muški Bujanovac [15.2 km] Trkači Da
76 93 Milan Stojković Muški Serbia Running Project Leskovac [15.2 km] Trkači Da
77 94 Dusan Bazic Muški Led circle Kopaonik [15.2 km] Trkači Da
78 95 Srdjan Tasic Muški PD Naftas Beograd [15.2 km] Trkači Da
79 96 Ljubica Velimirovic Ženski Nova Pazova [15.2 km] Trkači Da
80 98 Miloš Popović Muški n/a Beograd [15.2 km] Trkači Da
81 99 Denis Ibisbegovic Muški Skyrunning Serbia Beograd [15.2 km] Trkači Da
82 102 Dragan Jakovljevic Muški SRK Lajkovac trci Lajkovac [15.2 km] Trkači Da
83 103 Marijana Dokić Ženski Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
84 104 Željko Dulić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
85 107 Veroljub Zmijanac Muški Belgrade Running Club Beograd [15.2 km] Trkači Da
86 112 Marko Stamenković Muški AK Železničar Niš [15.2 km] Trkači Da
87 115 Vladan Velojic Muški Zaječar [15.2 km] Trkači Da
88 116 Aleksandra Milojevic Ženski Novi Sad [15.2 km] Trkači Da
89 118 Vuk Tvrdisic Muški TT Beograd [15.2 km] Trkači Da
90 120 Sofija Arapovic Ženski Skyrunning Serbia Ivanjica [15.2 km] Trkači Da
91 126 Aleksandra Pastor Ženski Beograd [15.2 km] Trkači Da
92 127 Жељко Степановић Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
93 128 Igor Josifov Muški TREX / PSD Makpetrol Kochani [15.2 km] Trkači Da
94 129 Milovan Milic Muški Nis [15.2 km] Trkači 02:47:00 Da
95 130 Sasa Vodovar Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Beograd [15.2 km] Trkači Da
96 132 Jasmina Kostic Ženski NoLimitAdventureTeam Novi Beograd [15.2 km] Trkači Da
97 133 Kristijan Stošić Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da
98 135 Zoran Prekogačić Muški Pd Naftaš - Novi Sad Novi Sad - Futog [15.2 km] Trkači Da
99 137 Igor Stanojević Muški AK Topličanin Prokuplje [15.2 km] Trkači Da
100 138 Nikola Cicoski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [15.2 km] Trkači Da
101 139 Ivana Gerchakova Ženski TREX Skopje [15.2 km] Trkači Da
102 140 Ivona Velimirović Ženski PAK Mosor Niš [15.2 km] Trkači Da
103 141 Aleksandar Vasiljević Muški Loznica [15.2 km] Trkači Da
104 142 Miodrag Petronijevic Muški Planinarski klub Jastrebac Kruševac [15.2 km] Trkači 15:05:00 Da
105 143 Nevena Rajkovic Ženski Krusevac [15.2 km] Trkači Da
106 144 Senisa Gasic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [15.2 km] Trkači Da
107 145 Ivana Milic Ženski Atletski Akademski klub Nis Leskovac [15.2 km] Trkači Da
108 146 Nenad Zivkovic Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [15.2 km] Trkači Da
109 147 Nikola Milanović Muški Niš [15.2 km] Trkači Da
110 148 Vukašin Dinić Muški Planinarsko društvo Babin zub Knjaževac [15.2 km] Trkači Da
111 149 Andreja Kostić Muški Kragujevac [15.2 km] Trkači Da
112 150 Nikola Kostić Muški Kragujevac [15.2 km] Trkači Da
113 151 Marko Mijić Muški / Beograd [15.2 km] Trkači Da
114 152 Igor Mijić Muški / Beograd [15.2 km] Trkači Da
115 154 Саша Момић Muški Буковац [15.2 km] Trkači Da
116 155 Душко Момић Muški Novi Sad-Bukovac [15.2 km] Trkači Da
117 156 Nikola Perać Muški Beograd [15.2 km] Trkači Da